» »

Denuvo: posledice

Denuvo: posledice

1
2
3 4

m0LN4r ::

Seveda si bolj kul, ce spil/film lahko z interneta pogledas ze prvi dan, ko je na partisu.
Zakaj bi cakal, da cene padejo in si pogledal zadevo pozneje.

Jaz z lahkoto, dam tistih 4€ da pogledam film na amazonu ali kje drugje. Pac 2 mesca po tistem, ko je v kinu. Seveda slovenceljn je ze zdavni zadevo potegnil z interneta....
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

opeter ::

Ne pozabimo, da v tujini odlično deluje trg rabljenih stvari, igre, filme, knjige lahko odneseš v trgovine, kjer jih lahko zamenjaš za denar ali drug izdelek, lahko pa preko različnih spletnih in fizičnih posrednikov vse to prodajaš.

Nekaj večjih prodajaln z rabljeno robo v Nemčiji:
https://www.rebuy.de/
https://www.gebraucht.de/
http://www.markt.de/
http://www.medimops.de/
https://www.zoxs.de/gebraucht-verkaufen...

Celo strani za primerjavo cen rabljenih artiklov imaš:
https://www.bonavendi.de/verkaufen/gebr...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

m0LN4r ::

Tako je in tudi s provizijami rabljenih stvari se lahko nekaj zasluzi. Samo z potegnjeno stvarjo pa pac ne. Preden pa lahko prodas rabljeno zadevo, jo moras seveda nabavit xD

A zato, ker (v prenesenem pomenu) "jaz" kupim (industrija nima zgube, cene grejo gor),
po drugi strani lahko "ti" zadevo piratiziras kok se ti ljubi.

Pa da nebo kdo mislil, da se z igrami sluzi miljone (se ja, ce sestejes vse, kolko pa je vseh stroskov ?). Kr nekaj studiojev je ze zdavni propadlo, ljudje sli drugam delat. Nevem, ce so decki iz nasih koncev "cro-team" miljonerji, pa so imeli zeeeeloooo popularno zadevscino.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Priporocam ogled. Predvidevam, da se vam sanja kolk miljonov so zasluzili animatorji, designerji, sinhronizatorji, programerji, glasbeniki.... koliko stane oprema, prostor, najem, razvoj, popravljanje, koliko ljudi je dejansko potrebih in koliko mescev dobivajo placo za recimo en malo manj popularen spil, kot je Witcher 3.



https://www.youtube.com/user/m0LN4r

noraguta ::

Totalen zabluz od teme. Kršenje avtorskih pravic na kubik potem se pa še joka. Izdajte dobro igro pa ji doličite sami način distribucije. Kup frocov kjih mama ni podojila, čepravbso stari 30 let.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Alien123 ::

Filmi mastne denarce sluzijo tudi napram piratizaciji, glasbeniki isto, devsi tudi.. poglej w3 ni imel denuva.. studii so propadli zaradi nesposobnosti, ne zaradi torrentov lol..

noraguta ::

In? Kmetje imajo tudi profit pa ne koplješ krompirja na njihovi nivi. V merkatorju ne jemleš žemelj zastonj... kraja, je kraja. Potem pa jamrate pri bančnikih in ostalih sami ste pa isti balkanci.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Alien123 ::

Ti ne razumeš nasploh interneta ne?

Nič ni kraja, ker je nekdo kupil npr film in mi ga je delil preko torrent sitov zastonj.. pr kmetu je isto, nekdo je kupil krompir in ga je kupec podaril meni in tisoc drugim.. samo da pac pr racunalniku lahko copy/pastaš.. kolko vidim se glasbeniki, igralci, devsi koplejo v denarju.. tak da ;D

m0LN4r ::

Filmi mastne denarce sluzijo tudi napram piratizaciji,

Seveda od kod pa prihaja denar?

A ker je sosed najbogatejsi vinogradnik v okolici, mu ti krades vino. Preden ga bos kupil bi seveda spil ene 2 flasi zastonj, pol pa na koncu itak nebos kupil.
Zakaj je pol tako uspesen vinogradnik? Sigurno ne zato, ker ti in drugi pijete njegovo vino zastonj.

Alien123 je izjavil:

Filmi mastne denarce sluzijo tudi napram piratizaciji, glasbeniki isto, devsi tudi.. poglej w3 ni imel denuva.. studii so propadli zaradi nesposobnosti, ne zaradi torrentov lol..

