» »

Ipad mini 4

Ipad mini 4

ScreenLock ::

Zanimam se za nakup ipad mini 4 (16gb), ampak me zanima če kdo ve kje bi ga dobil kaj ceneje.
Recimo v istylu je za 425€, ampak nevem če je možen kakšen popust ali sploh dajo popust.
Na mimovrstah je recimo za 399€ ampak ga nimajo na zalogi.

Hvala za vse informacije.
:)

drvo ::

Vzemi z več spomina, verjemi, ne bo ti žal, 16 gb se zelo hitro zapolni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

shadeX ::

Mam jaz 16GB in nimam nikakršne potrebe po večjemu. Itak muzike, filmov, itd si ne moreš nalagat. Edino če slikaš/snemaš, potem pa se res hitro zapolni.

Company ::

Kako ne moreš nalagat? Jaz imam trenutno na mojem naložen XYPlayer, poleg tega pa še kakšnih 12 filmov, ki jih preko iTunes naložiš.

LP!

ScreenLock ::

Vse lepo in prav, ampak mene zanima če v istylu ali kjerkoli prodajajo ipade se da dobiti kaksen popust :) ni treba da je nevem kaj kakih 5/10% pa je ze lepo. Ali pa če je kaka trgovina ki ima nižje cene seveda.

Lp

shadeX ::

Company je izjavil:

Kako ne moreš nalagat? Jaz imam trenutno na mojem naložen XYPlayer, poleg tega pa še kakšnih 12 filmov, ki jih preko iTunes naložiš.

LP!


Seveda. Ampak naložiš lahko stvari izključno preko iTunes :)

Če si zaželiš XXX materiala na iOS ga boš težko dobil (brez da bi obiskal namenske strani).

drvo ::

shadeX je izjavil:

Company je izjavil:

Kako ne moreš nalagat? Jaz imam trenutno na mojem naložen XYPlayer, poleg tega pa še kakšnih 12 filmov, ki jih preko iTunes naložiš.

LP!


Seveda. Ampak naložiš lahko stvari izključno preko iTunes :)

Če si zaželiš XXX materiala na iOS ga boš težko dobil (brez da bi obiskal namenske strani).


Kar seveda ne drži. Film si lahko bp napožiš iz računalnika brez uporabe itunes-a.

AndrejS ::

Lahko si komot MP3je naložiš na iPad

shadeX ::

My bad, če je to res. Nisem se še toliko poglabljal. Ko ipad priključim na PC imam samo možnost prenašanja datotek IZ naprave in nikakor ne NA napravo, pa še to samo določene datoteke.

Predvidevam da se da potem to narediti s kakšnim third party programom za PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

drvo ::

Kar vlc uporabiš ali pa hdplayer se mi zdi da se mu reče( nimam tablice pri roki).

gansta ::

Eno vprašanje, če kupim ipada iz nemčije imam v primeru težav garancijo v epl.si ali i-store ?

uros123 ::

Da


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iTunes zacetniske tegobe, ali bi jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
465875 (4555) next3steps
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11730517 (25542) bluefish
»

iPad v praksi - nekaj vprašanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
122428 (2212) Tomson
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821107 (19656) Keyser Soze
»

IPAD 2 Wi-Fi 16GB

Oddelek: Pomoč in nasveti
61984 (1895) Yohan del Sud

Več podobnih tem