» »

Apple s padcem prihodkov razočaral

1
2
3 4

VaeVictis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Na iphonu so začeli odvzemati osnovne funkcije. Še malo pa telefoniranje sploh ne bo več možno;((



Kateri telefon naj bi bil tole?

Ali samo malo trollaš...

iPhone 6s specs

iPhone 6 specs

iPhone 5se specs

Je pa res, da se govori, da naj bi bil iPhone 7 brez 3,5mm jack-a, a to so zaenkrat samo govorice...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

Furbo ::

Jaz sem moj iphone 4S zamenjal za 5S pred kratkim, enostavno iphoni zlepa ne zastarijo in ni potrebe po novem, pa mi ne bi bil problem kupiti novega, ampak ni prav nobene potrebe.

Smešno mi je, da še včerajšnji pljuvači čez apple retino, zdaj kritizirajo te zaslone, ker imajo androidi še večjo ločljivost. Smeh.

Ekonomisti bodo seveda pričakovali rast v neskončnost, pač butasti kot muhe, ki se do smrti zaletavajo v steklo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

WarpedGone ::

Ekonomisti bodo seveda pričakovali rast v neskončnost, pač butasti kot muhe, ki se do smrti zaletavajo v steklo.

Nope. Kako se z delnico zasluži?
a) čakaš dividende
b) lociraš firmo z velikim potencialom rasti, kupiš poceni prodaš drago

Apple je (bil) primer scenarija b, ki pa se precej verjetno da izteka.
Obeti po bistveno večji vrednosti v prihodnosti gredo h koncu, ljudje pa gledajo katera druga danes še majhna firma ima šanso za podobno eksplozivno rast kot (nekoč) AAPL.
Cena delince se giba temu primerno.
Tle niso ekonomisti tisti, ki so butasti kot muhe.
Zbogom in hvala za vse ribe

iKst ::

Apple je (bil) primer scenarija b, ki pa se precej verjetno da izteka.


To govorijo že kakšnih 15 let.

WarpedGone ::

Tudi to drži, ampak hkrati napovedi samih ne negira.

Kater iProdukt je ponovil uspeh iPhone?
Zbogom in hvala za vse ribe

PrihajaNodi ::

VaeVictis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Na iphonu so začeli odvzemati osnovne funkcije. Še malo pa telefoniranje sploh ne bo več možno;((



Kateri telefon naj bi bil tole?

Ali samo malo trollaš...

iPhone 6s specs

iPhone 6 specs

iPhone 5se specs

Je pa res, da se govori, da naj bi bil iPhone 7 brez 3,5mm jack-a, a to so zaenkrat samo govorice...



http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-...

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

VaeVictis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Na iphonu so začeli odvzemati osnovne funkcije. Še malo pa telefoniranje sploh ne bo več možno;((



Kateri telefon naj bi bil tole?

Ali samo malo trollaš...

iPhone 6s specs

iPhone 6 specs

iPhone 5se specs

Je pa res, da se govori, da naj bi bil iPhone 7 brez 3,5mm jack-a, a to so zaenkrat samo govorice...
tole naj bi bil že fact. so pred časom o tem na cnnu govorili, da konc z 3,5mm jackom
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

perci ::

Poanta Appla je, da vam userjem vzvišeno pove, kaj vi rabite - ne obratno.

Če slučajno misliš, da rabiš kakšno od funkcionalnosti, ki je Apple nima, potem nisi vreden, da bi uporabljal Apple.

In ker tovrstno "svetovanje" ni zastonj, ti to (sicer vključeno v ceno izdelka) lepo zaračunajo.

iKst ::

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.

Ahim ::

djabi je izjavil:

Na eni strani sem bral en hudomušen komentar in sicer, da bi moralo Jabolko začet proizvajat vibratorje in čepke za zadnjično odprtino (take s cenami od 50 € pa do najbolj fensi-šmensi variant in cenami do nebesa). No v glavnem to bi bil prodajni hit, saj bi lahko ljudje ves čas občutili tisti pravi Apple "feeling".
:)

Ko sem to bral sem skoraj skup padel!


Star hec, se iz casa prvih (katodnoekranskih) iMacov.

