» »

A2 kategorija

A2 kategorija

gamer12345 ::

Pozdravljeni!

odločil sem se da opravim izpit za A2 kategorijo. Zanima pa me kako je kasneje z prehodom na A kategorijo oz. motorji z neomejeno kubikažo in močjo?

LP!

Kebo ::

Po dveh letih greš lahko delat za A kategorijo. Oziroma kadarkoli po 24 letu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

gamer12345 ::

Pol se bol splača da počakam do 24? če morm it pol spet še enkrat vse delat.

Bellzmet ::

Splača se postopoma prehajati na močnejše motorje in se učiti.

Ciklamen ::

Ne ne, najbolje je prej nič, potem pa na kakega cestaka (CBR 1000, R1, Ninja ZX10R in podobni) :)

Uči se vozit motor čim več, da ne boš kot 80% ostalih bedakov na cesti, ki so šli iz skuterja na cestaka. In ja, sem tudi sam motorist :)
- End of the Post ->

loveJDM ::

Ciklamen je izjavil:

Ne ne, najbolje je prej nič, potem pa na kakega cestaka (CBR 1000, R1, Ninja ZX10R in podobni) :)

Uči se vozit motor čim več, da ne boš kot 80% ostalih bedakov na cesti, ki so šli iz skuterja na cestaka. In ja, sem tudi sam motorist :)


Počakaj do 24.leta,sej ne rabiš potem kupit sprve 1000ccja...vzameš 600enduro ali cestaka,ampak ta že ima 130hp,ampak če si do sedaj vozil A1 to ne bi smel bit problem....

BivšiUser2 ::

Če maš res željo, da bi vozil motor naredi zdaj A2 in pri 21.letu naredi še A. Če mogoče maš že kaj prišparano, si kakega tudi kupi pa daj raje manj,da boš potem imel za zaklep/odklep kW.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

gamer12345 ::

Ja željo imam veliko do motorja, začel bi raje na lažjih motorjih npr KTM duke 390 ali kaj podobnega. Sam če morš potem za A delat vse od začetka nevidim smisla v A2 kategoriji. Aja nikoli nisem imel več kot 50 ccm =).

loveJDM ::

Kolko si star pa kolko kil maš?

BivšiUser2 ::

gamer12345 je izjavil:

Sam če morš potem za A delat vse od začetka nevidim smisla v A2 kategoriji .
Če me spomin ne vara so nam rekli, da za eno kategorijo rabiš minimalno 20ur + izpitna,naslednja stopnička pa samo 10ur+izpitna.
Trenutno pa žal ne morem pogledat če to 100% drži.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

gamer12345 ::

19 let, 75 kg same kite haha. Visok pa sm 179cm

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

gamer12345 je izjavil:

19 let, 75 kg same kite haha. Visok pa sm 179cm



Greš za A2 problem rešen...kupiš pa nekaj kar se da blokirat pod 35kw,oz. če imaš denar ktm al pa huska 125 enduro z supermoto gumami pa si zmagal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen motor z kategorijo B?

Oddelek: Na cesti
138413 (8075) konspirator
»

Kako začeti z motociklom

Oddelek: Na cesti
213342 (2507) loveJDM
»

Izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
308820 (7743) bajsibajsi
»

izpit za motor

Oddelek: Loža
71594 (1450) ravsek
»

nakup "cestaka" 250 vs 600 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9310049 (7458) flipflop

Več podobnih tem