» »

letgo vs bolha oglasniki

letgo vs bolha oglasniki

«
1
2 3 4

morosito ::

bolha propada....letgo prevladuje...

bolha je za dolocene kategorije placljiva...katastrofa..niti telefona ne mores vec prodati brez da bi jim kaj plačal....

imam iste oglase na bolhi in na letgo..na letgo vse prodam...na bolhi niti sporočila ne dobim več za nič...

kaj menite?

Unknown_001 ::

Selekcija ki jo naredi trg. Bolha je neprijazna uporabnikom in za leto 2017 obupno zastarela po UI kot tudi UX. Pač zaspali so in sedaj bodo šli v pozabo. Prišli bodo novi. Jaz se ne sekiram. Boljše je le boljše.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

Še bolj glup je Letgo, na bolhi so prodajalci bolj odzivnim na letgo instalirajo app. počakajo par dni in če ni ozdziva izbrišejo app, oglas pa mislm da ostane.

morosito je izjavil:

bolha propada....letgo prevladuje...

bolha je za dolocene kategorije placljiva...katastrofa..niti telefona ne mores vec prodati brez da bi jim kaj plačal....

imam iste oglase na bolhi in na letgo..na letgo vse prodam...na bolhi niti sporočila ne dobim več za nič...

kaj menite?



Aja Smart telefone ne moreš prodajat že več kot leto ali podobno, dočim obične gsm ipd lahko brez plačila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

vostok_1 ::

Kul. Bolho sem sovražu že zadnjih 5 let.
Hvala kurcu, da se je najdla konkurenca, čeprav je še nisem stestiral.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Melanholija ::

Kaj se je pa zgodilo z vsemi bolha kilerji? Spomnim se mešetarja :D

cekr ::

letgo je neuporabna zadeva. Ne moreš drugače do nje kot z app. Hvala lepa.

Še najhitreje se da kaj prodati preko kakšnega lokalnega radia.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

#000000 ::

Melanholija je izjavil:

Kaj se je pa zgodilo z vsemi bolha kilerji? Spomnim se mešetarja :D


Bil ej tud diler, pa mešetar verjetno oba produkt istih ljudi, a nobenmu ni uspel bolhco potolčt, to pa zato ker zgleda na bolhi znajo, in imajo kapital, sicer je rez včasih užas kaj tam najt, ampak dejansko slo s tem folga.

Ebay.si bi pa potonil v roku dveh mesecev, si predstavljaš da bi vsi švercarji mogli plačat oglase :)

bambam20 ::

morosito je izjavil:

bolha propada....letgo prevladuje...

bolha je za dolocene kategorije placljiva...katastrofa..niti telefona ne mores vec prodati brez da bi jim kaj plačal....

imam iste oglase na bolhi in na letgo..na letgo vse prodam...na bolhi niti sporočila ne dobim več za nič...

kaj menite?


Plačljivo je zaradi preprodajalcev in prav je tako. Eni s tem lepo služijo.

#000000 ::

Niti nimaš prav, plačljivo je ker je zgleda nekako donosno ali pa jim zmanjša stroške, glavnino itak dobijo z reklamam. Tako da na BAN prkupčevalcev nima velikega vpliva.

Scorpia ::

Bolha ne propada, letgo pa se rabi nekaj casa, da se bo prijel. Med mladimi je bolj popularen.
Ravno danes kupil zelo iskano zadevo, ki bi na bolhi ali na fb slo takoj, na letgo sem pa izkoristil, da sem dobil ceneje kot bi na bolhi, ker ocitno ta oseba ni toliko seznanjena s prodajo na bolhi, letgo pa se nima toliko uporabnikov in sem se lahko pogajal, ker je ze neki casa prodajala. Sem pac izkoristil nevednost osebe, sicer pa ni moja dolznost povedati, da lahko vec dobi.
////

SaXsIm ::

Letgo - no go. So preveč fuc*ing annoying z reklamami na Youtube.
SaXsIm

borisk ::

če preveč reklam na you tubu potem je problem v youtubu se ti ne zdi? v sami aplikaciji ni reklam.

D3m0r4l1z3d ::

oglas daš na oboje pa si zmagal, drugače pa itak bolha ne bo propadla zaradi letgo, le zaenkrat kaže, da letgo ne bo propadel, ker se je že prijel
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

borisk ::

bolha je dobro vsidrana, ampak njihova aplikacija je pa popolnoma zanič, ne dela praktično nič, na spletni strrani pa brez adblocka ni priporočljivo brskat.