Googlaj "iBrator", takrat so bile objavljene slike v racunalniskih casopisih, ista turkizno-bela barvna kombinacija ...

redmax ::

iKst je izjavil:

Klasičen "argument" Apple fanboya, če se izkaže, da je Apple ni tako hiter/dober potem je test "napačen" :D


Seveda je test napačen. Celo avtor članka v zaključku pove, da je iMac boljši v tistem, za kar je bil narejen. Ampak, Mac VS PC članki vedn

For single/small photographer studios who are not processing large volumes of images Apple is still the best solution. It's simple, reliable and fast enough.


Poleg tega so primerjali dva precej različna monitorja. 2K VS 5K, razlika v ceni je dobrega jurja.


s tem dejansko samo pove da je zadovoljiv za domace uporabnike, ce pa se gres resno delo pa testi dovolj dobro pokazejo da je za razmislit al placas jurja vec za logotip al isto in dobis vec. Kar se tice monitorja, ...testiral so oba na isti resoluciji...2K, ..je dosti argumentov ravno na to temo tudi v komentarjih...drugace pa je se vec podobnih cvetk ki jih apple fan boyi sprasujejo v komentarjih....in seveda zadovoljivih odgovorov. Komaj cakam naslednji test mac pro za 6k vs custom PC configuracija.....btw PC ki so ga sestavl je po mnenju komentarjev over-pricy...dejansko dobis se za manj dnarja dobro preso za jabolka....ampak nazaj na temo telefonckov
Admin me je zbrisal, kljub opozorilu naj se logiram...
registriran drugače že od 2009 pa do izbrisa

iKst ::

tem dejansko samo pove da je zadovoljiv za domace uporabnike, ce pa se gres resno delo pa testi dovolj dobro pokazejo da je za razmislit al placas jurja vec za logotip


Hmm, ne. Pove, da je boljši za profesionalno uporabo, razen, če imaš huge foto studio kjer je hitrost edino kar šteje.

N0t0ri0us ::

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.


Nikogar še nisem slišal, ki bi se pritoževal čez 3.5mm jack, medtem ko sem že veliko ljudi videl ki so ga uporaljblai.. Če ima telefon 3.5mm jack lahko zadovoljiš tistih 10% ljdui ki ga uporabljajo, medtem ko ostalih 90% zaradi tega nič ne trpi.
Če pa 10% ljudi rabi ta jack in ga telefon nima, bodo pa šli k konkurenci/starejšemu modelu ki ga ima.

Apple verjetno gleda na zaslužek. prvič ni jim treba dati jacka noter, drugič ne priložiš slušalk, tretjič če kdo želi uporabljati jack rabi sedaj bluetooth slušalko, katera je 5x dražja...

noraguta ::

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.

Tehno fašizem.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

N0t0ri0us je izjavil:

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.


Nikogar še nisem slišal, ki bi se pritoževal čez 3.5mm jack, medtem ko sem že veliko ljudi videl ki so ga uporaljblai.. Če ima telefon 3.5mm jack lahko zadovoljiš tistih 10% ljdui ki ga uporabljajo, medtem ko ostalih 90% zaradi tega nič ne trpi.
Če pa 10% ljudi rabi ta jack in ga telefon nima, bodo pa šli k konkurenci/starejšemu modelu ki ga ima.

Apple verjetno gleda na zaslužek. prvič ni jim treba dati jacka noter, drugič ne priložiš slušalk, tretjič če kdo želi uporabljati jack rabi sedaj bluetooth slušalko, katera je 5x dražja...



Sam sem že videl več ljudi imeti iphone za brskanje po spletu in igranje iger, torej če ne bo funkcije telefona, bodo pač tisti ki uporabljajo telefon dejansko kupili telefon.

CoolBits ::

Zakaj bi imel še 3.5 jack, če bo lahko vse prek novega usb priključka.

noraguta ::

Kak usb? Sej nima usb. Usb ke za plebejce. Lajtning! Toj ta prava reč.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

iKst ::

N0t0ri0us je izjavil:

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.


Nikogar še nisem slišal, ki bi se pritoževal čez 3.5mm jack, medtem ko sem že veliko ljudi videl ki so ga uporaljblai.. Če ima telefon 3.5mm jack lahko zadovoljiš tistih 10% ljdui ki ga uporabljajo, medtem ko ostalih 90% zaradi tega nič ne trpi.
Če pa 10% ljudi rabi ta jack in ga telefon nima, bodo pa šli k konkurenci/starejšemu modelu ki ga ima.

Apple verjetno gleda na zaslužek. prvič ni jim treba dati jacka noter, drugič ne priložiš slušalk, tretjič če kdo želi uporabljati jack rabi sedaj bluetooth slušalko, katera je 5x dražja...


