» »

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli

1 2
3
»

BigWhale ::

Unknown_001 je izjavil:

Počak kolega. Fizični knofi niso nobeno odkritje, prav tako ne wifi komunikacija tako da ne ti meni o nekem "razvoju". Zadeva bo čez čas postala slepo črevo trenutne tehnologije oz. tehnologije, stare že vsaj 20let.


Dvomim, da sva kolega. :> Nihce ni govoril o gumbu ali wifiju, a je to res tako tezko doumeti? Gre za tehnologijo, kako cim hitreje opraviti narocilo necesa kar potrebujes na dnevni bazi. Stvari, ki jih konstantno kupujes in potrebujes.

Unknown_001 je izjavil:

S primerjavo si pa tud pihnu nekam. Govorimo o smiselnosti. Mesnice, zadruge itd. obrati so nastali ravno iz potrebe po učinkovitosti.


Ta gumb je toliko smiselen, kot je smiselna mesnica. Moja babica ni hodila v njo, ker je imela svoje zivali. Marsikdo se dandanes ne hodi v mesnice, ker ima doma zivali, ki jih vzreja za meso. Ergo, mesnice so nesmiselne in vsi, ki ne hodijo v mesnice so lene riti, ki se zgovarjajo na ucinkovitost.

Unknown_001 je izjavil:

Kaj ta knof pomeni? Nič. Ampak res NIČ. Če že zdaj eni pozabjo da jim papirja za rit brisat manjka bodo tudi na knof pozabili.


Na knof pritisnes v shrambi, takrat, ko gres iskat novo rolo papirja in vidis, da je ostala samo se ena ali pa dve. Ne takrat, ko si brises rit. A je to res tako tezko razumeti?

Se vedno te v uporabo tega gumba nihce ne sili. Ce ne vidis koristi pri tem, ga pac ne uporabljas, pa pac hodis po skret papir v trgovino, ko ti ga zmanjka.

Unknown_001 ::

borisk je izjavil:

veš da si na slotechu, ko nekdo debatira o driski, v resnici pa ga peče to, da bo amazon zaslužil s stvarjo, ki bi jo lahko "izumil" marsikdo od internetnih prodajalcev.
vseh gumbov je več kot 100, in še raste, tako da boš lahko zbiral med palomo in softis ko boš brisal hemeroide zavisti.

Ko tako enostavna napravica tako vznemiri Strokovnjake na spletu, potem veš da je stvar res velika
https://www.amazon.com/b/?node=10667898...


Ta stereotip o fovšiji se je že tako bolan razširil, da ga zdaj lahko kar vsak naprej meče? Kaj mi boš še rekel, da sem slovencelj? Kurba ste eni prbiti v glavo
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Dvomim, da sva kolega. :> Nihce ni govoril o gumbu ali wifiju, a je to res tako tezko doumeti? Gre za tehnologijo, kako cim hitreje opraviti narocilo necesa kar potrebujes na dnevni bazi. Stvari, ki jih konstantno kupujes in potrebujes.


Torej nimaš niti interesa voditi normalen pogovor, ampak nameravaš vztrajati v monologu. Ok, kakor ti paše. Se bomo pa šli po otroško "ne pa ne, jaz sem boljši haha"

Ta gumb je toliko smiselen, kot je smiselna mesnica. Moja babica ni hodila v njo, ker je imela svoje zivali. Marsikdo se dandanes ne hodi v mesnice, ker ima doma zivali, ki jih vzreja za meso. Ergo, mesnice so nesmiselne in vsi, ki ne hodijo v mesnice so lene riti, ki se zgovarjajo na ucinkovitost.


