» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
71 / 72
»»

FoxKnox ::

IPTV v trenutnem formatu je preživeta zadeva. 180 +programov, glede na shemo, od katerih je max 20 takih, ki jih kdajpakdaj pogledaš, ostalo je navlaka.Ok , lokalni so must have , ampak komercialne bi morali pa okarakterizirati in ponuditi ti. DIY sheme, kjer bi si lahko po svoje nastavili programe ali pa vse zapakirati v vsebinske sheme in jih ponujati vsako za par evrov.Seveda pa to ni v interesu ponudnikov, saj morajo najeti vse programe tudi če jih nihče ne bi gledal
Proplus programi sigurno spadajo v nek plačljiv dodatni paket, sem pa prepričan, da večina nad 40 let brez njih ne preživijo enega tedna.Bom pa rekel alelujah za časovni preskok.To je pri vsem skupaj najboljši painkiller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

kanarin ::

A vi sploh razumete da zaradi časovnega zamika in ostale streaming pomudbe klasična komercialna TV ne more več shajati samo z oglasi ? Ker se je cena oglasov pač drastično zmanjšala. To je dejstvo. Pač vedno več folka gleda programe z zamikom in logično da se preskakuje oglase. A mislite da so naročniki oglasov zabiti in tega ne vedo ?

Drugače pa se popolnoma strinjam , da so tako oblikovani paketi oz sheme naravnost oderuške in popolnoma nefleksibilne. Malo sicer tu olajšajo razne akcije pri vezavah (recimo T-2 nov naročnik - pa čeprav gre za isti naslov oz priključek plačuješ 2 leti skoraj tretjino nižjo ceno). Sicer noben nikogar ne sili da mora obvezno vzeti kakšno TV shemo, vsak se pač sam odloči, ponudnikov je več , ponudba pa je.... taka kot pač je.

Mato989 ::

kanarin je izjavil:

A vi sploh razumete da zaradi časovnega zamika in ostale streaming pomudbe klasična komercialna TV ne more več shajati samo z oglasi ? Ker se je cena oglasov pač drastično zmanjšala. To je dejstvo. Pač vedno več folka gleda programe z zamikom in logično da se preskakuje oglase. A mislite da so naročniki oglasov zabiti in tega ne vedo ?

Drugače pa se popolnoma strinjam , da so tako oblikovani paketi oz sheme naravnost oderuške in popolnoma nefleksibilne. Malo sicer tu olajšajo razne akcije pri vezavah (recimo T-2 nov naročnik - pa čeprav gre za isti naslov oz priključek plačuješ 2 leti skoraj tretjino nižjo ceno). Sicer noben nikogar ne sili da mora obvezno vzeti kakšno TV shemo, vsak se pač sam odloči, ponudnikov je več , ponudba pa je.... taka kot pač je.



Oboje imaš prav, ampak BISTVO lastnikov TV programov bi moralo bit to dap onudijo TAKO VSEBINO da se bo meni splačalo da jim plačam... model TVja z reklamami je preživet... zdaj hočemo vsebine ki so tako dobre da se mi splača odštet X€ na mesec in da je dovolj takih da sploh reklam ne rabijo kot je HBO GO in Netflix in whatever...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Predvsem je cas da se TV ponudbo odreze od internet paketov. Ni razloga da ne bi T2 TV paketa imel na A1 internetu.

V bistvu rabimo novega TV ponudnika v Slo ki je debundlan od internetnih paketov in ki ima osnovni paket ki je skoraj zastonj in notri ni placljivih paketov kot je PoP TV, pac pa zgolj zastonjski. Nato pa visji paketi kjer to je notri oziroma so fleksibilni.

To bi prisililo tudi ostale ponudnike da se deboundlajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kanarin ::

Želje so eno, realnost pa je žal drugačna. Dokler je še vedno toliko naročnikov, ki so pripravljeni plačevati za (pre)drage pakete se vsaj pri obstoječih ponudnikih ziher ne bo kaj dosti spremenilo.

