» »

Bolha plačljiva

Bolha plačljiva

1
2
3

iKst ::

ne jamram, samo pravim da je zadeva idiotska. računat hočejo za prazen nič ponudijo ne pa ničesar. edina pametna stvar, ki so jo ponudili je zaupanja vreden uporabnik (kar sem tudi postal, pa čeprav prodam na bolhi 1 stvar na leto) pa še to so potem ukinili. Zaupanja vreden uporabnik bi lahko samo nadgradili v podporo če imaš probleme.


Kako ne ponudijo ničesar? A dobro obiskana platforma ni dovolj za teh nekaj centov?

gruntfürmich ::

v sloveniji se plačljive zadeve ne obnesejo. dodaj temu 20 let staro stran in začetek konca je pred vrati.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mare2 ::

šernk je izjavil:

edina pametna stvar, ki so jo ponudili je zaupanja vreden uporabnik (kar sem tudi postal, pa čeprav prodam na bolhi 1 stvar na leto) pa še to so potem ukinili. Zaupanja vreden uporabnik bi lahko samo nadgradili v podporo če imaš probleme.


šernk, jaz tebi ne bi zaupal.

iKst je izjavil:



Kako ne ponudijo ničesar? A dobro obiskana platforma ni dovolj za teh nekaj centov?


iKst, ti jih pa hvališ. Kaj so že naredili takega? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Poldi112 ::

Machete je izjavil:

Pa saj mate ebay, kaj jokate. Vaš oglas vidi ne vem, na pamet recimo milijarda ljudi.


Vidi ga verjetno ene 10-100 ljudi, razen če prodajaš kaj res popularnega. Pa še tam si falil vsaj za miljonkrat. Ampak ok, si rekel od oka. :)

Koliko tu vas je pa že imelo težave na ebay? Ker moja izkušnja je, da je njihov support katastrofa.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Machete ::

OK se popravljam, lahko ga vidi, če to zadevo išče. Logično je mišljena cifra v potencialu duš, ne ogledov.
Kašne težave pa imaš? Sam kašnih problemov v 10ih letih še nisem imel. Razen, da sem imel obdobje, ko nisem poznal razloga, ko je bil denar od prodaje zadržan 40 dni preden se je 'odklenil' na paypalu. Prdojama pa res malo. Sem pa tja..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Heisenberg ::

Kot je bilo omenjeno, v Sloveniji ne moreš računati niti centa za nekaj kar je bilo vedno brezplačno! Ljudje bodo iskali alternative!
Tudi mene plačevanje odbija, pa ne zaradi zneska,ampak zaradi samega postopka.Nimamo vsi Monete. Istočasno pa ne nudijo NIČ v zameno (varnost, ocenjevanje kupcev/prodajalcev ipd...)
Večina nas ima itak nameščen AdBlock, za to so si pa SAMI KRIVI, ker pretiravajo z vsiljivim oglaševanjem!



Zelo mi je žal za DILER.SI
Nekako so štartali ob času, ko je bila Bolha na višku. Verjetno imajo vse še na kakšnem serverju shranjeno in SEDAJ bi bil idelani čas za oživitev.
Če ostanejo skromni in potrpežljivi, sem 100% prepričan, da bo stran zaživela!

iKst ::

Seveda, samo skromen morš ostat, delat zastonj celo življenje, pa v Sloveniji definitivno uspeš. Aja, pa vsaj jurja plače morš dat zaposlenim, iz lastnega žepa seveda, ker ljudje itak nisi pripravljeni plačevati za storitve :) Pa bog ne daj, da oglase obesiš na sajt, ker pol si si sam kriv, da ljudje uporabljajo ad blocker.

MatejT ::

x45 je izjavil:

kateri so drugi spletni oglasniki ki so priljubljeni in free?


Obstaja tud mobilna aplikacija "Prodajko", ki je povsem brezplačna in omogoča brezplačno objavo vseh tipov oglasov za nas navadne smrtnike ;) Sicer je zaenkrat dosegljiva samo preko mobilne aplikacije ampak hitro raste glede števila oglasov in uporabnikov.

Vredno preizkusit!

Android: https://play.google.com/store/apps/deta...
iOS: https://itunes.apple.com/si/app/prodajk...


LP, M!

KraitPay ::

Osebno razumem, da je potrebno vzdrževati serverje itd. ter plačati ljudi. Do sedaj so to delali z oglasi, portal pa je bil brezplačen. No zaradi požrtije, so začeli na veliko prikazovati oglase in pred časom, sploh nisi mogel pogledati oglasa, če nisi imel adblockerja vklopljenga.
Očitno se jim je to poznalo in so sedaj šli na drugo metodo.

