» »

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli

vir: CNet
CNet - Pred letom dni si je Amazon izmislil nov prodajni kanal, in sicer fizične gumbe. Amazon Dash je v velikosti zavojčka žvečilnih gumijev in se nalepi na različna mesta v stanovanju, klik nanj pa naroči kavo, pralni prašek itd. Lani so se nekateri še muzali, a zamisel se je očitno dobro prijela. Te dni je Amazon število različnih gumbov - vsak za svoj izdelek - potrojil, tako da presega število sto.

Za uporabo Dasha je treba še vedno biti član Amazon Prime, osnovna logika pa ostaja nespremenjena. Gumb je predprogramiran na izdelek, ki ga pogosto uporabljamo, in v internet povezan prek Wi-Fi. En, dva ali trije kliki nanj, vsakokrat naročimo le en izdelek, pa še tu imamo 30 minut časa, da naročilo prekličemo. Posamezen gumb stane pet dolarjev, a to je le kavcija, ki jo vrnejo pri prvem naročilu.

O uporabnosti Amazonove iznajdbe se krešejo mnenja, a vsem se ne zdi neumna, sicer Amazon ne bi širil ponudbe. Proizvajalci jo podpirajo, ker si s tem zagotovijo, da stranka kupi vedno enak (njihov) izdelek. Amazon pa tudi, saj izdelek proda.

122 komentarjev

«
1
2 3

Phantomeye ::

Mi lahko kdo pove, kako recimo preprečiš, da se ti kak toddler ne obesi na gumb ali pa kak naključen gost, ki ga firbec, kaj so ti gumbi po kopalnici? Razen seveda, če ti javi na telefon, da je bilo naročilo poslano? Mislim, da sem si odgovoril na vprašanje.

smrko ::

Preprečiš tako, da tega ne uporabljaš. Preprosto in 100% učinkovito.

andrejus ::

meni se zdi dobra ideja
in bi uporabljal ce bi delovalo v sloveniji

[D]emon ::

Glupi Ameri... da o psihotu Bezosu niti ne govorim.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Seljak ::

Ta gumbek se pri nas ne bo nikoli prijel,ker samo Ameri so lahko tako glupi,da pozabijo kaj morajo kupiti.

Pesimist ::

Zamisel je dobra Zdaj se bi morali samo drono sprogramirati, da mi pripelje na pravi balkon pa bi bla to priblizno taka iznajda kot kolo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

nekikr ::

Seljak je izjavil:

Ta gumbek se pri nas ne bo nikoli prijel,ker samo Ameri so lahko tako glupi,da pozabijo kaj morajo kupiti.

Sicer je nepotrebno, ampak, ko ugotoviš, da imaš samo še za dve pranji praška, pritisneš na gumb in dan pozneje dobiš na dom. So precej bolj butaste stvari na trgu od te.

[D]emon ::

Sipcu v lokalnem marketu bolj zaupam kot pa firmi, ki jo vodi psihopat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mrTwelveTrees ::

to otroci pritiskajo radi.... in pol imas 100x naročen pralni prasek :)

Furbo ::

Phantomeye je izjavil:

Mi lahko kdo pove, kako recimo preprečiš, da se ti kak toddler ne obesi na gumb ali pa kak naključen gost, ki ga firbec, kaj so ti gumbi po kopalnici? Razen seveda, če ti javi na telefon, da je bilo naročilo poslano? Mislim, da sem si odgovoril na vprašanje.


A mi lahko poveš, kako preprečiš mulcem/obiskom, da ti ne pritiskajo ostale pomembne gumbe doma?

No tako.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Heisenberg ::

Treba vedeti da so USA gromozanski! Ne gleda iz naše perspektive, kjer imamo Hofer,Merkator ipd na 100metorv.
Glejte iz perspektive rančerja iz Texasa, ki ima do dobro založene trgovine 30km ali več.

Glede na to da, ta stvar dejansko ne stane nič, da moraš imeti Prime in s tem posledično brezplačno poštnino je to super zadeva.
Sam bi imel recimo 50 takih gumbov nekje nalimane, recimo na notranji strani omarice, ki je lahko pod ključem in ko kaj rabim pritisnem in to je to.

