» »

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce

1
2
»

strictom ::

Prijazen do želodca, prijazen do srca, vitamina C veliko ima!!! Temu mudelo bom iz prihodnosti, ko bom izumil time machine, poslal enga terminatorja da mu zabula eno granato u gobec mamu mu...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

whatever ::

Men gre ta kekec iz reklame za mobitel, ki jo zdej vrtijo med SP na živce. Pokovc je tečn s tistimi raztegjenimi polglasniki "pojdeeeeeem" "zasejeeeem".
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

moj_nick ::

Actimel, activia, fuj in fej.
110111001001010001010000

zee ::

Agreed. Sploh ker je bilo pred časom ugotovljeno, da je to povsem navaden jogurt, dasiravno zapakiran v jako male stekleničke.

Mimogrede: ste tudi vi opazili, da zadnje čase zelo agresivno oglašujejo oba jogurta?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

crazyLIKEme ::

O_o

Zadnjič sem opazla eno reklamo ala top shop, je bila neka bejba in je reklamo rimala!!!

Skoraj me je kap!!!
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Lion29 ::

ja, danes sem vidu to reklamo... so prodajali uni sekljalnik... joj groza
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

JanezekNovak ::

Zrnec Hervis reklama

Slabo mi rata, ko ga vidim...
http://www.euroairsoft.com/

msjr ::

Men gre ta kekec iz reklame za mobitel, ki jo zdej vrtijo med SP na živce. Pokovc je tečn s tistimi raztegjenimi polglasniki "pojdeeeeeem" "zasejeeeem".


Se strinjam. Tečno.

sloxl8 ::

Activia, Fantasia - Danone. BRUH.

jrtjtejtt ::

Happy chop!

GregiB ::

+ 1 za mobitelovega kekca... ker je dosedaj imel Mobitel tudi precej domiselne reklame...

Sicer pa mi v bistvu gredo na živce vse reklame, kjer je treba kam poslati SMS, mali tekst o včlanjenju v klub pa je napisan na 3mm na 107 cm ekranu... pa preberi vse v 6,23 sec....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

imagodei ::

Ta reklama za mobitel je daleč pod vsem nivojem. Dejansko so bile prejšnje vsaj gledljive, če že ne presežki. Tega pokovoca bi pa dal čez koleno in bi ga nahladu ko norca. Repeatedly. Z njim pa režiserja, producenta, scenarista in šefa Mobitelovega marketinga. Mamu jim... Tamau v reklami se drži tako, da če bi bil eno do dve olimpiadi starejši, bi že resno pomislil, da mu ga ena vleče...
- Hoc est qui sumus -

JohanP ::

Meni je Mobitel Kekec reklama dobra fora. Pred časom smo lahko glasovali za ime slovenske reprezentance in več kot 50% nas je dalo predlog Kekci, ki pa ni bil izbran. Verjetno zato, ker je na Kekca vezana negativna konitacija, poleg tega je selektorju ime Kek. Mobitel nam je samo dal tisto, kar NZS ni hotela.

Drugač pa ajs ajs pingvin rula, pa Murko za sonchek.

Od motečih bi izpostavil activio, aquafresh in tiste za promet.

PaX_MaN ::

Safr je tudi tista z Cime(i?)rotič(ć?)em in blondinkama.

JanezekNovak ::

Ufff, še ene sem se spomnil.

Reklama za Castrol z Ronaldom.

Oseba, ki je to prevajala, bi bilo treba usmrtiti.

Ronaldo reče: "and so do I."

Prevedeno pa je: "in jaz sem tudi."

Vsakič, ko vidim reklamo mi gre bolj na živce.
http://www.euroairsoft.com/

ZdravkoČolič ::

Agencija Sonček, nedvomno. To si delajo velko antireklamo pomoje.

PS: tistega vedeževanja pa teh podobnih for ne bom umenjov, ker to ni reklama, ampak poskus natega naivnežov.

Zgodovina sprememb…

Jernej88_ ::

Men reklame gredo na splošno na živce. Ko recimo gledam kako oddajo pa reče voditelj npr. "Na vrsti so oglasi, ostanite z nami" takoj preklopim.
No more Slovenia!

smile- ::

Tantum Verde in njihov zeleni pajac - sama reklama še niti ne, kot njeno konstantno ponavljanje tudi do 3x v enem reklamnem bloku...drugače pa še lekadol in njihova "superbabica"

energetik ::

Ampak kako da vse te reklame tako natančno poznate? Jaz prvi trenutek, ko se pojavijo med oddajo reklame stisnem mute in si grem kej za pit naštimat, na WC, kej pospravit. Tako da sploh ne vem, katere reklame obstajajo. 24kur video sploh ne gledam, odkar so vmešali reklame, vse ostalo opravi Adblock Plus.
Sicer pa itak gledam v 95% primerov Discovery in History Channel, kjer "samo" kažejo napovednike, pa še takrat preklopim na drug kanal.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube: letno glasbenim založnikom plačamo milijardo; založniki: premalo

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
219108 (7161) FastWIND
»

Prodajanje čudežnih krem po radiu

Oddelek: Loža
2316829 (16065) Thuban
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758215 (6688) Matev
»

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Oddelek: Loža
342711 (2125) Roadkill
»

najbolj neumne reklame

Oddelek: Loža
262969 (2322) Zheegec

Več podobnih tem