Ne vem kaj je bolje, uvedba plačljivih kategorij in odstanitev oglasov (kar se ne bo zgodilo NIKOLI), ali pa vsiljevanje oglasov in brezplačen portal.
Me kar zanima, kdaj bodo naredili skripto, ki ti onemogoči vstop na bolho, če ne deaktiviraš adblockerja. Potem pa še uvedba plačljivih oglasov.

Treba je vedeti, da služijo tudi od fizičnih trgovin. Za trgovec tedna te pride 220€ na teden, top ponudba za en mesec 250€, izposavitev oglasa 80€na teden itd... Očitno pač to ni dosti za njih.

Po tujini je so "brezplačna" mesta drugače rešena. Za oddajo oglasa, moraš opraviti določen postopek, recimo kliniti na oglas, pogledati oglas, rešiti anketo itd...Izbereš eno od možnosti in aktiviraš oglas za 1-7dni. Po preteku samo reaktiviraš oglas z prej omenjenim postopkom. Volk sit in koza cela. Na prejomenjenih straneh NI oglasnih sporočil, razen trakt, ko sam hočeš pogledati, pa še takrat si izbereš temo in ti prikaže tistih 20s dolg video o novem Fordu :)

iKst ::

Po tujini je so "brezplačna" mesta drugače rešena. Za oddajo oglasa, moraš opraviti določen postopek, recimo kliniti na oglas, pogledati oglas, rešiti anketo itd...Izbereš eno od možnosti in aktiviraš oglas za 1-7dni. Po preteku samo reaktiviraš oglas z prej omenjenim postopkom. Volk sit in koza cela. Na prejomenjenih straneh NI oglasnih sporočil, razen trakt, ko sam hočeš pogledati, pa še takrat si izbereš temo in ti prikaže tistih 20s dolg video o novem Fordu :)


Yeah right. V tujini imajo samo en recept za monetizacijo strani in ta je povsem drugačen kot ta crap od Bolhe?

jero_no1 ::

iKst je izjavil:

Seveda, samo skromen morš ostat, delat zastonj celo življenje, pa v Sloveniji definitivno uspeš.


Da si skromen, še ne pomeni da moraš delat zastonj!


Se opravičujem za off topic.

fosil ::

Saj bolha tudi doslej ni delala zastonj.
So zaračunavali pravnim osebam in imeli so oglase.
Tako kot avto.net in nepremičnine.net.
Ampak sedaj so očitno postali bolj pohlepni.
Tako je!

KraitPay ::

Ne, imaš prav. Večina strani podobne bolhi je res marketinško usmerjena v oglase. Pravim, da se v tujini pojavlja zmerom več lokalnih spletnih strani, ki namesto vsiljevanja oglasov, dajo na možnost predvajanja oglasa. Odločiš se sam. Res je, da tega ni veliko, sem videl pa v Franciji, že ene 3 takšne strani za oddajo oglasov, pa naj bodo oglasi za hrano, avto...

Primer. Ko prideš na spletno stran, ti da na možnost:
-Ogled oglasa
-Klik oglasa
-Izpolnjevanje ankete
-Ocenjevanje trgovine/gostilne....

Izbereš kar želiš, v 5min opraviš test recimo in si za eno sejo dober. Seja traja se mi zdi 1h. Potem zopet ponoviš. Enako narediš če želiš oddati oglas. Pogledaš oglas in je to to. Stran je posledično bolj pregledna. Registrine trgovine, za ogled in oddajo oglasa ne potrebujejo prej opisanega načina.
Kaj je narobe s takšno stranjo?

gruntfürmich ::

mislim da če bi kasirali če imaš več kot recimo 5 oglasov bi bilo kar dobro. za nas občasne oglaševalce bi bilo to še najbolje, da na tej krap strani še sploh kaj oglašujemo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

iKst ::

Da je treba 5 minut klikat neke brezvezne oglase, namesto, da prek monete nalodaš 53 centov in objaviš oglas.

Heisenberg ::

fosil je izjavil:

Saj bolha tudi doslej ni delala zastonj.
So zaračunavali pravnim osebam in imeli so oglase.
Tako kot avto.net in nepremičnine.net.
Ampak sedaj so očitno postali bolj pohlepni.



