» »

Koliko je moj prenosnik vreden?

Koliko je moj prenosnik vreden?

1
2
»

Thuban ::

ker se tako trudiš mu dopovedat, da naj postavi ceno na 300 € :)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

trnvpeti ::

Thuban je izjavil:

ker se tako trudiš mu dopovedat, da naj postavi ceno na 300 € :)

si mal po svoje razlagas

lahko samo kontra argument das, zakaj ne bi kupil novega acerja
to bo tezje?

Thuban ::

me ne zanima, ne bom jaz kupoval. Če pa hoče kdo kupiti, pa naj :)

400 EUR komot dobi za to mašino.

Zdej pa je na tebi ali se ga boš trudil še naprej nategnit na suho ali pa boš odnehal ;)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

trnvpeti ::

lahko dobi tudi 500 :)
ampak, nekdo ki bo videl ta pogovor, dvomim da bo dal 400+70(bat), ce lahko dobi novega primerljivega

>Zdej pa je na tebi ali se ga boš trudil še naprej nategnit na suho ali pa boš odnehal ;)
sej lahko greva tudi na osebno raven :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

Thuban ::

trnvpeti je izjavil:


ampak, nekdo ki bo videl ta pogovor, dvomim da bo dal 400+70(bat), ce lahko dobi novega primerljivega


Če smo pri tem mi niti ni jasno zakaj bi kdo kupil rabljen računalnik. But there you have it.

trnvpeti je izjavil:


sej lahko greva tudi na osebno raven :)

bring it mate! lol :) ;)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Invictus ::

trnvpeti je izjavil:

lahko dobi tudi 500 :)
ampak, nekdo ki bo videl ta pogovor, dvomim da bo dal 400+70(bat), ce lahko dobi novega primerljivega


Primerljive zadeve za 500 EUR ne boš našel. Oz. boš, če primerjaš nek zanič ekran in plastik-fantastik ohišje s tem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

trnvpeti ::

da ne bo invictus spet na pamet

The Acer Aspire V3-371-38ZG offers enough performance for everyday use. The laptop does not heat up too much, and it works quietly most of the time. A fast solid state disk ensures that the system runs quickly and smoothly. The 2.5 SSD can be swapped out for another storage device of the same format with a larger capacity. As expected of a subnotebook, our test model offers very long battery life and a decent keyboard. The matte FHD panel is decent, but in the brightness and contrast could be better.

The graphics performance of the Aspire is disappointing, as the Iris 5100 IGP is not optimally used. We recommend the purchase of an appropriate RAM module which will allow the user to significantly boost performance via the provision of dual-channel mode.

lahko pa se najdes kaksno primerjavo ohisij
bo slo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

VANR ::

trnvpeti je izjavil:


Which qualities are must-haves for a slim business ultrabook and which are an extra nice-to-have? In our opinion, the screen should definitely belong to the first category. Why Asus installs a possibly low-cost HD screen with a low brightness here is incomprehensible. The poor color reproduction according to sRGB is compensated by the high contrast. However, the too low average brightness of 177 cd/m2 clearly impairs outdoor use.

That is actually too bad since the list of other advantages is long. The unibody chassis has a pleasant feel, typing on the keyboard is first-rate and Window 7 runs swiftly alongside the SSD and Core i7. Besides that, there is the bonus of a small, dedicated graphics solution and the great maintenance and upgrade options.


Če bi ti malo bolj pogledal specifikacije teh dveh prenosnikov (mojega in tistega iz review-a), bi videl, da sta si bolj kot ne samo po ohišju enaka. Moj ekran ima boljšo resolucijo, vidni koti so odlični, barve pa so dokaj naravne (sicer nisem strokovnjak za barve, na mojem IPS ultrawide-u so malo bolj žive), vendar je pri temnih prizorih vidljivost zelo dobra, je sicer malo bleed-a, ampak niti približno toliko, kot ga imam na monitorju. Večkrat sem ga imel odzunaj, res je, da ni tako svetel, kot so ekrani od kakega MacBook-a, ampak nimaš odsevov, tako da je na koncu vidljivost slike bolj kot ne ista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VANR ()

amacar ::

Kak tocno ima tvoj ekran boljso locljivost, ce ima acer fullhd, tvoj pa manj.
Pa glede na to, da ga ima na bolhi za 490 in ga se ni prodal niti toliko ni vreden.
Glede baterije ce se pri teh ultrabookih sploh da zamenjati, vsekakor je realna vrednost bolj proti 400€ ali manj.

trnvpeti ::

>mojega in tistega iz review-a
seveda sem lahko zgresil, in me bos popravil, in prilepil pravi review

VANR ::

To je edini review te serije. Samo komentiral sem tvoj komentar, ker si prilepil odstavek, kjer se avtor članka pritožuje samo nad slabim ekranom.

Moj ima boljšega. Samo to sem želel izpostaviti.

Domini tm ::

Da ne odpiram nove teme, mene zanima koliko bi dobil lahko za ta prenosnik :



Star pol leta, garancija še 1 pa pol leto. Ohranjen kot nov. Bil je 1600e v BiBangu. Usi papirji kot pri novem.
-- Aorus B450 Elite V2 -- Ryzen 5 5600X -- 16GB DDR4 -- EVGA RTX 3060 12GB XC
-- 500 GB M.2 W11 -- 5500 GB HDD --

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook Air in nekaj uprašanj o IOS (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814546 (7121) Red_Mamba
»

Koliko je vreden tale laptop? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7020941 (19314) zuz3k
»

apple ali pc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6911161 (9039) m0LN4r

Več podobnih tem