» »

GTA San Andreas

GTA San Andreas

kosta ::

Še kdo igra to? :)

Jaz sem si jo včeraj naložil, preizkusil 3 različne a pri vseh naletim na isto težavo. Namreč, vsi veste zakaj se uporablja v igri miška, ko hodiš okoli. Da "vrtiš" oz. usmerjaš igralca, streljaš, nameriš in tako naprej. Lahko streljam, merim... ampak ko miško premikam se igralec ne obrača oz. ga ne morem usmerjati, kot da nebi nič naredil, ne zazna da premikam miško.

Kot že omenjeno sem preizkusil 3 različne igre, 2 različni miški ter razne metode iz youtuba pa nič ne pomaga. Je problem v igri ali mojem računalniku in kako to rešiti?

Najlepša hvala za vse informacije! ;)

shadeX ::

A to si prek steama kupil? Kater OS uporabljaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kosta ::

Ne, igra je iz partisa. Preizkusil sem 3 iz partisa, vse 3 sem že uporabljal na različnih PCjih in so delovale BP.
Uporabljam pa 64-bitni Windows 7 Ultimate.

Matevz96 ::

Poskusi z verzijo iz Steama.

kosta ::

Bi, pa mam samo par centov na računu, PSCja pa v tem trenutku ne morem it iskat.

BorutK-73 ::

Piratov ne podpiramo na Slo-Techu

MasterKiD ::

Sigurno ni težava v igri ali verziji igre, nekaj je narobe z tvojim PC-jem ali programsko opremo (gonilniki).

Thuban ::

kosta je izjavil:

Ne, igra je iz partisa. Preizkusil sem 3 iz partisa, vse 3 sem že uporabljal na različnih PCjih in so delovale BP.
Uporabljam pa 64-bitni Windows 7 Ultimate.


na steamu ta igra trenutno stane 2.5 €. Ne mi rečt da je to preveč.

kosta je izjavil:

Je problem v igri ali mojem računalniku in kako to rešiti?


zagotovo je problem v tvoji piratizirani programski opremi in slabo naloženih gonilnikih.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

kosta ::

Nisem rekel da je preveč ampak da jo ne morem dobiti v tem trenutku. Jo bom kupil v torek, ko grem v trafiko po PSC.

Kako pa preverim, če so gonilniki za igro ok?

shadeX ::

Naj povem, da sem tudi sam kupil na Steamu GTA IV (4) kak mesec nazaj, ker sem jo hotel dodati med kolekcijo iger predvsem zaradi smešno nizke cene. Kupim , inštaliram in ne dela. Gledam tutoriale po netu in uporabniki W 8.1 majo skupen problem - da jim igra ni delovala. So bili neki fixi, sam se mi res ni dalo ukvarjat. Itak jo nebi igral, vsaj sedaj.

Uglavnem, če poberem s partisa je OK da se jajcam, ampak če plačam hočem da dela kadar kliknem "play". Prosil sem za refund in ga dobil. Tako da splača se ti probat kupit. Če ne dela -> refund. Je pa tud res moje mnenje da sama igra (tudi piratska) ni kriva za tako delovanje kot ga opisuješ. Najverjetneje.

pero12 ::

Pri SA je potrebno nastaviti miško v nastavitvah igre, vse od tega kako se obrača itd...

kosta ::

Poskusil tudi to, vendar ni delovalo. Težavo sem rešil z nastavljanjem affinityja v task managerju. :) Bom pa igro vseeno kupil.

Glede piratstva bom pa rekel tako... nasplošno kupim vse igre in aplikacije, to sem uporabil ker sem danes rabil igro, sicer ne bi niti tega.
Priznam pa, da iz partisa/torrent.si/... downloadam filme (2-3 mesečno) in glasbo.

BorutK-73 ::

btw, San Andreas, Vice City in GTA3 so tudi na androidu.

kitl76 ::

Ja jaz sem jih igral lansko leto na Minix-u.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS4 nikoli se videl, kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5711755 (8569) svecka
»

Denuvo: posledice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19533166 (27771) kitl76
»

The Elder Scrolls Anthology

Oddelek: Igre
92434 (2231) Jerry000

football manager

Oddelek: Igre
121468 (1289) ahac
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110306 (7670) GLAVNI

Več podobnih tem