» »

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

««
15 / 15
»
»»

Horas ::

JH84 je izjavil:

Bomo vidli kako bo, vsekakor bo igra en velik WOKE fest, vsi ključni ljudje so šli od Rockstar-a razen enega


this. from gangsters to gaysters
9900+b360, 32gb 2666mhz, rx 6800, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb +2x12tb

mtošev ::

Ah, spet anti-woke crowd s pisalom v rokah.
Dan Houser in Leslie Benzies nista zaslužna za vse, kar je bilo dobrega v prejšnjih GTAjih. Ena sama oseba ali ista ekipa ne naredi igre kar magično dobre (Mind's Eye, Outer Worlds (2), Deus Ex: IW...)

Zavedati se je treba tudi tega, da je od zadnjega GTA releasa že 13 let - kolikokrat ste vi v tem času menjali službo?

Seljak ::

Jaz sem jo sedaj, po 15.letih 8-)

oo7 ::

Kot kaže bo navadna verzija igre GTA 6 80$ in ultimate verzija 100$.

Igra ne bo izšla na fizičnih diskih (DVD, Blu-ray), ampak bo na voljo izključno v digitalni obliki (download).

skumpl ::

To se mi zdi kar OK cena.

oo7 ::

To ni potrjeno ampak.. lahko, da se bosta igri GTA VI in GTA online prodajali ločeno.

oo7 ::

63 New GTA 6 Images - New Vehicles, Weapons, and Vintage Vice City Exclusives!

mtošev ::

Raje linkaj do spletne strani, zakaj bi slike gledal v videu...
https://www.rockstargames.com/VI/media/...

endelin ::

Ugodno.

Tudi če nabijejo 200 bi še vedno prodali isto:D

Seljak ::

80€ ni ugodno, je pa,kot sem predvideval enaka cena, kot za ostale "premijske" igre.
Torej jutri je dan, ko bom prvič v življenju prednaročil igro 8-) Vem, tudi meni se zdi idiotsko, ampak jebi ga, 1x moram poskusit :))

Magic1 ::

Rockstar ti pošilja ?.
Magic

undertacker ::

Prednaročila so že na voljo :D

oo7 ::

No to je bilo pa hitro in pričakovano.

GTA 6 is currently sold out on Amazon on PS5



Xbox verzije še niso razprodali

OutOfTheBox ::

A to dobiš samo kodo v škatli?

Seljak ::

Ne. Zraven dodajo še zemljevid Vice City-ja.

undertacker ::

Sam to je standard edition

chuck ::

Lojze1 ::

Boste vsi igrali na konzolah ali je kakšen tak kot jst, ko bom počakal na PC ?

mtosev ::

PC
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

endelin ::

mtosev je izjavil:

PC

Bom kar jaz vprasal ker vse zanima. Boš grafo šparal za gta6? :D

Seljak ::

Lojze1 je izjavil:

Boste vsi igrali na konzolah ali je kakšen tak kot jst, ko bom počakal na PC ?

Jaz sem vse dele GTA igral na PC-ju kot prav tako na PS konzolah. Vse od leta 97 dalje...za to bom tudi sedaj nabavil obe različici. Na PC-ju bo seveda izkušnja dosti boljša, že zaradi grafičnega izgleda.

oo7 ::

GTA V sem prvo na PS3 preigral pa potem prodal. Nato sem preigral še na PCju Steam.

GTA 6 bom pa preigral samo na PC-ju. Malo bo težko čakat, ampak saj bo sigurno kaj drugega za igrat ta čas.

Seljak ::

Me zanima, če je še katera druga igra zamenjala 3 različne generacije konzol, kot je to uspelo GTA? Res pa je, da so na trojki že ugasnili serverje za online igranje.

Polda ::

Seljak je izjavil:

Me zanima, če je še katera druga igra zamenjala 3 različne generacije konzol, kot je to uspelo GTA? Res pa je, da so na trojki že ugasnili serverje za online igranje.

Skyrim ?
««
15 / 15
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA VI bo stal 80 dolarjev

Oddelek: Novice / Igre
372887 (58) pujsekpepe
»

Red Dead Redemption 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
508113 (622) Lojze1
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390583140 (149756) Kayzon

Grand Theft Auto 6

Oddelek: Igre
62977 (2666) ahac

Več podobnih tem