Cena jacka je zanemarljiva. Gre za to, da lahko apple naredi še tanjši telefon. Pa dejstvo, da bodo prodali še več svojih slušalk in adapterjev za 20€ verjetno tudi ni zanemarljivo.

Ampak zadeva je precej podobna kot pri macbookih. Najbolj se čez pomanjkanje portov pritožujejo ljudje, ki macbooka ne uporabljajo niti ga ne nameravajo uporabljati.

perci ::

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.

Ne govorim o nekih fensi funkcionalnostih. Govorim recimo o tem, da v statusni vrstici pokažeš prečrtan zvočnik, ki ti označuje, da je telefon na mute. Recimo.

To ni nekaj, kar bi jim bilo težko narediti (internet je poln prošenj njihovih userjev, da naj to zrihtajo) ampak tega iz principa nočejo narediti.

Takih butastih stvari je milijon, raje ne bom našteval, ker bom spet slabe volje.

iKst ::

noraguta je izjavil:

iKst je izjavil:

Kar je seveda edino pravilno. Nikoli ne moreš zadovoljiti vseh ljudi, zato se je potrebno odločiti kdo je tvoja ciljna skupina in čim boljše poservisirati to skupino. Tako delajo čisto vsa uspešna podjetja, tisti, ki se trudijo zadovoljiti vse, pa ponavadi hitro propadejo.

Tehno fašizem.


Ko bo uporaba iPhona zakonsko predpisana bo to res tehno fašizem, ja. Do takrat pa izvoli uporabljati drugo znamko.

Furbo ::

WarpedGone je izjavil:

Tudi to drži, ampak hkrati napovedi samih ne negira.

Kater iProdukt je ponovil uspeh iPhone?


Apple Pay.

Zdaj ko vlečejo procente od vsake transakcije so zagarantirani.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

perci ::

Najbolj se čez pomanjkanje portov pritožujejo ljudje, ki macbooka ne uporabljajo niti ga ne nameravajo uporabljati.

Jap, to so tisti, ki bi ga sicer morda kupili, tako ga pa ne bodo. Ampak ta filozofija (ko nekaj žrtvuješ na račun nečesa drugega, npr debeline) me niti ne moti - jo razumem.

Moti me, ker enih stvari (ki so dokazano super) nočejo uvesti, kljub temu, da jih to ne bi nič stalo. Zato, da lahko potem fanboyi po forumih razlagajo, kok je to kul, da Apple tega nima.

iKst ::

Ne govorim o nekih fensi funkcionalnostih. Govorim recimo o tem, da v statusni vrstici pokažeš prečrtan zvočnik, ki ti označuje, da je telefon na mute. Recimo.


iPhone ima fizični switch za mute, ne rabiš še dodatne ikone. Apple dizajnerjem UX ni tuj, za razliko od večine uporabnikov, ki se jim neka stvar zdi kul, ne potuhtajo pa, kako sprememba paše v celoten ekosistem.

MrNighthawk ::

mtosev je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Na iphonu so začeli odvzemati osnovne funkcije. Še malo pa telefoniranje sploh ne bo več možno;((



Kateri telefon naj bi bil tole?

Ali samo malo trollaš...

iPhone 6s specs

iPhone 6 specs

iPhone 5se specs

Je pa res, da se govori, da naj bi bil iPhone 7 brez 3,5mm jack-a, a to so zaenkrat samo govorice...
tole naj bi bil že fact. so pred časom o tem na cnnu govorili, da konc z 3,5mm jackom


To bo drago, ko bodo slušalke crknile/se zgubile...

A za vse ostale slušalke bo adapter za 50€?

kotnikd3 ::

perci je izjavil:


Ne govorim o nekih fensi funkcionalnostih. Govorim recimo o tem, da v statusni vrstici pokažeš prečrtan zvočnik, ki ti označuje, da je telefon na mute. Recimo.
To ni nekaj, kar bi jim bilo težko narediti (internet je poln prošenj njihovih userjev, da naj to zrihtajo) ampak tega iz principa nočejo narediti.

