» »

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni?

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni?

«
1
2

Žabar ::

Zivjo,

razmisljam o menjavi operaterja in sicer iz Si.Mobila na Telemach.
Razlog je slaba pokritost v nasi mali vasici na Lj. Barju in konstantna nedosegljivost.

Zanima me kako dela drugace po celi Sloveniji, nasploh pa ce ga kdo uporablja na tem podrocju.

Hvala za info.

AC_DC ::

Imajo na voljo 7 dnevno brezplačno testiranje http://telemach.si/Binary/933/POSEBNI-P... - preizkusi in se odloči.
Vse ostalo je nabijanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

BorutK-73 ::

Prvo testiraj. Sem pa sam zadovoljen z telemachom pa še cenejši so.

ZaVa ::

Telemach je generalno gledano še daleč za Simobil, kar se tiče pokritosti in izgradnje svojega omrežja. Kot rešitev Telemach ponuja gostovanje na Telekom omrežju s katerim Telemach krpa svoje luknje v pokritosti, vendar ne pozabiti, da je hitrost podatkov v primeru gostovanja na Telekom omrežju omejena na 1mb, tako, da če ti mobilni internet predstavlja pomembno postavko, vsekakor razmisli tudi o tem.

Svoje slabosti pa ima seveda tudi Simobil.
Prva je vsekakor cena s katero s trenutnimi paketi enostavno ne predstavljajo konkurence Telemach-u, se pa v bližnji prihodnosti pripravljajo novi paketi, ki bi naj približali ceno Telemachovim.
Glede pokritosti je pa pri Simobil tako. Simobil ima že do sedaj zelo dobro pokrito mrežo s LTE omrežjem, v katerega nameravajo še dalje vlagati, so pa po drugi strani prenehali z vlaganjem v 2G preko katerega ima Telekom in preko gostovanja posledično tudi Telemach veliko bolje razvejanega in pokrivajo skoraj vsako luknjo v naši državi.

Torej, če potegnemo črto ugotovi kaj ti je pomembneje, če je to brezpogojna pokritost z 2G signalom za klice in SMS, je pravilna smer Telekom, če ti več pomeni hitrejši dostop do spleta preko 4G, katerega pokritost bo v bodočnosti Simobil poskusil približati Telekomovi pokritosti z 2G, potem ostaneš na Simobil.


Vsekakor je izbira operaterja skupek več faktorjev, ki jih je treba upoštevati glede na potrebe posameznika.
Pred odločitvijo o menjavi vsekakor izkoristi 7 dnevno poskusno obdobje, da lahko sam oceniš, ali bo menjava operaterja opravičila sitnosti in stroške povezane s tem...

WaterBoy ::

Oče in mati sta pri nas zadovolna. Je pa res da se gibljeta po večini v okolici velenja in celja. Drugače pa če ni telemach signala ti preklopi na mobitel in ni problemov in ni interneta :)

dj_uro ::

So pa vecji stroski...
vw-klub.si

OmegaM ::

Sicer odvisno od regije. Okoli ormoza, je simobil prakticno zanic. Nadloga. Telemach cist soliden. Sedaj z prihodom lte pa mobitel zelo popravil pojritost. Drugace pa 3G signal se vedno pri mobitelu sepa, telemach pa zna bit boljsi.
Odvisno od paketa. Sam imam zastonj uporabo mobitel omrezja. Odvisno pac od paketov.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

BorutK-73 ::

Lokacija, Lokacija, Lokacija.

Mare2 ::

Imam paket Še več. Včeraj en čuden dogodek.

Ob 13. ih me kliče punca (2x), njej javi, kot da imam GSM izklopljen. Pa ni bil.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

WaterBoy ::

dj_uro je izjavil:

So pa vecji stroski...

Zakaj? Gostovanje pri mobitelu je zastonj

dj_uro ::

Res? Od kdaj? Zakaj pa moram jaz dodatno placevati, da imam neomejeno tudi v roamingu?
vw-klub.si

igor0203 ::

Kateri paket pa imaš?

dunda ::

Sedaj je gostovanje pri Telekomu vključeno v ceno (vsaj pri paketih Še več). Sem se tudi sam zanimal za ta paket.
https://www.kacnje.eu

MxxW5 ::

Šel sem na Telemach še ne en mesec nazaj (paket "Še več"). Rezultati so mešani.