Heavy ::

borisk je izjavil:

na spletni strrani pa brez adblocka ni priporočljivo brskat.


In še onesposobiti ga moraš, če hočeš objavljati svoje oglase.


Moram še letgo pogledati. V očeh mi ima slabo stigmo - zaradi opice! :))
#TeamFelix

drekodovce ::

letgo ima eno težavo... ni dovolj podkategorij in kvalifikacij za selekcijo oglasov.

fikus_ ::

Bolho je povozil čas! So klasični oglasnik, dodatno so pa pokvarili zadevo s plačljivimi oglasi. Saj načeloma glede plačljivosi oglasov ni problematično, problematično je, da nic posebnega ne nudijo za to.
Predvsem bi morali rangirat tako prodajalce kot kupce, nudit neko podporo in odgovornost enim in drugim.

Let go se pa še razvija in za začetek je priljubljen bolj kot ne pri mladih.

Jerry000 ::

Letgo je presneto neodziven. Pišeš uporabniku (desetim sem pisal) in ni NOBEN odpisal. Hvala lepa za to. Bolha all the way, tam vsaj odpisujejo.

shadeX ::

fikus_ je izjavil:

, problematično je, da nic posebnega ne nudijo za to..


Seveda nudijo. Količino uporabnikov, ki se zanimajo za tvoj izdelek. Bolha je kljub vsemu trenutno še vedno no. 1 med slovenskimi oglasniki.

estons ::

Jerry000 je izjavil:

Letgo je presneto neodziven. Pišeš uporabniku (desetim sem pisal) in ni NOBEN odpisal. Hvala lepa za to. Bolha all the way, tam vsaj odpisujejo.


Problem je v načinu kako delajo notifikacije na telefonu. Nekateri pač ne prikažejo notifikacij o novem sporočilu v Letgo aplikaciji in potem folk normalno ne odpre appa in ne prebere, kaj šele da bi odpisali. Btw, na Bolhi je pred časom bil problem, ko jim več kot en mesec ni delovalo obveščanje o novih sporočilih preko maila. Takrat sem zamudil malo morje priložnosti, ker ne grem vsak dan preverjat, če mi je slučajno kdo kaj napisal na Bolhi.

Jaz imam oglase na Bolhi in Letgo - kakšna stvar gre prej na Bolhi, kakšna na Letgo. Bolha je gnila ampak je veliko ponudbe in povpraševanja, Letgo ima precej prostora za izboljšanje.

D3m0r4l1z3d ::

shadeX je izjavil:

fikus_ je izjavil:

, problematično je, da nic posebnega ne nudijo za to..


Seveda nudijo. Količino uporabnikov, ki se zanimajo za tvoj izdelek. Bolha je kljub vsemu trenutno še vedno no. 1 med slovenskimi oglasniki.

To je, itak, prvi so se ujeli na trgu.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

shadeX ::

Letgo ima precej prostora za izboljšanje.


Ja, kot npr kakšne podkategorije izdelkov. Sori ampak jaz nimam časa gledat vse vrste mobilnih telefonov in ovitkov, če me zanima samo ena znamka oz. model telefona.

Jerry000 ::

estons je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Letgo je presneto neodziven. Pišeš uporabniku (desetim sem pisal) in ni NOBEN odpisal. Hvala lepa za to. Bolha all the way, tam vsaj odpisujejo.


Problem je v načinu kako delajo notifikacije na telefonu. Nekateri pač ne prikažejo notifikacij o novem sporočilu v Letgo aplikaciji in potem folk normalno ne odpre appa in ne prebere, kaj šele da bi odpisali. Btw, na Bolhi je pred časom bil problem, ko jim več kot en mesec ni delovalo obveščanje o novih sporočilih preko maila. Takrat sem zamudil malo morje priložnosti, ker ne grem vsak dan preverjat, če mi je slučajno kdo kaj napisal na Bolhi.

Jaz imam oglase na Bolhi in Letgo - kakšna stvar gre prej na Bolhi, kakšna na Letgo. Bolha je gnila ampak je veliko ponudbe in povpraševanja, Letgo ima precej prostora za izboljšanje.