Točno to, če lahko vse ostale strani preživijo, lahko tudi oni. Ampak so POŽREŠNI in PIKA! SIgurno služijo večkratnik strani kot so Avto.net in nepremicnine.net !

Tako da ne mi pravit da DILER.si ne bi zaživel! Če pa rabite kapital pa razpišite en oglas na bolhi (joke) za investitorje!
Če bi sam imel denar bi ga rade volje vložil, ker sem prepričan da je vedno prostor za konkurenco in če je konkurenca usmerjena v poslušanje svojih uporabnikov VEDNO zmagaš!

Mare2 ::

Brskam in googlam. Kaj pa tale? Na oko deluje OK. :) http://www.oglasi.si/
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

trnvpeti ::

vlozil bi 5.000€, in prvo leto bi hotel 5% donos, pa drugo leto tudi toliko, mogoce se zraven 1% vec, in cez 10let prav isto logiko a ne?

ze drugo leto bi ti bilo vseeno, da bi firma, v katero si vlozil, zacela lupit uporabnike portala, da bi le ti dobil tiste procente , sej si ja vlozil svojih 5.000€

Heisenberg ::

trnvpeti je izjavil:

vlozil bi 5.000€, in prvo leto bi hotel 5% donos, pa drugo leto tudi toliko, mogoce se zraven 1% vec, in cez 10let prav isto logiko a ne?

ze drugo leto bi ti bilo vseeno, da bi firma, v katero si vlozil, zacela lupit uporabnike portala, da bi le ti dobil tiste procente , sej si ja vlozil svojih 5.000€



ne razmišljamo vsi tako kapitalistično, noja mogoče zato nimam odvečnega denarja :/
Kakor vidim na dolgi rok uspevajo samo podjetja, ki delajo tako da poslušajo svoje uporabnike in niso požrešni. Recimo spomnimo se začetkov! goolga, nič nismo plačali,ampak google je rastel v nebo.

ZaVa ::

Podatkovno bazo, ter spletno stran, primerljivo Bolhi je dokaj enostavno postaviti, s primernim in vztrajnim oglaševanjem preko socialnih mrež in forumov, bi tudi bazo uporabnikov lahko pridobil v dokaj kratkem obdobju.
Tako, da tisti, ki se upirate plačilu zagrabite poslovno priložnost, ter zaženite svojo konkurenčno platformo, na to pa si zagotovite s slovenskim tržiščem preživetje podjetja in platforme zgolj z oglasi...

Heisenberg ::

ZaVa je izjavil:

Podatkovno bazo, ter spletno stran, primerljivo Bolhi je dokaj enostavno postaviti, s primernim in vztrajnim oglaševanjem preko socialnih mrež in forumov, bi tudi bazo uporabnikov lahko pridobil v dokaj kratkem obdobju.
Tako, da tisti, ki se upirate plačilu zagrabite poslovno priložnost, ter zaženite svojo konkurenčno platformo, na to pa si zagotovite s slovenskim tržiščem preživetje podjetja in platforme zgolj z oglasi...


To bi sigurno se dalo, če bi bil to popoldanski projekt programerjev, ki imajo zdraven še redne službe. Je pa neumno pričakovati,da bi te to preživljalo (ali več ljudi) že ob zagonu.
Prilika sigurno je, samo ali bo kdo pripravljen žrtovati živce, čas itd je pa drugo vprašanje! AMpak ravno tu se ločujejo winnerji od luzerjev.

jero_no1 ::

Mare2 je izjavil:

Brskam in googlam. Kaj pa tale? Na oko deluje OK. :) http://www.oglasi.si/


Tole je šele en velik nateg. Po mojih izkušnjah je tam zaposlenih en kup ljudi, ki sami kopirajo oglase iz drugih portalov, brez privoljenja 'lastnika' oglasa.
Je bil objavljen moj oglas gor še pol leta po tistem ko je bila zadeva prodana in izbrisana iz vseh portalov, kjer sem osebno objavil oglas. Meni pa čudno zakaj me vsake tolk časa še kar kličejo ljudje, da bi kupil zadevo. No in potem zguglam moj oglas pri njih. Jim prijazno napišem, da naj ga nemudoma izbrišejo in dodam vprašanje, kdo je tja objavil moj oglas (ker ga sam nisem). Oglas je bil izbrisan, odgovora na drugo vprašanje pa seveda nisem dobil :)

trnvpeti ::

>ne razmišljamo vsi tako kapitalistično
rekel je, da bi investiral denar, ce bi ga imel, da bi lahko oni preziveli
torej ne bi investiral, ampak bi podaril ali kako

Heisenberg ::

MatejT je izjavil:

x45 je izjavil:

kateri so drugi spletni oglasniki ki so priljubljeni in free?


