» »

Odklepanje grafične

Odklepanje grafične

M4TECH ::

Naj mi tu nekdo pove kako se odklene grafična kartica.Veste---->navijanje pa te zadeve.
Imam pa:
Leadtek Winfast Geforce4 Ti4200 (64MB)

Pa po možnosti Softwerski način.
tnx

jureus ::

V bistu si das gor samo en programcek, pa dvignes frekvenco rama pa gpu. Pa na prilozenem cdju je njihov programcek s katerim lahko to naredis.

Clemento ::

Dobi si RivaTuner......
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

M4TECH ::

Clemento:
Ni Rivatuner samo za ATI-jeve grafične?

Zraven na CD-ju ni tega programa za odklep.

frenk ::

M@tech: kva pa mislš da je riva??:D...prej za nvidia kot pa ati

frenk ::

M@tech: na slotech maš dva članka, ki ti obrazložita navijanje tele kartice...nejprej preber prvega, poj pa če drugega če ne bo dost navit...jest sm tko naredu pa zdej kr fajn laufa:D

jest10 ::

Riva tuner je tudi za ati

GUFY ::

V tem članku dobiš vse potrebne informacije.
Pa mal po starih temah poglej, tud tam bi se našu kakšen dober nasvet.

DjTonic ::

M@tech če maš Leadtekovo grafikuljo si brž namesti WinFox 2 program, ki ti bo omogočal navijanje. Dobiš ga na Orginal Leadtekovem CD, ki si ga dobil poleg grafične. Če ga nimaš si ga pa snemi iz interneta (beri: Leadtekov FTP).
Lahko uporabiš tudi modifikacijov z Nvidia Coolbits-om, Powerstripom ali Rivatunerjem. ;)
Pri Nvidiji ne rabiš nič odklepat (ali flešat Biosa) samo zvišaš frekvenco delovanja grafične in je stvar rešena ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

M4TECH ::

DjTonic:
Finta je ta da v enih igrah ni učinka navijanja.Frame-i ostanejo popolnoma isti.

DjTonic ::

Za CoolBits Klikni Tule Shrani na disk in poženi da se ti integrira v register nato ponovno zaženi Računalnik. Od sedaj naprej lahko navijaš kar v detonatorjih pod lastnostmi grafične.
V igrah je razlika s FPS, povej kakšno igro ko nisi opazil razlike? Poženi 3DMark2001Se in boš videl;) . Npr v Vice City ni razlike zato ker imaš vklopljen Frame limiter, ki ti omeji FPS na 30;)

OceanMan ::

Kaj bi mogu pa jaz storiti za navijanje geforca fx5200? Ker sem poskušal s power stripom pa mi ne pusti višanja frekvence- ko dam ok mi pokaže spet prejšnjo frekvenco (osnovno).

DjTonic ::

Probaj z Coolbitsom in Detonatorji in poročaj ;)

OceanMan ::

Sem probal tudi s tem. Ok nastavim dam ok zaprem. Pogledam še enkrat. Ok je nastavljeno. Zaženem računalnik pa se spet obnovijo deafult nastavitve. A je treba kej odklenit kartico?

Drgač je pa karta inno3d geforce fx5200.

DjTonic ::

Ja ko zaženeš kačunalnik moraš nastaviti oz. obkljukati uporabi te nastavitve ob zagonu. Nič ne rabiš odklepat oz. flashat grafičnih vsaj nvidijinih ne. ;)

OceanMan ::

Ok. Sem že probal. GPU sem navil z 250 mhz na 290 mhz. Ram pa iz 400 na 472 mhz. Razlika je približno 100 točk v 3dmarku 03 (prej 1449, zdej 1540). Do kolk bi se dalo navit samo z uporabo originalnih hladilnih reber na grafični? Aja pa zanima me če je že kdo probal kej navijat fx -e 5200 pa do kolk ste kej spravli te mašince.

Drgač pa moja mašina: athlon xp 2000+ (nč navito-ne še), abit nf7-s, geforce fx5200, pa drobnarije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje 6800LE ozeroma mod. v 6800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1137719 (5053) Alesi
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347212 (20714) AtaStrumf
»

Branje temperatur iz grafičnih kart

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181588 (1223) kuglvinkl
»

navijanje leadtek gf fx5200

Oddelek: Navijanje
161146 (901) PrimozR
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824740 (3602) mloncar

Več podobnih tem