Pomislite koliko VEČ zapravite ko greste v trgovino samo po prašek. Ali dejansko takrat pridete domov samo s praškom,ali kupite, če ne durgega, vsaj še zavoj žvečilnih?!

Škoda ker smo vedno 30 let zadaj (hvala komunistki)

Ahim ::

Kaj napaja te stvari in kaj se zgodi, ko je treba vseh 50 ponovno napolniti?

In ne, menda ne dobis 100x pralni prasek, ce mulc pritisne gumb 100x (naj bi dobil le 1x).

smihael ::

Heisenberg je izjavil:

Treba vedeti da so USA gromozanski! Ne gleda iz naše perspektive, kjer imamo Hofer,Merkator ipd na 100metorv.
Glejte iz perspektive rančerja iz Texasa, ki ima do dobro založene trgovine 30km ali več.

...

Škoda ker smo vedno 30 let zadaj (hvala komunistki)


Boah mi taki posti pritisk dvignejo. Sam najprej napises, da je to specifika ZDA, ker so manj gosto poseljene potem pa reces da smo mi nazadnjaski. Nasa specifika je taka, da je poselitev tako gosta, da imas lahko trgovino v vsaki vasi in ne rabis zato nic dodatno zapravljat. Posljes najblizjega froca/mlajso sestro/mlajsga brata mal na sprehod. Meni se prej ta Amazon Dash zdi modernizirana ideja "nazadnjaske" trgovine - kot vcasih ko si se rabil zmenit za oni ali drugi produkt, da ti ga je sustar ali kdoroli ze iz sosednje vasi prinesel. Samo, da gre to zdaj prek WiFija in na trgih z malo vec prebivalci malo hitreje. Ce bi Jugoslavija se obstajala kot celota (ne glede na politicni sistem), bi marsikatero storitev prej dobili, ker bi bil trg vecji.

darkolord ::

Ahim je izjavil:

Kaj napaja te stvari in kaj se zgodi, ko je treba vseh 50 ponovno napolniti?
Napaja jih... baterija. Ni razloga, da ne bi držala nekaj let.

Jarno ::

Malo za šalo, najprej sem pri novici hitro prebral "Fizični gumbi Amazon Daesh so se prijeli".
Že sem mislil, da gre za zapoznelo šalo, kao prodaja gumbov za samomorilce.

No, sem prebral dvakrat in moram reči, da bi se zadeva lahko prijela, če npr. kdo ne sme sam iz hiše oz. voziti, da bi nakup opravil.
Nomen est omen.

tx-z ::

Tole je super ideja! Jz bi to vedno uporabljal. Če je zadeva pametna - torej da si ti lahko sprogramiraš recimo max porabo (recimo 1 pralni prašek na mesec) - potem bo itak zadeva zaznala da se en otrok igra. Enostavno namest da greš v trgovino, greš enkrat čez cel dom, pogledaš kaj manka in poklikaš knofe. Za to storitev bi še plačeval, kaj šele da je zastonj!
tx-z

Unknown_001 ::

smihael je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Treba vedeti da so USA gromozanski! Ne gleda iz naše perspektive, kjer imamo Hofer,Merkator ipd na 100metorv.
Glejte iz perspektive rančerja iz Texasa, ki ima do dobro založene trgovine 30km ali več.

...

Škoda ker smo vedno 30 let zadaj (hvala komunistki)


Boah mi taki posti pritisk dvignejo. Sam najprej napises, da je to specifika ZDA, ker so manj gosto poseljene potem pa reces da smo mi nazadnjaski. Nasa specifika je taka, da je poselitev tako gosta, da imas lahko trgovino v vsaki vasi in ne rabis zato nic dodatno zapravljat. Posljes najblizjega froca/mlajso sestro/mlajsga brata mal na sprehod. Meni se prej ta Amazon Dash zdi modernizirana ideja "nazadnjaske" trgovine - kot vcasih ko si se rabil zmenit za oni ali drugi produkt, da ti ga je sustar ali kdoroli ze iz sosednje vasi prinesel. Samo, da gre to zdaj prek WiFija in na trgih z malo vec prebivalci malo hitreje. Ce bi Jugoslavija se obstajala kot celota (ne glede na politicni sistem), bi marsikatero storitev prej dobili, ker bi bil trg vecji.