Obstaja tud mobilna aplikacija "Prodajko", ki je povsem brezplačna in omogoča brezplačno objavo vseh tipov oglasov za nas navadne smrtnike ;) Sicer je zaenkrat dosegljiva samo preko mobilne aplikacije ampak hitro raste glede števila oglasov in uporabnikov.

Vredno preizkusit!

Android: https://play.google.com/store/apps/deta...
iOS: https://itunes.apple.com/si/app/prodajk...


LP, M!


Sem ravno testiral in moram reči, da sem pozitivno presenečen! Simpl, hitro, točno tako kot mora aplikacija izgledati!

trnvpeti je izjavil:

>ne razmišljamo vsi tako kapitalistično
rekel je, da bi investiral denar, ce bi ga imel, da bi lahko oni preziveli
torej ne bi investiral, ampak bi podaril ali kako


Ne bi podaril, seveda bi želel kak % ampak bi bil pripravljen čakati da začne ideja prinašati denar in sigurno ne bi bil požrešen. Recimo da bi stvar se razvila v velikost Bolhe in bi dobival ven 2000€ mesečno, sigurno ne bi težil da bi hotel imeti 5000 ali več € mesečno. AMPAK to sem jaz, vem pa da svet kapitala ne deluje tako.

Zgodovina sprememb…

NooB ::

Bolha d.o.o. zadnjih 5 let ustvarja izgubo. Free model očitno ne deluje.
LP, JAZ

trnvpeti ::

koliko je pa zaposlenih na bolhi? prevec oglasujejo?
imajo prevec serverjev?

Heisenberg ::

NooB je izjavil:

Bolha d.o.o. zadnjih 5 let ustvarja izgubo. Free model očitno ne deluje.


Kako pa je to mogoče? Verjetno črpajo denar drugam in vlagajo v druge stvari ali kako?

fosil ::

Pa poglejmo,
bolha v letu 2014, 1,3 mio prihodkov, 170k izgube, 21 zaposlenih.
avtonet v letu 2014, 1,3 mio prihodkov, 600k dobička, 5 zaposlenih.
meganet (nepremicnine.net), 800k prihodkov, 280k dobička, 2 zaposlena.
Tako je!

The Player ::

Kar se tiče reklam na bolhi po mojih izkušnjah niso tako nadležne kot npr. na youtubu.

Sam sicer uporabljam adblock, ampak sem ugotovil, da v kolikor imaš vključen adblock na bolhi nekatere stvari ne delujejo tako kot bi morale.
Npr. meni ni hotel objaviti oglasa v 1. ampak šele v 2. če sem imel vključen adblock, zato sem ga potem raje izklopil. Reklame niso tako pogoste in nadležne in sigurno privarčuješ več časa, če stisneš križec kot pa, da ugotoviš, da ti stran ni registrirala oglasa in ga moraš spisat spet iz nule.

Je pa zanimivo, da so se lotili sistema plačevanja, ker Slovenija ni trg, kjer bi bili ljudje pripravljeni plačevati za vsako malenkost, ker so časi takšni, da je potrebno gledati na vsak cent.

jnovak ::

Ko že o prihodkih in številkah Bolhe - dajmo povedati še, da jim je šlo še nekaj let precej bolje:
med leto 2008-2010 je prodaja zrastla z 1,9 mio -> 2,2 mio -> 2,6 mio
Nato je pa v letu 2011 padla na 1,9 mio.

V 2013+2014 so pa skupaj le nekaj malega več ustvarili kot leta 2010.

To glede zaposlenih nima smisla komentirati, ker se šteje redno zaposlene ... ne pa vseh zunanjih izvajalcev in raznih pogodbenih delavcev oz. tistih, ki so "pod prisilo" preko s.p. pri firmah.

Glede profita/izgube ... tudi težko komentirati, ker so že nekaj let v lasti tujcev. In tudi če ustvarijo profit, je bolje to prenesti v drugo državo, kjer so manjši davki od dobička (in plače), pa si lastniki raje tam poplačajo morebitne dobičke.

