» »

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop

1 2
3
4

opeter ::

mtosev je izjavil:

opeter
pri telemach internet rabiš obvezno imet še kabelsko tv naročeno.


@mtosev:
Zakaj pol prodajajo ločene internetne pakete?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

pod pogoji ti piše, da rabiš imeti še naročnino na kabelsko tv, da lahko imaš njihov net. klikni na prvo stran o internetu pa boš vido, da piše točno to
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

čuhalev ::

mtosev je izjavil:

pod pogoji ti piše, da rabiš imeti še naročnino na kabelsko tv, da lahko imaš njihov net. klikni na prvo stran o internetu pa boš vido, da piše točno to

Morda le kadar imaš Internet preko CATV.

gensi ::

stara mama je izjavil:

Zgleda se na novo polaga samo še optika, obstoječe kablovje po zemlji pa je še nerentabilno kopat ven in menjavat.


Na enem koncu našega kraja so lani menjali kanalizacijo, v zemljo so položili tudi cevi za telekomunikacijo. Trenutno so cevi še prazne, a verjetno še dolgo ne bodo videle optike. Iz Telemacha sem izvedel, da so tako dogovorjeni s Telekomom.

Na drugem koncu kraja bodo v kratkem menjali vodovod. Tudi tam noče nihče nič slišati o optiki.

Očitno je na bakru lažje pobirati novce končnih uporabnikov.

Tilen ::

OŠO optika Mirna Peč je prisotna vsaj že kakšna 3 leta. Gre za bele in sive lise, za katere je prišel denar tudi iz javnih sredstev.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

m0LN4r ::

Telekom pa caka, na to da polovico stroskov prevzame obcina. Obcina pa isce nacin, kako ta dnar ali del le tega dobiti prebivalcev. (Glej zgoraj priklop v gospodinjsto 150€)

Dejstva so (DSL,CATV):
- narod se posiljuje pr internetu z TV+Fon paketi, velikokrat brez tega sploh ne mores.
- samo internet ponuja mizerne hitrosti za enak denar ali par evro manj, kot ce vzames celo kolobocijo.
- telefonski prikljucek
- predpotopne UP hitrosti.

Predvidevam, da je tudi nas trg bolj v to smer nagnjen. IP TV, Golica ipd. tujih jezikov obvlada zelo malo ljudi.
Upload pa itak noben ne ve, zakaj je koristen, ker se nikol ni poslal kaj vec, kot objavil sliko na FB.

Netflix, Prime, Maxdome, ipd. pa ne more zazivet, saj je prinas torrentiranje nacionalni sport.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

fantasycamp ::

m0LN4r je izjavil:

Vlect ne,
kasirat 100+ narocnin v vsaki vukojebini za 23EUR za 0,5/0,5 hitrosti po 10 let pa ja,
niti bakrenega kabla ne menjajo na 5 let.

Tak na oko ena "vukojebina" 100 narocnikov x 10 let x 25EUR x 12 mescev = 0,3 miljona evrov.
Storitev je najslabsa mozna, kabli, stebri tudi.

Vzdrzevanje je bilo, da so pred 5 leti menjali 20 metrov bakrenega kabla. Uuuuu kaki strosek.

Parice so pa se iz casov 28.8kbs...

Gre se za princip, da tudi tisti v vukojebini prispeva k razvoju, magari pocasnejsemu. Samo, da pa 10 let ne naredijo nicesar, je bluz...


če pa živiš v vukoj**** razmisli da se preseliš, ne splača se jim optiko vlečt za tok mal ljudi..

V takih vukojebinah vlecejo optiko na stroske obcine in prebivalcev z privat podjetjem, cena prikljucka mora placat vsako gospodinjstvo v visina cca. 150EUR se dodatno.


če bi bilo to tako poceni potem T2 v mestu kjer na kvadratni kilometer imaš veliko uporabnikov nebi propadali, stane vse kopanje in infrastruktura, ni to samo par kablov položit...