Nisi mi prepričal. Pri nas bi še šlo da bi imel vsak svinjico ali dve doma, pa kako kravico, ampak generalno gledano pa to ni izvedljivo, da bi vsak sam to počel globalno gledano. V Sloveniji bi se ta luksus še šel, ampak cenovno in časovno se tu ogromno prihrani. Vzreja živali in potem še priprava mesa terjata svoj čas, al bi vsi radi da se vrnemo v tiste čase, ko je bilo muss, da se je ostalo na domači grudi. Dvomim SPLOH zate da bi bil pripravljen to sprejeti. Lenuhi ste potemtakem tudi vsi ki nimate njive z lastno koruzo, krompirejm itd. Je treba še kaj dodati?

Na knof pritisnes v shrambi, takrat, ko gres iskat novo rolo papirja in vidis, da je ostala samo se ena ali pa dve. Ne takrat, ko si brises rit. A je to res tako tezko razumeti?


Ko vidiš da je ostale še rola ali dve ob naslednjem obisku trgovine usput vzameš 2 večji pakiranji. Čestitamo prihranil si si nepotrebno komplikacijo in navlako v svojem življenju.

Se vedno te v uporabo tega gumba nihce ne sili. Ce ne vidis koristi pri tem, ga pac ne uporabljas, pa pac hodis po skret papir v trgovino, ko ti ga zmanjka.

Saj niti ne naročam ničesar prek spleta razen extra zadeve (material, barve, deli, orodje itd.) . Če se gremo še argumente fur Ökologie: Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mihec87 ::

Če se gremo še argumente fur Ökologie: Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.


Tvoj ekološki odtis bo teško manjši od dostave-dostava nabaše kombi in dostavi robo celemu naselju medtem ko ti si pripeljal samo sebi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Unknown_001 ::

mihec87 je izjavil:

Če se gremo še argumente fur Ökologie: Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.


Tvoj ekološki odtis bo teško manjši od dostave-dostava nabaše kombi in dostavi robo celemu naselju medtem ko ti si pripeljal samo sebi...


Tvoja trditev bi držala, če bi 100% vse izdelke kupoval prek spleta, pa jih ne. In potem eni naročajo na primer cote po internetu, po mlek, sir itd gredo pa v Qlandino na primer, kjer bi to lahko zraven kupili. Dobro razumem za extra zadeve, ki jih tu ni, ampak dokler kupuješ vsepovsod po malem mi ne moreš rečt da je tu zadi kaj ekologije. P če je deci nafet na tvoj aket prišlo, pa deci nafte, se pol kar nabere.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Ghost7 ::

Še ena stvar več za žarčenje stanovanja. Dobr bote rekl "ne serji", ampak vedno več folka boli glava :/

borisk ::

a zdej boš pa ekologijo pa co2 print poudarjal? dej se rajši odklopi iz svojega PRC računalnika, pa gate zamenjaj za lokalne lanene. Če ti ne paše DASH gumb, pojdi rajši na rožnik objemat drevesa. Sam bi zagotovo imel nekaj gumbov, za stvari ki jih redno kupujem (kjer je marketing že naredil svoje in me je žid že prepričal da sem mu prodal dušo).

          ::

BigWhale je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kaj ta knof pomeni? Nič. Ampak res NIČ. Če že zdaj eni pozabjo da jim papirja za rit brisat manjka bodo tudi na knof pozabili.


Na knof pritisnes v shrambi, takrat, ko gres iskat novo rolo papirja in vidis, da je ostala samo se ena ali pa dve. Ne takrat, ko si brises rit. A je to res tako tezko razumeti?


Verjetno tak knof ni primeren ravno za vsakega butlja, sploh pa ne za take, ki zanj ne bodo znali poiskati primernega mesta. Tako kakor uni zgoraj, ki bi si ga prilepil na školjko.

mihec87 ::

Unknown_001 je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Če se gremo še argumente fur Ökologie: Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.


Tvoj ekološki odtis bo teško manjši od dostave-dostava nabaše kombi in dostavi robo celemu naselju medtem ko ti si pripeljal samo sebi...