Da skratim... pričamo o nepotrebnom komplikovanju :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Tr0n ::

'merica.

Heisenberg ::

Pač se vam zdi brezveze, jaz bi to uporabljal! Ker vsakič ko grem v trgovino, rečem dober dan in tam pustim 30€, a v bistvu sem šel samo po WC papir v vrednosti 2.35€.

In ja mi smo ostali zadaj! Zelo dalec zadaj. Ko nekaj pride do nas je za 50% dražje in na trgu obstaja že verzija 3.0, a mi furamo beta 0.9C.

ahac ::

Seljak je izjavil:

Ta gumbek se pri nas ne bo nikoli prijel,ker samo Ameri so lahko tako glupi,da pozabijo kaj morajo kupiti.
Haha, Ameri so res glupi.
Zato se pa samo glupi Slovenci (tisti z izobrazbo in znanjem) selijo tja. In ker so glupi, potem tudi nočejo nazaj v SLO. Še dobro, da ne... ker res ne rabimo glupih ameriških idej.
Važno, da tapametni ostajamo tukaj... v najboljši državi na svetu, kjer folk ni glup!
/s
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Bezijo, ker tu ni dela, kar je povzrocila tvoja pametna greedy amerika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pithlit ::

Heisenberg je izjavil:

Pač se vam zdi brezveze, jaz bi to uporabljal! Ker vsakič ko grem v trgovino, rečem dober dan in tam pustim 30€, a v bistvu sem šel samo po WC papir v vrednosti 2.35€.

Boljš je una ko pustiš tam 30€, prideš domov in pogruntaš da si pozabil WC papir kupit.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Tr0n je izjavil:

Bezijo, ker tu ni dela, kar je povzrocila tvoja pametna greedy amerika.



Hja kaj pa vem, če je res vse tako krasno tam. To bi moral nekdo povedati iz prve roke.
http://www.usmagazine.com/celebrity-new...

LeQuack ::

Slovenci so cerkve zamenjali s trgovinami. Mogoče bi morale trgovine imeti zvonike in na vsakih 15 minut pozivati "vernike", da je čas za nakup.
Quack !

Tony710 ::

Tisti ki tako hvalite US, tam je lustno samo tistemu ki ima. Za tistega ki nima je tam vse prej kot fino. Ok, sicer je res da ce nimas, bo povsod slabo ampak v US si pa se posebej oplel ce nimas sredstev.
V ku... zdravstveni sistem, v k... solstvo, lazniva politika ki ameriski narod nateguje ze od pamtiveka, zazagani politiki in lazna demokracija..
Hvala lepa za taksno drzavo. Pa pravijo da se v Rusiji krsijo clovekove pravice...hmmm, tam jim vsaj lazejo ne v ksiht vsake 2 minuti tako kot v US. Luna, 9/11 in kenedijev atentat so le 3 od 1000 nategancij te "super demokraticne" dezele.

Neumnost kot so neki knofi za narocanje praska in kave se lahko primejo samo v US.

Bor H ::

To je pa nov rekord, v temi o knofu za online shopping smo vpletl že komuniste in pristanek na Luni :)

Meni se to zdi popolnoma smiselen upgrade spletnega nakupovanja, bi pa skoraj enak efekt dosegel s seznamom priljubljenih artiklov v aplikaciji na telefonu.

radmannsdorf ::

če bo dostava za vsak artikel posebej, je pa res bedarija. boljše bi blo, da se artikel doda na nakupovalni seznam, če že.

johnnyyy ::

Men se ideja ne zdi neumna. Lahko se najde kakšno podjetje, ki bo podobno zadevo implementiralo, na bolj neodvisen način. Npr.: ob pritisku na gumb se ti doda izdelek na todo listo/košarico. V trgovini pogledaš na telefon in nabiraš. Ali pa druga varianta, čitalnik bar kod pri košu za smeti. Ali pa še bolje koš za embalažo s čitalnikom bar kod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: johnnyyy ()

PrihajaNodi ::

Vprašanje kakšne so cene. Če primerjamo to z Aliexpress "vsak" raje kupi izdelke pri kitajcih in čaka 1 mesec s freeshipingom kot Amzn.

