» »

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

Temo vidijo: vsi
««
12 / 17
»»

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Meni se pa malo vleče ta napovednik.


2 minute in pol sta se ti vlekle ? :)

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

THE BATMAN - Main Trailer



Uff, kaj bi dal da bi bil izdan že letos. Damn.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Meni se pa malo vleče ta napovednik.


2 minute in pol sta se ti vlekle ? :)
Da, sem samo čakal, kdaj bo že enkrat končno konec tega mučenja:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



Uff, kaj bi dal da bi bil izdan že letos. Damn.


Upajmo, da bo marca, da ne bo spet prestavljen :)

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Meni se pa malo vleče ta napovednik.


2 minute in pol sta se ti vlekle ? :)
Da, sem samo čakal, kdaj bo že enkrat končno konec tega mučenja:P



Men je bil pa dober trailer. Zgleda bo tole bolj jezen Batman >:D

BaTeMaN ::

Vsi se neki spotikajo ob njegovo fizično moč, da nima dovolj globok glas ... Michael Keaton tud nima mišic pa glasu pa ni nikogar motilo... Superman s Christopher Reeve-om je bil BOG mojega otroštva brez mišic... :)
Kot otrok smo gledal Sly, Schwarz, Dolpha in van Damma z mišicami.. na ostalih ni blo nič narobe, če jih nimajo :) ne glede na superjunaška dejanja.

Res me zanima kak bo film, ker trejler 2 me je čist drugače impresioniral kot prvi.. medtem ko me zdaj moti Zoë Kravitz :) vedno nekaj, ha ha ha
less then zero

oo7 ::

Mišice gor ali dol saj oklep Batmana naredi svoje. Bruce Wayne naj bo pa oblečen in to je to.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Mišice gor ali dol saj oklep Batmana naredi svoje. Bruce Wayne naj bo pa oblečen in to je to.


lepo si rešil tole :)
less then zero

yayo ::

oo7 je izjavil:




Men je bil pa dober trailer. Zgleda bo tole bolj jezen Batman >:D

manj tehnolško/z. fantastičen. batmobile zgleda kot nekaj kar bi lahko kak avtomehanik zašvasal iz delov avta, oklepnika in helikopterja. Me zanima, če bo čovek-šišmiš imel tudi kako letalno napravo ali bo vse bolj low tech.

opeter ::

Meni je ravno ta low-tech všeč, nekako bližje realnosti. Možno celo, da bodo tudi računalniki nekje na minimumu. :D Sicer se v napovedniku vidi, da so TV-ekrani, pa kakšen bančni avtomat ali kaj podobnega, kaj več pa ne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Gregor P ::

BaTeMaN je izjavil:

Vsi se neki spotikajo ob njegovo fizično moč, da nima dovolj globok glas ... Michael Keaton tud nima mišic pa glasu pa ni nikogar motilo...



BaTeMaN je izjavil:

Superman s Christopher Reeve-om je bil BOG mojega otroštva brez mišic... :)

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

arnecan1 ::

Gregor P je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Vsi se neki spotikajo ob njegovo fizično moč, da nima dovolj globok glas ... Michael Keaton tud nima mišic pa glasu pa ni nikogar motilo...



BaTeMaN je izjavil:

Superman s Christopher Reeve-om je bil BOG mojega otroštva brez mišic... :)


Brez zamere, ampak Keaton nima ne močne postave ne nekih izrazitih mišic. Vsaj ne za 80 in še manj 90 leta.

Je bil pokojni Reeves kar dovolj postaven za Supermana po standardih 70 let. Seveda so potem igralci kot sta Arnold in Sly v 80 letih spremenili definicijo, kaj so prave mišice za televizijo.

Nekoč je bil že pokojni Bruce Lee mišičast, danes bi bil suhljatec. Standardi se pač spreminjajo. Ampak mišice za filmski karakter, kateri naj bi nosil film, niso dovolj, to vemo vsi, ki nismo stari 15 let.

