» »

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Temo vidijo: vsi

oo7 ::

Horizon: Zero Dawn is Sony's biggest PS4 franchise debut

http://www.eurogamer.net/articles/2017-...

Gatsu ::

oo7 je izjavil:

Ne boste razpčarani igra je odlična :)

Gatsu je izjavil:

A si sploh končal Nioh? :)


Gatsu ti, ki si že preigral igro me zanima če si pri trgovcih kaj prodajal svojo nabrano robo? In katera orožja si največ uporabljal?

No ja sulica je standrard in lok jaz imam trenutno še tisto žico z elektriko, ki za nekaj časa onseposobi stroj in orožje z katerim stroj prikleneš na tla.


Trgovcem moraš prodajat odvečen stuff, ker drugače ne boš mogel nič pobirat. Ampak pazi da ne prodaš modrih kosov od robotov, ker z njimi kupiš boljši armor in weapone. Ne rabiš pa več ko 5 komadov istega dela robota. Zelene lense lahko mislim da kamot vse prodaš, ker z njimi trejdaš samo pri enem trgovcu v mestu za neke škatlice, v katerih ni nič kaj pametnega. Živalske dele rabiš tako zelene kot modre za upgrade torb.

Kar se orožij tiče pa je največji čar igre to da sam odkrivaš kombinacije ki so najbolj učinkovite. Ti imaš pa očitno itak še začetni nabor tako da te čaka še mnogo preizkušanja :)

Aja še nekaj. Če rabite npr blaze ga veliko več dobite če magari na mrtvih grazerjih zbijete dol kanistre in jih lootate.

oo7 ::

Takole zgleda moj inventorij



Zdaj imam zapolnjenih 30 mest. Če najdem novo stvar se invetorij razširi ali je to max ?


Aja pa še to ali ima igra fast travel?

Gatsu ::

Pod crafting imaš možnost povečat plac za opremo, kramo in municijo. Fast travel itak da je... na vsako ognjišče se lahko teleportiraš. Greš na mapo do željenega ogenjčka in stisneš R2 ter potrdiš.

scipascapa ::

gatsu: ne, ker sem zgubil živce.

eno sulica je baje ful huda, mar ne?

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Samo fast travel pa tudi ni čisto zastonj :)

scipascapa ::

Odigral skoraj 2 uri...čas kar mine :)

Čudovita + PRIPOROČAM.

Crossfire ::

scipascapa je izjavil:

Odigral skoraj 2 uri...čas kar mine :)

Čudovita + PRIPOROČAM.

+1

Če je že treba najti razlog za nov 4k HDR TV, je to nedvomno zdaj. Težko jo bo katera presegla kot GOTY.

oo7 ::

Zdaj imam tri barve zelena modra in vijolčna. Vijolčna je trenutno najbolša oprema in orožje ali je potem naprej še kakšna druga barva ali so samo te tri?

Gatsu ::

Samo te tri.

fireX88 ::

igre nebo nikoli za pc? :'(:'(

očitno si bom moral omislit tv in ps samo zaradi te igre
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Gatsu ::

Sej lahko priklopiš konzolo na monitor. Pa če že kupiš PS4 imaš potem še Bloodborne, Uncharted 1-4, The Last of Us ter še marsikatero odlično igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

oo7 ::

Gatsu je izjavil:

Sej lahko priklopiš konzolo na monitor. Pa če že kupiš PS4 imaš potem še Bloodborne, Uncharted 1-4, The Last of Us ter še marsikatero odlično igro.


Pa še nove igre prihajajo The last of Us 2, nov God of war... :)

oo7 ::

Katero orožje je pa kaj učinkovito proti letečim strojim?

scipascapa ::

freeze? itd.

Gatsu ::

oo7 je izjavil:

Katero orožje je pa kaj učinkovito proti letečim strojim?


verjetno sprašuješ za mrhovinarske glinthawke: Sharpshoot bow -> tearblast arrow-> ciljaš modri freeze sac = win

scipascapa ::

gatsu: kje dobiš dobra orožja dosti zgodaj, s kako fora ipd? zdaj sem level 9.....ravno naredil the proving.

oo7 ::

Gatsu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Katero orožje je pa kaj učinkovito proti letečim strojim?


verjetno sprašuješ za mrhovinarske glinthawke: Sharpshoot bow -> tearblast arrow-> ciljaš modri freeze sac = win


Ja za te. Težko jih je zadeti sploh pa je problem če so te opazili potem je najboljša rešitev kakšna ruševina ampak problem je, da vedno zdraven še kakšen watcher ali kaj hujšega.

scipascapa je izjavil:

gatsu: kje dobiš dobra orožja dosti zgodaj, s kako fora ipd? zdaj sem level 9.....ravno naredil the proving.


Orožja kupuješ ampak rabiš določene predmete, ki jih dobiš na raznih strojih. Jaz sem trenutno level 23.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

m-power: baje dobiš eno sulico relativno hitro?

oo7 ::

Za sulico pa ne vem jaz mislim, da imam še vedno prvo kupiti se jih pa ne da.