Zakaj bi hotel za status zvočnika zavzemati prostor v statustni vrstici, če lahko telefon zarotiraš 30 stopinj in pogledaš na fizično stikalo, ali je na mute ali ne?
Mogoče pa ni dobro, da podjetja poslušajo prošnje svojih strank, mogoče pa je. Osebno sem mnenja, da če poslušaš večino, postaneš povprečen ...

perci ::

iKst je izjavil:

Ne govorim o nekih fensi funkcionalnostih. Govorim recimo o tem, da v statusni vrstici pokažeš prečrtan zvočnik, ki ti označuje, da je telefon na mute. Recimo.


iPhone ima fizični switch za mute, ne rabiš še dodatne ikone. Apple dizajnerjem UX ni tuj, za razliko od večine uporabnikov, ki se jim neka stvar zdi kul, ne potuhtajo pa, kako sprememba paše v celoten ekosistem.

Hvala, sem seznanjen z mute gumbom in fensi rdečo barvo pod njim.

In je kul, ne rečem. Kakšno škodo točno, bi pomenil prečrtan zvočnik v statusni vrstici, pa še vedno nisi pojasnil.

Koristil bi namreč precej. Polno ljudem. Jst pozabim, da imam telefon na mute - ko ga prižgem, me prečrtan zvočnik spomni na to.
Seveda mi boš ti kot pravi fanboy zdej razlagal, da jst tega ne rabim. Ker ti bolje veš, kaj jst rabim, kot jst.

iKst ::

Kakšno škodo točno, bi pomenil prečrtan zvočnik v statusni vrstici, pa še vedno nisi pojasnil.


Slab UX, če je potrebno eno informacijo prikazati večkrat. Verjetno gneča v statusni vrstici ni nekaj, kar bi Apple želel na svojih produktih.

Seveda mi boš ti kot pravi fanboy zdej razlagal, da jst tega ne rabim. Ker ti bolje veš, kaj jst rabim, kot jst.


Hmm, ti imaš iPhona, kljub temu, da ne izpolnjuje tvojih pričakovanj, jaz ga nimam. Kdo je zdaj fanboy?

WarpedGone ::

Slab UX, če je potrebno eno informacijo prikazati večkrat.

Drugače rečeno - kršitev DRY principa: Don't Repeat Yourself.
Krištev tega je osnovno leglo napak, težav in lakote.

Tehno fašizem.

Ne, paretov princip - 80:20
Apple je eden redkih firm, ki se ga trudi mal upoštevat, radira navlako ki samo povečuje kompleksnost in otežuje uporabo tistih parih funkcionalnosti, ki jih napava mora podpirat.

Ikona za mute? Maš indikator na mute knofu.
Zbogom in hvala za vse ribe

noraguta ::

WarpedGone je izjavil:

Slab UX, če je potrebno eno informacijo prikazati večkrat.

Drugače rečeno - kršitev DRY principa: Don't Repeat Yourself.
Krištev tega je osnovno leglo napak, težav in lakote.

Tehno fašizem.

Ne, paretov princip - 80:20
Apple je eden redkih firm, ki se ga trudi mal upoštevat, radira navlako ki samo povečuje kompleksnost in otežuje uporabo tistih parih funkcionalnosti, ki jih napava mora podpirat.

Ikona za mute? Maš indikator na mute knofu.

Jes jes turil so svoj quicktime ker za flash niso znal naredit solidne platforme. Ne celo prepovedal so ga. Kt žide v nemčiji. Jobs je pa itak zana fašistek. Nooooooben nau delu telefonov pa tud če umrem je blo njegovo geslo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

WarpedGone ::

S prepovedjo flasha so samo pokazal da je cesar nag.
Svojih 10 let klasneje je to skapirala tudi konkurenca.
Zbogom in hvala za vse ribe

noraguta ::

Še vedno vsi podpirajo pri konkurenci. Na jebeno iparatu pa ne morš do vsebine. In ravno flash je pripeljal nage babe na internet. Pa ne samo to, še celo vrsto multimedije. Katere pač ni izumil apple.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

perci ::

iKst je izjavil:

Kakšno škodo točno, bi pomenil prečrtan zvočnik v statusni vrstici, pa še vedno nisi pojasnil.


Slab UX, če je potrebno eno informacijo prikazati večkrat. Verjetno gneča v statusni vrstici ni nekaj, kar bi Apple želel na svojih produktih.

Seveda mi boš ti kot pravi fanboy zdej razlagal, da jst tega ne rabim. Ker ti bolje veš, kaj jst rabim, kot jst.


Hmm, ti imaš iPhona, kljub temu, da ne izpolnjuje tvojih pričakovanj, jaz ga nimam. Kdo je zdaj fanboy?

Zena ga ima. Jst pa poslusam, ker nima tega kurcevega zvocnika in drugih neumnosti.