Naj tole potrdi še kdo, ampak Telemach ima politiko, da ti 4G vklopi šele na izrecno zahtevo. Če ne rečeš nič, si na max. HDSPA. Vsaj meni se je tako zgodilo.

Pokritost je v Ljubljani sijajna (v mojem stanovanju konkretno boljša ob Simobila in Telekoma, pri katerih sem moral stopiti k oknu, če sem se hotel normalno pogovarjati). Prav tako je pokritost v redu ob glavnih cestah in v večjih krajih. Drugje....situacija ni idealna. Pri mojem tastu, ki živi na vasi, stalno preklaplja med Telemach in Telekom omrežjem (vmes si seveda nedosegljiv). Odvisno, na katerem koncu hiše si. Takoj, ko greš malce izven "ustaljenih" poti, si na Telekomovem omrežju, bi lahko površno rekel. Odvisno od kraja. Tule je sicer težko posploševati, ampak težko bo kdo zanikal, da ima Telemach pač (precej) slabšo pokritost ob Telekoma. Ampak ker imaš zastonj roaming pri Telekomu, stvar ni kritična (drugače bi bila).

Če želiš UniFi (in si naročnik le Telemachovih mobilnih storitev), rabiš telefon, ki podpira EAP-SIM. Nexus 5 tega recimo ne podpira. Tega ti sicer ob sklenitvi naročnine nihče ne pove.

D3Go, kot ga dobiš ob (le) mobilnih storitvah, je neuporaben, saj dobiš le rtvslo in nekaj čeških kanalov.

dj_uro ::

igor0203 je izjavil:

Kateri paket pa imaš?

MINGL odbit

tole imam pa dodatno zakupljeno:
+PLUS Nacionalno gostovanje

Omogoča uporabo storitev izbranega paketa tudi v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja. Vključuje uporabo dodeljenih količin znotraj paketa za klice ter SMS in MMS sporočila.


4G LTE se preprosto vklopi z poslanim smsom (nekaj v smislu LTE na 7070)
aja, pa usim kartico moraš imeti, katero pa brezplačno dobiš/zamenjaš na njihovem centru
-kolikor vem, imajo (ali pa so do nedavnega imeli) vsi ponudniki tako urejeno..
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

jusv ::

@dj_uro: Vsi novi paketi imajo vključno gostovanje brez dodatnih stroškov, zato se ti splača zamenjat.

@Žabar: Telemach je ogromno vložil v posodobitve in v nadgradnjo omrežja. Imaš brezplačno gostovanje na mobitelu, če si slučajno na sivi lisi. Sicer pa je glede pokritosti v teoriji tako: 2G=3G=99% 4G=80%. Najbolje pa da sam stestiraš (7dni brezplačno).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Daniel ::

Mare2 je izjavil:

Imam paket Še več. Včeraj en čuden dogodek.

Ob 13. ih me kliče punca (2x), njej javi, kot da imam GSM izklopljen. Pa ni bil.


Tole se tudi pri nas dogaja na eni številki, ki je v roamingu na Telekomovem omrežju, saj telefon ne podpira frekvence na kateri deluje Telemachovo omrežje (Starejši Samsung Xcover). Javi nedosegljivost, takoj za tem, če kličeš še enkrat pa si dosegljiv in dobiš SMS o zgrešenem klicu. Na Telemachu pravijo, da je krivda ali v aparatu (ki je do menjave deloval v Telekomovem omrežju normalno) ali pa v SIM kartici. Zaenkrat še nisem naprej testiral.

Mare2 ::

SMS o zgrešenem klicu pri Telemachu dobim jaz natančno čez 30 minut. Ali imam jaz kaj narobe naštimano?

Tudi, če ga ne bi dobil. Je že mimo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

VelkBla ::

Mare2 je izjavil:

SMS o zgrešenem klicu pri Telemachu dobim jaz natančno čez 30 minut. Ali imam jaz kaj narobe naštimano?

Tudi, če ga ne bi dobil. Je že mimo.


To je predolgo. Poglej nastavitev sim kartice, jaz ce nastavim svojo (sms o zgresenem klicu), mi napise, da je storitev vklopljena, za vec informacij naj poklicem svojega operaterja. Vedno pa sem dobival SMS v roku 10 sekund (+/-), nikoli vec kot minuto.

