» »

T-2 se še četrtič poizkuša izogniti stečaju

1
2
»

Invictus ::

V Ljubljani je Jankovič hotel preveč denarja ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

noraguta ::

Invictus je izjavil:

V Ljubljani je Jankovič hotel preveč denarja ...

Razkopat cesto v mestu je praviloma večja pizdarija kor na vasi. Pa še na vas pizdimo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

VelkBla ::

[D]emon je izjavil:

VelkBla je izjavil:

[D]emon je izjavil:

VelkBla je izjavil:


Po drugi strani pa imaš primere, kjer so si določeni politični veljaki bodisi tam kjer živijo ali imajo vikend, kar lepo zrihtali optiko in kanalizacijo. Pa ima celotna vas celih 20 hiš.


Imas dokaze za to, ali po slo-techovsko nabijas v prazno ?


Imam.


Jih ne vidim.

Dokler jih ne, prodajas bucke ko branjevka.


Seveda bom kar na lepe oči prilagal fotografije, po možnosti kakšen dokument. Če pa mislis, da se take stvari ne dogajajo (v smislu, da si politični veljaki ali pa ljudje z dobrimi vezami "rihtajo" usluge), si pa krepko naiven.

P.S.: Aja, buče prodajam po 2 eura za kilo.

[D]emon ::

Ako nekaj trdis, bos to podkrepil z viri. V nasprotnem primeru si navaden drekac.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

feryz ::

Lahko podkrepi, vsak za svoj okoliš.
Grahovo pri Cerknici. Nobene logike, razen te, da se je napeljevalo, ko je bil krajan tega sela, župan občine. Plus še par buđovanov.
Drugje v občini jo ni. Niti podjetje, ki je 50 metrov stran od pošte - centrale, nima možnosti. Pa ima direktno cev do tja.
Lahko greste na telekomov zemljevid in malo poguglate, kdo je tam doma. Kjer je označeno.

Pozor! Vasi, ki so si napeljevale same, s pomočjo občin in EU, na tem seznamu ni.

Spajky ::

Invictus je izjavil:

V Ljubljani je Jankovič hotel preveč denarja ...
Mislim, da si je "omastil brke" tudi z mošejo (preko Cipra), lahko pa se motim ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

dottor ::

Pri nas v Kopru je po samem centru malo problem rit, ker je skoraj vse pod spomeniškim varstvom... Zato se ponavadi čaka da kje kakšna cev poči in ko je že cela ulica razkopana se spovnejo še ostali polagat/menjavat cevi. Ampak sem iz mestnega zaledja, kjer se ceste odpirajo na vsakih par mescev, tako da ne vimi problema zakaj pri nas ne morejo še teh 100m optike pripeljat, verjetno napačen priimek :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Pithlit ::

Brane22 je izjavil:

Kako to, da pri nas te cene niso vzdržne ?

Tko kot so naše cene aspirina v US nevzdržne. Pač umetno so napihnjene. En pač mora bemfelna plačat (pa vse ostalo...).
Life is as complicated as we make it...

VelkBla ::

[D]emon je izjavil:

Ako nekaj trdis, bos to podkrepil z viri. V nasprotnem primeru si navaden drekac.


Malo prvo pometi s svojim drekom, preden se na drugega spravis ...

MrStein ::

Novi paketi:
- oranžni diamant (drag in vsebije "vse")
- T-2 NET + MOBIL (poceni internet in "neke bedarije" zraven - 20/10 Mbps na VDSL za 38 EUR/mesec)
- nekaj mobilnih brezčasnih paketov

(če sem kaj spregledal, pa naj kdo drug napiše)

Vir: t-2.net
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

veso266 ::

hmm a to pomeni da ko t-2 propade bommo lahko obdržali njihove Motorole VIP (so zelo dobre za igrat se KreaTV SDK)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: veso266 ()

darkolord ::

Ne.

stegl ::

Ce gre t-2 v kurac potem lahko pricakujemo precejveliko visanje cen pri ostalih ISP-jih.. optike pa ni pricakovat kot je tut zdaj ko je t-2 ne gradi.. potem pa je tukaj se cena.. k je sploh se skoda menit kaksna bo skok v vesolje xD ce bodo prodajali bo pa spet odvisno od novega lastnika kdo bo in kaj bo iz tega podjetja hotel imet. T-2 da gre v kurac pa se selim v tujino xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stegl ()

Jst ::

Ko je bil T-2 moj ponudnik doma, je bilo na začetku vse v redu. Potem so pa (pol)sosedje (dve hiši stran) naredili novo fasado in še nekaj ostalih stvari, takrat so se pa začeli problemi zame. Vsakih par mesecev sem moral poklicati na servis, prvega, ki se je javil, sem moral prepričati, da mi da na telefon "tehnika", kateri mi je potem spremenil profil. In potem je bil spet mir nekaj mesecev.

Enkrat, ko je pa serviser prišel menjati/probati nov modem, sva se malo pogovarjala in mi je rekel, zakaj ne vzamem raje Telemach. In sem ga res. Sedaj imam za isto ceno 100/20.

S T-2 osebjem sem bil zelo zadovojen, obratno je pa z Telemachom. Aktivacija UniFi. Klical sem ene 6krat, da so uredili - javljalo je neko napako. Serviser je nek starejši človek, ki je malo aroganten - čisto nasprotje od serviserja t-2, kateri je hodil k meni.

Tako da upam, da T-2 preživi in upam tudi, da ga bo kupil nekdo, ki bo nadaljeval s polaganjem optike.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 spet ni več v stečaju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
11030438 (26620) St235
»

T-2 se je še četrtič začasno izognil stečaju

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
279186 (6472) Lonsarg
»

T-2 spet v stečaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
11834303 (28299) roli
»

Ustavno sodišče razveljavilo sklep o uvedbi stečajnega postopka T-2

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2512908 (1179) bbbbbb2015

Več podobnih tem