» »

Katere proteine??

Katere proteine??

««
8 / 17
»»

thramos ::

Na porabo v počitku, ki za večino predstavlja levji delež, vplivajo predvsem spol, starost in delež maščob. No, in za pavliho tukajle še Gannon B, DiPietro L, Poehlman ET..
Da bi imel razmeroma mlad moški tako nizko porabo je malo verjetno, precej bolj verjetno je, da se moti v štetju kalorij ali pa v oceni deleža maščob. :))

gendale2018 ::

kako nima veze

moški in ženska bosta ob enaki vadbi in prehrani imela nekje 10% razlike v količini maščobe na telesu

nekdo lahko malo da ne strada in občasno dvigne kako utež in bo imel nizek odstotek maščobe in izgledal mišičas, nekdo drug pa bo z isto prehrano/treningom zgledal ko da je ravno pobegnil iz taborišča

nekdo lahko ogromno je in dviga uteži pa bo zgledal kot omara drug pa bo z isto prehrano/trenigom zgledal debel

nekdo se veliko bolj odziva na razne hormone in ostale 'dodatke' in ima potencial izgledat kot pro body builder nekdo drug pa ima slabši odziv in več stranskih učinkov in ne bo mogel prit na isti nivo

kar je pa res pa je, da lahko vsakdo izgleda bolje in rata močnejši, ampak max in začetek sta še kako odvisna od genov
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Tilen ::

To velja za diete nad 1500 kcal. :) Pri 1000 kcal ne boš debel. Tudi brez treninga ne boš debel. Tudi s težavami s ščitnico ne boš debel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gendale2018 ::

ne boš pa tak kot bi bli ljudje, ki sprašujejo po proteinih v tej temi, ampak tak kot da si prišel iz taborišča
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

jype je izjavil:

Saj pravim, da je nutela superživilo z idealnimi razmerji vseh hranil. Pol je špeha, pol je cukra, pol je wheya. No, plusminus. Pa še lešniki, za mikrohranila!

Ahm, torej tri polovice (palmove masti, cukra in wheya) in smo lahko potem vsi tako Zrće shreaded, kot si ti.
Ni kaj, danes grem po nutelo!

gendale2018 ::

recimo







tak s 1000 kcal ne boš nikoli

prej s 1000 mg trenbolona
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Jerry000 ::

So proteini od Battery dobri? Ali pa od Myproteins?

__Devil__ ::

živalske, seveda. To je naša stvar od vedno. zakaj bi šaltali na praške. Na Keto dieto in vse bo lepo. Get fat and be happy. Maščoba je tista, ki nam daje moč. Govorim o jajcih (tudi surovih) različna masla, kravja, kozja, Ghee, losos, predsem Beef meat steaki, veliko masla na dan, tudi svinjsko meso je vredu, če kdo pozna kje se dobi dobro surovo mleko direktno od kmeta je to odlično, seveda za tiste, ki nimate težav s toleranco na laktozo. Občasno kakšen jogurt, Creatine, najbrž sem še izpustil kaj. Vseh teh praškov se poskušam izogibat, razen občasno "whey" protein čokoladice. Odlična izbira je vsa surova živalska hrana, siri. Izbira je tvoja glede na tvoje želje in potrebe, gettinng "shreded" ne pomeni nujno zdravega in vzdržljivega človeka na dolgi rok. Maščoba res pomaga. Vse dobro!

stara mama ::

__Devil__ je izjavil:

živalske, seveda. To je naša stvar od vedno. zakaj bi šaltali na praške. Na Keto dieto in vse bo lepo. Get fat and be happy. Maščoba je tista, ki nam daje moč. Govorim o jajcih (tudi surovih) različna masla, kravja, kozja, Ghee, losos, predsem Beef meat steaki, veliko masla na dan, tudi svinjsko meso je vredu, če kdo pozna kje se dobi dobro surovo mleko direktno od kmeta je to odlično, seveda za tiste, ki nimate težav s toleranco na laktozo. Občasno kakšen jogurt, Creatine, najbrž sem še izpustil kaj. Vseh teh praškov se poskušam izogibat, razen občasno "whey" protein čokoladice. Odlična izbira je vsa surova živalska hrana, siri. Izbira je tvoja glede na tvoje želje in potrebe, gettinng "shreded" ne pomeni nujno zdravega in vzdržljivega človeka na dolgi rok. Maščoba res pomaga. Vse dobro!