Tvoja trditev bi držala, če bi 100% vse izdelke kupoval prek spleta, pa jih ne. In potem eni naročajo na primer cote po internetu, po mlek, sir itd gredo pa v Qlandino na primer, kjer bi to lahko zraven kupili. Dobro razumem za extra zadeve, ki jih tu ni, ampak dokler kupuješ vsepovsod po malem mi ne moreš rečt da je tu zadi kaj ekologije. P če je deci nafet na tvoj aket prišlo, pa deci nafte, se pol kar nabere.


Ti kupiš vse na istem mestu v istem šusu?

OK.d ::

Ta aplikacija je za tiste kateri med sranjem ugotovijo, da jim je zmanjkalo sekret papirja

https://play.google.com/store/apps/deta...
LPOK.d

Unknown_001 ::

mihec87 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Če se gremo še argumente fur Ökologie: Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.


Tvoj ekološki odtis bo teško manjši od dostave-dostava nabaše kombi in dostavi robo celemu naselju medtem ko ti si pripeljal samo sebi...


Tvoja trditev bi držala, če bi 100% vse izdelke kupoval prek spleta, pa jih ne. In potem eni naročajo na primer cote po internetu, po mlek, sir itd gredo pa v Qlandino na primer, kjer bi to lahko zraven kupili. Dobro razumem za extra zadeve, ki jih tu ni, ampak dokler kupuješ vsepovsod po malem mi ne moreš rečt da je tu zadi kaj ekologije. P če je deci nafet na tvoj aket prišlo, pa deci nafte, se pol kar nabere.


Ti kupiš vse na istem mestu v istem šusu?


Ja lejga, če je trgovina zraven trgovine, grem pogledat, če majo tisto kar rabim in res probam čimveč na enem plac kupit, ker je manj kompliciranja kot pa vozakat se gor in dol.

borisk je izjavil:

a zdej boš pa ekologijo pa co2 print poudarjal? dej se rajši odklopi iz svojega PRC računalnika, pa gate zamenjaj za lokalne lanene. Če ti ne paše DASH gumb, pojdi rajši na rožnik objemat drevesa. Sam bi zagotovo imel nekaj gumbov, za stvari ki jih redno kupujem (kjer je marketing že naredil svoje in me je žid že prepričal da sem mu prodal dušo).


Vozim dizla, ajde navali na polno če si se že spravil. BMK
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Unknown_001 je izjavil:

Dvomim, da sva kolega. :> Nihce ni govoril o gumbu ali wifiju, a je to res tako tezko doumeti? Gre za tehnologijo, kako cim hitreje opraviti narocilo necesa kar potrebujes na dnevni bazi. Stvari, ki jih konstantno kupujes in potrebujes.


Torej nimaš niti interesa voditi normalen pogovor, ampak nameravaš vztrajati v monologu. Ok, kakor ti paše. Se bomo pa šli po otroško "ne pa ne, jaz sem boljši haha"


 What is this? I can't even ...

What is this? I can't even ...



Ok, zgubil si me. Kaksnem monologu? Kaj je s tabo? Tale gumb je nova pogruntavscina. Ti rekel, da "fizicni knofi niso nobeno odkritje" in tle ti ljudje poskusajo razloziti, da ne gre za fizicni gumb, ki bi bil nova pogruntavscina. Gre za gumb, ki je zvezan s storitvijo. Storitvijo dostave zeljenega artika direktno na dom.

Unknown_001 je izjavil:

Dvomim SPLOH zate da bi bil pripravljen to sprejeti.

Kaj pa ti ves o meni? :)

Unknown_001 je izjavil:

Lenuhi ste potemtakem tudi vsi ki nimate njive z lastno koruzo, krompirejm itd. Je treba še kaj dodati?


Seveda smo. Pozensceni desci, ki namest v gozd na lov hodijo k mesarju, in namest na njivo v pekarno. A daljinca od TVja si tud zalimal na TV gor in zdej vstanes vsakic k treba kanal zamenjat?

