» »

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Temo vidijo: vsi

YesMan ::

Ni mogel Sony malo bolj razporedit iger skozi leto? Preveč dobrih špilov naenkrat, marca pa pridejo še Nier, Mass Effect in Persona 5 od katerih tudi pričakujem da bosta vsaj Nier in Persona 5 vrhunska.

Gatsu ::

Vse je boljše kot pa to da daš igre ven na koncu leta ko 3rd party bombe letijo ven. Tak da imo so si izbrali perfekten timing za dobro prodajo. Po drugi strani pa Sony nima vpliva na datume izzidov 3rd party ekskluziv ala Nier in Persona 5.

Berserker ::

Kdo pravi da moreš kupit takoj ob izzidu.

oo7 ::

Horizon Zero Dawn Is "The Most Technically Accomplished Open World Experience" Of The Generation; PS4 Pro 4K Showcase Video Shared

http://wccftech.com/horizon-dawn-techni...

oo7 ::

Horizon Zero Dawn Cinematic Launch Trailer


.

scipascapa ::

http://live.playstation.com/

nekaj malo questov.

oo7 ::

According to GearNuke, the file size is 39.485 GB.

Horizon Zero Dawn unlocks in North America tonight at 9 PM PT , which comes out to midnight Eastern. It's not immediately clear when exactly the game will become available in other regions.

http://www.gamespot.com/articles/horizo...

Tr0n ::

Sem najprej mislil kr kupit na US PSN store-u, pa bom vseeno pocakal na $39.99 akcijo.

scipascapa ::

jaz pa max 40€ retail.

oo7 ::

Kdaj zda igra izide pri nas 1.3 ali 3.3 ?

Tr0n ::

1.3.

oo7 ::

Aha, ker v nekaterih trgovinah piše 1.3 v drugih pa 3.3.

benetom2000 ::

1.3 ..kupil prej v Big Bangu

Berserker ::

Eh jaz bom počakal na rabljeno, ko bo pod ene 40€, 60€ je mal predrago, glede na to, da ni prisotnega MP in nekega replay value.

oo7 ::

Ravnokar začel igrati grafika je neverjetno dobra :)

scipascapa ::

ej tega, kje si kupil?

oo7 ::

benetom2000 je izjavil:

1.3 ..kupil prej v Big Bangu



Si že kaj igral kakšna se ti zdi igra?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

čakam, da dobim ceneje od enega 70€ ne dam ;)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

čakam, da dobim ceneje od enega 70€ ne dam ;)


59 eur

http://playgame.si/Horizon-Zero-Dawn-PS...

Berserker ::

Čudno da te ni nategoval, kolk slišim od folka, playgame nima ravno dobrega slovesa.

Pa to je polna cena.

scipascapa ::

ni slabo, pa ptt?

m-power: prodaš, ko obrneš?

Zgodovina sprememb…

Alessio983 ::

sej jo dobiš na več straneh pri nam za okoli 60 €, bo pa vrjetno kot vsaka čez kakšen teden že na bolhi za pod 40 € ... čakam :)

scipascapa ::

sej to bom naredil, ker imam še nioh-a.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Čudno da te ni nategoval, kolk slišim od folka, playgame nima ravno dobrega slovesa.

Pa to je polna cena.



Pri njih sem kupil Ps3 in par iger. Nisem imel nikoli problemov edino PS3 sem čakal dlje časa pa se ne spomnim več kaj je bil razlog.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

ni slabo, pa ptt?

m-power: prodaš, ko obrneš?


59 eur igra ja pa 4 eur poštnina. Saj drugače sem hotel kupiti pri Igabiba https://www.igabiba.si/horizon-zero-daw... ker če pošlješ povpraševanje pred izidom imaš še 2 eura popusta in brez poštnine. So mi poslali email z kodo za pupust sem hotel naročiti ampak je pisalo, da ni zaloge to piše še danes čudno. Tako, da sem potem kar naročil pri playgame.

Igra je že prodana sosed se je ponudil in rekel, da ko jo preigram, da mi da zanjo 50 eur :)

Berserker ::

A je špil fejst podoben zadnji Lari Croft.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

A je špil fejst podoben zadnji Lari Croft.


Podobno je npr craftanje opreme, pa mogoče premikanje lika in lokostrelstvo.

Jaz sem igral 2 uri mapa je videti ogromna potem lahko nadgrajuješ svoj lik imaš možnost dialoga. Sem še na začetku ampak zgodba je zaenkrat zelo zanimiva.

scipascapa ::

m-power a tako potem, dej sosedu moj email, lahko preko ZS? Samo glede na čas, boste predolgo rabili, potem pa pride Andromeda in Nier....preprosto časa ne bo.

oo7 ::

Do Nier-a in Andromede še jaz najbrž ne bom preigral kaj šele on. Boš po moje pred dobil na bolhi. Lahko pa mu dam mail.

scipascapa ::

ja dej mu ga, imaš?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

ja dej mu ga, imaš?


Sem poslal na ZS

scipascapa ::

http://www.shopto.net/video-games/ps4/P...

54€ ptt na dom, komur se ne mudi....vem, da so imeli na simplygames še ceneje ali je bil shopto?

http://deals.simplygames.com/p/horizon-...

sam ne vem če dobiš kaj zraven.

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Ekola končal in platiniral igro po 65 urah. Ja vem noro veliko sem igral ta teden ampak sem bil pač cel teden home alone in sem izkoristil. Pa še igra vleče ko kurba in sem vsak dan šel spat ob treh ter umiral zjutraj na šihtu....