-----

Glede cene in plačevanja - vidim, da zagovarjate različna stališča. Menim, da je osnovni problem že samo v tem, ko se enkrat postavi ceno. Pa ni sedaj važno ali je 5 centov, 50 centov, 2 eur, ... Problem je nek dodatni korak, ki se vmes ustvari. Enostavnost ... to ni. Vsak dodatni korak zadevo zavleče, podaljša in povzroči, da določeno število ljudi odpade, odneha. In tu je ta korak poleg tega še za večino uporabnikov nov, neznan.
Če jim uspe s tem pristopom, bo drugim firmam lažje. Tudi če jim ne uspe, bo drugemu lažje :)

fosil ::

Če prelivaš dobičke v tujino potem posluješ s pozitivno nulo, ne pa z veliko izgubo.
Tako je!

jan_g ::

Se mi zdi, da se že vsaj kakšnih 5 let pojavljajo teme o tem, kako je Bolha zanič in da bi bilo preprosto narediti konkurenčno stran. Glede na to, da se do sedaj še ni pojavila, pa sklepam, da le ni tako preprosto. Diler in Mešetar sta kar hitro šla rakom žvižgati, za kaj drugega pa niti nisem slišal. Avto.net in nepremičnine.net sta uspešna, ampak sta omejena vsak na svojo kategorijo.

Tehnično speljati neko stvar do produkta je eno, pridobiti uporabnike in v končni fazi ustvarjati dobiček, pa drugo.

To bi sigurno se dalo, če bi bil to popoldanski projekt programerjev, ki imajo zdraven še redne službe. Je pa neumno pričakovati,da bi te to preživljalo (ali več ljudi) že ob zagonu.
Prilika sigurno je, samo ali bo kdo pripravljen žrtovati živce, čas itd je pa drugo vprašanje! AMpak ravno tu se ločujejo winnerji od luzerjev.


Če meniš, da prilika je, potem kar zavihaj rokave. Ni boljšega testa za neko idejo kot je to poskus validacije na trgu. Osebno menim, da je zelo težko, če startaš z nule. Z zagonskim kapitalom je lažje, pa tudi v takem primeru je velika verjetnost, da ne bi premagal Bolhe brez nekega domiselnega feature-ja. Lahko se zgleduješ po eBayu, ampak tudi eBay ni nastal v enem vikendu.

shadeX ::

Tehnično speljati neko stvar do produkta je eno, pridobiti uporabnike in v končni fazi ustvarjati dobiček, pa drugo.


Iz lastnih izkušenj povem, da odebeljen text drži kot pribit. Tudi če boš naredil najboljši produkt na svetu, ti še vedno ne bo pomagal nič, dokler ne boš pridobil uporabnikov, ki bi potem zadevo širili naprej.

Narediti produkt, ki ga bodo ljudje uporabljali je cca 15% dela. Ostalih 85% je marketing/pridobivanje uporabnikov itd. Če bi vedel, da je vse tako težko bi 2x premislil tudi sam preden sem se spustil v te vode.

Počasi se sicer obrestuje, ampak pot je skranjo trnava. Uporabniki vedno hočejo nekaj novega :)


P.S

Tisti, ki hoče naredit konkurenco bolhi, se bo moral zelo potrudit, sploh pri marketingu. Bolha si je v SLO že naredila dovolj veliko ime.

Isto velja za avto.net.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

opeter ::

Isto kot npr. hrvaško Njuškalo.

Ali pa recimo zanimiv primer je bil poskus eBay-a, da bi odprli podružnico na Madžarskem ... vendar je bil naposled čez tri leta - točneje 2013 - prisiljen zapret štacuno, ker jih je Vatera.hu s svojo ogromno uporabiško bazo in več milijonov oglasov gladko potolkla.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

KraitPay ::

Zanimivo da se ne ve, da Njuškalo in Bolha spadata pod isto streho...

Heisenberg ::

Recite kar želite, ampak jaz še vedno pravim, da je na trgu dovolj prostora za še en oglasnik. Še posebej sedaj ko je bolha zašla s poti

mtosev ::

a kdo sploh resno uporablja bolho? mene so vsaj 2x na bolhi nategnili. sicer me je tud en seller na slotechu tudi nategnil.
sam sn bolho prenehal uporabljati že pred leti. nikoli nisem nič prodajal, samo sn kupoval. ebay je zakon. do sedaj sn vedno vse dobil in nikoli nisem imel nobenega problema s kateri kolim sellerjem. pa še to na ebayu ni nadležnih oglasov razen neki tekst oglasi na dnu strani
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

shadeX ::

a kdo sploh resno uporablja bolho? mene so vsaj 2x na bolhi nategnili. sicer me je tud en seller na slotechu tudi nategnil.


