» »

Dell Inspiron N7110 se ne zažene

Dell Inspiron N7110 se ne zažene

semematej ::

Živjo! Bratu se je polila voda po prenosniku, ampak le deloma. Večina vode je šla preko napajalca. Računalnik je deloval in po dogodko, ga je izključil z gumbom. Nato smo ga presušili in sčistili z acetom, če je bila kje sled vodnega kamna in ga nazaj sestavili. Sedaj se noče več prižgati. Ko vklopim napajalni kabel, se ne pokaže nobena lučka za polnjene ali kaj drugega. Na začetku je bil edini znak življenja ta, da ko sem priklopil napajalni kabel, se je za delček sekunde prižgala lučka pri gumbu za vklop ter ledica za napajanje baterije. To je bilo le 3x, sedaj pa ni več nobenega znaka. Poskusili smo, da smo vzeli ven baterijo, izključili napajalni kabel, držali tipko za vklop 45sec, nato priklopili napajalnik kabel in poskusili vžgati. Brez sreče. Sedaj pa smo na mrtvi točki. Kakšna ideja, vzrok? Poskusil sem vzeti vse komponente in dodajal eno po eno, ampak ravno tako brez uspeha, če sem kadarkoli hotel prižgati. Je možno, da je šel napajalnik? Baterija deluje približno pol minute, če je polna. Ali je prej problem kje drugje?

BorutK-73 ::

TAKOJ bi morali potegnat ven baterijo! Probaš še lahko z rižom, ampak mislim da je prepozno.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317289 (13412) G_mAn
»

Prenosni računalnik postane neodziven

Oddelek: Pomoč in nasveti
103670 (3510) butec
»

Sestavil PC - monitor neodziven, matične ne piska

Oddelek: Strojna oprema
354867 (2995) Riff
»

Baterija prenosnika se ne polni

Oddelek: Pomoč in nasveti
148481 (6990) Steinkauz
»

Sistem se ne zbudi

Oddelek: Pomoč in nasveti
241355 (1140) šemeno

Več podobnih tem