Unknown_001 je izjavil:

Ko vidiš da je ostale še rola ali dve ob naslednjem obisku trgovine usput vzameš 2 večji pakiranji. Čestitamo prihranil si si nepotrebno komplikacijo in navlako v svojem življenju.


Meni se zdi bolj navlaka to, da si moram zapomnit/pisat na listek/v opomnik, da rabim skret papir. Jaz bi rajs na gumb pritisnil in bi se magicno pojavil na vratih. Men je bolj kompliciran it v trgovino po WC papir.

Unknown_001 je izjavil:

Prav tako je moj ekološki odtis manjši, ker za moje potrebe gre manj goriva kot za nekoga ki redno naroča prek spleta z dostavo na dom.


A mislis? Ko sem imel moznost narocati groceries prek spleta, sem narocilo naredil enkrat ali dvakrat na mesec. Takrat so mi pripeljali kombi robe in to je bilo to. Namesto, da bi sam hodil vsake tri dni v trgovino. Kruh je dostavljal lokalni dostavljalec vsaka dva dni s kombijem, zalagal je pa polno stran po naselju.

PrihajaNodi ::

Meni se zdi bolj navlaka to, da si moram zapomnit/pisat na listek/v opomnik, da rabim skret papir. Jaz bi rajs na gumb pritisnil in bi se magicno pojavil na vratih. Men je bolj kompliciran it v trgovino po WC papir.


Đezus. Ni čudno da je vse več ločitev. Če potrebuješ še da ti žensko kdo obdela se lahko zmeniva na privat. Žal je to tudi težavno in kdaj pa kdaj lahko pozabiš na to opravilo.

Unknown_001 ::

Ok, zgubil si me. Kaksnem monologu? Kaj je s tabo? Tale gumb je nova pogruntavscina. Ti rekel, da "fizicni knofi niso nobeno odkritje" in tle ti ljudje poskusajo razloziti, da ne gre za fizicni gumb, ki bi bil nova pogruntavscina. Gre za gumb, ki je zvezan s storitvijo. Storitvijo dostave zeljenega artika direktno na dom.

Oh joj spet moram trivialne zadeve razlagat. Predpostavil sem da smo v kolegialnem odnosu v katerem bomo lahko dosegli nek konsenz, ti pa si vse skupaj zanikal z diplomatsko besedo "dvomim".

Mimogrede, zadevi ne bi rekel navlaka, če bi omogočala naročitev več izdelkov, ne pa da samo za EN sam proizvod od miljonih. Oz. glede na to da vsi polirajo ekrančke tud ko gredo srat, jest itd. je v tem primeru bolj smotrno spisati ustrezno aplikacijo in stvar rešena. Ne pa da se greš neko proizvodnjo knofov za samo eno funkcijo. Škoda vsakega materiala in časa, no mogoče če bi izdeloval plastične kose zanje bi PRIZNAM bil tiho, amapk to je čisto ekonomski vidik nekoga ki od proizvodnje živi in se ne more zmišljat kaj bi delal, ampak ker vem da od tega ne bo nič si bom privoščil gledat s stališča inženirja in potrošnika ki ni odvisen od ene znamke.

Kaj pa ti ves o meni? :)


Zanimivo, v ene parih temah bi tudi jaz tebi lahko isto rekel. Pa sem raje prišparal in sedaj Jokerja koristim.


Seveda smo. Pozensceni desci, ki namest v gozd na lov hodijo k mesarju, in namest na njivo v pekarno. A daljinca od TVja si tud zalimal na TV gor in zdej vstanes vsakic k treba kanal zamenjat?

1. Been there, done that
2. Vsako zimo na kolinah
3. Krh pečema dama
4. Nimam TV -ja >:D

Meni se zdi bolj navlaka to, da si moram zapomnit/pisat na listek/v opomnik, da rabim skret papir. Jaz bi rajs na gumb pritisnil in bi se magicno pojavil na vratih. Men je bolj kompliciran it v trgovino po WC papir.