Nisem nameroma nesramen, vem da vam na podeželju ni lahko, samo je problem ker ti gledaš na to da bodo vsi ki so tam tudi naročniki, večinoma so pa stari ljudje, mladi pa v mesta odhajajo...

Še v mestu ni tok naročnikov kot so pričakovali plus konkurenca pa si tam...propad...

111111111111 ::

Bellzmet je izjavil:

T-2 optika 10/10 je 23,99 EUR

http://www.t-2.net/internet/ftth

Kr tako malo pizdiš?


Treba si prebrat drobni tisk. cena velja samo za tiste, ki so neposredno priključeni na T2 optiko. Za ostale je minimum 30,99€ + plačuješ še najem linije telekomu.
Jaz sem trenutno na Amis 2 leti vezave 20/20 optika eno leto 24€ potem pa še eno leto 30€. ceneje nisem našel. Imam pa samo internet brez televizije in ostalega sranja.

sandmodnigga ::

mtosev je izjavil:

1spam4you je izjavil:

Našel si svetlo izjemo, namreč nimajo vsi optike :)

jaz sn iz maribora in v naši soseski ni optike. jebiga. mislim, da plačamo 44eur za 40mbps

25 eur za 10mbps. Zdaj pa pojdi jokat.

krneki0001 ::

AC_DC je izjavil:

Tega paketa ne poznam (cena 19.90, net in telefon; hitrost 15/2 na bakru)
Dvojka tel L (star paket, ki ni več na voljo) je 26 eur, dvojka flex ima hitrost 2/.384 http://www.amis.net/web3/zasebni-uporab... .

enako je pri enka flex, 2/.384
http://www.amis.net/web3/zasebni-uporab...


Uradno ni takega paketa. Ker so bili stalno problem z linijo (po pol leta so ugotovili, da je ozemljitev v serverski sobi problem) sem jim vsak mesec pisal za dobropise, ker nisem mogel uporabljat internet. In na koncu smo prišli skupaj, da namesto dobropisov sestavimo en "paket" po meri, zmenili smo se za pavšal in podpisali pogodbo. Tako imam sedaj 15/2 linijo in en stacionarc, ki ga noben ne uporablja. Pa poleg tega imam tam še 2 službena mobitela in 100/100 linijo v pisarni, tako da so lahko veseli.

Pri amisu dobesedno velja načelo, "Kdor jezika špara, kruha strada!". Bolj ko si tečen, večkrat ko jih pokličeš, bolj ko imaš gobec, da jim poveš kaj si misliš, lepše se s tabo pogovarjajo.

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

krneki0001 je izjavil:


doma - 19€ 15/2 bakrena parica amis

kater paket imaš to?

BlaY0 ::

Saj ti je napisal... paket "Custom flexi dvojka - nebivedu".

blabla80 ::

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.

BlaY0 ::

Itak. Pa še vse poblokirano in GEMA-o imaš za vratom za vsako pizdarijo. SLO je v bistvu Meka kar se interneta tiče.

fantasycamp ::

blabla80 je izjavil:

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.


Dej zresni se, a imamo iste plače?

BlaY0 ::

To nima veze. Kruh pa mleko recimo koštata isto kot v SLO. Internet se ne konča v Alpah, nekako je treba priti do Amerike recimo... in pride se prek istih kablov kot iz Nemčije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

sandmodnigga ::

blabla80 je izjavil:

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.

OMFG OMFG to je zelo drago, FIRST WORLD PROBLEMS. Internet imajo pri nas skoraj za đabe pa jamrajo. Eni res nimajo nič bolj pametnega za početi.

blabla80 ::

fantasycamp je izjavil:

blabla80 je izjavil:

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.


Dej zresni se, a imamo iste plače?



Na srečo plače niso iste, čeprav je bil moj prvi nemški šiht slabše plačan kot slovenski + za isti dnar sem v nemčiji delal eno uro DNEVNO več.
Tak da tudi nemčija ni indija koromandija.

