» »

Kje lahko kupim baterijo za prenosnik oz. ekvivalentni model baterije

Kje lahko kupim baterijo za prenosnik oz. ekvivalentni model baterije

Karkulator ::

Sedaj sem kupil baterijo za HP pavilion dv6000 serijo, vendar baterija ne ustreza mojemu prenosniku. Na internetu sem našel več vodičev za razstavljanje prenosnika, kjer je je bil na sliki popolnoma enak model prenosnika in zraven oznaka, da gre za dv6000 serijo in mislil sem da spada moj prenosnik pod dv6000 serijo.

Moj model prenosnika je HP pavilion dv6 (hp-pavilion-dv6-6c01em-22-ghz-a7q05ea). Ali kdo ve kje dobiti baterijo za sledeči tip prenosnika. Kakršnakoli pomoč dobrodošla :)

Ps: prodam tudi neustrezno kupljeno baterijo, ki ne paše na moj model prenosnika. Baterija je popolnoma nova, nerabljena, 12 celična z 97 Wh.

jnovak ::

Sam še nisem naročal novih baterij, so pa že znanci, sodelavci ...
Pri njih je bil večinoma eBay v igri (nemški ali UK) - tam se moraš malo bolj sam pomatrati, da pravo najdeš.
Med SLO ponudniki pa poznam enaa.com. Pokliči & ti bodo pomagali (oz. lahko tudi vrneš, če napačno naročiš). Te bo pa prišlo pomoje ~10 € več kot če sam naročiš iz tujine.

matobeli ::

Na original bateriji se prebere oznako in vpiše v googla, ebay... Tako boš zih da ne bo napačna.

Npr. http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4...

Klemenn ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell XPS 17

Oddelek: Kaj kupiti
364038 (1418) bluefish
»

Procesor deluje na ~100%, ne glede na uporabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
373327 (2571) GupeM
»

Kaj narediti z prenosnikom, ki se ne prižge ? Popravilo, prodaja po delih ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
244924 (4478) ;-)
»

Prenosnik za delo ? Toshiba vs Hp

Oddelek: Kaj kupiti
153454 (3023) matonson
»

Kako na laptop inštalirat Windows XP, prosim pomagajte

Oddelek: Operacijski sistemi
211934 (1713) LordPeter

Več podobnih tem