Mare2 ::

Sem probal 3x, točno 30 minut mine od klica do SMS-sa o zgrešenem klicu. Govorim o Telemach.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

poga ::

Enako pri meni - probal zdajle. Točno 30 minut mine. Bo treba malo vprašati support zakaj tako dolgo.

Drugače sem pa zamenjal operaterja dober teden nazaj. Zaenkrat zelo pozitivno. Na lokacijah, kjer sem imel prej pri Simobilu komaj 3G signal (na območju Lj) imam tukaj LTE :)

Po moje je najbolje res vzeti testno kartico in testirati na lokacijah, kjer se najdlje zadržuješ (doma, služba, šola, itn).

Fif55 ::

Njihovo omrežje je dobro. Na Pohorju ne zaostaja nič za mobitelom, je pa pred simobilom, ker je simobil večkrat imel zelo slab signal tukaj.

The Shadow ::

Telemach nima 2G omrežja... mislim, da ga pokriva le še telekom.

na izrecno zahtevo dobiš LTE samo v redkih izjemnih primerih, če telefon ni bil kupljen pri Telemachu... pa še nekaj dodatnih pogojev mora biti tudi izpolnjenih...

AC_DC ::

Telemach nima 2G omrežja... mislim, da ga pokriva le še telekom.


The Shadow
Telekom/simobil ga imata na 900 MHz.

Telemach ima gsm na 1800 MHz.
http://www.mobilna-telefonija.com/mobil...

kunigunda ::

poga je izjavil:

Enako pri meni - probal zdajle. Točno 30 minut mine. Bo treba malo vprašati support zakaj tako dolgo.

Drugače sem pa zamenjal operaterja dober teden nazaj. Zaenkrat zelo pozitivno. Na lokacijah, kjer sem imel prej pri Simobilu komaj 3G signal (na območju Lj) imam tukaj LTE :)

Po moje je najbolje res vzeti testno kartico in testirati na lokacijah, kjer se najdlje zadržuješ (doma, služba, šola, itn).

Ko dobis signal, dobis tud sms o zgresenih klicih, verjetno tezave s signalom (sicer tud zgresen klic ne bi bil preko sms)

The Shadow ::

AC_DC je izjavil:

Telemach nima 2G omrežja... mislim, da ga pokriva le še telekom.


The Shadow
Telekom/simobil ga imata na 900 MHz.

Telemach ima gsm na 1800 MHz.
http://www.mobilna-telefonija.com/mobil...


ki praktično nikjer ne lovi in je stranka prisiljena gostovati na telekom omrežju ;)

samsonite ::

Pozdravljeni.
Prosim za pomoč. Imam starejše starše (85let), ki uporabljata telefon z velikimi tipkami (2G telefon) na Telemachovem mobilnem omrežju.
Pojavlja se pogosta težava in sicer če gostujeta na Telekomovem omrežju in ju kličeš javi številka ni dosegljiva, če pa sta na Telemachovem omrežju in ju kličeš izpiše omrežje je zasedeno.
Poiskusili smo tudi z novim telefonom (tudi 2G telefon, ker za starejše ljudi z večjimi tipkami in sos tipko 3G telefonov ni) in je isto.
Na Telemach podpori se izgovarjajo, da smo sami krivi ker uporabljamo 2G telefon, jih mam poln k.... nič ne naredijo. Prej, pred nekaj meseci, ko sta imela mobi teh težav ni bilo.
Ima kdo predlog kaj narediti? Kako prekiniti vezavo zaradi zgoraj opisanih težav in katerega operaterja vzeti, da bo 2G telefon nemoteno deloval?
Hvala za nasvete!

harvey ::

Prosim za pomoč. Imam starejše starše (85let), ki uporabljata telefon z velikimi tipkami (2G telefon) na Telemachovem mobilnem omrežju.

Če poznaš koga od t-2 naj ti priskrbi za test njihov telefon, ki podpira 2g/3g z velikimi tipkami Maxcom MM721 in to stestiraš.