Ja, po 3 letih sem sedaj priplezil tako daleč da zaslužim enkrat več kot v sloveniji. super.

A kaj ko:
- so cene blaga v trgovinah zelo podobne tem v sloveniji
- je cena vode, elektrike, komunale, interneta, itd dosti višja kot v sloveniji
- so cene storitev bistveno dražje kot v sloveniji (frizer, mehanik, zidar - vse)

ko sem bil tazadnje v slo. pri frizeru (marca) me je striženje stalo 7 evrov - v nemčiji 15 eurov ( vzrok: višje urne postavke zaposlenih -> višji stroški -> višje cene).

Da o mehaniku ali pa o stroških gradnje/obnove hiše niti ne govorim, ker mi lahko gre le na jok koliko dnara je šlo za to. Če bi isto zadevo delal v sloveniji bi imel stroškov manj najmanj za kako S klaso če ne za Ferarrija.

Ja, v nemčiji so višje plače, vendar so tudi dražje storitve, zato mi kljub višji plači ob odplačevanju kredita ne ostane skoraj nič več kot mi je v sloveniji.


Tako da - ne, v sloveniji internetni dostop ni predrag. Ne rečem da je poceni, ampak drag pa definitivno ni.

PARTyZAN ::

Kje točno si se ostrigel za 7€? Mislim, da je tudi v Ljubljani že kar standard med 10 in 15€ moško striženje. Slab primer si si izbral.

111111111111 ::

Jaz se vedno strižem med 7-9€ vedno na kratko. :)

Relanium ::

Lepo povedano.
Tud moje izkušnje s skandinavijo (Finska) so zelo podobne.
Lepša plača, a kaj ko te prevoz in stanovanje stane kr dosti več.
Je pa ziher skandinavija še kak nivo višje od nemčije.

Saj nekje pa morajo zaslužit za svoje večje plače, višji standard pa ne pomeni nujno bolj lagodnega življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Invictus ::

Severnjaki živijo bolj po načelu

Delu čast in oblast.

Seveda takemu delu, ki prinaša dobiček, ne pa delu zaradi dela samega. Tako kot v bivši državi fiktivnega dela.

Definiraj lagodno življenje. Za Slovenca to ponavadi pomeni ležanje pred TV v svoji bajti.

Finci in Nemci ne preživijo v službi nič več časa kot Slovenci. Mogoče še manj. Ampak imajo preprosto bolj učinkovit delovni proces in delajo bolj profitne zadeve. Zato pač prosperirajo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

J.McLane ::

Meni se na splošno cene neta ne zdijo visoke, me pa zelo moti pri nas kjer nimamo možnosti optike in je še ADSL max 7 Mbit, da plačujemo isto za "polovične" storitve. Zakaj polovične?
- zato ker so vsi TV programi preveč kompresirani
- HD programi v kombinaciji z dvemi televizajami ne delujeta nikakor
- Prižgeš dve SD teliviziji in je hitrost neta neuporabna

Da bi stvar delovala vsaj spodobno bi moral imeti naročena dva ADSL priključka (če bi dodatna bakrena parica obstajala), seveda za dvojno ceno.

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Severnjaki živijo bolj po načelu

Delu čast in oblast.

Seveda takemu delu, ki prinaša dobiček, ne pa delu zaradi dela samega. Tako kot v bivši državi fiktivnega dela.

Definiraj lagodno življenje. Za Slovenca to ponavadi pomeni ležanje pred TV v svoji bajti.

Finci in Nemci ne preživijo v službi nič več časa kot Slovenci. Mogoče še manj. Ampak imajo preprosto bolj učinkovit delovni proces in delajo bolj profitne zadeve. Zato pač prosperirajo.

