» »

MacGyver

MacGyver

1
2
»

vostok_1 ::

"I'm impressed"


I'm not.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

cekr ::

Tolk slabo pa tudi ne bo.

Zahtevamo novega Kekca, Pehto in Bedanca.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

vostok_1 ::

cekr je izjavil:

Tolk slabo pa tudi ne bo.

Zahtevamo novega Kekca, Pehto in Bedanca.



With shotguns and chainsaws.

:|
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TESKAn ::

vostok_1 je izjavil:

cekr je izjavil:

Tolk slabo pa tudi ne bo.

Zahtevamo novega Kekca, Pehto in Bedanca.



With shotguns and chainsaws.

:|

With younger, edgier cast. Damn, 200. del SG1 je bil parodija, ne navodila!
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

djabi ::

Ne pozabimo dodat še igralce/ko, ki bo predstavljal LGBT sfero, pa kakšnega transvestita, pa feministko. Pa Arabca tud.

maco-maco ::

Sem mislil, da je tema o nožih. Tako smo namreč imenovali večnamenske nože.
Kaj?

oo7 ::

Že kdo pogledal tanovega Macguyverja?

Kurzweil ::

Sploh nisem vedel, da je že 1. epizoda zunaj, dejansko tudi trailerja do danes nisem videl. Stvar je v tem, da je že "pristni Macgyver" bil debilen do kraja, ampak tistega je reševal Chuck Norris, kar je bilo za tiste čase še recimo temu sprejemljivo. Tole pa že po trailerju in igralcih vidim, da je slabo, debilno, neumno in to z obupnimi igralci. Ko pa vidim, da ne premore na IMDB niti ocene 6.0 oz. natančneje ima oceno 5.6, potem si pravim škoda mojih možganov in časa, za to greznico. Pač še ena stvar več, ki so jo z rebootom, remakeom pokvarili, kar je danes že kar trend.

oo7 ::

Sem pogledal pilot-a in to je daleč daleč stran od pravega MaCgyverja.

Bom raje ob priliki pogledal še enkrat originalnega MaCgyverja :)

s1l3 ::

Kurzweil je izjavil:

reševal Chuck Norris


Chuck Norris?

Tr0n ::

Poglejte raje Designated Survivor. JBPH! :)

Jst ::

Ahaha. Sicer sam ne gledam te serije, mi je pa kolega poslal ta screenshot, kjer MacGyver v2 z tem vdira v restricted nadstropje v Kitajski "Military Command". Umrl od smeha.

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

D3m ::

Da faq? Lahko bi dali vsaj Raspberry Pi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

čuhalev ::

D3m je izjavil:

Da faq? Lahko bi dali vsaj Raspberry Pi.

Raje ne, kajti potem bi ljudje doma poskušali in težili po forumih kaj in kako. :O

Jst ::

Don't know the whole story but the picture was LOLable enough I had to share it...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Jst je izjavil:

Ahaha. Sicer sam ne gledam te serije, mi je pa kolega poslal ta screenshot, kjer MacGyver v2 z tem vdira v restricted nadstropje v Kitajski "Military Command". Umrl od smeha.



Ok..to be honest, je čisto možno. V tak paket komot spraviš en ARM čip, pa gor vs software. Res da pač boš čakal nekajkratnik časa obstoja vesolja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Heavy ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal tanovega Macguyverja?



Že po prvi epizodi postane jasno, da moraš to gledat, kot da bi bil star 10 let.

Scene, kjer oboroženi vojaki ne upajo ustrelit agentov, ki tekajo gor pa dol... UAV z balona in smartfona, nitro v airbox od avta... Vsaj nasmejiš se.
#TeamFelix

Izi ::

Kljub slabim ocenam in verjetno na ravno veliki gledanosti ta serija kar uspešno šiba naprej.
Druga sezona se je ravno zaključila in še istega dne so uradno potrdili 3. sezono :D
Ob mladem MacGyverju bomo spet uživali :P že letos jeseni.

SmeskoSnezak ::

Zal se prevec trudijo s temi butastimi "remajki", se posebej, ko zelijo da igralci izgledajo podobno original akterjem, ki so dejansko znali igrati, itd.

Pogledal prvi del, a je zanic kopija, s prevec hi-tech ... kot je nekdo omenil, neka mesanica MacGyvera in Mission Impossible. Kaksna nadaljevanja bi bila boljsa.

Le zakaj je morala punca izdati svojega tipa? Ceprav mi je vsec njena ideologija, je zelo v nasprotju z originalom. V originalu so vsaj zensko predstavili kot dopolnitev in dobro argumentirano znanstvenico z nasprotnimi trditvami... in tako naredili serijo se bolj privlacno.

Kot recimo pri eni drugi serij, po imenu Knight Rider. Tam so vsaj drugace pristopili k seriji, zatem pa ko so "koncali s paranoid zgodovino oseb in vojn", ko so koncno imeli moznost narediti v2.0 serije, pravo nadaljevanje, so vse skup spustli iz rok. Dosti vec se da narediti, ko ne gledas po rajtingih, denarju... ampak ko ustvarjas novosti... tega se trenutno Holivud ocitno ne spomni.
@ Pusti soncu v srce... @

sci3nc3 ::

Danes sem napol pogledal eno epizodo nove serije (2016), potem sem pa raje prvo serijo prenesel. Zdaj berem komentarje na tujih forumih in youtubu. Nisem zasledil, da bi bila nova serija komu posebej všeč.

Glede na to, da gre za zelo gledano serijo, mislite da bo kdaj posneta še kakšna serija ali je to konec MacGyverja? Če bi ohranili iste filmske like in poiskali boljše (na videz, starostno in karakterno podobne) igralce, bi bil uspeh zagotovljen. Tudi Komisar Rex je zamenjal precej igralcev pa so kljub temu vse serije popularne.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spectral (2016)

Oddelek: Sedem umetnosti
131974 (1283) opeter
»

Kako se rešiti Telekoma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7013901 (8903) chikitoka
»

4k vsebina ne dela

Oddelek: Zvok in slika
235197 (4741) Jst
»

USB ključek s poslikavo

Oddelek: Kaj kupiti
81283 (1080) klinker
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
797160 (5274) Jernej L

Več podobnih tem