Imaš prav, ampak saj se zavedaš da različni športi potrebujejo različne vnose snovi?
Ni hrana za šprinterja na 100m in maratonca na 20km enaka.
Zato keto ni univerzalna rešitev, mogoče je rešitev samo v nekaterih primerih (v mojem preverjeno ni!)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

stara mama je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

živalske, seveda. To je naša stvar od vedno. zakaj bi šaltali na praške. Na Keto dieto in vse bo lepo. Get fat and be happy. Maščoba je tista, ki nam daje moč. Govorim o jajcih (tudi surovih) različna masla, kravja, kozja, Ghee, losos, predsem Beef meat steaki, veliko masla na dan, tudi svinjsko meso je vredu, če kdo pozna kje se dobi dobro surovo mleko direktno od kmeta je to odlično, seveda za tiste, ki nimate težav s toleranco na laktozo. Občasno kakšen jogurt, Creatine, najbrž sem še izpustil kaj. Vseh teh praškov se poskušam izogibat, razen občasno "whey" protein čokoladice. Odlična izbira je vsa surova živalska hrana, siri. Izbira je tvoja glede na tvoje želje in potrebe, gettinng "shreded" ne pomeni nujno zdravega in vzdržljivega človeka na dolgi rok. Maščoba res pomaga. Vse dobro!

Imaš prav, ampak saj se zavedaš da različni športi potrebujejo različne vnose snovi?
Ni hrana za šprinterja na 100m in maratonca na 20km enaka.
Zato keto ni univerzalna rešitev, mogoče je rešitev samo v nekaterih primerih (v mojem preverjeno ni!)

Ko si to omenil me nekaj zanima...kakšna je hrana za tekača do 21km, da ne izgubi na masi preveč in da ima energijo

Tilen ::

Makaroni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stara mama ::

Vsekakor testenine in beljakovine po vadbi.

Moja telovadba je pa sicer bolj podobna HIIT, zato pred telovadbo uživam bolj cuker (frutabele itd..) po telovadbi pa beljakovine in nekaj OH. Če ne dobim zadosti OH, ne morem niti spat.

Jerry000 ::

stara mama je izjavil:

Vsekakor testenine in beljakovine po vadbi.

Moja telovadba je pa sicer bolj podobna HIIT, zato pred telovadbo uživam bolj cuker (frutabele itd..) po telovadbi pa beljakovine in nekaj OH. Če ne dobim zadosti OH, ne morem niti spat.

Kaj pa pred fitnesom? Tudi velja testenine pred in beljakovine po?

IL_DIAVOLO ::

Pa kake testenine. Pojes grski jogurt za beljakovine in kako sadje(oh) poleg, pa lahko v roku 1 ure treniras na polno, brez da bi se ti zelodec obrnil. Ne mores se nazret testenin in cez eno uro it v fitnes.

Vecina vas nima pojma, potem pa se druge futrate z neumnostmi.

Tilen ::

V zadnjem tednu priprave na maraton, naj hrana temelji na visoki vsebnosti kvalitetnih ogljikovih hidratov, da si iz nje lahko telo naredi energijske zaloge za maraton. Priporočljiva živila so riž, testenine, žitarice in sadje, suho sadje, marmelade, kosmiči.


https://odprtakuhinja.delo.si/kroznik/p...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gator ::

Poglej profesionalne kolesarje. če je to tvoja ciljna postava. Pol kar poslušaj jypeta in nabavi specjalko ter vsak dan 300km...

Če pa hočeš pridobivati na mišični masi pa rabiš calorie surplus. Najbolje da za izračun uporabiš katerega od online calculatorjev. Deadlift, bench press in squat vsaj enkrat na teden. Ostale dni pa treniraš preostale mišične skupine. Kratki treningi vsak dan, 8-10 ponovitev na set.