Seveda, lahko posplosujemo do konca. Rekel sem povej, kolko ima tist clovek place, ki ti je v witcherju narisal skale, drevesa. Manj kot prodajalec avtov.
Ti jaz povem, bil je en freelancer in je za eno zmodelirano zadevo dobil 50$. Kopa se v denarju.

Glasbeniki sluzijo mastne denarce? Zato se pa Vlado Kreslin (siddharta) in vsi, ki mu pri tem pomagajo vozijo v ferarijih. Oprema za te zadeve je pa itak drobiz.

pr kmetu je isto, nekdo je kupil krompir in ga je kupec podaril meni

Ja seveda, jaz sem kupil igro zato, da jo ti lahko spilas zastonj. Noben ti je ni podaril, ukradel si jo.
Pejt skoplji si krompir na njivo. Sej bo nekdo drug v trgovini placal zanj, trgovine se pa itak kopajo v denarju. Jaka logika.

kolko vidim se glasbeniki, igralci, devsi koplejo v denarju.. tak da ;D

Slabo vidis, zelo. Ti mislis, da vsak k dela v Nemciji pri Cryteku ma 5000€ Neto. lololololol
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

System ::

Sicer sam igric ne igram vec, ampak ti, ki spiratizirajo itak nebi kupili, tako, da ne delajo nobene skode, kvecjemu dvigujejo popularnost.

buttplugs ::

Alien123 je izjavil:

Aja molnar.. torej nikdar nisi piratiziral nobenga filma, programa, pesmi itd? Ker če si pol bodi samo tiho ;)

Piratiziranje as in
http://fran.si/iskanje?View=1&Query=pir...
???

Če da, potem v kolikor medije kupuješ, ne piratiziraš, saj pri mediju plačaš nadomestilo za nedovoljeno piratiziranje.

V Sloveniji takorekoč piratizacija ne obstaja.

m0LN4r je izjavil:


...vsak k dela v Nemciji ... ma 5000€ ...

Kdor je iskan in sposoben, bo vedno služil mastne dnarce.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Programmierung Computerspiele Spieleentwickler (m/w):
Povprecne place programerjev za igre....
Mecklenburg-Vorpommern - 2.806 €
Niedersachsen - 3.483 €
Saarland - 3.557 €
Sachsen - 2.939 €
Sachsen-Anhalt - 2.858 €
Schleswig-Holstein - 3.354 €
Thüringen - 3.000 €

Kopajo se v denarju res. Kaj sele ostali, ki modelirajo, animirajo in posojajo svoje glasove, zato da ti "zastonj" uzivas v podarjeni igri.

V Sloveniji takorekoč piratizacija ne obstaja.

Si pa po domace povedano en obicn lopov. Tocno tako, kot mescani ki zdaj kradejo naso koruzo.

Kdor je iskan in sposoben, bo vedno služil mastne dnarce.

Ze ze, mas v Nemciji en kup firm, ki zaposluje po 100 ljudi na en spil, dajo jim pa auslendersko placo, ker sposobnega kadra, ki prihaja iz francije/spanije je kot dreka. Ne govorimo tu o programerju za hadronski pogon v CERNu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

buttplugs ::

opeter je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Aja molnar.. torej nikdar nisi piratiziral nobenga filma, programa, pesmi itd? Ker če si pol bodi samo tiho ;)


Problem je že v našem šolskem sistemu, ko učitelji/ce in vzgojitelji/ce na veliko piratizirajo s fotokopiranjem knjig in še česa.
No, to se bo spremenilo, ali pač?
RTVSLO: Avtorji bodo dobili nadomestilo za fotokopiranje njihovih del v šolah

Ne bo se, brez skrbi. Časi, ko so prfoksi skenirali in kopirali še neizdane knjige, ker se je njihov izzid premaknil v naslednje šolsko leto so še vedno tu.

buttplugs ::

Če si cipa, si pač cipa. Tri jurje neto za 160 ur, dopoldansko delo, pavze na 45-60 minut, brez nedelj je malo?

Da razčistima še to:
Si pa po domace povedano en obicn lopov.

Kupim samo tisto kvalitetno vsebino:
a) ki je pri nas dostopna
b) ima primerno ceno

Vse ostalo, kar spada pod nekvalitetno vsebino, piratiziram in se pri tem ne počutim kaj slabše, saj pri vsakem mediju (USB, HDD, DVD) doplačam nadomestilo za piratizacijo.

