» »

Vzporedni študij na FRI

Vzporedni študij na FRI

Tim55 ::

Živjo, mene pa zanima, če mi lahko kdo da nekaj nasvetov glede vzporednega študija.
Trenutno sem v 4. letniku na MF in bi se rad vpisal še na UNI program FRI - računalništvo in informatika.

Ali je reden vpis sploh možen, ali samo izreden?
Koliko je obveznih vaj v 1. in 2. letniku?
Kakšna je zahtevnost? Iz računalništva in informatike imam samo praktično znanje, teoretičnega bolj malo. Znanje matematike je gimnazijsko, kakšen integral in odvod bi še znal, prav tako osnovne matrike, vektorji v ravnini itd...znanje univerzitetne matematike pa je popolnoma tuje.

Že vnaprej se zahvaljujem za informacije.

Mohimm ::

Fri nima izrednega študija. Vzporedni vpis je možen.
Obvezne so vse vaje (bolonjski sistem).
Zahtevnost je odvisna od tebe :) Znanje gimnazijske matematike je dovolj za prvi semester, nato se nadgrajuje podobno hitro kot na ostalih tehniških fakultetah, z malenkost več poudarka na diskretni matematiki.
Rač. predznanje ni pogoj. Praktično vse se začne predavati od začetka (imajo pa ljudje ki so že programirali ali se ukvarjali z računalnikom prednost pri hitrejšem dojemanju konceptov, vendar se po prvem letniku ponavadi nekje ulovi).

K3kec ::

Preberi si pogoje vzporednega vpisa, par let nazaj vem, da je bilo možno na vzporednji študij se vpisati samo na izredni program.

urli ::

Uau, vsaka ti čast, če ti uspe. Glede na to, da imaš že to željo, niti ne dvomim, da ti ne bi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466357247 (19439) nejc_nejc
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6421234 (17644) SimplyMiha
»

5. predmet za FRI

Oddelek: Šola
122910 (2558) Meizu
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22147959 (35479) awy
»

vzporedni študij FRI

Oddelek: Šola
82662 (2419) hunter01

Več podobnih tem