» »

MacGyver

MacGyver

«
1
2

Bolf3nk ::

Nova serija...


Katastrofa....

oo7 ::

A to je kao sin od Mcgyverja?

njyngs ::

Komentar na youtube pove vse.
Whoever created & directed this trash should be hung for treason for betraying my childhood.

Thuban ::

trailer je poden od podna.

glavni igralec nima niti kanjčka karizme originalnega igralca.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

hojnikb ::

če bo tole zdržal eno sezono, bo luksuz
#brezpodpisa

opeter ::

Kaj mislite, bo fail? Večji od ženskih Gostbasteric?

Kaj pa, če bo presenečenje in sploh ne bo slabo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

LuGi ::

Katastrofa

Trance4mer ::

Ma ne vem, a ni blo vedno tko, da se je kar na enkrat zanjdu ne vedoč pri hudobnežih pol pa je s svojim švajecerjem pacal po gnojilu, da je lahk kej za diml, da je pol pobengnu z menekenko.
Po trilerju pa vidm sexy šefico, ki ga pošle teroristom in se dela 007, ko ma zraven eno mrgo, aja a zdej pa zana iz pecilnega praška prav to narest, da razsuje avto.
Upal sem vsaj na zrelo osebo, ne pa ne geka. Bomo vidl kva bo :(

Thuban ::

originalno ga je malo general pošiljal naokoli na skrite misije, večinoma pa je sam našel probleme. Imel je karakter, karizmo, rad je šraufal reči.

Tale osebek izgleda pa kot sin bogataša, ki je na nek način prišel pod vodstvo na pol nage seksi šefice, edino lastnost, ki jo njegov karakter, sodeč po trailerju, ima pa je nadutost. Edin razlog, da dela neumnosti je ker nima boljše ideje kaj bi v življenju počel, zagotovo pa nima veselja do šraufanja. Reči, ki jih naredi, naredi ker je pač geek in jih zna naredit, ne pa ker bi užival ob tem.

Sodeč po trailerju. Bomo videli, če bo realnost kaj drugačna.

bruh.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Unknown_001 ::

Ma naj gredo v K* vsi skupaj.

Enkrat je nekdo na forumu dobro povedal kako je s temi remake-i. Danes imamo tak poden od produkcije da znajo samo še stare serije kopirat. Pa koji klinac, a so hipsterji prevzel kontrolo nad svetom al kaj. In ne bi še nič rekel, če bi dejansko skup spravili nekaj v gledljivi obliki. Vse se pokvari. Edino pri novem Mad maxu sem dejansko užival vse ostalo je pa negledljiv šrot ki se šlepa na stari slavi originala in mu kvari dobro ime. YaY komaj čakam da isto sranje naredijo z Matrico.

V glavnem nobene izvirnosti se danes več ne premore. Sam še razni reality showi za ljudi z IQ -20 in sranje z jebeno hiphop kulturo pa z racial diversity idejami.
Yea ma nigga, wassup
Pa da ne omenjam raznih kao "badass" scen in kretenizma s kao filozofskimi modrostmi na vsake kvatre. Še pomnite FF7 ?

Vem rantam da kar kadi od mene ampak moral sem se spihat. Pa če bomo tiho tudi ne bo nič bolje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

Thuban je izjavil:

originalno ga je malo general pošiljal naokoli na skrite misije, večinoma pa je sam našel probleme. Imel je karakter, karizmo, rad je šraufal reči.

Tale osebek izgleda pa kot sin bogataša, ki je na nek način prišel pod vodstvo na pol nage seksi šefice, edino lastnost, ki jo njegov karakter, sodeč po trailerju, ima pa je nadutost. Edin razlog, da dela neumnosti je ker nima boljše ideje kaj bi v življenju počel, zagotovo pa nima veselja do šraufanja. Reči, ki jih naredi, naredi ker je pač geek in jih zna naredit, ne pa ker bi užival ob tem.

Sodeč po trailerju. Bomo videli, če bo realnost kaj drugačna.

bruh.