Kupil sem ji ga pa zato ker sem mislil, da je iphone primeren za povprecne uporabnike. Stupid me, se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

zmaugy ::

perci je izjavil:



Moti me, ker enih stvari (ki so dokazano super) nočejo uvesti, kljub temu, da jih to ne bi nič stalo. Zato, da lahko potem fanboyi po forumih razlagajo, kok je to kul, da Apple tega nima.


To! Na primer speed dial. Trenutno mi je lažje poklicati preko avtomobilskega vmesnika kot preko iskanja kontaktov v iphonu. To ima android super rešeno. Če to omeniš apple fanboyem, se zgodi to kar si napisal plus da ti povejo, da si butast, ker hočeš nekaj iz androida. Slepa vera.

kotnikd3 ::

zmaugy je izjavil:

perci je izjavil:



Moti me, ker enih stvari (ki so dokazano super) nočejo uvesti, kljub temu, da jih to ne bi nič stalo. Zato, da lahko potem fanboyi po forumih razlagajo, kok je to kul, da Apple tega nima.


To! Na primer speed dial. Trenutno mi je lažje poklicati preko avtomobilskega vmesnika kot preko iskanja kontaktov v iphonu. To ima android super rešeno. Če to omeniš apple fanboyem, se zgodi to kar si napisal plus da ti povejo, da si butast, ker hočeš nekaj iz androida. Slepa vera.

Imaš kakšen link, vir, primer ... kjer ti Apple fanboyi rečejo, da si butast ker hočeš speed-dial od Androida al pa da rečejo, da je kul, da Apple tega nima?

Sploh pa, kere so te dokazano super stvari (seveda svoje osebne želje kot je npr. speed-dial nimajo prav nobene veze s tem), ki jih nočejo uvesti? Predlagam, da seznam/članek pošlješ kar Applu ... dobra kariera pri njih ti ziher ne uide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

amacar ::

noraguta je izjavil:

Še vedno vsi podpirajo pri konkurenci. Na jebeno iparatu pa ne morš do vsebine. In ravno flash je pripeljal nage babe na internet. Pa ne samo to, še celo vrsto multimedije. Katere pač ni izumil apple.


Ni videt da še podpirajo: http://www.engadget.com/2012/06/28/adob...

no comment ::

Naj zaprejo štacuno. Če jedva neklepaš profita za Ooogle, M$, Fejstbook, AmInAZone in Juhu skupej... pol je jasno, da delaš nekej narobe!

Popravek!

Pol je jasno, da delaš VSE narobe.

Zgodovina sprememb…

perci ::

kotnikd3 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

perci je izjavil:



Moti me, ker enih stvari (ki so dokazano super) nočejo uvesti, kljub temu, da jih to ne bi nič stalo. Zato, da lahko potem fanboyi po forumih razlagajo, kok je to kul, da Apple tega nima.


To! Na primer speed dial. Trenutno mi je lažje poklicati preko avtomobilskega vmesnika kot preko iskanja kontaktov v iphonu. To ima android super rešeno. Če to omeniš apple fanboyem, se zgodi to kar si napisal plus da ti povejo, da si butast, ker hočeš nekaj iz androida. Slepa vera.

Imaš kakšen link, vir, primer ... kjer ti Apple fanboyi rečejo, da si butast ker hočeš speed-dial od Androida al pa da rečejo, da je kul, da Apple tega nima?

Sploh pa, kere so te dokazano super stvari (seveda svoje osebne želje kot je npr. speed-dial nimajo prav nobene veze s tem), ki jih nočejo uvesti? Predlagam, da seznam/članek pošlješ kar Applu ... dobra kariera pri njih ti ziher ne uide.

Ze v tem topicu imas dve osebi, ki mi razlagata, da je precrtan zvocnik (magari izklopljiv) v statusni vrstici nepotrebna navlaka.

Sicer pa je pomojem razlog v tem, da bi bil Appla, ce bi to uvedel, just another phone. Tako pa so posebni, ker tega nimajo. In ce apple necesa nima, potem je to zihr kul. Ce bi apple ukinil moznost posiljanja klasicnih smsov in ohranil samo imessage, bi bilo to noro kul. Kot primer.

Looooooka ::

iKst je izjavil:

Klasičen "argument" Apple fanboya, če se izkaže, da je Apple ni tako hiter/dober potem je test "napačen" :D


Seveda je test napačen. Celo avtor članka v zaključku pove, da je iMac boljši v tistem, za kar je bil narejen. Ampak, Mac VS PC članki vedn

For single/small photographer studios who are not processing large volumes of images Apple is still the best solution. It's simple, reliable and fast enough.


