» »

Radeon 9500 Pro TV - OUT (črno bela slika na TV)

Radeon 9500 Pro TV - OUT (črno bela slika na TV)

romario ::

Kaj bi lahko bilo narobe?

lp

zvitorepec ::

Beri! ali Beri!
Sem poiskal namesto tebe, ampak le ker si nov. Lahko pa isces tudi sam -> Iskanje
HOWGH!

Zgodovina sprememb…

romario ::

nekak ni rešitev...vsi ugibajo


mam DIN kabel direktno v Scart priključek. Možno da mi TV ne podpira tega ampak mam na grafični še en izhod neki video izhod al kaj je (chinch se mi zdi - rumeni). Bi moče šlo, če bi ta izhod priključil na Scart?

lp

V-i-p ::

SunTrace in romario, nehajta se kregat. Vajina zadnja posta bom brisal, ker nimata veze z temo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

zvitorepec ::

Ja z s-video kabi je lahko problem, ker pride vcasih napacen signal na scart (drugacna vezava) - to je v prvi temi nekje napisano in je tudi link, kjer si lahko pogledas kaj in kako. Lahko imas NTSC kartico in ti tv tega ne zna prikazati.
Jaz imam iz kartice kratek kabel, iz s-video v cinch (rumen), od tam naprej pa navaden kompozitni (koaksialen) video kabel na scart adapter. Vse skupaj dobis (10 m) v Harvey-Normanu od Belkina za okoli 6 kSIT
HOWGH!

romario ::

nevem

jaz mam na kartici DIN izhod še en izhod za monitor. Tak da po vsem kar sem prebral iz izprobal se mi nekak zdi, da je moja TV malo prestara za to.

zvitorepec:
iz s-video v cinch. Kam tisti cinch priklopiš?

V-i-p ::

romario, jaz imam Sapphire Radeon 9000pro in sem za tvout hotel kupiti kar kabel ki ima na eni strani scart na drugi pa za kartuljo. Pa so mi rekli v štacuni, da bo črnobela slika. Potem sem pa vzel takole: scart pretvornik (na eni strani je scart, ki gre v tv, na drugi pa trije izhodi, dva za zvok R in L) iz tega gre avdio kabel v zvočno iz tretjega pa do kartice, s tem da je še pred pretvornik iz chinc za sliko v s-video. Rezultat? 7 tolarskih tisočakov in odlična slika ter zvok...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

romario ::

če te prav razumem misliš tole.

Jaz mam Sapphire 9500Pro...torej podobno kot tvoja kartica. Torej naj iz kartice najprej povem kabel z DIN izhodom na tale scart pretvornik in pol še oni kabel za cinch iz plate?

lp

V-i-p ::

Malo sem "ustvarjal". Poglej spodnjo sliko (klik za povečavo!) in vse ti bo jasno..:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

romario ::

mi je uspelo pričarat barvno sliko. Na malo staromoden načil, ampak deluje. Radeon na 25 let stari video recorder, od tam pa dalje na TV.

en majhen problem še je ostal...kak nastavit, da bom mel tudi zvok na TV? zdaj mam samo sliko.

lp

VASkO ::

ja povezi zvocno na TV, kajne?

si pricakoval, da bos preko kabla iz graficne kartice dobil zvok na TVju?

romario ::

ja sej sem, samo ni zvoka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

S-video

Oddelek: Zvok in slika
81473 (1090) podtalje
»

vga v scart

Oddelek: Kaj kupiti
61899 (1799) MiranR

Kateri kabel za povezavo mojega rač. s TV?

Oddelek: Zvok in slika
61315 (1230) CaqKa
»

iz pc na vhs kaseto

Oddelek: Zvok in slika
11991 (908) CaqKa
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario

Več podobnih tem