» »

Kako hudičevo odstrani te nadležne reklame?

Kako hudičevo odstrani te nadležne reklame?

scipascapa ::

Itd......google ads ipd? Ko se ti prikazuje na spletnih straneh.

"Odstraniti" - moderator, prosim za popravek, hvala.

Heavy ::

eric_cartman ::

Če imaš adblock plus ti nekatere reklame še dopušča.

Če želiš še bolj radikalen program za odstranjevanje reklam potem so naredili isti razvijalci še adblock edge, ki blokira tut pop-up reklame itd.

Sicer pa rabiš pop up blocker si še posebej naložit.

šernk ::

določene reklame lahko gredo mimo adblocka ker so na "white listi" če se ne motim.

drugače pa pri adblock plus lahko onemogočiš tudi popup, meni deluje kar solidno.

ne vem pa kako ljudje pričakujejo, da ne bomo tega uporabljal? učasih mi adblock blokira tudi po 60 stvari (žurnal in 24ur sta tu zmagovalca in se redno dajeta kdo bo zrušil rekord, ki je mislim da 63 blokiranih zadev na adblocku. ghostery pa potem blokira še dodatnih 20 stvari (facebook linki in te strani).

ko sem pred časom na novo naložil sistem na prenosniku se mi ni ljubilo inštalirat adblocka, ker itak malo uporabljam internet na prenosniku. po obisku ene par strani sem pogruntal da je na 3/4 straneh več reklam kot vsebine. na določenih spletnih straneh imam pa itak onemogočenega (do 2 bannerja, ki ne motita dopuščam, več pa ne).
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

starboi ::

Jaz uporabljam ublock in zadeva se obnese odlično. Pred tem sem uoprabljal zgoraj omenjena adblock in adblock plus.

scipascapa ::

a veste o kateri reklamah govorim? o google ads ipd....

PARTyZAN ::

Adblock Plus lahko blokira vse. V nastavitvah je po defaultu kljukica na "Allow some non-intrusive advertisting".

AC_DC ::

abp je postal zavaljeno prase, alternativa https://github.com/gorhill/uBlock/relea... .

SloBiscuit ::

APB mi blokera vse, nimam pop-upov in nič. Če kdaj spusti kaj čez, potem jaz samodejno blokiram element z APB in ga ne vidim nikol več, tudi na kakšni drugi strani.

APB dela.
neznanec555

Insan3Lik3 ::

če ti pod adsi piše "ads by neki" je to definitivno kakšen malware, adblock za to ne bo pomagal, probaj malwarebytes pognat in adwcleaner, preveri razširitve od brskalnikov in briši sumljive, oz najbolje kar resetiraj celoten brskalnik. če ne pa pogooglaj "how to remove ads by lyrics" v tvojem primeru je neki drugega kot lyrics
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

scipascapa ::

starboi je izjavil:

Jaz uporabljam ublock in zadeva se obnese odlično. Pred tem sem uoprabljal zgoraj omenjena adblock in adblock plus.


sem odstranil apblock in namestil ublock :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube oglasi in Adblock

Oddelek: Loža
192251 (578) PARTyZAN
»

Zlonamerne reklame na YouTubu rudarile kriptovalute

Oddelek: Novice / Kriptovalute
146732 (4542) MrStein
»

Pop-Up Blocker Program

Oddelek: Programska oprema
81618 (1225) popster
»

Bild ne dovoli dostopa ob uporabi AdBlocka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9435049 (26866) zee
»

Adblock Plus in Bolha

Oddelek: Informacijska varnost
72532 (2338) einstein :P

Več podobnih tem