Zanimivo koliko ljudi še vedno misli da dejansko lahko rasteš na deficitu :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gator ()

__Devil__ ::

@Jerry000 : Hrana za tekača do 21km je lahko keto 1 obrok na dan, zvečer, poješ toliko več kalorij in proteinov. V takšnih športih je najbrž bolje 2-3 obroki dnevno, za kar pa nisem prepričan, da je optimalo dolgoročno zdravo za človeka. Seveda je odvisno od posameznika in večina potrebuje svojo unikatno dieto, saj ima vsak drugačne zahteve. Saj trenutna izkušnja je taka, da je moj performance boljši na delu ko ne jem, in jem šele, ko pridem domov, popoldan. Kar dolgoročno zelo dobro deluje zame osebno. Hrana te zamoti in ne daš vsega oz. enako od sebe, ko si pod stimulacijo hrane v primerjavi s takrat, ko postaš in si lažje z polno energijo fokusiran na eno stvar. Sicer pa vsakomur svoje. Res mislim, da se nam ni treba preterat, da smo zdravi, prej nasprotno.

Priporočam vsem, da začnete meriti svoj dnevni vnos hrane, kalorij, vitaminov z aplikacijo Chronometer, kjer se lahko lepo razvidno vidi vaš obseg prehrane in tako tudi lažje izračunate in povečate vnos kalorij/proteinov, maščob. Več aktivnosti, več hrane, kar pomeni tudi več stresa na telo.

m0LN4r ::

Gator je izjavil:

Poglej profesionalne kolesarje. če je to tvoja ciljna postava. Pol kar poslušaj jypeta in nabavi specjalko ter vsak dan 300km...

Če pa hočeš pridobivati na mišični masi pa rabiš calorie surplus. Najbolje da za izračun uporabiš katerega od online calculatorjev. Deadlift, bench press in squat vsaj enkrat na teden. Ostale dni pa treniraš preostale mišične skupine. Kratki treningi vsak dan, 8-10 ponovitev na set.

Zanimivo koliko ljudi še vedno misli da dejansko lahko rasteš na deficitu :)):))

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Myfitnesspal je najboljsa aplikacija za stetje kalorij.

thramos ::

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))

Mato989 ::

thramos je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))


No ja, poznam ogromno folka, sploh moških ki zgledajo prekleto dobro in imajo več kg kot je višina -100... načeloma imajo tisti redni fitneserji ki delajo na masi in tem, tam pri cca. 180cm vsaj cca 95kg... pa noben ne zgleda debel...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

stara mama ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pa kake testenine. Pojes grski jogurt za beljakovine in kako sadje(oh) poleg, pa lahko v roku 1 ure treniras na polno, brez da bi se ti zelodec obrnil. Ne mores se nazret testenin in cez eno uro it v fitnes.

Vecina vas nima pojma, potem pa se druge futrate z neumnostmi.

Zato pa pravim, vsak način vadbe zahteva drugačno hrano, ne zdaj posploševat (mimogrede, fitnes NI šport!)
Kaj ti najbolj ustreza pa s časom vidiš sam, če poslušaš svoje telo.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

thramos je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))


No ja, poznam ogromno folka, sploh moških ki zgledajo prekleto dobro in imajo več kg kot je višina -100... načeloma imajo tisti redni fitneserji ki delajo na masi in tem, tam pri cca. 180cm vsaj cca 95kg... pa noben ne zgleda debel...


Izgleda ja...ko pa slece majico, pa je malo drugace. Kot je rekel predhodnik, teza ne sme presegati zadnjih 2 cifer pri visini.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

thramos je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))


No ja, poznam ogromno folka, sploh moških ki zgledajo prekleto dobro in imajo več kg kot je višina -100... načeloma imajo tisti redni fitneserji ki delajo na masi in tem, tam pri cca. 180cm vsaj cca 95kg... pa noben ne zgleda debel...


Izgleda ja...ko pa slece majico, pa je malo drugace. Kot je rekel predhodnik, teza ne sme presegati zadnjih 2 cifer pri visini.


Ne vem no, ko jih vidim v slačilnici mi ne delujejo debeli ali da bi visele maščobe dol...

