» »

NUC cvrčanje

NUC cvrčanje

yapka ::

Nabavil sem si NUCa, NUC5i7RYH: i7, 16GB ram, M.2 SSD disk (sistem) in SSD disk (podatki). Moram reči da me je zadeva malo razočarala, ker je rad kar glasen. Ga malo obremeniš in že ventilator tuli na polno. Najbolj me pa moti, ko ne delaš nič kaj zahtevnega, da se ven iz škatlice sliši nadležno cvrčanje. A ima kdo kakšno rešitev za tole, na internetu ni nič uporabnega...no, vsaj jaz nisem nič našel.
Izgleda pa natanko tako:

mailer ::

Nekje sem zasledil komentar, da je zadeva kar glasna pod obremenitvijo. Glede "cvrčanja" ti pa ne znam pomagat, slišat je kot nekakšen whine, ki je ponavadi prisoten pri grafičnih karticah. Tudi prejšnji model ni ravno tih, mogoče tudi zato, ker imam notri 1TB 2,5" klasičen disk, mislim da 7200 obratov.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

yapka ::

Mislim da mi je ratalo rešiti problem glede cvrčanja, preslab usmernik je v kompletu, 65W. Sem nanj priključil usmernik od prenosnika (90W) in je zadeva tiho...seveda sem prej preveril, da se ne bi kaj pokadilo. :)

matijadmin ::

Samo napetost mora ustrezati območju tiste, ki jo potrebuje naprava. Po moči lahko mirno predimenzioniraš napajalnik/usmernik.
Vrnite nam techno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bliskanje iz vtičnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
287259 (4382) negotiator
»

Tih LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
162065 (1269) Veron
»

huda video mašina

Oddelek: Strojna oprema
453989 (1549) R O N I N
»

Cvrčanje v kišti (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
504870 (4067) Pyr0Beast
»

že 3 ji napajalnik v dveh mesecih v čem je problem in kako jih popravit???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91123 (961) balocom

Več podobnih tem