» »

Symbian S60 3rd in certifikat

Symbian S60 3rd in certifikat

tiltech ::

Lp!

Veliko je že bilo govora glede težav z certifikati na mobilnikih Nokia in os Symbian. A je resnično to takšna tećava, da se ne da tega odpravit na kakšen način? Če je komu že uspelo, naj se mi javi na zs.
Imam različne mobilnike z os Symbian in ga ni programa, da bi lahko namestil aplikacije. Vedno so težave z tem certifikatom. Je razlika, če se namesti preko bluethoota na telefon in namesti ali preko sd kartice? Do sedaj sem vedno poizkušal preko sd kartice in brez uspeha. Rad bi si namestil aplikacijo da mi telefon govori in ne gre.

Pa kako lahko ugotovim, če je kaj z telefon narobe ali z programi? Bi podpisani program moral delovati ali ga lahko tudi zavrne?

Hvala z aodgovore.

AC_DC ::

Datum nastavi nazaj, potem boš lahko namestil.

tiltech ::

To ne pomaga. Vse sorte sem že poizkusu, kar pišejo ljudje po tujih forumih. Sem se pa še na tega obrnil, kr tu gor se še kar veliko ve.

smacker ::

Dalo se je aplikacije na računalniku podpisat z certifikatom in potem naložit na telefon. Točen postopek sem pozabil, so minila že leta odkar sem mel tak telefon. Če se prav spomnim je šlo tako: z nekim programom si generiral certifikat, potem podpisal aplikacijo (na računalniku), na telefonu pa v nastavitvah nastavil da dovoljuješ nameščanje aplikacij ki so podpisane z neznanimi certifikati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697123473 (30482) WizzardOfOZ
»

Aplikacije samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
291985 (1458) xda develope
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481965 (39980) mailer
»

Prodaja iPhonov peša (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8510761 (8728) Rauby
»

Apple prijazno onemogoča

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
425388 (2837) Ginginova

Več podobnih tem