Tu se moram strinjat s tabo, pri nas v firmi bi lahko 2x na teden kamot delal od doma in bi imela firma manj stroškov z mano + delo bi bilo prej in bolj kvalitetno narejeno, kot da mi nekdo vedno uletava v pisarno. Ampak kaj češ takle mamo, uprava pa tudi ni dovzetna za spremembe, saj tudi tako kot je funkcionira in lahko priletim v njihovo pisarno kadar se jim zahoče, ker imam pač fiksen delovnik.

fantasycamp ::

blabla80 je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

blabla80 je izjavil:

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.


Dej zresni se, a imamo iste plače?



Na srečo plače niso iste, čeprav je bil moj prvi nemški šiht slabše plačan kot slovenski + za isti dnar sem v nemčiji delal eno uro DNEVNO več.
Tak da tudi nemčija ni indija koromandija.

Ja, po 3 letih sem sedaj priplezil tako daleč da zaslužim enkrat več kot v sloveniji. super.

A kaj ko:
- so cene blaga v trgovinah zelo podobne tem v sloveniji
- je cena vode, elektrike, komunale, interneta, itd dosti višja kot v sloveniji
- so cene storitev bistveno dražje kot v sloveniji (frizer, mehanik, zidar - vse)

ko sem bil tazadnje v slo. pri frizeru (marca) me je striženje stalo 7 evrov - v nemčiji 15 eurov ( vzrok: višje urne postavke zaposlenih -> višji stroški -> višje cene).

Da o mehaniku ali pa o stroških gradnje/obnove hiše niti ne govorim, ker mi lahko gre le na jok koliko dnara je šlo za to. Če bi isto zadevo delal v sloveniji bi imel stroškov manj najmanj za kako S klaso če ne za Ferarrija.

Ja, v nemčiji so višje plače, vendar so tudi dražje storitve, zato mi kljub višji plači ob odplačevanju kredita ne ostane skoraj nič več kot mi je v sloveniji.


Tako da - ne, v sloveniji internetni dostop ni predrag. Ne rečem da je poceni, ampak drag pa definitivno ni.


najdu si svoj primer, večino ljudi tam ima boljši standard, seveda če si en varnostnik dobiš jurja samo govort da je povprečje enako ali celo slabše je smešno.

Mi bomo dolgoročno propadli, cene pa so ceneje tako kot sem učer plaču striženje 8€ ker nam zmanjkuje strank in se bo kmalu folk strigu doma na mašinco..

In dost se da narest na fuš, ljudje bajte delajo sami, plačujejo delavce po potrebi, dela se bre računov, to ne pomeni da smo boljša država ampak da bomo kmal ratal klošarji in da bodo vsi ki utajajo davke povročili tudi kolaps zdravstvenega sistema in pokojnin.

Cene neta so ok, solidne, moje mnenje je enako kot tvoje, glede standarda, je pa smešno govort, ker če bi bilo res potem nebi mi imeli tak izhod medicincev in ostalih ki so dobro izobraženi na sever, medtem pa k nam prihajajo delat vsi iz ex yu. in če bo tako šlo naprej se bodo tudi oni nas izognili in bomo kmal dobijal doktorje iz afganistana...

m0LN4r ::

blabla80 je izjavil:

Oh, seriously ? predrago ?

Za tak internet paket (trojček) kot ga pri Amisu za polno ceno plačaš 30 eur na mesec - me v nemčiji stane 50 eur.

Jaz placam 17€ eno leto, potem pa 30€ za 50/10
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

fantasycamp ::

Kot drugo kaj je ta obsedenost ljudi če imajo net da rabijo full tv kanalov?
A dobite v tej ponudbi tudi vse serije ki so na torrentih?

Al rabite tv hosta,travnik in lojtrca tok da raj dodate še poleg rtv naročnine še dodatno?

Ko maš enkrat net si kupiš še povezavo od tv do kompa in si zmagu...

ProGo ::

T-2 ima ob 2 letni vezavi, na njihovi optiki, net 10/10 za 18€ (-25%).