Drugače pa presedlaš nazaj na mobi/Telekom.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Daniel ::

samsonite je izjavil:

Pozdravljeni.
Prosim za pomoč. Imam starejše starše (85let), ki uporabljata telefon z velikimi tipkami (2G telefon) na Telemachovem mobilnem omrežju.
Pojavlja se pogosta težava in sicer če gostujeta na Telekomovem omrežju in ju kličeš javi številka ni dosegljiva, če pa sta na Telemachovem omrežju in ju kličeš izpiše omrežje je zasedeno.
Poiskusili smo tudi z novim telefonom (tudi 2G telefon, ker za starejše ljudi z večjimi tipkami in sos tipko 3G telefonov ni) in je isto.
Na Telemach podpori se izgovarjajo, da smo sami krivi ker uporabljamo 2G telefon, jih mam poln k.... nič ne naredijo. Prej, pred nekaj meseci, ko sta imela mobi teh težav ni bilo.
Ima kdo predlog kaj narediti? Kako prekiniti vezavo zaradi zgoraj opisanih težav in katerega operaterja vzeti, da bo 2G telefon nemoteno deloval?
Hvala za nasvete!


Enako se dogaja mojemu očetu z 2G telefonom (stari Samsung Xcover) gostujočem na Telekom omrežju. Včasih je nemogoče poklicati ven, včasih si nedosegljiv itd... Sem mu menjal telefon z starim Galaxy S2 pa deluje tudi v gostovanju brez problema.

AC_DC ::

Telemach uporablja 1800 Mhz band v 2g.
Simobil/TK uporabljata 900 Mhz band za 2g.

Daniel ::

V gostovanju na Telekomu...

harvey ::

AC_DC je izjavil:

Telemach uporablja 1800 Mhz band v 2g.
Simobil/TK uporabljata 900 Mhz band za 2g.

Zgoraj omenjeni telefon podpira 2G omrežje 900/1800
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Daniel ::

Vem, ampak bi vseeno potem moral delovati v gostovanju na Telekomu, ki je GSM 900.

david_g ::

Naj še sam dodam svoje izkušnje.

Imam trojčka in enostavno ponudba Več oz Še več je preprosto odlična. Lahko vzameš za pičle 4 € neomejeno SMS in MMS in 120 min in 500 MB. Potem pa dodaš še 4€ in imaš neomejene še klice, 500 mb je pa meni čisto dovolj, da pogledam mail, priklopljen messenger in viber. Se pravi za 8 € vrhunska ponudba. Preklaplja mi med Wifi in 3g in to je to.

In kar je najboljše. Do sedaj nobenih težav s signalom. Nasprotno - praktično vedno vse črtice. Tega sem se namreč najbolj bal. Samo zadeva špila. Res se gibljem po mestih a vseeno. Skratka meni dela vse brez problema.

Edina stvar je, da prosiš na prodajni točki nastavitev dostopne točke (APN) - to potrebuješ za uporabo mobilnih podatkov in še da ti skonfigurira (odpre določene porte) za MMS. To je vse. Jaz sem zadovoljen.

kunigunda ::

Mare2 je izjavil:

SMS o zgrešenem klicu pri Telemachu dobim jaz natančno čez 30 minut. Ali imam jaz kaj narobe naštimano?

Tudi, če ga ne bi dobil. Je že mimo.

Probleme imas s signalom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

BorutK-73 ::

davidg, se strinjam da je ponudba za 4€ zelo ugodna, se posebej če imaš veliko znancev in familije na telemachu. Najbolj mi je pa všeč internet, po 500MB ti samo omejijo hitrost, res da ni za video, ampak za osnovno brskanje je dovolj. Jaz imam še LTE vklopljen.

jusv ::

Internet je res top. Nobenih dodatnih stroškov. Niti pri paketih Še več in Največ.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

harvey ::

david_g je izjavil:

Naj še sam dodam svoje izkušnje.

Imam trojčka in enostavno ponudba Več oz Še več je preprosto odlična. Lahko vzameš za pičle 4 € neomejeno SMS in MMS in 120 min in 500 MB. Potem pa dodaš še 4€ in imaš neomejene še klice, 500 mb je pa meni čisto dovolj, da pogledam mail, priklopljen messenger in viber. Se pravi za 8 € vrhunska ponudba. Preklaplja mi med Wifi in 3g in to je to.

In kar je najboljše. Do sedaj nobenih težav s signalom. Nasprotno - praktično vedno vse črtice. Tega sem se namreč najbolj bal. Samo zadeva špila. Res se gibljem po mestih a vseeno. Skratka meni dela vse brez problema.