Mogoče ko pridejo droni bodo storitve cenejše.

blackbfm ::

bi pa skoraj enak efekt dosegel s seznamom priljubljenih artiklov v aplikaciji na telefonu


Je*ote aplikacija :D eno je to da smetijo telefon drugo pa da vsaka najmanjsa stvar danes rabi neke aplikacije, registracije, potrjevanja, itd.. Pocasi bodo mel ljudje (jz ze mam) dovolj tega sranja.

Meni se zdi super zadeva ta gumb zaradi enostavnosti uporabe

PrihajaNodi ::

johnnyyy je izjavil:

Men se ideja ne zdi neumna. Lahko se najde kakšno podjetje, ki bo podobno zadevo implementiralo, na bolj neodvisen način. Npr.: ob pritisku na gumb se ti doda izdelek na todo listo/košarico. V trgovini pogledaš na telefon in nabiraš. Ali pa druga varianta, čitalnik bar kod pri košu za smeti. Ali pa še bolje koš za embalažo s čitalnikom bar kod.



Ampak potem imaš neke standarde, množice pa danes kupujejo v akcijah.

blackbfm ::

Če primerjamo to z Aliexpress "vsak" raje kupi izdelke pri kitajcih in čaka 1 mesec s freeshipingom kot Amzn.


In pol paketa ni, in loh cakas se en mesec. Za to da prisparas 2 eura

PrihajaNodi ::

blackbfm je izjavil:

Če primerjamo to z Aliexpress "vsak" raje kupi izdelke pri kitajcih in čaka 1 mesec s freeshipingom kot Amzn.


In pol paketa ni, in loh cakas se en mesec. Za to da prisparas 2 eura



Daš dispute in vrnejo denar.

blackbfm ::

Daš dispute in vrnejo denar.


Ja wau, se vedno si vrgu 2 mesca stran, izdelka pa nimas

Arctander ::

Kako pa veš, koliko stane stvar, ki jo naročiš preko tega knofa? Cene se namreč spreminjajo. Če greš prej pogledat na net, je potem isto, če tam klikneš "buy".

In kot drugo, tole te priklene na en proizvod. V trgovini (fizični ali spletni) primerjaš cene in izdelke in kupiš best for the buck. Če vidiš, da imajo v akciji, kaj jaz vem, Persil 30% ceneje, vzameš tega, ne pa Tide. Vsaj tako naj bi se obnašal racionalen potrošnik.

johnnyyy ::

PrihajaNodi je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

Men se ideja ne zdi neumna. Lahko se najde kakšno podjetje, ki bo podobno zadevo implementiralo, na bolj neodvisen način. Npr.: ob pritisku na gumb se ti doda izdelek na todo listo/košarico. V trgovini pogledaš na telefon in nabiraš. Ali pa druga varianta, čitalnik bar kod pri košu za smeti. Ali pa še bolje koš za embalažo s čitalnikom bar kod.



Ampak potem imaš neke standarde, množice pa danes kupujejo v akcijah.

Najbolj pogrešam nek enostaven način beleženja česa je zmanjkalo. Telefona ne nosim po stanovanju, ko pridem do računalnika/telefona pa že pozabim, da si moram zabeležit. Če bi imel to rešeno tako, da bi lahko na telefonu videl česa je zmanjkalo oz. katero embalažo bi vrgel stran, potem bi v trgovini pogledal seznam in stvari, ki bi jih dal v voziček obkljukal/zbrisal.

Tako bi se na samem mestu odločal katero zobno pasto bom kupil (večjo, akcijsko, drugega proitvajalca itd.).

iKst ::

Arctander je izjavil:

Kako pa veš, koliko stane stvar, ki jo naročiš preko tega knofa? Cene se namreč spreminjajo. Če greš prej pogledat na net, je potem isto, če tam klikneš "buy".

In kot drugo, tole te priklene na en proizvod. V trgovini (fizični ali spletni) primerjaš cene in izdelke in kupiš best for the buck. Če vidiš, da imajo v akciji, kaj jaz vem, Persil 30% ceneje, vzameš tega, ne pa Tide. Vsaj tako naj bi se obnašal racionalen potrošnik.


