» »

Poškodba stopala-Mortonov nevrinom

Poškodba stopala-Mortonov nevrinom

kandelaber ::

Že dve leti imam težavi z to zadevo in po nasvetu fiziatra sem se odločil da grem na operacijo. Ima kdo kakšne izkušnje z to poškodbo in katero ambulanto bi mi priporočili?

kunigunda ::

Teste si naredil, da imas 100% Mortona ? Na youtube mas par metod, kako se preveri.

kandelaber ::

Da, bil sem pri fiziatru in mi je to ugotovil, že prej sem si sam postavil enako diagnozo. :) Očitno so te operacije zelo redke saj ni zasledit skoraj nič na googlu v slovenščini.

kunigunda ::

Ja se kr izogibajo teh operacij, raje dajo navodila za posebne vlozke v obutvi s katero zmanjsas, pomoje sicer struzjo mal kosti, da se zivec lepo uleze al neki. Mas pa na youtube tehnike masaz, jest sm eno izvaju na frendici pa je (poleg uzivanja) kar malo pomagalo za dan dva :)

kandelaber ::

Ja baje da le operacija reši zadevo. Saj uporabljam široko obutev, z pretesno ne morem niti hoditi več po nekaj korakih. Ko je toplo vreme me redkokdaj boli in lahko igram celo tenis in se počutim vredu. Če je nižja temperatura npr pa ima mvelike težave. Recimo en napačen gib pa razdraži živec za precej časa. Kdaj ko dobim krč v nogo se tudi bolečina razširi v stopalo. Smotan zadeva, ker me je prisilila v rahlo nepravlni hoji in vzela voljo do športa. Zaenkrat bom šel po blokado ter premislil glede operacije, ker se zasledil da je velika možnost da zadevo poslabša.

Johnzll ::

Kako gre kandelaber, je bila na koncu potrebna operacija? Ima mogoče še kdo kakšne koristne informacije na to temo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravstveni pregled

Oddelek: Loža
146312 (5481) mitoess

Udaril sem se v noht (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10131135 (27171) enadvatri
»

Kako v Excelu ločiti podatke v samostojne stolpce?

Oddelek: Programiranje
174290 (3636) k4vz0024
»

Kako pretvoriti Xvid (QPEL,GMC..) v normalen DivX

Oddelek: Zvok in slika
253427 (2545) OwcA
»

Laserske operacije oči

Oddelek: Znanost in tehnologija
224988 (4430) darian

Več podobnih tem