Recimo



180cm in 90-98kg po njegovih besedah... ti deluje debel? Meni pač ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

More like 175 cm 80 kg. Se vedno impresivno. Joski so malo poveseni tho.

Sem bolj ljubitelj atletske postave 10% bf.

Zgodovina sprememb…

thramos ::

Jep, višina - 100 + 5 je neka zgornja meja za rekreativca (brez drog seveda), če se želi bližat enomestnim odstotkom telesne maščobe.

Pa itak je ponavadi bolj smiselno gledat razmerje moči: počep kilogrami = telesna teža x 2, military press = teža x 1 ipd. In se ti splača biti lažji. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

louser ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

thramos je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))


No ja, poznam ogromno folka, sploh moških ki zgledajo prekleto dobro in imajo več kg kot je višina -100... načeloma imajo tisti redni fitneserji ki delajo na masi in tem, tam pri cca. 180cm vsaj cca 95kg... pa noben ne zgleda debel...


Izgleda ja...ko pa slece majico, pa je malo drugace. Kot je rekel predhodnik, teza ne sme presegati zadnjih 2 cifer pri visini.

To so takšne klobase kot ITM. Za orientacijo je v redu, ni pa to GPS.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

More like 175 cm 80 kg. Se vedno impresivno. Joski so malo poveseni tho.

Sem bolj ljubitelj atletske postave 10% bf.


atletska postava je smeh... pri ženskah pali, tipi mi pa delujejo suheci...

Če izbiram med Zacom in The Rockom je jasno kaj bi raje bil, skala... čeprav mi je tip že too much pa je definitivno on bližje pravemu decu po postavi kot pa Zac... in ne The Rock nikdar ni višina - 100 po kilah =) Niti višina - 100 + 5 =)

Vsi moji kolegi ki hodijo v fitnes redno so vsaj višina - 100 + 10-15... res je da noben ni maratonec, ampak noben pa ni nezdrav ali zamaščen še manj debel... je pa res da dvomim da imajo pod 10BF, vsaj večinoma...

https://cdn-images-1.medium.com/max/200...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Mato989 je izjavil:

thramos je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Rastes ne, lahko pa komot spremenis razmerje mascob in misic na telesu.
Bruce lee je imel 66 do max 70kg in je zgledal boljse kot marsikateri tukaj.


Bistveno težje, ko nisi več začetnik pa sploh, kot če ločiš fazo hujšanaja oziroma rejenja.

Bruce Lee je bil sicer tudi manjši kot večina tukaj (1.72), ampak ja, njegovo razmerje višine in telesne teže je za rekreativca idealno. Kar je več kot višina v cm - 100, je v veliki večini primerov le odvečen špeh, in ne mišice, kot ta večina rada sanja. :))


No ja, poznam ogromno folka, sploh moških ki zgledajo prekleto dobro in imajo več kg kot je višina -100... načeloma imajo tisti redni fitneserji ki delajo na masi in tem, tam pri cca. 180cm vsaj cca 95kg... pa noben ne zgleda debel...

Suh pa tudi ne, ce natancno pogledas

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

More like 175 cm 80 kg. Se vedno impresivno. Joski so malo poveseni tho.

Sem bolj ljubitelj atletske postave 10% bf.


atletska postava je smeh... pri ženskah pali, tipi mi pa delujejo suheci...

Če izbiram med Zacom in The Rockom je jasno kaj bi raje bil, skala... čeprav mi je tip že too much pa je definitivno on bližje pravemu decu po postavi kot pa Zac... in ne The Rock nikdar ni višina - 100 po kilah =) Niti višina - 100 + 5 =)

Vsi moji kolegi ki hodijo v fitnes redno so vsaj višina - 100 + 10-15... res je da noben ni maratonec, ampak noben pa ni nezdrav ali zamaščen še manj debel... je pa res da dvomim da imajo pod 10BF, vsaj večinoma...

https://cdn-images-1.medium.com/max/200...