Točno to. Originalni MacGyver ni bil važič tale v trailerju pa kot si ti rekel izgleda kot sin bogataša in po vrhu nadut;((


Jaz bom odkrit in priznam, da bo gledal serijo MacGyver(1985-1992) ampak tisto tastarejšo :D čeprav sem jo gledal že 100x sploh, ko sem prišel z šole sem komaj čakal, da sem gledal Macgyverja na A kanalu :)

MacGyver je zakon

Zmajc ::

Pa ne no...

Tako slabo izbire igralca za glavno vlogo še nisem videl....

Kot da se dobesedno norca delajo z fanov originalne serije.

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Ma naj gredo v K* vsi skupaj.

Enkrat je nekdo na forumu dobro povedal kako je s temi remake-i. Danes imamo tak poden od produkcije da znajo samo še stare serije kopirat. Pa koji klinac, a so hipsterji prevzel kontrolo nad svetom al kaj. In ne bi še nič rekel, če bi dejansko skup spravili nekaj v gledljivi obliki. Vse se pokvari. Edino pri novem Mad maxu sem dejansko užival vse ostalo je pa negledljiv šrot ki se šlepa na stari slavi originala in mu kvari dobro ime. YaY komaj čakam da isto sranje naredijo z Matrico.

V glavnem nobene izvirnosti se danes več ne premore. Sam še razni reality showi za ljudi z IQ -20 in sranje z jebeno hiphop kulturo pa z racial diversity idejami.
Yea ma nigga, wassup
Pa da ne omenjam raznih kao "badass" scen in kretenizma s kao filozofskimi modrostmi na vsake kvatre. Še pomnite FF7 ?

Vem rantam da kar kadi od mene ampak moral sem se spihat. Pa če bomo tiho tudi ne bo nič bolje.


Kaj točno imajo hipsterji veze s tem? Remejke producirajo studiji, ki računajo na nostalgičnost.

Drugače, pa ni nujno, da bo serija slaba ... mene osebno moti zgolj uporaba imena 'macgyver'. Pac dober marketinški push, če izdelek 'temelji' na obstoječi franšizi (plus nostalgija).

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

v bistvu ni dober marketinški push ampak je prekleto visoko postavljeno pričakovanje. Če pričakovanje ni izpolnjeno, dobiš reakcije, ki jih vidiš v tej temi...ljudje so zgroženi.

Lahko da bo ta serija približno gledljiva ampak ker ima ime MacGyver bi morala biti epsko dobra...če ne bo, jo bodo ljudje grozovito grajali.

Sem pogledal še v četrto trailer....ne, MacGyver in Inception glasba kombinacija se mi gnusita.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

PrihajaNodi ::

MacGyver


Tole je bol nek stil najstniškega James Bonda. Mac je deloval tiho in prefinonjeno, pogosto brez velikih kunf akcij. Kaj so naredili je groza.

no comment ::

Thuban je izjavil:


Lahko da bo ta serija približno gledljiva ampak ker ima ime MacGyver bi morala biti epsko dobra...če ne bo, jo bodo ljudje grozovito grajali.

HUH?! Epsko dobra??? Če pa je originalni McAjvar totalni šit?! Dober je bil edino za vice. Pa še tisti so bli od Čaka boljši...

Sicer rabimo remejk tolk kot Esmeraldo, ampak tehnično remejk ne more bit kaj dosti slabši od originala. Ni panike...

vostok_1 ::

OMG, kaka kondenzirana driska od trailerja.

Uber fail. Original je že glasbo imel legendarno. Tokratni pa zgolj nek dramatičen ominous drone bass.

Fuck you

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MasterTade ::

Se še spomnim original serije je mel kr fore :))
Tole z remakom bi blo pa k da bi Chuck Norrisa v texas rangerju predelal..Remaki so ponavad že v štartu slaba ideja če je original zelo dobra
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

no comment je izjavil:

Thuban je izjavil:


Lahko da bo ta serija približno gledljiva ampak ker ima ime MacGyver bi morala biti epsko dobra...če ne bo, jo bodo ljudje grozovito grajali.