A to da si nekaj zapomniš je zate navlaka? Kako si ti skozi šolanje preživel, kjer ste zagotovo imeli ponekod en kup balasta ki ga je bilo treba znat?
Listek, ki je toliko priročen da ga enkratno uporabiš in brez slabe vesti zavržeš ker je itak sama celuloza in je skoraj manj sporen kot če bi leseno palčko stran vrgel ?


A mislis? Ko sem imel moznost narocati groceries prek spleta, sem narocilo naredil enkrat ali dvakrat na mesec. Takrat so mi pripeljali kombi robe in to je bilo to. Namesto, da bi sam hodil vsake tri dni v trgovino. Kruh je dostavljal lokalni dostavljalec vsaka dva dni s kombijem, zalagal je pa polno stran po naselju.


Eh... luksuz urbanih površin. Jaz sem s kmetov drgač doma pa takega sistema tu še ni blo, razen za kruh ko se kaj polet una potujoča pekarna prpele. Ampak lej ga vrapca, ti si maš potem še tolk jajc pisat o poženščenosti zarad mesnic ? A to je pa kaj drgač? Zdaj se lahko greva besedni ping-pong.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Sam agnostik ampak... Jezus!

Raptor: in ti meni govoriš naj bom malo manj napadalna? Sam pa atomsko vržeš na ubogega kita ki ti ni prav nič naredil?

Če se bojite tehnologije pol je najboljš da greste v luknjo živet. Sej s tehnofobijo ni nič narobe... ampak da se pa po netu nad tem zgražate je pa tolk oksimoronsko da glava peče.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

PrihajaNodi je izjavil:

Đezus. Ni čudno da je vse več ločitev. Če potrebuješ še da ti žensko kdo obdela se lahko zmeniva na privat. Žal je to tudi težavno in kdaj pa kdaj lahko pozabiš na to opravilo.


Locitev? A lahk se partizane in domobrance prvlecemo v debato? Sam to se manjka.

Ja, odvec mi je razmisljat o tem, da moram kupit skret papir in struco kruha. Raje razmisljam o tem, kaj bom pocel cez dan, kako se bom zabaval, kako bom prezivel cas z druzino, zakaj je raziskovanje vesolja dobra stvar in katere psihoaktivne substance bi bilo dobro legalizirati.

Unknown_001 je izjavil:

Oh joj spet moram trivialne zadeve razlagat. Predpostavil sem da smo v kolegialnem odnosu v katerem bomo lahko dosegli nek konsenz, ti pa si vse skupaj zanikal z diplomatsko besedo "dvomim".


Kolega sta dva, ki delata skupaj. :)


Unknown_001 je izjavil:


Mimogrede, zadevi ne bi rekel navlaka, če bi omogočala naročitev več izdelkov, ne pa da samo za EN sam proizvod od miljonih.


Sej ravno to je bistvo. K vidim, da mi je zmanjkal skret papirja hocem tocno doloceno vrsto skret papirja in tocno vem kaj bi rad kupil. Vse kar je vec kot pritisk na en gumb je nepotrebno kompliciranje.

Unknown_001 je izjavil:


Oz. glede na to da vsi polirajo ekrančke tud ko gredo srat, jest itd. je v tem primeru bolj smotrno spisati ustrezno aplikacijo in stvar rešena.


To aplikacijo ze imajo. Rece se ji internetna trgovina. Ampak po njej mors brskat in iskat. Tle pa samo na gumb pritisnes. Okrog tebe je POLNO gumbov, ki opravljajo samo eno, redundandno, in tocno doloceno funkcijo. What a waste!

Unknown_001 je izjavil:


4. Nimam TV -ja >:D


Najbrz zato, ker TV poneumlja, a ne?

Unknown_001 je izjavil:


A to da si nekaj zapomniš je zate navlaka? Kako si ti skozi šolanje preživel, kjer ste zagotovo imeli ponekod en kup balasta ki ga je bilo treba znat?