Moji vtisi:
-izjemen dosežek Guerille, ki je ne samo naredila nekaj kar doslej še niso ampak so že s svojim prvim izdelkom prišli ob bok velikim na tem področju. Glavna zgodba je imo še celo krepko boljša kot pri Witcher 3, ki je pa imel tako dobre stranske kveste, kot jih verjetno ne bomo doživelido njihove naslednje igre. In ja stranski kvesti v Horizon so zgodbovno večinoma zelo nezapomljivi a daleč od nekih filler kvestov kot jih je bila cela poplava v FFXV naprimer.
-najboljši lokostrelski combat EVER!!!
-izjemen dizajn robotov in odličen sistem kritičnih točk/ranljvosti/odstranjevanja armorja robotov, da prideš do ranljivih delov. Sicer proti koncu vseskup določeni comboti to dobesedno naredijo nepotrebno, a vsaj na začetku igre brez tega fajti trajajo in trajajo, če pa veš kaj in kako pa lahko taiste robote farmaš.
-odličen voiceacting in animacija v glavnih dialogih z pomembnimi liki. Žal so taisti dialogi manj pomembnih NPCjev ravno nasprotno eden najslabših delov igre in bolje bi bilo, da bi dialogi potekali brez tega close up kadriranja, če ni bilo resursov za vse narediti na istem nivoju.
-glavna junakinja, ki ima dušo, srce in karakter. Ni plehka kot Lara v zadnjih dveh igrah ampak njeno obnašanje, iznajdljivost in nasploh vse zgodba 100% zapolni in razloži
-zgodba ki se je nebi sramovali najboljši SCI-FI filmi in serije! Kapo dol novi pridobitvi Guerille Johnu Gonzalezu in upam da ostane pri Guerilli, kajti tole zna postati tako velika franšiza kot je Uncharted!!! Ker bo tale igra prodana v 3-5 MIO bo pa tudi Sony dal za naslednji del več denarja, kar upam da bodo porabili za boljše stranske kveste ter motion capture za vse dialoge ter seveda še večji in z novimi roboti napolnjen svet.
-Verjetno moj letošnji GOTY, ker kljub odličnim igram ki prihajajo ne vidim kandidata, ki bi mi bil boljši.

oo7 ::

Glasba je tudi odlična :)

Jaz sem trenutno pri 6 uri igranja in sem čisto navdušen nad igro :)

Crossfire ::

Zelo zagret za nakup celotnega kombota PS 4 Pro in Zero Dawna. Fantje, igrate to na 4K ali na 1080p?

oo7 ::

Crossfire je izjavil:

Zelo zagret za nakup celotnega kombota PS 4 Pro in Zero Dawna. Fantje, igrate to na 4K ali na 1080p?


Jaz na 1080p in navadnem PS4 in že tukaj je grafika odlična :)

krneki0001 ::

A bo za PC tudi prišla?

Crossfire ::

Nedvomno. Glede na to, da so HDR 4k TV-ji že sub 700 EUR, se po moje 400 EUR za PS 4 Pro splača kaniti. Cca nekaj čez tisočaka za 4k gaming niti ni tako pretirano, sploh ker je Zero Dawn nekako konzolni pionir vsega skupaj...denarnica se že trese :)

@nebivedu glede na to, da gre za ustvarjalce Killzone franšize, slabo kaže za PC verzijo.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

nebivedu: NE.

oo7 ::

Čim piše Publisher-Sony Interactive Entertainment potem igre skoraj, da 100% ne bo na PC.

oo7 ::

Horizon Zero Dawn Patch 1.03 Available Now; Fixes Multiple Crash and Progression Issues

http://wccftech.com/horizon-zero-dawn-p...
.

yayo ::

50€ skupaj s poštnino na thegamecollection.net En evro sem imel v dobrem v točkah.

scipascapa ::

yayo: matematika ni močna stran?

42,95 + 2 = 44,95 funta = 45 GBP =51.9906EUR

yayo ::

scipascapa je izjavil:

yayo: matematika ni močna stran?

42,95 + 2 = 44,95 funta = 45 GBP =51.9906EUR


Subtotal £42.95
Shipping £2.00
Discount -£1.00
VAT £7.32
Points Earned 420 Reward Points
Points Spent 400 Reward Points
Total £43.95


pa včerajšnji menjalni tečaj banke koper

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

ajd naj ti bo, si jo naročil a ne?

yayo ::

yup

scipascapa ::

jaz jo dobim danes, ko menjam z enmu z nioh ;)

Gatsu ::

A si sploh končal Nioh? :)

oo7 ::

Ne boste razpčarani igra je odlična :)

Gatsu je izjavil:

A si sploh končal Nioh? :)


Gatsu ti, ki si že preigral igro me zanima če si pri trgovcih kaj prodajal svojo nabrano robo? In katera orožja si največ uporabljal?

No ja sulica je standrard in lok jaz imam trenutno še tisto žico z elektriko, ki za nekaj časa onseposobi stroj in orožje z katerim stroj prikleneš na tla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

se mi ne ljubi iskati po temi: ima kdo ali je sprobal PS VR? Je zadeva v trenutni fazi vredna nakupa? Sem zadnjič opazil nekaj headsetov v lokalnem Harvey Normanu pa...
EDIT
upis, napačna tema, se opravičujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911513 (315) yayo
»

Outcast Reboot HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727346 (310) dolenc
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162107 (705) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913345 (6037) scipascapa
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238632 (7030) Vazelin

Več podobnih tem