HUH?! Epsko dobra??? Če pa je originalni McAjvar totalni šit?! Dober je bil edino za vice. Pa še tisti so bli od Čaka boljši...

Sicer rabimo remejk tolk kot Esmeraldo, ampak tehnično remejk ne more bit kaj dosti slabši od originala. Ni panike...



Originalni MacGyver je zakon Tv serija :)

Unknown_001 ::

no comment je izjavil:

Thuban je izjavil:


Lahko da bo ta serija približno gledljiva ampak ker ima ime MacGyver bi morala biti epsko dobra...če ne bo, jo bodo ljudje grozovito grajali.

HUH?! Epsko dobra??? Če pa je originalni McAjvar totalni šit?! Dober je bil edino za vice. Pa še tisti so bli od Čaka boljši...

Sicer rabimo remejk tolk kot Esmeraldo, ampak tehnično remejk ne more bit kaj dosti slabši od originala. Ni panike...


Dobra je bila vsaj zaradi tega ker ni bilo toliko cenenih računalniških efektov. Igrani tipo je bil kul dečko po karakterju, ideje so bile pa dokaj preproste in izvirne.

Men se gabi novi trend ko se karakter stalno dokazuje s tečnim gobezdanjem in nevmesnim komentiranjem vsakič ko se pa mal pretegne med šovom pa ga spremlha en kp računalniško narejenih eksplozij nevem kake akcije da vse skup kičasto rata. No pa obvezno mora po novem bit not ena zafrustrirana babnca ki se slej ko prej itak predvidljivo dol da z enim karakterjem.

Booooooo boooooooo na grmado s takimi škart serijami/filmi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Da faq is this shit?
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrihajaNodi ::

http://www.imdb.com/title/tt3032476/

Tale ga nese na vse konce...

mackilla ::

Upam da ne bodo naredili remake Magnuma z kakim metroseksulanim pezdetom brez brkov in obritimi prsmi:) No homo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

meho7 ::

mackilla je izjavil:

Upam da ne bodo naredili remake Magnuma z kakim metroseksulanim pezdetom brez brkov in obritimi prsmi:) No homo.


ha speaking of Magnum + Archer = http://uproxx.com/tv/what-the-shot-for-...

Phantomeye ::

sej tudi originalni mac ni bil ravno presežek.

shadeX ::

Je blo zanimivo, ko je iz žvečilke naredil bombo, lol. :)

čuhalev ::

Na hitro. Original prikazuje večinoma dnevne prigode z zgodbo, tole je pa premračno.

Kurzweil ::

Kot prvo, original je bil tudi neunost in B klasa filmske industrije, kar vidim da nekateri omenjate.

MacGyverja se je prijel kult, predvsem pa vici in to je vse. Jaz bi rekel posrečena neumnost, kar pa v primerjavi s tem še vseeno zgleda, kot masterpiece. Pač še ena izmed reboot stvari, ki jo izkorišča in uničuje trend današnjega kapitalističnega časa ali po domače izmolzimo, ker se da.

Ko sem videl v trailerju napoved da pride ven "This fall" sam prebral oz. bi bilo bolj pravilno This fail. Kot je nekdo pred mano že omenil, tole je nekaj v smislu novega Ghost bustersa, kjer protagonistke prav tekmujejo, katera je bolj anti. Komu je sploh padlo na pamet, da so sedaj to po novem ženske. Svet gre očitno res h vrago, no vsaj zdrava pamet če ne drugega.

anko ::

Originalni MacGyver ni bil presežek z današnjega gledišča. Za 80a je bila to super nanizanka. Ravno tako, kot smo se navduševali nad Magnumom, Knight Riderjem in podobnim.
Moraš vedeti, da produkcija serij pred 30 leti ni bila niti približno na nivoju današnje, prav tako ne efekti. Izbire ni bilo veliko. Žajfnice (Dinastija, Dalas, Santa Barbara) ali pa kaj v tem stilu.

gruntfürmich ::

z ikonami kot so mgajver, čak noris ipd se pač ni za hecat in delati rimejke... ker samo eden je originalen, vsi ostali bodo le (bedni) približek
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

scipascapa ::

Pa

6 million dollar man
ali pa bionic woman
wonder woman

to so bile serije 80'ih.