Solanje je nekaj povsem drugega. V zivljenju pa strmim k temu, da glave ne obremenjujem s stvarmi, ki jih lahko namesto mene opravi tehnologija.

Unknown_001 je izjavil:


Listek, ki je toliko priročen da ga enkratno uporabiš in brez slabe vesti zavržeš ker je itak sama celuloza in je skoraj manj sporen kot če bi leseno palčko stran vrgel ?


Za ta listek je umrlo drevo! Ce je pa post-it listek, potem je pa gor se neko okolju skodljivo lepilo. V bistvu vsakic, ko en tak listek zavrzes umre en tjulen. A se ti nic ne smili?

A mislis? Ko sem imel moznost narocati groceries prek spleta, sem narocilo naredil enkrat ali dvakrat na mesec. Takrat so mi pripeljali kombi robe in to je bilo to. Namesto, da bi sam hodil vsake tri dni v trgovino. Kruh je dostavljal lokalni dostavljalec vsaka dva dni s kombijem, zalagal je pa polno stran po naselju.


Unknown_001 je izjavil:

Ampak lej ga vrapca, ti si maš potem še tolk jajc pisat o poženščenosti zarad mesnic ? A to je pa kaj drgač? Zdaj se lahko greva besedni ping-pong.


Strokovno temu recemo podjebavanje. Temu kar sem jaz pisal. Zaradi tvojega zgrazanja pred gumbi, ki podpirajo lenobo in bodo pripeljali svet v propad sem samo povedal, da so mesnice tiste, ki bodo pripeljale svet v propad. Zaradi mesarjev pravi moski ni vec pravi moski ampak je ena babnica, ki kupuje meso v mesnici. Gumbi so se najmanjsi problem!

(Tle se spet posmehujem tvojemu zgrazanju nad gumbi. Karikiran in rahlo sarkasticen pogled na mesno industrijo.)

Hkrati si pa spet zgresil, da je bil vse skupaj odgovor na tvojo trditev, da si ti bolj okolju prijazen, ker hodis sam v trgovino in ne narocujes stvari prek spleta. V bistvu nisi, v bistvu je taksno mesecno narocanje veliko bolj ucinkovito, manj stresno za okolje in promet, ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Unknown_001 ::

Ökologie war nur ein Schärz. Pač ste zagrabil pa sem mal sodeloval, nisem vedel da ste eni tok občutljivi na to.

Čist tko usput.
Podjebavanje je žargonski laični izraz. Strokovnen bolj ustrezen pojem je provokacija.

Glede gumbov sem samo kritičen ker vidim v njih izgubljen potencial in s tem se mi zdi škoda vsakega dela in porabljenega materiala.
Čeprav so gumbi po tvoje "najmanjši" problem, so potemtakem še vedno problem. In to povsem nepotreben.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

Ökologie war nur ein Schärz. Pač ste zagrabil pa sem mal sodeloval, nisem vedel da ste eni tok občutljivi na to.

Čist tko usput.
Podjebavanje je žargonski laični izraz. Strokovnen bolj ustrezen pojem je provokacija.

Glede gumbov sem samo kritičen ker vidim v njih izgubljen potencial in s tem se mi zdi škoda vsakega dela in porabljenega materiala.
Čeprav so gumbi po tvoje "najmanjši" problem, so potemtakem še vedno problem. In to povsem nepotreben.



Saj mislim da je škoda, da sploh kaj razlagaš. Sicer ne razumem kako lahko razmišlja kako se bo zabaval ne pa tudi kdaj in kaj bo jedel/sral. Pač idiocracy je v razmahu, deal with it.

Strokovno temu recemo podjebavanje. Temu kar sem jaz pisal. Zaradi tvojega zgrazanja pred gumbi, ki podpirajo lenobo in bodo pripeljali svet v propad sem samo povedal, da so mesnice tiste, ki bodo pripeljale svet v propad. Zaradi mesarjev pravi moski ni vec pravi moski ampak je ena babnica, ki kupuje meso v mesnici. Gumbi so se najmanjsi problem!