Ja, problem je tak, da postane app neuporabna za kupca. App sem zbrisal in uporabljam samo bolho. Seveda spletno verzijo ker app je pa poguben

MadMen ::

Unknown_001 je izjavil:

Selekcija ki jo naredi trg. Bolha je neprijazna uporabnikom in za leto 2017 obupno zastarela po UI kot tudi UX. Pač zaspali so in sedaj bodo šli v pozabo. Prišli bodo novi. Jaz se ne sekiram. Boljše je le boljše.

Po drugi strani imaš pa v ZDA Craiglist, ki je še vedno precej obiskan, čeprov z dizajnom iz leta 1994.

Jerry000 ::

MadMen je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Selekcija ki jo naredi trg. Bolha je neprijazna uporabnikom in za leto 2017 obupno zastarela po UI kot tudi UX. Pač zaspali so in sedaj bodo šli v pozabo. Prišli bodo novi. Jaz se ne sekiram. Boljše je le boljše.

Po drugi strani imaš pa v ZDA Craiglist, ki je še vedno precej obiskan, čeprov z dizajnom iz leta 1994.

Enako reddit (vem, drug foh ampak same story)

konspirator ::

cekr je izjavil:

letgo je neuporabna zadeva. Ne moreš drugače do nje kot z app. Hvala lepa.

Še najhitreje se da kaj prodati preko kakšnega lokalnega radia.

https://si.letgo.com/en
--

m4j3r ::

Ja, bolha je daleč od popolne, samo še vedno veliko uporabnejša kot letgo.
Dam oglas na letgo... en mesec mi je folk lajke stiskal, pa za brezveze težil prek chata. Resen pa nobeden.
Po enem meecu dam za isto ceno na bolho... prodano v enem dnevu.
Kar se pa plačljivosti oglasov tiče... letgo je zaenkrat povsem zastonj (in posledično dela zgubo), ker hoče pridobiti čim več uporabnikov. Ko bo ta faza mimo, bodo pa sigurno tudi pri njih (tako ali drugače) pobirali denar.

estons ::

shadeX je izjavil:

Ja, kot npr kakšne podkategorije izdelkov. Sori ampak jaz nimam časa gledat vse vrste mobilnih telefonov in ovitkov, če me zanima samo ena znamka oz. model telefona.


Uporabi search?

MH0 ::

m4j3r je izjavil:

Ja, bolha je daleč od popolne, samo še vedno veliko uporabnejša kot letgo.
Dam oglas na letgo... en mesec mi je folk lajke stiskal, pa za brezveze težil prek chata. Resen pa nobeden.
Po enem meecu dam za isto ceno na bolho... prodano v enem dnevu.
Kar se pa plačljivosti oglasov tiče... letgo je zaenkrat povsem zastonj (in posledično dela zgubo), ker hoče pridobiti čim več uporabnikov. Ko bo ta faza mimo, bodo pa sigurno tudi pri njih (tako ali drugače) pobirali denar.

In, če se bo izplačalo, bo prišla konkurenca...

bigbada ::

Ne vem, jaz nimam nobenih problemov z bolho. Prejšnji teden sem gor dal 5 oglasov in vse prodal. Folk klical kot nor. Bolha je čist kul tko kot je.

shadeX ::

Uporabi search?


Normalno ampak še vedno meče ven nerelevantne zadetke. Npr če iščem telefon, mi pod npr Samsung Galaxy meče še ovitke in druge stvari (vezane na telefon), ki me ne zanimajo.

koyotee ::

shadeX je izjavil:

Uporabi search?


Normalno ampak še vedno meče ven nerelevantne zadetke. Npr če iščem telefon, mi pod npr Samsung Galaxy meče še ovitke in druge stvari (vezane na telefon), ki me ne zanimajo.


Razvrstiš po ceni padajoče???
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

blackbfm ::

letgo tolk oglašujejo da se že resno vprašaš kaj je z appom ali pa njihovim načinom narobe.. če bi bla zadeva dobra/uporabna bi se do zdaj že sama "prijela"

shadeX ::

Razvrstiš po ceni padajoče???


Kar seveda ne velja za veliko primerov. Če iščem Renault Clio kot celoten avtomobil, mi še vedno pokaže prvo drage dele za ta avto in ne avta samega.

Vsak resen oglasnik mora imeti kategorije.

koyotee ::

shadeX je izjavil:

Razvrstiš po ceni padajoče???


Kar seveda ne velja za veliko primerov. Če iščem Renault Clio kot celoten avtomobil, mi še vedno pokaže prvo drage dele za ta avto in ne avta samega.

Vsak resen oglasnik mora imeti kategorije.