Tocno tako, kot mescani ki zdaj kradejo naso koruzo.

Meni je ne krade nihče. Če jo bi, bi sedaj ta trenutek ta kradljivc v svoji ustni votlini imel cev* ali pa ležal v jarku.

Plačan si toliko, kolikor se počutiš vrednega. Če hočeš biti cipa, bodi, noben te ne ovira pri tem.

cev* as in sestavni del strelnega orožja

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Če si cipa, si pač cipa. Tri jurje neto za 160 ur, dopoldansko delo, pavze na 45-60 minut, brez nedelj je malo?

Stanovanje 800-1500EUR, hrana, storitve, druzina in ostali stroski.

En nad mano je izjavil, da se kopajo v denarju. Vso sreco v Münchnu z 3k neto v stanovanju in enim otrokom. Sporocaj v kok denarja se kopas na koncu mesca.

Zame se zacne kopanje v denarju tam, ce delam 30 ur na teden in mi na koncu mesca ostane 5k na racunu in od tukaj naprej. Brez kreditov, lizingov, najemnin in podobnega sranja.

Ne zajebavam se. Ce kdo misli, da se kdo kopa v denarjo so to tist 1%, ki ne delajo nicesar, ampak so samo lastniki podjetja.
Radnik iger, se niti priblizno ne kopa v dnarju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kitl76 ::

Jao kaj se zdej kregate. Tisti, ki majo slabo vest naj zadevo kupijo tisti, ki je pa nimamo bomo pa lepo na razprodaji dobil. Mene tudi država goljufa že celo življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

gorann ::

molnar

pol so vsi revezi tam al kako, kaj tocno hoces povedat?
ziher jim firma placa dost, da lepo zivijo in ne glede na zasluzek firme je placan verjetno po pogodbi, ki jo sklene s to firmo

osebno piratiziram vecino vsebine, zaenkrat se nisem zasledil, da bi kaksen film prinesel bankrot, ki sem ga jest pogledal, prenesenega iz partisa recimo

delal bi skodo, ce bi te stvari prodajal naprej

vse drugo je larifari in majo to med sabo dovolj zmenjeno, da se odvaja kaksn eur od narocnin za internet ali od nakupa praznih cedejev tem razvijalcem in zalozbam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

gorann ::

kitl76 je izjavil:

Jao kaj se zdej kregate. Tisti, ki majo slabo vest naj zadevo kupijo tisti, ki je pa nimamo bomo pa lepo na razprodaji dobil. Mene tudi država goljufa že celo življenje.
ona te legalno :)

zakaj mislis, da je internet neomejen pri nas?
lahko bi z omejenimi gigabajti preprecili piratiziranje ampak ga nocejo, zakaj ne?;)

bambam20 ::

gorann je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Jao kaj se zdej kregate. Tisti, ki majo slabo vest naj zadevo kupijo tisti, ki je pa nimamo bomo pa lepo na razprodaji dobil. Mene tudi država goljufa že celo življenje.
ona te legalno :)

zakaj mislis, da je internet neomejen pri nas?
lahko bi z omejenimi gigabajti preprecili piratiziranje ampak ga nocejo, zakaj ne?;)


Ker pri nas ni piratiziranja pač pa deljenje. za piratiziranje mora biti posredi še zaslužek, česa pa ni. Nihče nikomur nič ne proda.

Alien123 ::

m0LN4r je izjavil:

Programmierung Computerspiele Spieleentwickler (m/w):
Povprecne place programerjev za igre....
Mecklenburg-Vorpommern - 2.806 âŹ
Niedersachsen - 3.483 âŹ
Saarland - 3.557 âŹ
Sachsen - 2.939 âŹ
Sachsen-Anhalt - 2.858 âŹ
Schleswig-Holstein - 3.354 âŹ
ThĂźringen - 3.000 âŹ

Kopajo se v denarju res. Kaj sele ostali, ki modelirajo, animirajo in posojajo svoje glasove, zato da ti "zastonj" uzivas v podarjeni igri.

V Sloveniji takorekoÄ piratizacija ne obstaja.

Si pa po domace povedano en obicn lopov. Tocno tako, kot mescani ki zdaj kradejo naso koruzo.

Kdor je iskan in sposoben, bo vedno sluĹžil mastne dnarce.