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

The A team... in groza, ki je bil istoimenski film. Isto velja za Dukes of Hazzard.
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heavy ()

Thuban ::

Letos delajo še remake serije Obalne straže.

Skratka samo še remake delajo.

Seveda med množico bede najdemo tudi epske nove serije ampak procentualno je veliko preveč remakov.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

oo7 ::

Mission Impossible - 1966 - 1973 - TV Series - CBS



Z filmi mission imposible jim je pa uspelo vsak del, ki izde je boljši od prejšnjega :)

scipascapa ::

ja za Mission Impossible filme s Tomom so kar zadeli res...

bambam20 ::

Ah, ne vem kdo izbira igralce in piše scenarije. Katastoralno.

Še en dokaz, da so današnje serije po večini votle brez duše in karakterji brez karizme.

oo7 ::

Columbo je zakon upam, da tega pustijo pri miru :)

bambam20 ::

Upam, da ne uničijo tudi tegale.

oemdzi ::

Še remake od Rebeld in apokalipsa slabih serij se bo lahko pričela :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

oo7 ::

Evo še en popolnoma nepotreben remake, ki zgleda popolnoma butasto




Jackie Chan je pa itak legenda men osebno eden najljubših igralcev :)

Jackie Chan Sings War! 8-)

anko ::

Lahko bi odprli temi - slabi rimejki :D in dobri filmi spremenjeni v crappy serije :D

bambam20 ::

anko je izjavil:

Lahko bi odprli temi - slabi rimejki :D in dobri filmi spremenjeni v crappy serije :D



hehe.. imaš popolnoma prav.

Kar naredi temo :).

Phantomeye ::

ampak sej tko gledano to NI remejk, ampak je nadaljevanje franšize.

bambam20 ::

Čakam, da naredijo nadaljavenja tegale :))

Thuban ::

Phantomeye je izjavil:

ampak sej tko gledano to NI remejk, ampak je nadaljevanje franšize.


reimagining je.

http://www.imdb.com/title/tt1399045/
A reimagining of the television series of the same name.......


jaz to razumem kot da se prvotna serija nikdar ni zgodila.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

Čakam, da naredijo nadaljavenja tegale :))



Z Willovim sinom Jaden :D
#TeamFelix

Phantomeye ::

Thuban je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

ampak sej tko gledano to NI remejk, ampak je nadaljevanje franšize.


reimagining je.

http://www.imdb.com/title/tt1399045/
A reimagining of the television series of the same name.......


jaz to razumem kot da se prvotna serija nikdar ni zgodila.



Sem mislil, da ko govori o očetu, da misli RDA-ja...

BorutK-73 ::

Je kdo gledal novo serijo Rush Hour? Isto sranje kot bi naj bil nov McGyver, če še ne slabše.:))

ps
Spregledal M-Power post.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Serija kot sama ni tak svoh, v rangu arrow. Ni pa niti priblizno na nivoju macgyverja oz. ni niti malo podobna originalu. Recimo bomba iz zvecilke in spage je klasika macgyverja :))

Sramota da grejo tako unicit ime kultne serijo.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

MacGyver | official trailer (2016)



Ko se začne ta serija bom definitivno raje še enkrat pogledal originalnega Myguverja, ki mi je zakon Tv serija :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spectral (2016)

Oddelek: Sedem umetnosti
131887 (1196) opeter
»

Kako se rešiti Telekoma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7013135 (8137) chikitoka
»

4k vsebina ne dela

Oddelek: Zvok in slika
234887 (4431) Jst
»

USB ključek s poslikavo

Oddelek: Kaj kupiti
81202 (999) klinker
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
796950 (5064) Jernej L

Več podobnih tem