Po kliknu na knof tako ali tako dobiš obvestilo na telefon in imaš dovolj časa, da naročilo prekličeš ali spremeniš. Torej, Če se ti froc obesi na gumb, boš videl. Če te zanima cena, jo boš videl pri naročilu. Če po pomoti klikneš, boš videl na telefonu...


In ne, racionalen potrošnik se ne obnaša tako, da se pelje v trgovino in vedno znova dela research pri katerem pralnem prašku bo prihranil 40 centov.

PrihajaNodi ::

blackbfm je izjavil:

Daš dispute in vrnejo denar.


Ja wau, se vedno si vrgu 2 mesca stran, izdelka pa nimas



Ej sorry, pri Alieju dobim nek vtikač za 2$ pri Amazonu pa kar 17$. Bom raje malo počakal.

Phantomeye ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vprašanje kakšne so cene. Če primerjamo to z Aliexpress "vsak" raje kupi izdelke pri kitajcih in čaka 1 mesec s freeshipingom kot Amzn.

Mogoče ko pridejo droni bodo storitve cenejše.


Ta gumb je za stvari kot je wc papir, pralni prašek, itd. Mene še ni prijelo, da bi wc papir naročal na zalogo iz kitajske.

iKst ::

Kaj majo vtikači z amazonovim knofom? A jih ješ, da moraš vsakih 14 dni novo zalogo vtikačev naročit?

PrihajaNodi ::

Phantomeye je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprašanje kakšne so cene. Če primerjamo to z Aliexpress "vsak" raje kupi izdelke pri kitajcih in čaka 1 mesec s freeshipingom kot Amzn.

Mogoče ko pridejo droni bodo storitve cenejše.


Ta gumb je za stvari kot je wc papir, pralni prašek, itd. Mene še ni prijelo, da bi wc papir naročal na zalogo iz kitajske.



Maš prav. Pa vseeno bi bilo fajn vedetkoliko računajo za storitve IN, ALI je cenejše v trgovini.

iKst ::

Saj veš kolk ti računajo. Po kliknu na knof dobiš obvestilo na mail. Poleg tega je za večino izdelkov za amazon primer memberje dostava brezplačna ali pa saj fiksna, odvisno od lokacije.

Arctander ::

>In ne, racionalen potrošnik se ne obnaša tako, da se pelje v trgovino in vedno znova dela research pri katerem pralnem prašku bo prihranil 40 centov.

Ponavadi so praški na isti polici, eden zraven drugega. In če je zraven enega velik napis 30% off, boš vsaj pogledal, če se ne bi bolj splačalo vzeti tistega, ka-li?

Aja, to je s-t, kjer imajo vsi najmanj 3kEUR plače in za 3EUR niti ne stegnejo roke do druge police. /sarcasm

iKst ::

Ponavadi so praški na isti polici, eden zraven drugega. In če je zraven enega velik napis 30% off, boš vsaj pogledal, če se ne bi bolj splačalo vzeti tistega, ka-li?


Ne boš, ker boš doma kliknil amazon knof in boš prihranil pol ure + kak liter bencina.

Drugače pa ja, da bi se pri pralnem prašku, ki traja mesec ali 2 za drobiž lovil in tvegal, da bom dobil crap, ki povzroča kakšne izpuščaje? Ne hvala.

Arctander ::

>Ne boš, ker boš doma kliknil amazon knof in boš prihranil pol ure + kak liter bencina.

Izgleda, da imamo drugačne nakupovalne navade. Vsaj kjer živim jaz, prašek kupiš spotoma, ko greš v trgovino po ostale stvari. Če ne drugega, po kruh in sveže sadje in zelenjavo.

>Drugače pa ja, da bi se pri pralnem prašku, ki traja mesec ali 2 za drobiž lovil in tvegal, da bom dobil crap, ki povzroča kakšne izpuščaje? Ne hvala.

Ima se, može se, al' kako že.

iKst ::

Izgleda, da imamo drugačne nakupovalne navade. Vsaj kjer živim jaz, prašek kupiš spotoma, ko greš v trgovino po ostale stvari. Če ne drugega, po kruh in sveže sadje in zelenjavo.