Ze ze, mas v Nemciji en kup firm, ki zaposluje po 100 ljudi na en spil, dajo jim pa auslendersko placo, ker sposobnega kadra, ki prihaja iz francije/spanije je kot dreka. Ne govorimo tu o programerju za hadronski pogon v CERNu.


A ni to lepa placa? Ker kolko vem ne resujejo zivljenj, ne tvegajo lastnih, ne delajo nic fizicnega itd.. je pa tudi res kolko obvladas oz kak dober si..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

gorann ::

bambam20 je izjavil:

gorann je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Jao kaj se zdej kregate. Tisti, ki majo slabo vest naj zadevo kupijo tisti, ki je pa nimamo bomo pa lepo na razprodaji dobil. Mene tudi država goljufa že celo življenje.
ona te legalno :)

zakaj mislis, da je internet neomejen pri nas?
lahko bi z omejenimi gigabajti preprecili piratiziranje ampak ga nocejo, zakaj ne?;)


Ker pri nas ni piratiziranja pač pa deljenje. za piratiziranje mora biti posredi še zaslužek, česa pa ni. Nihče nikomur nič ne proda.
torej v cem je problem, da gledamo filme, ki so na voljo na internetu:)

dexterboy ::

Dejte se mal pomiriti, prosim lepo. Smo že rahlo izven teme, se vam ne zdi?
Vedno je na koncu nekaj o kraji in intelektualni lastnini.
Dejte si enkrat zapomnit, da če ste na forumu sloteha, pomeni, da se NE kopate v denarju.
V nasprotnem ne bi pametovali...
Kradejo vas pa povsod, največ država, ampak s(m)o vsi skupaj še vedno beeeeee.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kitl76 ::

Sicer, če se že gre za krajo intelektualne lastnine mi je čisto vseeno saj so vse te firme od iger in filmov tuje tako, da mi od tega nimamo prav nobene izgube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

grobijan ::

Nej dajo lepo igre po 20EUR namesto 60EUR, pa ne rabjo sploh denuvota. Pa zelo verjetno bo tudi profit veliko večji.

Če pa že plačam 60EUR za igro, pa ne pričakujem polizdelka, ki ga bo potrebno še 2 meseca patchat, preden bomo temu sploh lahko rekli končni izdelek.
Zadnje čase se tole preveč dogaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grobijan ()

noraguta ::

dexterboy je izjavil:

Dejte se mal pomiriti, prosim lepo. Smo že rahlo izven teme, se vam ne zdi?
Vedno je na koncu nekaj o kraji in intelektualni lastnini.
Dejte si enkrat zapomnit, da če ste na forumu sloteha, pomeni, da se NE kopate v denarju.
V nasprotnem ne bi pametovali...
Kradejo vas pa povsod, največ država, ampak s(m)o vsi skupaj še vedno beeeeee.

Jaz to državo prekleto plačujem. Tu ne gre za ropanje. Kvečjem za nenamensko porabo denarja. In ja tudi to je kriminal kakor kraja igric in filmov. Čist simpl.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

MasterTade ::

O piratiziranju glasbe je danes nesmiselno razglabljati ker obstaja youtube in cel še kup legalnih strani kjer lahko zastonj poslušaš glasbo. O igrah je pa res da so danes za moje pojme čisto predrage, in pogosto nabijejo le grafiko, igralnost in ostalo je pa včasih še vedno slabša kot pred 10 leti..Da je pri nas enaka cena iger kot v Švici, Nemčiji,.. je temeljni razlog za popularnost vaših ''travnikov'' v Sloveniji, kjer je standard bistveno nižji in denarja za igre ni vedno pri roki
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Spc ::

buttplugs je izjavil:

Če da, potem v kolikor medije kupuješ, ne piratiziraš, saj pri mediju plačaš nadomestilo za nedovoljeno piratiziranje.

V Sloveniji takorekoč piratizacija ne obstaja.

Točno tako, za vsak prazen disk, cd, dvd, papir, SD kartico ...... plačaš za piratstvo, torej je zadeva že 10000x preplačana.
 

m0LN4r ::

Potem ne vidim problema, ce gres v interspar in napolnis kosarico pa se brez placila odpeljes ven. Sej je samopostrezba...
Sej pa oni itak sluzijo miljone, pa ce bos tu pa tam eno polno kosarico razlicnih izdelkov "potegnil" ne bodo imeli zgube.

PS:
En zgori je napisal, da so igre predrage in bedne. Ja halo, sej potem jih pa sploh ne rabis potegnit, ce ves da so bedne.