Gregor P ::

Ravno nasprotno, meni se to zdijo čisto dovolj mišičasti fantje. Sploh pri Supermanu je to v bistvu dokaj brezpredmetno, ker on ni prvenstveno močan zaradi svojih mišic oz. izgleda; lahko bi bil tako suh kot je Pattinson sedaj in bi bilo čisto ok.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:




Men je bil pa dober trailer. Zgleda bo tole bolj jezen Batman >:D

manj tehnolško/z. fantastičen. batmobile zgleda kot nekaj kar bi lahko kak avtomehanik zašvasal iz delov avta, oklepnika in helikopterja. Me zanima, če bo čovek-šišmiš imel tudi kako letalno napravo ali bo vse bolj low tech.



V tem filmu bo Bruce Wayne mislim, da komaj drugo leto Batman. Men se avto ne zdi slab.

yayo ::

ne pravim, da je slab. Je le bolj "realističen". Upam, da bo tako vzdušje celega filma, ker do sedaj so vedno bolj pretiravali v znansveno fantastično smer. Btw, Tim Burton se je hvalil, da stripov o Batmanu ni nikoli bral, ker so stripi po njemu navaden šund. Tako, da je njegov Batman bil bolj neka osebna "umetniška vizija" cele zadeve.

BaTeMaN ::

@arnecan1 : ma kake zamere... dejansko si me presenetil s to sliko Christopher Reeva.
Nisem gledal tistega supermana kake 20 let... je v spominu čist X.

Sicer glede na ostala Matt reeves dela, bo glavni lik in zgodba temačna in temačni kompleksni liki...

People's imagination is the most effective tool in creating terror or dread.
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

ne pravim, da je slab. Je le bolj "realističen". Upam, da bo tako vzdušje celega filma, ker do sedaj so vedno bolj pretiravali v znansveno fantastično smer. Btw, Tim Burton se je hvalil, da stripov o Batmanu ni nikoli bral, ker so stripi po njemu navaden šund. Tako, da je njegov Batman bil bolj neka osebna "umetniška vizija" cele zadeve.


Po moje bo film kar se tiče realizma nekje tam kot Nolanova triologija. Že po trailerjih pa zgleda, da bo šlo za bolj temačen in resen film.

Gregor P ::

To je vse super, ker zato tudi imamo radi Batmana, ker je le navaden človek v kostumu. Za vse ostalo imamo druge junake.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Phantomeye ::

Robert je pokazal, da je sposoben igralec. Somraka se pač ne šteje :D

opeter ::

Zanimiva analiza raznih elementov v napovedniku:


Zelo dobro povezuje tudi s stripi, direktorjevo inspiracijo (npr. film Sedem itn.). Res vredno pogleda!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Zelo podrobna analiza :)

oo7 ::

Batman trailer v animaciji :)

THE BATMAN ANIMATED - Main Trailer

Gregor P ::

Ja, to je dejansko boljše od originala:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Ja, to je dejansko boljše od originala:D


Saj v bistvu je skoraj enako samo druga grafika :)

Gregor P ::

Točno to, kako je narisano je odlično, ta avdio v bistvu bolj pokvari vse skupaj.8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Točno to, kako je narisano je odlično, ta avdio v bistvu bolj pokvari vse skupaj.8-)


Pa saj ni slaba pesem v trailerju.

oo7 ::

Batman film ima menda proračun okoli 100 mio $ kar pomeni, da je eden izmed najcenejših DC filmov.

oo7 ::

The Batman Synopsis Says Bruce Wayne Begins as 'No Better' Than a Serial Killer

https://www.ign.com/articles/the-batman...

Gregor P ::

Bo že tako mračen, da bo že kar prešel v mrak (Twilight).:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Bo že tako mračen, da bo že kar prešel v mrak (Twilight).:P


:)) tam se je svetil.

oo7 ::

A new poster for TheBatman has released.

Boobiz ::

Mene je pa trailer pritegnil. Na prvo žogo mi zgleda, da je nerealnega CGIja malo, low tech approach je bolj relatable pa properly dark je. upam, da to temačnost podprejo z dobrimi karakterji. Fingers crossed.
I'm drunk, what's your excuse?

oo7 ::

Boobiz je izjavil:

Mene je pa trailer pritegnil. Na prvo žogo mi zgleda, da je nerealnega CGIja malo, low tech approach je bolj relatable pa properly dark je. upam, da to temačnost podprejo z dobrimi karakterji. Fingers crossed.


