» »

Pripravljam SLO-TECH shod

Pripravljam SLO-TECH shod

FlipeR ::

Zanima me, koliko vas je zainteresiranih za SLO-TECH TEKMOVANJE PIRAN 2000v stilu: "KDO MA BOLJ ODTRGANO /OHLAJENO /LEPŠO /HITRJŠO...KIŠTO /RAČUNALO /MIŠKO /PODLAGO &SESTRO":DKer se še menimo za vse podrobnosti, potrebujem (informativno) število ljudi, ki bi zagotovo prišli in privlekli s seboj svoje mrcine! Pišite na filipus@hotmail.com, jaz pa bom vse verno beležil in sešteval!8-)
  • spremenil: Sergio ()

TESKAn ::

Hm, ce mi zrihtas en kamioncek, sm zmagovalec v skoraj vseh...sam hitrost me mal daje...:|.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

alien-w ::

ja, jest sm nacelno za, samo tja morm pridt ;(

miranpozar ::

V Piranu? Kje in kdaj?
Pa raje kot po e-mailu se dogovarjaj v tem forumu, da bodo lahko tudi ostali vidli za kaj gre.
Kar se prevozov tice, pa grem jaz vsak petek iz sive in meglene Ljubljane (civilno sluzenje vojske in to...) v Portoroz in lahko koga peljem :)

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OrlyTM ::

Tut jest bi uletu ... sicer nimam kaj posebnega modificirane kište, bi pa zihr uletu pogledat :)



lp

OrlyTM
PS: fliper mail me, mam en predlog, ki te utegne zanimat.
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

--Switch-- ::

Ma zakaj glih v Piranu??(sej sem s portoroza).Ma v Piranu jih polovico ne ve sploh kaj je navijanje!8-O

KamikazA ::

Dj vsaj okvirni datum povej (letos drugo leto)!!!
Če bo ugoden termin se vidmo!!!

miranpozar ::

yjj: ne se zajebavat! ;((

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

FlipeR ::

OK OK! Pocasi! Lepo po vrst!
Najprej nekaj dejstev:
1. Ce SLO-TECH PIRAN 2001 bo, bo to (kot vam je verjetno ze jasno:)) naslednje leto(2001) in sicer (okvirno) februarja - verjetno takrat, ko so srednjesolske pocitnice, da bi lahko prisli tudi mlajsi overclockerji;
2.Dogajalo se bo (najverjetneje) v Portorozu (Korotan, 2 MBit/s link v vsemrezo), ce bo pa kej narobe, pa v Piranu.
3. Prostor je omejen, zato moram vedeti koliko vas pride!!! Vsaj za tiste, ki bi radi sodelovali na tekmovanju z lastnimi mlincki! In upam, da nam bo ratalo postelat se kake nagrade ;-)
4.Za prevoz se zmenite med seboj; tisti ki bi lahko prisli z avtomobilom, naj vzamejo se 2 al 3 druge Techovce (z masincami vred) iz istega dela Slovenije!
Drugace pa pridite z vlakom, do Portoroza bomo ze kako...

TESKAn: Kamion? A imas toliko racunal, al pa imas hladilni sistem od jedrske podmornice:)

miranpozar: Beri uno zgori...

OrlyTM: Zakaj pa ti mene ne mailas?:\

yjj: Zakaj je miranpozar peder??????:|

fako: Resnicno me zanima, odkod ti ta statisticni podatek, da citiram:"v Piranu jih polovico ne ve sploh kaj je navijanje!"????
KamikazA: Beri uno zgori...:\

Uff...toliko za sedaj!
FlipeR
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

--Switch-- ::

Dobro fliper sej je lahko v piranu-ampak odgovor je kje?
Kaj bomo kr na trgu(tartini)?

--Switch-- ::

Dobro sej je lahko v piranu-Samo kje?Kr sredi trga ne moremo bit (mislim tartinija)?Moramo bit nekje pod streho!

miranpozar ::

fako: saj je FlipeR napisal... v Korotanu. To je študentski center, zato tudi takšen link (2Mb/s).

Jebiveter ::

FlipeR: Svaka cast ce ti to uspe spravt skup! Koncno en Slo-Tech dogodek, katerega se bom lahko udelezil ne da bi prevozil 150Km!:D Res pa je, da se nisem bil na nobenem od ne-vem-kolkih Slo-Tech shodov!

Glede na to, da se pristevas k solajoci se generaciji Slo-Tech-a, me zanima (ce ni prevec osebno) na katero solo hodis in po moznosti tud ime ali vdevek!8-)
You never know, maybe we know eachother allready! Maybe I can help you with this! (maybe?)

Drgac pa COOOOOL!!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

TESKAn ::

hm, ohišje mam kar veliko: 700x800x300 mm:)
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

birdy ::

ja z viharnikom(moj comp) 90% prideva

tko da ker si se glih javu ti sam zrihti....
lp
birdy

OrlyTM ::

Fliper ... če še nisi opazu, nimaš postanga mejla v svojem profilu. Zato te ne mejlam.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

FlipeR ::

Sori OrlyTM, prav mas! Moj mail: filipus@hotmail.com
Jebiveter: Jah, ce te ze zanima, v katero solo hodim: FDV! :) Sam pavziram in imam cajta. Od kod si pa ti, pa kam hodis v solo?
P.S.:Ti imas pa zelo slikovit vzdevek(Jebiveter):D

JeDo ::

Mene samo zanima, kakšn tekmovanje naj bi to blo, gledanje hardwara :)) al bi še kej drucga s tega ratal (kakšn nabijanje iger) ker mi BPCUC-arji bi pršli, če bi zadeva še malo posmrdela po LanParty sceni>:D!!!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

Yohan del Sud ::

A je to slučajno tam kjer je bil enkrat en linuxfest?

anxieux ::

če se bo slo-tech ˝piknik˝ naredu, bi jest takoj pršu pogledat.
tud peš če bi mogu!!

sicer z mojo kišto pač ne bi pobirala nobene nagrade, pa tud za pogledat ni nč posebnega;

bi pa mogočer dobu kakšno idejo,...

pa še dobr bi se mel...
~Let The HammerFall~

Jebiveter ::

FripeR: Ja, jebat ga!:D Drgac pa sem iz Secovelj, v soli pa se mucim v GIMPu v Piranu! 1.a! Aja, WTF is FDV?:|

OBVESTILO: V Conradu je zmanjkalo 120mm 24v fanov! (sej najbrz to ze veste!):D Mater jim...!;((;((
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

luni ::

hm, Slo-Tech shod, pa mi ta glavni ne vemo nic o tem... zanimivo :\

BTW kolko bi bila ta omejitev folka, mislim pa, da ce se bo zorganiziralo vse kot je treba da ni problem ene 100 folka dobit..

pa povej se kako si si zamislil sploh to tekmovanje?
Artificial Intelligentia

FlipeR ::

Jebiveter: GimPiran pravis ;) No, jaz sem to gimnazijo koncal pred 1,5 leta! Lepo, lepo:D

Luni:Se ze meniva na IRCU!:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali mislite, da imajo Big Kahune smisel za humor?

Oddelek: Loža
362104 (1328) jRk0
»

Slo-Tech Piran 2002 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1136743 (4477) DJroky
»

Magična meja

Oddelek: Zvok in slika
151320 (1019) twosocks

SLO-TECH PORTOROZ 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1348845 (6720) FlipeR
»

Slo-Tech Portorož 2001

Oddelek: Novice / NEST
112028 (2028) TESKAn

Več podobnih tem