Pa še to. Industrijsko predelano meso je fuj in bljak, ampak kaj ti veš o tem ko o tem ne razmišljaš. Važno da je instant.
Imam pa privilegij jesti domače vzrejeno meso, ki je 50% dražje od kupljenega.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

borisk je izjavil:

veš da si na slotechu, ko nekdo debatira o driski, v resnici pa ga peče to, da bo amazon zaslužil s stvarjo, ki bi jo lahko "izumil" marsikdo od internetnih prodajalcev.


Govori zase. Ne gre za denar, gre za princip. Kako boš od družbe pričakoval kritičnost če pa vse vodi v poenostavljanje in v nagrajevanje nekritičnosti. In kaj se zgodi ob vse manjši kritičnosti? Ovčarija, vse lažje folk nategnejo z neumnostmi. Zgodi se da ima srednji sloj vse manj zarad tega ker izgubiva na kritičnosti in ostrini. Ker se povsod ujčka nekritičnost in komfornizem. Normalno da če si obkrožen s tem da to ponotranjiš.
Ha..če bi bil problem denar in zaslužek bi blo vredu, bi se sam smejal. Zadeva je mnogo resnejša. Ne zarad gumbov ampak zarad tega ker se vzpostavlja kritična količina takih malih stvari ki potem pripeljejo do večjega družbenega poloma.

PrihajaNodi ::

Glugy je izjavil:

borisk je izjavil:

veš da si na slotechu, ko nekdo debatira o driski, v resnici pa ga peče to, da bo amazon zaslužil s stvarjo, ki bi jo lahko "izumil" marsikdo od internetnih prodajalcev.


Govori zase. Ne gre za denar, gre za princip. Kako boš od družbe pričakoval kritičnost če pa vse vodi v poenostavljanje in v nagrajevanje nekritičnosti. In kaj se zgodi ob vse manjši kritičnosti? Ovčarija, vse lažje folk nategnejo z neumnostmi. Zgodi se da ima srednji sloj vse manj zarad tega ker izgubiva na kritičnosti in ostrini. Ker se povsod ujčka nekritičnost in komfornizem. Normalno da če si obkrožen s tem da to ponotranjiš.
Ha..če bi bil problem denar in zaslužek bi blo vredu, bi se sam smejal. Zadeva je mnogo resnejša. Ne zarad gumbov ampak zarad tega ker se vzpostavlja kritična količina takih malih stvari ki potem pripeljejo do večjega družbenega poloma.


Pst, ne razmisljaj tako! Smo na tehnoloskem forumu. Jaz cakam sedaj od Amazona, Amazon Bitch robota, ki mi ga bo dobro potegnila, bo znala prat, pa za en teden naprej bo vedela kaj kuhat ker bom dal spisek Amazonu kaj rad jem. On bo nato poslal to moji Amazon Bitch, ki bo to skuhala. Bo pa ves cas tiho.
Edino kar se bojim je da bi me pravarala z mikserjem, saj ves IOT pa to.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

:D:D:D
LPOK.d

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Edino kar se bojim je da bi me pravarala z mikserjem, saj ves IOT pa to.


Ah, boš pa še ti njo s sesalcem, pa je ;):D (hec)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

djurodrljaca ::

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V EU se pripravlja preiskava Amazona

Oddelek: Novice / Zasebnost
165888 (4858) tebodi
»

Gumbi Amazon Dash kršijo nemško zakonodajo o varstvu potrošnikov

Oddelek: Novice / Tožbe
188783 (6782) Dosan
»

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12241246 (36440) djurodrljaca
»

Amazon je osvežil svoje Kindle

Oddelek: Novice / Android
228556 (6913) kuglvinkl
»

Neomejena izposoja knjig na Kindlu

Oddelek: Novice / Ostale najave
1210507 (8978) 111111111111

Več podobnih tem