Tole bo eden najcenejših DC filmov.

oo7 ::

Batmobil



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

oo7 ::

Še 100 dni, do izida filma Batman.

Opis zgodbe

Two years of stalking the streets as the Batman, striking fear into the hearts of criminals, has led Bruce Wayne deep into the shadows of Gotham City. With only a few trusted allies--Alfred Pennyworth, Lt. James Gordon--amongst the city's corrupt network of officials and high-profile figures, the lone vigilante has established himself as the sole embodiment of vengeance amongst his fellow citizens.

When a killer targets Gotham's elite with a series of sadistic machinations, a trail of cryptic clues sends the World's Greatest Detective on an investigation into the underworld, where he encounters such characters as Selina Kyle/aka Catwoman, Oswald Cobblepot/aka the Penguin, Carmine Falcone, and Edward Nashton/aka the Riddler. As the evidence begins to lead closer to home and the scale of the perpetrator's plans becomes clear, Batman must forge new relationships, unmask the culprit, and bring justice to the abuse of power and corruption that has long plagued Gotham City.

BaTeMaN ::

1. embodiment of vengeance
2. bring justice to the abuse of power and corruption

Justice involves the concepts of moral rightness, while revenge focuses more on a personal vendetta.
Justice is observed by the courts of law, while revenge is 'enforced' by an individual seeking retribution for a wrongdoing.

The word vengeance is universally recognized and used as a noun, meaning that it describes a specific thing.
Vengeance is the noun used to describe the action of revenge. On the other hand, revenge can be both a verb and a noun, and derives its meaning depending on which part of speech it takes.

Revenge can be justified as the act of doing something wrong or bad to hurt someone who did something to hurt you. It is like give and take process but negatively. Revenges gives you feeling of fullness of your hurt as compensation.

Naj bo :)

ja vem, dolgčas mi je... lahko brišete, samm oral sem pogooglat te izbrane spotakljive dvoumne besede, ki jih uporabljajo, da bi opravičili, da je Bruce dober prijazen dečko...
less then zero

Gregor P ::

... in pri tem zanemarijo, kako vseeno nam je, kako prijazen dečko je, ker on je namreč ... Batman8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Originalni Batman iz leta 1939 je bil pravi klavec.

BaTeMaN ::

Jap...

Batman started out in the first comics carrying a gun and regularly killing criminals by shooting them, strangling them, knocking them off buildings, knocking them into vats of acid (not the Joker, but another dude in the first Batman story), pits, etc. The rule against killing came later.
less then zero

oo7 ::

Ne bi imel nič proti če bi posneli Batmana v stilu Punisherja >:D original bo pač vedno original.

FTad ::

Ali pa na način kot Arkham series iz iger

oo7 ::

FTad je izjavil:

Ali pa na način kot Arkham series iz iger


Tole je bilo že kar v stilu Arkham serije :)

oo7 ::

Colin Farell Pingvin bo dobil svojo TV serijo potem, ko bo izšel film Batman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Batman poster




Na njem je ugankarjeva uganka če je kdo dovolj detektiva in jo razvozlja :))

oo7 ::

The Batman: WB Reportedly Testing Two Cuts of Movie With Mysterious Character's Appearance on the Line

https://comicbook.com/dc/news/the-batma...


Joker ?

oo7 ::

Matt Reeves Says 'The Batman' Will Be The Scariest Film In The Franchise

https://heroichollywood.com/matt-reeves...

"Never been done in quite this way. It's a detective story, it's an action movie, and it's a psychological thriller."


Še dobre 4 mesece, do izida filma.

opeter ::

Toliko enega medijskega rom-pom-poma. Ta film jim mora prinesti vsaj milijardo v blagajno ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Toliko enega medijskega rom-pom-poma. Ta film jim mora prinesti vsaj milijardo v blagajno ...


Jaz mislim, da bo.

oo7 ::

Nov Japonski trailer v katerem je nekaj še ne videnih prizorov.




Batoman :D:))

bambam20 ::

Men je zakon tale novi batmobil ...
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DCU (2025 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
181415 (164) oo7
»

The Flash (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
406622 (514) ahac
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435318 (15511) meho7
»

The Batman Beyond - film

Oddelek: Sedem umetnosti
121924 (1294) oo7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546586 (19090) opeter

Več podobnih tem