Edina stvar je, da prosiš na prodajni točki nastavitev dostopne točke (APN) - to potrebuješ za uporabo mobilnih podatkov in še da ti skonfigurira (odpre določene porte) za MMS. To je vse. Jaz sem zadovoljen.

Kako ti deluje gostovanje - Hrvaška in npr. Nemčija in Avstrija?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

jarre ::

Sam sem bil na SiMobilu več kot deset let (še v časih prvih Motorol...), nato pa na Mobitelu (Telekomu). Lani sem "prestopil" k Telemachu in uporabljam njihov paket "Še več".

Do danes sem izredno zadovoljen z vsemi njihovimi storitvami. LTE internet dovolj za moje potrebe.

Trenutna primerjava hitrosti prenosa v Šentvidu (Ljubljana) - oba telefona imata vklopljeno storitev LTE:

Telemach (Samsung Galaxy Note 3): 33,64 Mb/s, 18,73 Mb/s, ping: 14 ms
Telekom (Huawei P9 lite): 8,22 Mb/s, 9,81 Mb/s, ping: 3 ms.

Podobni rezultati so skoraj povsod po Sloveniji. Telekom, vsaj po mojih izkušnjah, nima hitrejšega prenosa podatkov od Telemacha. Moti me tudi dejstvo, da pri Telekomu hitrost prenosa preveč niha. Takšnih velikih nihanj pri Telemachu ni.

dunda ::

Še moje mnenje o Telemachu (mobilno) - sam sem po kakšnih 18 letih iz Telekoma lani poleti prešel na Telemach. Vmes sem sicer vzporedno preizkušal tudi Simobil, ampak tisto se je meni zdelo bolj za tiste, ki računajo z Abakom :-)
Telemach pa - proti pričakovanjem - sploh ni slab. V bolj gosto naseljenih delih in sploh v trgovskih centrih (ter garažah ...) je signal celo boljši kot Telekomov. Mogoče uporabljajo druge frekvence ali tehnologijo, ampak tako sem opazil na več koncih. Tam, kjer ima tudi Telekom dobro pokritje, pa v trgovskih centrih Telemach precej bolje deluje.
Slabše je na ruralnih delih. Tam se kar pogosto preklopi na nacionalni roaming (na Telekom). Za telefoniranje to ni problem, če pa želiš tam podatkovni prenos, je pa bolj za silo (omejeno na Edge). Ravno za pošto pogledat in odgovorit.
Imam tisti paket Še Več za 15 EUR in je načeloma vse neomejeno in 5 GB podatkov (če jih dosežeš, se ti le zmanjša hitrost, vseeno pa preseženega ne zaračunavajo).
Slabosti:
- organizacija in podpora sta daleč pod nivojem Telekoma. Dobiti podporo, urediti kakšno papirologijo, jasnost na dopisih in računih ... tukaj je Telekom precej boljši.
- pokritje z lastnim signalom na ruralnem področju (sicer se "šlepa" z nacionalnim roamingom in večini to zadošča, vseeno pa je za preverit)
- imam občutek, da so tudi pri gostovanjih v tujini razlike med našimi operaterji. Res nisem preverjal posebej, ampak imam občutek, da kakšna storitev kje ne deluje. Lani vem, da tudi nikakor nisem dobil nekih hotelskih SMSjev iz hotela v Lichtensteinu, medtem, ko jih je žena (na Mobitelu) takoj dobila.

Zaključek:
Sam sem zadovoljen, saj je cena precej nižja od moje prejšnje ne Telekomu. Pravzaprav nimam z omrežjem nobenih težav in sem marsikje pozitivno presenečen.
https://www.kacnje.eu

vofra ::

tudi jaz sem presel iz Telekoma na Telemach, pa sem ze prvi teden imel tezave z dosegljivostjo. So me klicali in dobili obvestilo, da omrezje ni dosegljivo. Vceraj pa me je klicala hcerka, v casu treh ur mogoce 4krat in nisem bil dosegljiv, ceprav sem imel telefon prizgan, signal je bil mocan. To pa ni vec hec, telefon uporabljam tudi za poslovne zadeve.

Ima kdo podobne izkusnje? Kaj narediti?