Moras razumeti, da za razliko od tebe vsakemu ni vsec ce si dobro rejen bik z krmili. Obstaja opcija malo manj in to ni atletska postava, ampak vmes.
Bodi bilding ni povprecje, niti zenskam ne, bilderji so si vsec sami med sabo najbolj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mato989 ::

Moras razumeti, da za razliko od tebe vsakemu ni vsec ce si dobro rejen bik z krmili. Obstaja opcija malo manj in to ni atletska postava, ampak vmes.
Bodi bilding ni povprecje, niti zenskam ne, bilderji so si vsec sami med sabo najbolj.


Hmmmmmm....
https://medium.com/@krissturmey/the-roc...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

stara mama ::

Vsekakor Zac zgleda boljše.

Tist ki mu je všeč the rock, so mu vrjetno všeč tudi ženske s kilo pudra, umetnimi usti, trepalnicami, ritjo in sisami.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Suh pa tudi ne, ce natancno pogledas


Pa saj nočeš bit suh... če hočeš bit suh pa proteinov ne rabiš, pol samo pojej vsak dan 500kcal manj kot jih porabiš pa boš suh... če je cilj biti suh seveda.

Židi v taboriščih so bili vsi suhi, pa so bili tudi lepi za pogledat? I dont think so.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

thramos ::

Sej pri +5 in 10 % maščob nisi niti približno suh. In za večino je že to težko dosegljivo.

Da pa stran, kjer se najde: Use the link below for natural steroids without the side effects of real steroids but all of the results. Endorsed by 1STMAN Europe's largest men's lifestyle website ugotovi, kar ugotovi, je pa sploh neverjetno. :))

krefi ::

kako izracunas koliko imas mascob? obstaja kasna vaga za tehtanje katera polaze te vrednosti?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

More like 175 cm 80 kg. Se vedno impresivno. Joski so malo poveseni tho.

Sem bolj ljubitelj atletske postave 10% bf.


atletska postava je smeh... pri ženskah pali, tipi mi pa delujejo suheci...

Če izbiram med Zacom in The Rockom je jasno kaj bi raje bil, skala... čeprav mi je tip že too much pa je definitivno on bližje pravemu decu po postavi kot pa Zac... in ne The Rock nikdar ni višina - 100 po kilah =) Niti višina - 100 + 5 =)

Vsi moji kolegi ki hodijo v fitnes redno so vsaj višina - 100 + 10-15... res je da noben ni maratonec, ampak noben pa ni nezdrav ali zamaščen še manj debel... je pa res da dvomim da imajo pod 10BF, vsaj večinoma...

https://cdn-images-1.medium.com/max/200...


Googlaj jeffa cavalierja, pa me zanima ce se bos mnenja da je atletska postava smesna in suhcena.

krefi je izjavil:

kako izracunas koliko imas mascob? obstaja kasna vaga za tehtanje katera polaze te vrednosti?


Jaz si merim s kaliperjem. Meri se na prsih, trebuhu in na stegnu. Ker je precej netocno merilo, se na vsakem delu izmeri 3x in se potem vzame povprecje. Imam tudi taksno vago, ampak ni tocna. Meni kaze 16% bf, ampak moj bf je nekje na 13%.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mato989 je izjavil:

ti deluje debel?
To ne, vsekakor pa deluje bukov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

blackbfm ::

kako izracunas koliko imas mascob? obstaja kasna vaga za tehtanje katera polaze te vrednosti?


kaj bos s temi izmerjenimi vrednostmi?

na ogledalu se najbolj vidi :)) ali pa se slikas obcasno in primerjas..

IL_DIAVOLO ::

Kaj bos stel kalorije, priblizno si vsipas. Enkrat 50g, drugic 150. Nekako tako se lotijo fitnesa polovicarji.

louser ::

Misliš telovadnica?
Ker beseda fitness ne opisuje prostora, v katerem treniraš/telovadiš.

blackbfm ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj bos stel kalorije, priblizno si vsipas. Enkrat 50g, drugic 150. Nekako tako se lotijo fitnesa polovicarji.


se vec je takih ki se imajo za pro atlete (ki to nikoli ne bodo) in stejejo vsak gram hrane

martincek1 ::

Vem, da tole večini ne bo všeč, ampak meni se zdi štetje kalorij, makrotov, merjenje maščobe ena velika bedarija.

