» »

C# pregled kode

C# pregled kode

mirch ::

Pozna kdo koga, ki nudi inštrukcije oz. bi bil pripravljen pregledat mojo programsko kodo? Seveda proti plačilu. Namreč imam spisan program v C# z WPF "podsistemom" in MVVM politiko. Načeloma je pretestirana koda in deluje. Vendar, ker je ta program potreben da dela v "nulo" ter bi mi pozneje tudi služil kot neke vrsta referenca, za nadaljne projekte (kot vpogled oziroma primer), hočem da je narejen kar se da najbolje in da pridobim kar se da največ nasvetov.

Nekaj sem se spogledoval z Freelancer.com vendar je bolje da ti to nekdo razloži osebno nekje kot pa pišem neke maile itd. Tudi kvaliteta je vprašaj (indijci, ...). Ima kdo izkušnje s to platformo? Ter kako tudi navest kako "velik" je program? Kako se običajno meri program? V vrsticah kode? Ali še kako drugače?

Ali za začetek obstaja kakšen programski analizator kode? Reshaper funkcija kjer lahko pregledaš kodo (ne mislim samo "Clean up code")?

Hvala!

black ice ::

http://stackoverflow.com/questions/3466...

Napiši par testov (lahko uporabiš recimo NUnit), da se še spoznaš s testiranjem programske opreme.

noraguta ::

Za začetek fxcop
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

mirch ::

Hvala obema!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbor programskega jezika in vaje(za učenje)

Oddelek: Programiranje
296525 (5430) Yacked2
»

Programiranje za začetnike

Oddelek: Programiranje
3612556 (7480) Yacked2
»

[VC++] Napaka pri prevajanju

Oddelek: Programiranje
141627 (1368) Jean-Paul
»

C++ vs. C (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
766635 (5626) rokpok
»

Nekaj o programiranju (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
515408 (4548) alesrosina

Več podobnih tem