Saj imas igre za 20EUR, kje je problem ? Mas tudi igre za 10EUR... Ali mogoce niso dovolj fensi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Oberyn ::

Spc je izjavil:

V Sloveniji takorekoč piratizacija ne obstaja.

Ne pozabite, da to velja samo za glasbo. Za druge vrste avtorskih del nimamo uvedenega sistema za vnaprejšnje pavšalno plačevanje nadomestila za uporabo. Tako da filmi, programska oprema, kjige... s travnikov še vedno padejo pod kršenje avtorskih in sorodnih pravic (ne piratstvo - piratsvo je something completely different).

kitl76 ::

Še vedno ne vem zakaj se boriti za pravice tujih firm itak Slovenija od tega nima popolnoma nič oni pa so tako nesramno bogati, če kak slovenski revež si kaj na črno naloži še opazijo ne. Očitno je res tako, da manj kot imaš bolj boš pošten. Ne rečem, če bi šlo tukaj za slovenske firme katerim bi se "kradlo" oziroma odvzemalo dobiček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

m0LN4r ::

Eh, povprecen fartis slovenc bi vse mel zastonj. Ce bi blo mozno potegnit omaro al pa avto, bi tut to potegnil, vse z izgovorom, da bi on najprej pol pice pojedel, pa ce je dobra bi jo mogoce celo placal.
Na koncu pa bi pojedel celo pico, pa se dodatek si dal gor. Pol pa bi se napizdil natakarco, da je blo vseskup za en drek.

Slovenija gor dol. A krades tut vse kar kitajci naredijo?
Gorenjev pralni stroj bos kupil, Candyja pa bi ukradel ? lol

Kot, da je kdo tukaj kdaj kupil kako slovensko igro, CD, al pa film...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

buttplugs ::

m0LN4r je izjavil:

Eh, povprecen fartis slovenc bi vse mel zastonj.


Kot, da je kdo tukaj kdaj kupil kako slovensko igro, CD, al pa film...

Nisem kupil slovenske igre nobene, ker se mi ni zdela igranja vredna.
Slovenske filme sem gledal na RTV Slovenija, za katero plačujemo naročnino.
Slovenske glasbe ne poslušam, ali pa jo poslušam tam, kjer je sponzorirana (se pravi plačena, radio, vsi kafiči, lokali, ustanove namenjene javnosti)

PS Tudi Gorenjev stroj delajo Kitajci.
Zastonj pa hočemo vse tisto, za kar smo že plačali.

Yohan del Sud ::

Eh, dokler najdem svoje (neavtorizirano) avtorsko delo na torrentih (smo tudi taki tu gor), lahko gledate moj izprožen kazalec vsi, ki mislite, kaj je prav in kaj ni. Na ene sto testiranih zadev, tudi kaj kupim.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

buttplugs ::

Yohan del Sud je izjavil:

Eh, dokler najdem svoje avtorsko delo na torrentih (smo tudi taki tu gor), lahko gledate moj izprožen kazalec vsi, ki mislite, kaj je prav in kaj ni. Na ene sto testiranih zadev, tudi kaj kupim.

Izvoli omeniti to delo. Če je kaj pametnega, ob prvi priliki kupim par izvodov.

Še bolje; Osebno ti nakažem na TRR, da se izogneš založbi.

Zgodovina sprememb…

Yohan del Sud ::

Moj podpis?
www.strancar.com

m0LN4r ::

Yohan del Sud je izjavil:

Moj podpis?

Ti se sigurno kopas v denarju, bi nekateri tu rekli.
Zdaj ce slovenci to vlecejo dol itak nebos imel zgube, saj sluzis miljone :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Yohan del Sud ::

Lani ob tem času sem šel v stečaj. Samo za info.
www.strancar.com

buttplugs ::

Ni problema, naš sistem je naravnan tako, da se hitro pobereš na noge.

Ti spišem čez en čas nek rivju oz. komentić, ko se mi bo dalo.

Yohan del Sud ::

A res? Izvoli. (če misliš resno) še takoliko bolje.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

@buttplugs: kaj si kupil?

