» »

Kateri kabel za povezavo mojega rač. s TV?

Kateri kabel za povezavo mojega rač. s TV?

SonGoku ::

Dr. večer!

Zanima me, kateri kabel naj uporabim (kupim), da bi povezal moj računalnik (grafično kartico) s televizijo. Mam 9600XT s TV-Out, zraven pa sem dobil 2 kabla. En je rumene barve (mislim, da se reče činča) en pa je črne , njegov nastavek pa je podoben tistemu na miški, tipkovnici (PS/2). Oba sta nemreč prekratka. Naj kupim taka kabla, ki bosta enaka tema dvema ali moram kaj dokupit?

Hvala:D
  • zaklenil: CaqKa ()

Blup ::

Kupi enga, tistga k ti bl ustreza od teh dveh... priporočam činč.

Blup
:\

SonGoku ::

Kaj je vseeno katerega uporabim?Na grafični kartici ne vidim nastavka za činče.Kaj niso te činče zraven za zvok?

hvala:D

Blup ::

En od kablov zravn je mogoče konverter iz unga k je podobn PS2 (S-VIDEO) na činč?!

Blup
:\

Caligula ::

Drugace pa S-VHS kabel. Sploh, ce ma TV ze vhod za S-Video. Pa nasploh vvelja S-Video za najboljsega sploh pa ce se da se cimbolj izogibaj konverterjem, ker se s preklopi pocasi slabsa kvaliteta. Vec ko je vmesnih clenov slabsa je slika.

Skratka jaz priporocam (glede na to kak TV mas) takega, ki rabi cimmanj adapterjev. Mogoce S-Video na scart prikljucek,..
TVji majo zadaj ponavadi SCART in vzami kak S-Video to SCART.

K0K0 ::

Poglej si tole
pc na tv
Jest sm se ravnal po ccd-jevih navodilih in moram priznat da je tale taskerjev kabel res ql Sm probov na 15m dolžine pa ni blo videt nobene izgube.Pa še dokaj pocen je :D.Drgač pa adapter iz s-video na činč majo v big bangu za neki mn kot 1k sit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

CaqKa ::

imamo teme v katerih to že piše. zadevo si preberi na linku v postu nad mojim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513803 (3310) KTr1sk
»

r9800 pro in težave z tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
14815 (676) kriko1
»

za tiste ki imajo črnobelo sliko iz TV OUTa

Oddelek: Zvok in slika
111225 (862) Privatnik
»

ATI TV out + SCART = ČB slika ???

Oddelek: Zvok in slika
81867 (1673) Privatnik
»

Kabel

Oddelek: Zvok in slika
151420 (1159) Privatnik

Več podobnih tem