Mal pogledaš, kolk približno na dan poješ proteinov, če je nuja v kakšno hrano streseš 15g prahu, ogljikove hidrate vnašaš glede na potrebe (al boš naslednji dan gonil 100km al sedel na riti), enkrat na teden se stehtaš zjutraj in na vsake tolk časa mal pogledaš, kolk maščobe maš po trebuhu in ob straneh. Glavno je, da ješ pravo hrano v nekem normalnem razmerju, če hočeš izgubit maščobo pač ješ malo manj, povečaš kardio in spremljaš tedenski napredek. Če po dveh tednih teža ostane enaka, ali podaljšaš kardio, ali ješ malo manj, ali pa ješ stvari z manj kalorijami, ki te bolj nasitijo. Počakaš par tednov in vidiš kje si.

Je pa res, da ne ciljam na letošnje Zrće, ampak samo da sem vsak dan bolj fit kot dan prej.

Mato989 ::

Googlaj jeffa cavalierja, pa me zanima ce se bos mnenja da je atletska postava smesna in suhcena.


Verjemi da od laufanja take postave ni dobil...prvo dajmo razščistit kaj je atletska postava kaj je pa postava nekoga ki dela na moči in mišični masi...

Ko meni nekdo reče da je nekaj atletska postava to, ZA MENE, pomeni da je to postava ki je pridobljena PREDVSEM s KARDIO treningi, torej kolo, laufanja, hoja... in ne oseba ki jo omenjaš te postave ni pridobila na podlagi teh treh dominantnih načinov vadbe ampak kar lepo na podlagi planka, sklecov, fitnesa itd...

Veš kdo ima atletsko postavo... Usein Bolt... on je ATLET.. ampak on je SUHEC, že res da ima nizek BF in veliko mišične mase, ampak zelo malo mase... proti The ROcku recimo zgleda kot zobotrebček.



Recimo Ronaldo je en tak primer atleta kot ga ti opisuješ... torej višina - 100... on ima recimo cca 187cm in 85-86kg... on ima recimo dobro ali kar vrhunsko postavo ampak taki so redki.

Ampak to so vse ekstremni primeri atletov... dejansko pa so povprečni atleti taki



In to je SUHEC, predvsem suhec... ne rečem da ni zdrav in vse, ampak je pa suh... rok običajno nimajo nič, rame ozke... skratka nasprotje nekoga ki dela na moči... vse kar res imajo so kite v nogah...Če je lepo ali ne pa presodi vsak sam, ampak meni je lepši The Rock kot pa tale maratonec zgoraj... nič ni slabšega kot super suhe roke na moškem za moje pojme
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

thramos ::

martincek1 je izjavil:

Vem, da tole večini ne bo všeč, ampak meni se zdi štetje kalorij, makrotov, merjenje maščobe ena velika bedarija.

Mal pogledaš, kolk približno na dan poješ proteinov, če je nuja v kakšno hrano streseš 15g prahu, ogljikove hidrate vnašaš glede na potrebe (al boš naslednji dan gonil 100km al sedel na riti), enkrat na teden se stehtaš zjutraj in na vsake tolk časa mal pogledaš, kolk maščobe maš po trebuhu in ob straneh. Glavno je, da ješ pravo hrano v nekem normalnem razmerju, če hočeš izgubit maščobo pač ješ malo manj, povečaš kardio in spremljaš tedenski napredek. Če po dveh tednih teža ostane enaka, ali podaljšaš kardio, ali ješ malo manj, ali pa ješ stvari z manj kalorijami, ki te bolj nasitijo. Počakaš par tednov in vidiš kje si.

Je pa res, da ne ciljam na letošnje Zrće, ampak samo da sem vsak dan bolj fit kot dan prej.


Lepo napisano. Pa s takšnim pristopom imaš dolgoročno več možnosti, da boš Zrče ready, kot če obsesiraš z grami hrane.

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

Googlaj jeffa cavalierja, pa me zanima ce se bos mnenja da je atletska postava smesna in suhcena.


Verjemi da od laufanja take postave ni dobil...prvo dajmo razščistit kaj je atletska postava kaj je pa postava nekoga ki dela na moči in mišični masi...