Bog ti pomagaj :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Phantomeye ::

Lol, ne vem kaj se kregate _kaj_ je boljše. Že na 100 km se vidi, da sta demografiji čisto različni. Letgo je/bo pobral samo določen demo. Kot da bi se prepiral kaj je boljše avto.net ali bolha.

LeQuack ::

Letgo je bolj tko kt twitter, ima zelo omejeno koliko opisa lahko daš v oglas, čisto neuporabno. Se pravi daš v oglas prodam avto Golf, srebrne barve. To je to.
Quack !

filip007 ::

Saj Bolha ima tudi aplikacijo, tako da, mislim da ljudje bolj zaupajo v tisto kar poznajo. Mislim, pa da nihče več ne kupuje Salomona.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

jizzer ::

Zanimivo jaz pa sem vse stvari do sedaj kupil/prodal brez problema na letgo. Pač verjetno odvisno od kupca oz prodajalca. Ne vidim pa problema v sami aplikaciji, razen širšega kategoriziranja.

Všečen je še prodajko.si, ampak čisto premalo razširjen, sem pa tudi par oglasov tam prodal.

Bolhe se sploh več ne dotaknem, stari pa jo še nekak forsirajo ;((

shadeX ::

Bolha bo še dolgo med nami.



Za primerjavo v Sloveniji (po obiskanosti):

- Partis je 6
- Avto.net je 12
- Slo-tech je 49

opeter ::

No jaz pametnega telefona nimam in ga še en čas ne bom imel. Bolha je zakon.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kakob ::

#000000 je izjavil:

Bil ej tud diler, pa mešetar verjetno oba produkt istih ljudi,

To ni res.

#000000 je izjavil:

a nobenmu ni uspel bolhco potolčt,

Vzrokov za neuspeh je več. Letgo-ju gre gotovo bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Jerry000 ::

filip007 je izjavil:

Saj Bolha ima tudi aplikacijo, tako da, mislim da ljudje bolj zaupajo v tisto kar poznajo. Mislim, pa da nihče več ne kupuje Salomona.

Ima. Ponavadi je tko da je app bolj uporaben kot spletna, tukaj je pa obratno, raje si dam šus v koleno kot pa da ta app uporabljam. Raje počakam da se usedem za PC

mirancar ::

na kerih področjih pa se je prijel let go?
jst sem zaprl ko sem videl app only

Phantomeye ::

mirancar je izjavil:

na kerih področjih pa se je prijel let go?
jst sem zaprl ko sem videl app only


Ne področja, demografija uporabnikov je različna.

#000000 ::

kakob je izjavil:

#000000 je izjavil:

Bil ej tud diler, pa mešetar verjetno oba produkt istih ljudi,

To ni res.

#000000 je izjavil:

a nobenmu ni uspel bolhco potolčt,

Vzrokov za neuspeh je več. Letgo-ju gre gotovo bolje.



Bolha je kaka je, a letgo se lahko samo slika za ribiško karto, nikoli ne bo dobil niti 7% deleža bolhe pa še to sem za 3% pretiral.

Nikonja ::

Bolha se ne razvija, stran je praktično eneka od začetka, super nepregledna ampak vsi je uporabljamo ker nimamo izbire... zdaj pa je izbira prišla...

Lahko pizdimo kot taksisti proti Uberju, kot poštarji proti e-mailu.... ampak svet se premika naprej, če nisi zraven, lahko delaš družbo Nokiji...

#000000 ::

Ja dej ponudite mal bolj softisiciran app pa bo, ne pizdit na nezadovoljne uporabnike, potrudite se ne pa jokat kok je konkurenca še slabša, čeprav je boljša, ker jo uporablja več folka.

shadeX ::

Sej letgo je na pravi poti. Še podkategorije in več ogalsov pa bolho zamenjam v trenutku.

m4j3r ::

In zakaj bi bil letgo svetlobna leta pred bolho? Android app od bolhe je (vsaj za oddajanje oglasa) čisto isti k. kot letgo. Iskanje po oglasih je pa stvar preference... meni osebno je ta pristop od letgo, ko meša neke social network elemente zraven, čist brezveze.
OK, spletna stran od bolhe je pa res zastarela. Ampak... letgo je pa sploh nima.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034426 (9398) fikus_
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910105 (6463) 2dark
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217269 (2024) lukamagic
»

Kako prepoznati kopijo iphona?

Oddelek: Mobilne tehnologije
273247 (2144) tim13

Več podobnih tem