» »

Lumia 640 problem

Lumia 640 problem

Fadil ::

Imam Lumio 640 in me zanima sledeče. Kadar fotografiram se fotografije nahajajo v mapi fotografije, vendar po določenem času iz te mape izginejo in so notri samo prazne ploščice. Zakaj?
Fotografije se nahajajo v One Driveu, vendar pa jih na samem telefonu ne opazim.
Zdi se mi, da se to dogaja odkar sem kupil Micro SD 32GB in nastavil tako, da se fotografije nalagajo na kartico. vendar jih tudi tam ni.

Telefon sem priključil na računalnik in ko želim pogledati fotografije, mi napiše da tega formata ne podpira. Da fotografij ni mogoče odpreti.
Kaj je narobe, oziroma kako lahko zadevo zrihtam? :(

 Slika

Slika



Tole mi pokaže ko priključim telefon na računalnik:
 Print screen

Print screen


Na netu sem pravkar prebral, da je to kar pogost problem. Rešitev naj bi bila, da se preimenuje posamezna mapa v kateri so fotografije in potem naj bi se fotografije videle. Kaj lahko tukaj preimenujem? :(

mat11 ::

Mogoče dosedanjo mapo ki je na telefonu premakni na sd kartico , nato jo na telefonu izbriši.
mat

seba-beba ::

Zdravo!

Pri pravkar kupljeni Lumii 640 imam problem. Prenesene kontakte od prejšnje Nokie Asha 300 imam zapisane kot 00386xxxxxx. Ko me nekdo kliče, telefon ne zazna, da je ta številka že shranjena, saj klicoča številka nima "predpone" 00386.
Je to kakšna napaka telefona, se da to kako rešiti...namreč da bi vse številke spreminjal, je zelo veliko dela...

Druga stvar pa je, kako lahko slike pošljem na Onedrive (nimam stalno vklopljenega wifi ali mob. podatkov) ali jih dam kot priponka v email, saj ko jih v galeriji izberem, mi ne ponudi nobene od teh možnosti (ponuja pa vedno FB in ostale bedarije).

darkolord ::

Namesto 00386 bi moral imeti +386.

Glede slik, če daš Share/Deli, bi moral videti nekako takole:

seba-beba ::

Imam 00386...na Nokii Asha 300 je to delovalo oz. so to kontakti prekopirani iz nje. Torej ni druge, kot vse na roke popravljati.

Če dam Share, vidim FB, BT, OneNote, Sporočila in po čudežu tudi Email...to se neprestano spreminja...včasih vidiš Email, včasih ne, podobno je z OneDrive. Torej kakšna rešitev glede tega?

Ah ja, ti "pametni" telefoni...samo dodatne težave prinašajo...

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Sinhroniziraš kontakte v oblak (kar je itak pametno), pa jih potem popraviš na računalniku. Imaš tudi skripte/programčke, ki to počnejo.

Glede Share, zadeva je čisto enostavna - saj ti vse piše. Na vrhu so "recent" oz. nedavno uporabljeni, ostali bi morali biti pod "more" (verjetno se da klikniti tja?)

seba-beba ::

Sinhronizirane že imam v oblaku...mogoče kakšen link do programčka?

Glede Share...klikam po celem zaslonu, klikam "več", itd. ...in ni opcije OneDrive...

loveJDM ::

Potem pa idi v onedrive pa stisnes plus pa uploadas

seba-beba ::

Ja, sem šel tudi v OneDrive...vendar tam lahko uploadaš samo po eno sliko...ne vseh skupaj...razen, če ne vidim te možnosti.

p.s. ravno sedaj, ko pišem mi pri Share ponudi samo še FB in OneNote...Sporočila, Email, BT so izginili...

Skratka, bolj "neumen" telefon kot "pameten".

loveJDM ::

Imaš windows 10?Če nimaš,naloži...Imam 10ko na enakem telefonu pa vse deluje,je delovalo tudi v 8.1,pa pravtako so vsi drugi zadovoljni z w10m na l640,poglej temo windows 10 mobile pa boš videl

Če greš pod slike..izbereš več slik,klikneš tisti znak za sharanje ti more ponudit one drive?Preveri,če ti ponudi potem pač očitno ne gre vsega v one drive spravit in ti zato ne nudi tega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

seba-beba ::

Nimam w10, je se 8.1. Ce grem pod posodobitev mi ne zazna novih posodobitev.

Ce grem pod slike in izberem sliko ali nekaj vec slik in pritisnem znak za Share, mi ponudi samo tisto, kar sem ze prej napisal...

KTr1sk ::

Meni tudi ni hotelo prikazovat fotografije ieml sem shranjene na microSD in sem dal kartico v PC in hotel formatirat in ni šlo, tako da je kartica bila fuč, zdaj deluje, je pa čudno da mi je microSD 32gb crknila (kupljena v Šparu)..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

OvCa77 ::

Moraš naložit upgrade advisor
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

2f4u ::

Si rešil tole s slikam?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Onedrive meče datoteke v koš..

Oddelek: Programska oprema
223066 (2194) hdx
»

Microsoft z Office 365 zasluži več kot z Office (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6925859 (22491) GupeM
»

Windows Phone - katere aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
163388 (1865) sodnicaN
»

Microsoft OneNote brezplačen za Windows in Mac

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
95899 (4300) LJ4L

Več podobnih tem