111111111111 ::

ProGo je izjavil:

T-2 ima ob 2 letni vezavi, na njihovi optiki, net 10/10 za 18€ (-25%).

Na njihovi optiki, ki je je zelo malo. Če imaš v bloku telekomovo prideš nekje na 30€ pa še večji paket moraš vzet.

m0LN4r ::

V celi ulici in 90% celega centra je samo telemach edini, ki ima najvisje hitrosti, pa se vedno samo le 4MB uploada maks.
Sprobal amis in telekom, 15/5. Realno je na koncu delalo z 9/1

Torej, ce hoces 4MB uploada, moras vzet Gold 120/4, delalo bo z 3,5.
MORAS se vezat, ce hoces da je 40EUR, potem te pa mahnejo z 50+EUR pozneje.

Ponudijo ti 200 programov in 70 HD programov (ki jih ne rabim, nocem itd.).
Miloreceno, clovek ki je v sluzbi je to za drek in programi so ravnotako za en k.
d3go je tudi katastrofalne kvalitete.

1x na mesec sigurno pade linija ker nekaj "vzdrzujejo"

Pristejmo se RTV + Netflix, ker so oni programi res brezveze.

Vseskup strosek 75EUR, da imas kolko tolko normalen upload, pa lahko gledas neke normalne serije takrat, kot ti hoces.

To je 10% neto place za vse, ki nimajo optike pa ne delajo v JU.

No sej prej al slej bodo tudi torrent pipice zaprli.

Pa za 4 clansko familijo, pridejo se 4 narocnine za mobitele zravn.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

nekikr ::

Če _rabiš_ 4MB uploada, potem je 40-50€ đabe. Kakršenkoli drug posel bi ti vzel veliko več denarja, kot tole.

djabi ::

Invictus je izjavil:

Severnjaki živijo bolj po načelu

Delu čast in oblast.

Seveda takemu delu, ki prinaša dobiček, ne pa delu zaradi dela samega. Tako kot v bivši državi fiktivnega dela.

Definiraj lagodno življenje. Za Slovenca to ponavadi pomeni ležanje pred TV v svoji bajti.

Finci in Nemci ne preživijo v službi nič več časa kot Slovenci. Mogoče še manj. Ampak imajo preprosto bolj učinkovit delovni proces in delajo bolj profitne zadeve. Zato pač prosperirajo.


To je res v tem trenutku. A tudi ta balonček bo hitro počil. Skratk, ne bo več dolgo trajalo ... ;)
Samo Erdogan in Afrika morata odpreti pipico in adijo Severnjaki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Glugy ::

zakaj? zato ker nimamo interneta urejenega tako kot elektrike. Posebej distribucija, posebej trženje.

ProGo ::

m0LN4r je izjavil:


d3go je tudi katastrofalne kvalitete.

1x na mesec sigurno pade linija ker nekaj "vzdrzujejo"

Jaz sem bil na optiki pri Telesmehu in je bil internet stabilen, a d3go šala in časovni zamik delujoč približno 60% časa (predvsem zamik pri HD kanalih je bil tako tako).
Pa v spletnem vmesniku si namesto svojih računov videl račune drugih oseb. Sedaj so to začasno (že 3 mesece) skrili, tako da ne moreš več online pogledati svojih elektronskih računov.

Zelo neurejeno imajo. Uporabniška izkušnja (TV, d3go) je v primerjavi s T-2 za razred slabša.
Telefonska podpora po 20 uri... vsaj 10 minut čakanja, če ne več. Včasih so bili tako zasedeni, da niti dvignili niso, pa so klicali nazaj ob 22h, ko sem spal ali naslednji dan.

krneki0001 ::

Po 20 uri je tisti en operater v lokalu s prenosnikom in slušalkami.