Ko meni nekdo reče da je nekaj atletska postava to, ZA MENE, pomeni da je to postava ki je pridobljena PREDVSEM s KARDIO treningi, torej kolo, laufanja, hoja... in ne oseba ki jo omenjaš te postave ni pridobila na podlagi teh treh dominantnih načinov vadbe ampak kar lepo na podlagi planka, sklecov, fitnesa itd...

Veš kdo ima atletsko postavo... Usein Bolt... on je ATLET.. ampak on je SUHEC, že res da ima nizek BF in veliko mišične mase, ampak zelo malo mase... proti The ROcku recimo zgleda kot zobotrebček.



Recimo Ronaldo je en tak primer atleta kot ga ti opisuješ... torej višina - 100... on ima recimo cca 187cm in 85-86kg... on ima recimo dobro ali kar vrhunsko postavo ampak taki so redki.

Ampak to so vse ekstremni primeri atletov... dejansko pa so povprečni atleti taki



In to je SUHEC, predvsem suhec... ne rečem da ni zdrav in vse, ampak je pa suh... rok običajno nimajo nič, rame ozke... skratka nasprotje nekoga ki dela na moči... vse kar res imajo so kite v nogah...Če je lepo ali ne pa presodi vsak sam, ampak meni je lepši The Rock kot pa tale maratonec zgoraj... nič ni slabšega kot super suhe roke na moškem za moje pojme


Atletska postava v svetu fitnesa pomeni, da imas 10% bf ali nizje in veliko misicne mase. Kar si pa ti predstavljas pod atletsko, je pa cisto nekaj drugega.

In prosim nehaj vlaciti the rocka v temo, ker on je na steroidih. Take misicne mase in tvojih magicnih +15 ne mores dosezt z nizkim bf%. Ce pridobis 10 kil ciste misicne mase, je to ze zelo impresivno. Tako da 180 cm, 95 kg in 10% bf ni mozno po naravni poti.

MonoPattern ::

Po moje so "atletski" postavi najbližje kaki MMA fighterji normalne višine. Oni morajo imeti moč, kardio pa ne preveč maščob, da jih ne obteži. Seveda govorim o tistih, ki ne špikajo. Pa še ženske najbolj privlači videz bojevnika. Nobena noče debele gorile ali pa trske.

krefi ::

imam se eno vprasanje v tem mesecu sem s pomocjo keto/ lchf izgubil 10kg trenutno jih imam 93 visok pa srm 193 cm.
zanima me s cim se prehranjujete tisti ki ste na tej prehrani ter ce jemlete proteine v prasku?
ter kater nacin vadbe priporocate ?

rad bi dobil bolj sportno postavo pc ne prevec nabito ampak kot pravite atletsko postavo (roke da so mal bl mocne ne orevec suhe ter telo )
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

kingsix ::

Načelona whey etc. ni potreben na keto, saj dobiš dovolj beljakovin iz prehrane. No, vsaj če imaš le to urejeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Tilen ::

Za enakomerno atletsko postavo potrebuješ pravilen trening.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IL_DIAVOLO ::

krefi je izjavil:

imam se eno vprasanje v tem mesecu sem s pomocjo keto/ lchf izgubil 10kg trenutno jih imam 93 visok pa srm 193 cm.
zanima me s cim se prehranjujete tisti ki ste na tej prehrani ter ce jemlete proteine v prasku?
ter kater nacin vadbe priporocate ?

rad bi dobil bolj sportno postavo pc ne prevec nabito ampak kot pravite atletsko postavo (roke da so mal bl mocne ne orevec suhe ter telo )


V nekaj stavkih je nemogoce obrazloziti kaj in kako jesti. Za preoblikovanje telesa je pomembno vse, od hidracije, prave prehrane, dosti spanca in seveda konstantnega treninga.

Od praha in malo miganja ne bo nic.

krefi ::

prehrano ima kar urejeno in jo se urejam . zanima me kaksne treninge priporocate ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša trgovina za športne(prehranske) dodatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8712241 (651) Kekokekič
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036751 (13921) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818803 (7380) ramiz?!
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5318614 (16271) D3m

Več podobnih tem