Ni kriva bolha da so te nategnili. To je ker pač posluješ s slovenci. Tega se ne dela. Ali prodajaš preko preverjene platforme, ki ti nudi zaščito (v sloveniji ne obstaja v tujini pa -ebay), ali pa sploh ne prodajaš. Šanse da boš nategnjen so velike. Sej sem pa tja, dobiš kakšno dobro dušo, ampak prej te bo kdo nategnil.

Sami ::

a kdo sploh resno uporablja bolho? mene so vsaj 2x na bolhi nategnili. sicer me je tud en seller na slotechu tudi nategnil.


Torej si se pustil nategniti, jaz preko bolhe uspešno poslujem že 15let, prevarante pa tako ali tako prepoznaš oz. stvar pred nakupom stestiraš.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shadeX ::

Niti ni tako preprosto. Nategnjen si lahko takoj :)

1. Nima vsak možnosti izdelka stestirat, če je npr prodajalec doma iz drugega konca slovenije.
2. Tudi če stestiraš izdelek in se ob nakupu izkaže kot brezhiben, lahko šele nekaj časa po nakupu ugotoviš da ima hibo. Primer:

Kupim iPhone pa ugotovim čez čas, da se čez nekaj časa sam resetira zaradi kakšne napake na matični. Ali pa recimo WIFI modul, ob obremenitvi "crkne".

Primer 2:

Kupim grafično, jo sprobat pri prodajalcu doma. Čez čas ugotovim, da se grafična ob daljši obremenitvi (+1 uro) pregreva. Prav tako ti lahko prodajalec proda "spečeno" grafo, ki dela brezhibno prvi teden, pol se pa začnejo kazat artifakti.

Dejstvo je da brez kakšnega "backup" sistema na bolhi, boš nategnjen če bo prodajalec tako hotel. Pika.

Machete ::

Mah jaz tudi še nisem imel smole na bolhi. Bolj kot prodajalec, kot kupec. Ampak nič pretresljivega, bolj sem razočaran nad povpraševanjem in na drugi strani postavljenimi cenami. Tehnike na bolhi ne kupujem (kjer se mi zdi da je največ šišmišarjev). Bolha preprosto ni dobra za tehnikalije. Na kakem drugem področju se ziher drži bolje (muzika, knjige, umetnine, kids stuff, športna oprema itd..), pač določene kategorije so stereotipno pokrite z določenimi profili ljudi. (Vemo kdo približno največ prodaja telefone, gucchi in adigas).
Receiver za 500 pa sem šel iskat osebno in ga tudi prikloplenega poslušal (čeprav to sploh ni bila moja želja :P). Tako kot Sami pravi, saj se da hitro zavohati s kakšnim človekom imaš opravka. Kašen mail dva več kot potrebno in ga hitro socialno poinženiraš :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Jaz sem bolhi že 2x pisal za ocenjevanje / feedback:

Pozdravljeni,

zahvaljujemo se vam za poslano sporočilo. Obveščamo vas, da je ta storitev planirana in je še vedno v razvoju, točne informacije, kdaj bo na voljo pa še nismo pridobili.

Za dodatna vprašanja smo vam na voljo.

Z lepimi pozdravi,
ekipa bolha.com

Heisenberg ::

Kakorkoli, sam sem si namestil aplikacijo "Prodajko" in jo bom uporabljal, istočasno pa jo svetujem vsem, ki jih poznam, v upanju da bo število uporabnikov raslo.

(z aplikacijo nisem v nobenem smislu povezan, razen kot uporabnik in to ni reklama!)

vilonja ::

Torej prodal bi telefon, pa ne bi ravno plačeval za oglas na bolhi.
Torej ne hitro, kam naj objavim oglas? Slo-tech, salomon, mogoče še kakšna druga stran?

hojnikb ::

facebook :)
#brezpodpisa

vilonja ::

Nimam ravno uveljavljenega facebook profila, imam ga le zato ker sem si ga enkrat naredil.
Mogoče obstaja kakšna stran na facebooku za prodajo?

hojnikb ::

maš tut strani za prodajo, malo pobrskaj
#brezpodpisa

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

vilonja ::

Pa se to obnese. Mislim na to se hitro proda, če je cena prava?

shadeX ::

Brez skrbi. Če je cena prava te vsak mrhovinar izvoha.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534562 (14141) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910025 (6383) 2dark
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049975 (23899) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419423 (15057) Ziga Dolhar

Več podobnih tem