Orias ::

Nekateri ne gledamo tako na ceno interneta, če ga potrebujemo službeno. Jaz če nebi interneta imel, potem nebi niti centa zaslužil, pa še v minusu bi bil, če bi se mogel za prazen nič voziti 100 km v eno smer. Za nekoga, ko internet uporablja samo za FB, YT, pa P2P so cene res previsoke.
Večji problem pri nas je omrežje. Optika se polžje počasi polaga. Nekateri imajo možnost izbire optike ( T-2, Telekom, Telemach), nekateri pa še ADSLa ali VDSLa ne moremo imeti zaradi slabe parice. 100 metrov proč pa optika.

krneki0001 ::

Jaz imam proč optiko za eno hišo. Ulica pod name ima optiko, do nas pa ne bo prišla, ker se je cela ulica, razen mene, odločila da optike ne rabi.

PredatorX ::

krneki0001 je izjavil:

Jaz imam proč optiko za eno hišo. Ulica pod name ima optiko, do nas pa ne bo prišla, ker se je cela ulica, razen mene, odločila da optike ne rabi.


ja tko je.

krneki0001 ::

Kolega živi pa "bogu izza nogu" in mu še gsm signal slabo vleče, imajo pa optiko, ker so dobili EU denar za razvoj podeželja.

Tilen ::

To je super, ni? Sedaj bodo kmalu dobili tudi nove LTE bazne postaje. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AndrejO ::

Tilen je izjavil:

Pa visoke cene niti ne bi bile problem, če bi se kaj vlagalo, v širitev optike, tako se pa keš krade pa porablja za sodišča. Obup.


Ogromno se vlaga, verjemi. Telekomov CAPEX je vsako leto precej čez 100 milijonov EUR.

100 mio CapEX je lahko veliko ali pa malo, odvisno od tega, v kaj se ga vlaga in kako se ga vlaga.

veso266 ::

zakaj pa je pri optiki internet drag 100/20 mbit (no še TV in telefon zraven ampak ne gre brez) 80EUR

a bo kdaj 1G/1G pri telekomu s televizijo, VOIP Telefonom in pa Internetom 80EUR (takoj vzamem)

kakšna je sploh pri optiki omejitev da ni 1G/1G internet že standarden (no al pa saj 100mbit/100mbit za začetek (zakaj je upload vedno manjši?)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

čuhalev ::

Kako drago, pri T-2 dobiš 200/20 to za pol manj.

alese ::

Bom odgovoril na prvotno vprašanje, zato,ker po moji oceni v Sloveniji trg ne deluje, kot še marsikaj drugega ne.lp

nekikr ::

Da odgovorim na tvoje bluzenje: pri nas je internet precej cenejši kot praktično povsod drugje v razvitem svetu. Pojdi kdaj pa kdaj iz svoje vasi pa boš videl, da je res.

...:TOMI:... ::

http://imgur.com/b70QbyX
http://imgur.com/xMrMIPo

Pojdi ti kdaj kam na vzhod, pa bos jokal, od dragega interneta pri nas.
Tomi

tiborrr ::

Recap te teme: Forumaši mislijo, da jim je ultimativna državljanska pravica hiter internet po vzhodnjaških cenah, s tem, da bi imeli nemške plače in delali kot povprečni Slovenci. Jebiga, težko je furati nemški standard, če delamo efektivno šest ur i kusur.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

hojnikb ::

za poceni internet se bo treba preselit v kakšno romunijo :)
#brezpodpisa

...:TOMI:... ::

Kot, da imamo nemski standard :) hahaha

Res je, imamo pa place nekje vmes, med severom in vzhodom.
Tomi

hojnikb ::

1000 Mbit/s downstream / 200 Mbit/s upstream (internet) and 200 Mbit/s upstream (on own network) (FTTP technology) (€12.5/month)

romunija..
#brezpodpisa
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557184 (5290) starfotr
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6623862 (16681) Lonsarg
»

Kolk plačujete interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11320268 (14251) kixs
»

T-2 draži dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9422059 (15800) mtp2
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9227733 (23433) Dami

Več podobnih tem