Igre so enostavno predrage za naš trg. Sam si lastim Nintendo Wii in sem kupil vse Zelde, ostalo spiratiziral, da sem sploh videl vsebino in večinoma je crap. Se pa pridružujem enemu od zgornjih mnenj, ker pri nas tako težko dobiš rabljene igre in izdelke za primerno ceno, trg je pač premajhen.

scipascapa ::

Tudi jaz veliko manj piratiziram kot včasih in raje počakam na akcije.....saj se dobi dosti iger krepko pod 10€, pa verjetno imate še dosti starih v library za odigrati?
Ni se treba ravno zaleteti pri nakupu nove 50€+.

L1nK ::

naš trg je evropska unija, ne slovenija, to je treba vzeti v ozir. fizične štacune pri nas so res kriza, ja. enako je zdaj novi gameplay v Europarku, sem bil zelo razočaran zadnjič. pa vidiš po policah stare DS in PSP ter Wii igre, bože mili. to bi morali že davno za 4.99EUR odprodati pa nafilat nove proizvode.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

111111111111 ::

L1nK je izjavil:

naš trg je evropska unija, ne slovenija, to je treba vzeti v ozir. fizične štacune pri nas so res kriza, ja

Trg evropske unije smo samo po cenah, ne pa tudi po kvaliteti storitev. Netflix je že lep primer. Ravno tako kasneje dobimo vse nove zadeve za isto ali višjo ceno, ker smo premajhen trg. Kar se mene tiče, si lahko velike založbe pač nekam vtaknejo vse skupaj, če ne bom dobil piratske vsebine, je pač ne bom. Ko bo pa zmerna cena, nimam težav zadeve tudi kupit. Ne bom pa dal 60€ za igro, ki jo bom igral 2 ure s težavami, čakal na patche in podbno sranje.

Tezaab ::

111111111111 je izjavil:

Trg evropske unije smo samo po cenah, ne pa tudi po kvaliteti storitev.

Tudi po cenah ne. Ko sem gledal za Dragon Age: Inquisition je bila zadeva za Madžare in nas dražja kot za Nemce (EAjeva trgovina Origin). IIRC je bila za Nemce 50€, za nas pa 70.
sisemen: "Inženirstvo je v nenehni tekmi z vesoljem. Trudi se izdelati
tehnologijo, ki je odporna na idiote, vesolje pa se trudi izdelati vedno
hujše idiote. In vesolje zmaguje."

opeter ::

Yohan del Sud je izjavil:

Lani ob tem času sem šel v stečaj. Samo za info.


Nekateri bi rekli, da si bil verjetno nesposoben in se samo izgovarjaš na piratiziranje. ;)
sarkazem.press

No, da te malo pomirim:


Imam kar nekaj tvoje literature :)
Zelo solidne zadeve in mi je žal, da si moral firmo zapret.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

barocco ::

Sam osebno stvar,ki mi je všeč podprem in kupim..Seveda nisem več v fazi,da kupim takoj in vse po izidu.Raje počakam da cena pade.
Seveda sm tudi kaj potegnu dol iz pa...sa in tud naložu..
hja,Spomnem se,ko sm kupoval računalniške revije kot so Svet kompjutera,GameZone,Joker Moj Mikro ipd. vsak mesec ,leta in so vsebovale Demo igre ,free trial programe in si si na bazi le teh ,nato kupil original.
Vsak mesec ,sm komi čaku,da izide nova številka
Še vedno imam okoli 100+ revij doma.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

McMallar ::

Meni je vsec to, da na Steam-u lahko igro vrnes v 14. dneh od nakupa ce si jo med tem igral manj kot 2 uri. Se pravi je to nekaksen demo ki sem ga nekajkrat izkoristil ko se je izkazalo da igra pac ni to kar sem pricakoval.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Alien123 ::

Alo dečki rise of tomb raider je na partisu 'cracked'.. ni steam bypass.. pa sn prihranil 50€.. yeah m8s

111111111111 ::

In ravno dal anti piratski stranki slo-techa odličen veter v jadra. :)

scipascapa ::

alien123: jo dobiš za dobrih 20€.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Borderlands 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015909 (8582) opeter
»

Zaščita pred kopiranjem Denuvo nič kaj učinkovita

Oddelek: Novice / Igre
4711349 (8211) Markoff
»

Denuvo

Oddelek: Igre
435062 (4134) LeQuack
»

Poljski založnik pravi, da DRM zgolj vzpodbuja k piratiziranju iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9521274 (18556) BigWhale
»

Odgovor na zlom zaščite PS3 spletno preverjanje licence (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
6014164 (12245) Jst

Več podobnih tem