Gatsu ::

Sulico maš eno in isto skoraj do konca igre. Edino kar upgrejdaš na njej je override za robote v Cauldronih. Dmg ostane pa enak.

oo7 ::

Gatsu je izjavil:

Sulico maš eno in isto skoraj do konca igre. Edino kar upgrejdaš na njej je override za robote v Cauldronih. Dmg ostane pa enak.


Si naredil vse queste?

Jaz probam delati vse queste main, side, bandit camps tallnecks...edino hunting grounds mi ne ležijo preveč.

scipascapa ::

gatsu: ni res še ena obstaja. vsaj na yt sem jo videl.

kako najhitreje nabrati sharde?

oo7 ::

Sharde najhitreje nabiraš na strojih.

oo7 ::

Stormbird je zaj... k hudič ;(

Pa še življenja ima ogromno.

scipascapa ::

a ptič? imaš tisti orožje s katerim ga zatakneš?

ropecaster?

oo7 ::

Sem ga premagal. Sem se skril pod most in napadal iz zasede pač je trajalo malo dlje:P

yayo ::

Ekola, dobil igro že tretji dan, mislim, da bo sedaj MGS5 šel malce na počivanje... Zanimivo, da sem konec decembra iz UK naročil dve majčki, ki sta se izgubili - za prvo sem dobil nadomestno v devetih dnevih, nadomestila za drugo pa še ni po dveh tednih (obe naročene pri Redbubble, ena z logom "Fulton Extraction Systems" druga pa z original Laro Croft iz devetdesetih) ;)

scipascapa ::

tudi jaz sem dobil dishnored 2 iz shopto po 3 dneh, ne morem verjeti. yayo: dej mi kodi ti ne rabiš dlcja :)

oo7 ::

Kako kaj napredujete? >:D

scipascapa ::

level 16 pa tam pri caulderonu naprej. revenge of nora narejen, zdaj gremo na seeker of thge gates dokončati, potem pa the city of the sun.
+ vse stranske itd.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Kako kaj napredujete? >:D

celofan sem slekel pa disk vstavil v PS :(

oo7 ::

Jaz sem trenutno 26 level. Override sem opravil vse kar se tiče mape imam samo še enega Tallnecka za shackat :)
Do zdaj lahko samo rečem, da je igra odlična :)


Razmišljam, ko tole preigram ali potem Mass effect Andromeda ali Nier Automata >:D Konec meseca je pa itak že Dark Souls 3 Ringed city.

scipascapa ::

Mene še čaka dokončanje Nioha in RE 7...Če boš jemal ME ali NIER vzemi PS4, da mi prodaš naprej :P

scipascapa ::

evo za spear, sem vedel da dobiš novo.

http://www.ign.com/wikis/horizon-zero-d...

scipascapa ::

oo7 ::

Šele proti koncu dobiš drugo sulico ?

scipascapa ::

baje...si že v meridianu, kako si unga črva ubil na polju?

oo7 ::

Za vse boje razen z ptiči uporabljam Shadow Tripcaster. Nastavljal sem pasti in tekel proti njimi črv pa za mano in tako sem ga premagal. Men osebno najbolše orožje :)

Gatsu ::

freeze arrows/bombs + blast sling = DESTRUCTION :D

oo7 ::

To orožje, ki strelja bombe moram pa še nabaviti. Ampak mi manjka ena surovina za vijolčno orožje.

scipascapa ::

kak heart morda? tam v meridianu baje imaš enga merchanta, ki vse prodaja.

oo7 ::

Ne morem pa nikakor dobiti kožuha od lisice. Vedno dobim kost ali meso samo kožuha ne.

Zgodba je res zanimiva zdaj sem bil v stolpu ;)

scipascapa je izjavil:

kak heart morda? tam v meridianu baje imaš enga merchanta, ki vse prodaja.


Sem dobil pri mašini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

A je corupted mašino možno overide? Sem parkrat probal pa mi ni uspelo čeprav kaže znak, da naj bi se jo dalo.

Dzombic ::

http://m.bolha.com/racunalnistvo/igrica...

Bumbar je napiso na koncu napačno številko, posledicno sem ostal brez igre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzombic ()

scipascapa ::

napačno telefonsko?

oo7 ::

@Gatsu

Kater level si bil, ko si končal igro?

Gatsu ::

Ja maximum 50 al kok je že in to kar precej pred koncem.

oo7 ::

Gatsu je izjavil:

Ja maximum 50 al kok je že in to kar precej pred koncem.


Jaz sem trenutno 43 level torej grem proti koncu.

scipascapa ::

Horizon: Zero Dawn Is the Best-Selling New Sony IP on PS4

Horizon: Zero Dawn / 16 Mar 2017 Horizon: Zero Dawn Sales Pass 2.6 Million


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911569 (371) yayo
»

Outcast Reboot HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727370 (334) dolenc
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162116 (714) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913367 (6059) scipascapa
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238685 (7083) Vazelin

Več podobnih tem