Seveda, kupiš spotoma, ker v Sloveniji še ni amazon knofov. Če bi bili, bi pa kupovali preko njhih. Vsaj jaz. Se mi res ne da delati inventure, pisati seznamov, nositi težkih vrečk...

Ima se, može se, al' kako že.


Tako nekako ja. Nekateri pač imamo nekaj pod palcem, pa si takole brez slabe vesti privoščimo in zapravimo 70c, mogoče celo 80c več za prašek vsak mesec. Samo enkrat se živi.

Pithlit ::

Arctander je izjavil:

Vsaj kjer živim jaz, prašek kupiš spotoma, ko greš v trgovino po ostale stvari. Če ne drugega, po kruh in sveže sadje in zelenjavo.

Kaj si ti nor? Čistila zraven hrane?!?

Očitno eni za vsako stvar posebej avto kurblajo. Ne vem, jaz grem enkrat na teden po nakupih. Pa še takrat to nardim 'usput'. Za tiste par malenkosti ki jih je treba tekom tedna kupit pa mal podplate zdrsam.

Par centov razlike? Eni pa že dolgo cajta niso v trgovino stopli. Jap, imaš prav... S-T sindrom. No, sej... če jim ni težko skeširat jurja za telefon pol pa res ne moremo pričakovat da bojo vedel za ogromne razlike v cenah. Ko, recimo, mercator prodaja kafe po 12€ na kilo (in ima hofer _enako_ kafe v ponudbi za slabih 7€/kila)... Ja, verjamem, za povprečnega S-Tjevca ni vredno niti s kavča vstat. Ne glede na to da je takih primerov še-pa-še.
Life is as complicated as we make it...

BlaY0 ::

Evo dobra iztočnica... IoT gumbi za izdelavo nakupovalnega _listka_ na vsaki omari/napravi zadaj pa service, ki v danem momentu pogleda kje je kaj od tega ceneje in to naroči tam. Mogoče še opcija za stacking posameznih artiklov v batche glede na mesto nakupa in ceno pošiljanja ter flag za nujnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Pithlit ::

iKst je izjavil:

Tako nekako ja. Nekateri pač imamo nekaj pod palcem

S čimer ni prav nič narobe. Narobe pa je ko se začne posmehovat ostalim ki pa nimajo tvoje sreče. In moraj vseeno malo tudi na ceno gledat. Ja, evro ali dva samo zaradi praška na mesec (pa je v resnici več) se hitro pozna... ko sešteješ vse skupaj (evro, dva na kilo sadja, kruha, kafeta, mleka...).

Mene pri tem knofu moti samo nekaj (enostavnost uporabe je zakon!)... Ko ga stisneš pač ne veš a je cena 10€ al je 30€.

BlaY0 je izjavil:

Evo dobra iztočnica... IoT gumbi za izdelavo nakupovalnega _listka_ na vsaki omari/napravi zadaj pa service, ki v danem momentu pogleda kje je kaj od tega ceneje in to naroči tam. Mogoče še opcija za stacking posameznih artiklov v batche glede na ceno pošiljanja in flag za nujnost.

Jaz sicer IoT knofa nimam. Imam pa solidno analogno različico - whiteboard naliman na hladilnik... pa vsak napiše gor tisto kar je treba kupit oz. kar nam je zmanjkalo oz. želje... in se gre enkrat tedensko v šoping. Tolk smo se pa že navadli da vemo vsaj približno kje se dobi dobre P/P izdelke.

Drugač pa ja, a ne delajo tega že neki pametni hladilniki? Vsaj pilotno...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V EU se pripravlja preiskava Amazona

Oddelek: Novice / Zasebnost
165884 (4854) tebodi
»

Gumbi Amazon Dash kršijo nemško zakonodajo o varstvu potrošnikov

Oddelek: Novice / Tožbe
188778 (6777) Dosan
»

Fizični gumbi Amazon Dash so se prijeli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12241231 (36425) djurodrljaca
»

Amazon je osvežil svoje Kindle

Oddelek: Novice / Android
228554 (6911) kuglvinkl
»

Neomejena izposoja knjig na Kindlu

Oddelek: Novice / Ostale najave
1210504 (8975) 111111111111

Več podobnih tem