Ali Telemach ne podpira posiljanje SMS o zgresenem klicu? Kje se to vkljuci?

jakan123 ::

vofra je izjavil:

tudi jaz sem presel iz Telekoma na Telemach, pa sem ze prvi teden imel tezave z dosegljivostjo. So me klicali in dobili obvestilo, da omrezje ni dosegljivo. Vceraj pa me je klicala hcerka, v casu treh ur mogoce 4krat in nisem bil dosegljiv, ceprav sem imel telefon prizgan, signal je bil mocan. To pa ni vec hec, telefon uporabljam tudi za poslovne zadeve.

Ima kdo podobne izkusnje? Kaj narediti?

Ali Telemach ne podpira posiljanje SMS o zgresenem klicu? Kje se to vkljuci?


Isti problem je imela moja mati. So ji menjali SIM kartico in ni pomagalo. Sedaj ko ima nov telefon pa problema z nedosegljivostjo ni več.

vofra ::

jakan123 je izjavil:


Isti problem je imela moja mati. So ji menjali SIM kartico in ni pomagalo. Sedaj ko ima nov telefon pa problema z nedosegljivostjo ni več.


kaj pa vem, potem je ceneje, ce grem nazaj na Telekom

Fif55 ::

Potem pa kr.

BorutK-73 ::

vofra je izjavil:

tudi jaz sem presel iz Telekoma na Telemach, pa sem ze prvi teden imel tezave z dosegljivostjo. So me klicali in dobili obvestilo, da omrezje ni dosegljivo. Vceraj pa me je klicala hcerka, v casu treh ur mogoce 4krat in nisem bil dosegljiv, ceprav sem imel telefon prizgan, signal je bil mocan. To pa ni vec hec, telefon uporabljam tudi za poslovne zadeve.

Ima kdo podobne izkusnje? Kaj narediti?

Ali Telemach ne podpira posiljanje SMS o zgresenem klicu? Kje se to vkljuci?

Zato se pa vzame predplačniško sim-ko da testiraš signal. ČE imaš še sim od TK, naj ti jo menjajo na telemachu, prva menjava je free.

Zgodovina sprememb…

janbrodar ::

Pozdravljeni,
Sam sem uporabnik telekoma in v tem mesecu pri njih ponujajo možnost, da v kolikor pripeljem osebo k njim dobim jaz in novi narocnik 50% na mesecni narocnini kar v 2letih ni malo denarja. Vezava ni potrebna. Potrebno je samo to, da ce je kdo zaintiriseran mu poslem kodo, ki jo po aktivaciji mobilnega paketa vpise in oba bova delezna ugodnosti ze z prvo poloznico. Paketi ki jih lahko izberes so http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

OvCa77 ::

janbrodar je izjavil:

Pozdravljeni,
Sam sem uporabnik telekoma in v tem mesecu pri njih ponujajo možnost, da v kolikor pripeljem osebo k njim dobim jaz in novi narocnik 50% na mesecni narocnini kar v 2letih ni malo denarja. Vezava ni potrebna. Potrebno je samo to, da ce je kdo zaintiriseran mu poslem kodo, ki jo po aktivaciji mobilnega paketa vpise in oba bova delezna ugodnosti ze z prvo poloznico. Paketi ki jih lahko izberes so http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Kaj ima veze TK in TM?
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

ahac ::

Nič.
Mudel bi rad rad imel cenejš naročnino pri Telekomu. Sicer, če bi šel rajš na Telemach bi jo itak imel brez spamanja po forumih.;)
To, da mora spamat, ker očitno nima nobenga prijatelja ki bi šel na Telekom tudi dost pove... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

brez-imenko ::

vofra je izjavil:

jakan123 je izjavil:


Isti problem je imela moja mati. So ji menjali SIM kartico in ni pomagalo. Sedaj ko ima nov telefon pa problema z nedosegljivostjo ni več.


kaj pa vem, potem je ceneje, ce grem nazaj na Telekom

Selitev te košta enih 17€, 5 za prenos,11 in še nekaj pa za prekinitev naročnine.
Tudi pri nas ga je na veliko sralo pri Telesmehu.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

vofra ::

Imel enak problem (nedosegljivost), prav tako vzel novi telefon,
na koncu me obrok za novi telefon in narocnina pride enako kot
pri Telekomu samo narocnina, pa se vec enot imam na razpolago
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632168287 (24495) neosonic
»

Katerega operaterja priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6518830 (11585) Invictus
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111145 (57892) OK.d
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327733 (13163) Jerry000
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733992 (24433) MKC00

Več podobnih tem