Poleg tega so primerjali dva precej različna monitorja. 2K VS 5K, razlika v ceni je dobrega jurja.

Če v službi na eno procesiranje zgubiš 1 uro pomisli koliko to stane delodajalca na leto.
To je takoj navadno metanje denarja čez okno. Če isti program obstaja za drug OS in na custom mašini za manj denarja dobiš hitrejšo obdelavo potem je logično, da neka lepa škatla ni vredna svojega denarja. It's that simple. Velja za VSE izdelke. Prestiž se kupuje za dom ne za služenje denarja. V službi sta pomembna samo čas in denar.

Najbolj smešno je to, da so pred leti ceno opravičevali s "superiornimi" powerpc procesorji. Glede na to, da so s prehodom na x86/64 definitivno prišparali so z nespremenjenimi cenami kupce nategnili dvojno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

no comment ::

perci je izjavil:

Ce bi apple ukinil moznost posiljanja klasicnih smsov in ohranil samo imessage, bi bilo to noro kul. Kot primer.

Iz tvojih ust v božja ušesa. SMSe bi pogrešal še manj kot floppyje, CDje in Flash.

perci ::

Ja. Morda bi bilo celo smiselno ukinit klasicne pogovore in dovoliti samo vajbr, skype ipd?

To bi bilo sele kul.

no comment ::

Skype je podn od podna. Un Viber po takoj za njim.

perci ::

V redu. Pa nek Applov voip service. Whatever, razume se kaj je moj point.

no comment ::

Perci misli, da bi bil napredek tanjsi ethernet kabel. Vecina pa misli, da je bil to wi-fi, ceprav smo vsi morali kupit nove wi-fi kartice in routerje...

Zdej bo objokoval 3.5mm jack kot da je ta bil od boga dan.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

noraguta je izjavil:

Kak usb? Sej nima usb. Usb ke za plebejce. Lajtning! Toj ta prava reč.

Govori se naj bi imel usb type-c namesto sedanjih dveh.

perci ::

Perci misli, da ethernet kabel se vedno povsem dobro opravlja svojo funkcijo. Se vedno imam raje laptop, ki ima rj45 konektor, kot takega brez.

Ampak, ce bos bral moje prejsnje poste, bos videl, da nimam nic proti okrnjenju neke funkcionalnosti na racun druge.

Debilno pa se mi zdi ne imeti neke dobre funkcionalnosti ki nikogar nic ne stane, samo zato, da je nimas. Zdej razumes?

no comment ::

Ne. Funkcionalnost imas. Samo na drugem mestu kot si jo _ti_ pricakoval.

KATASTROFA!!!

perci ::

Ce enacis ti dve funkcionalnosti, potem ti pac ni pomoci.

Na stran telefona pogledas takrat ko ne ves ali imas telefon utisan.

Precrtan zvocnik pa te na to spomni, ceprav ti sploh ne ves (si pozabil) da je utisan.

Tezko zapopast?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

WarpedGone ::

Problem ni manjko prečrtanega zvočnika ampak knof na strani kamor običajno ne gledaš.

Ne rešuj problema z dodatnim problemom ampak zagovarjaj premik knofa za mute nekam, kjer je takoj viden. Če je to samo onscreen knof, ki je hkrati indikator. so be it.
Zbogom in hvala za vse ribe

no comment ::

perci je izjavil:

... sploh ne ves (si pozabil)...

Tezko zapopast?


Ja. Male otroke je treba spomnit, da morjo it scat, srat, jest...

A bomo potem VSI imeli ikone na telefonih za VSE neumnost, ker nekateri odrasli ljudje nimajo treh čistih?!

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

A bomo potem VSI imeli ikone na telefonih za VSE neumnost, ker nekateri odrasli ljudje nimajo treh čistih?!

Klasični "UI design by engineer".
Vse opcije pokrite, totalno neuporabn.
Zbogom in hvala za vse ribe
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zaključil rekordno četrtletje, a prodaja iPhonov še vedno pada

Oddelek: Novice / Rezultati
309197 (7308) nekikr
»

Apple sklenil najuspešnejši prvi kvartal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7117742 (14405) zmaugy
»

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11830076 (25718) blackbfm
»

Apple s padcem dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
186361 (5069) Tilen

Več podobnih tem