Ne vem pa kakšni so razlogi, da ne obstajajo IPTV ponudniki , ki bi ločeno ponujali samo razne TV sheme, recimo kot osnovo neko čisto osnovno shemo samo s free programi (kot piše moj predhodnik). Kaj kdo mogoče ve kaj več o tem ?

bambam20 ::

kanarin je izjavil:



Ne vem pa kakšni so razlogi, da ne obstajajo IPTV ponudniki , ki bi ločeno ponujali samo razne TV sheme, recimo kot osnovo neko čisto osnovno shemo samo s free programi (kot piše moj predhodnik). Kaj kdo mogoče ve kaj več o tem ?



Kako bodo potem služili?

ZveeZ ::

kanarin je izjavil:

A vi sploh razumete da zaradi časovnega zamika in ostale streaming pomudbe klasična komercialna TV ne more več shajati samo z oglasi ? Ker se je cena oglasov pač drastično zmanjšala. To je dejstvo. Pač vedno več folka gleda programe z zamikom in logično da se preskakuje oglase. A mislite da so naročniki oglasov zabiti in tega ne vedo ?


Sami so si krivi, da ne gredo v koraku s casom.
Dandanes je TV brez casovnega zamika negledljiva. TV vsebine porazne. Stari filmi, stare serije + debilne oddaje. Na RTVju se obcasno najde kaksna svetla izjema in takoj po oddaji "topshop" style 20min reklama. Seriously?
S takim "trudom" privoscim TV hisam, da propadejo. Namesto 10* 5min reklamnih blokov med filmom, bi lahko obcasno prikazali kak nevsiljiv banner.
Sam sem cca 2h na dan pred TVjem (med zajtrkom + kava in pred spanjem) in sem nehal brskati TV kanale, saj ze dolgo nisem nasel nic primernega zase. Sedaj vklopim enega od streaming servicev, dam predvajat eno epizodo neke serije pa je. Za nizjo ceno od TV narocnine.
Za ceno TV narocnine in rtv prispevka, si zrihtam cca 10 streaming servicev (shared account).

Utk ::

V resnici niti streamingi niso ravno nekaj. Bi moral imet vse, da bi imel kaj gledat. En čas sem imel hbo go, potem sem ukinil, ker nisem imel več kaj gledat (daleč od tega da bi gledal vse, samo res nisem več čisto nič zanimivega našel), čez eno leto za hec spet pogledam kaj bi tam gledal, in še zmeraj nisem našel ničesar novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

Utk je izjavil:

V resnici niti streamingi niso ravno nekaj. Bi moral imet vse, da bi imel kaj gledat. En čas sem imel hbo go, potem sem ukinil, ker nisem imel več kaj gledat (daleč od tega da bi gledal vse, samo res nisem več čisto nič zanimivega našel), čez eno leto za hec spet pogledam kaj bi tam gledal, in še zmeraj nisem našel ničesar novega.


Ja, ampak streaming lahko imam jaz 4 mesece netflix, pol pa 3 mesece HBO GO in pol Prime, in pol Disney bla bla bla... če pa naročim TV pri telekomu pa mam to skoz in je skoz crap.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cveto ::

Meni predvsem ni jasno, kako so lahko tako padli "tradicionalni" TV programi, kot so recimo Discovery, National Geographic in History channel. Včasih je bilo kup dobrih oddaj, danes pa samo še nek reality crap. In to po tri ali več delov zapored, da ti ja presede. Res delajo "po liniji najmanjšega odpora".

joze67 ::

Cveto je izjavil:

Meni predvsem ni jasno, kako so lahko tako padli "tradicionalni" TV programi, kot so recimo Discovery, National Geographic in History channel. Včasih je bilo kup dobrih oddaj, danes pa samo še nek reality crap. In to po tri ali več delov zapored, da ti ja presede. Res delajo "po liniji najmanjšega odpora".

Dve možni razlagi sta. Bodisi delajo, kar tržniki lahko prodajo, ali pa so preživeti in se je občinstvo premaknilo drugam, zato delajo, kar z novimi proračuni še zmorejo, preden ugasnejo.

krempelj ::

Cveto je izjavil:

Meni predvsem ni jasno, kako so lahko tako padli "tradicionalni" TV programi, kot so recimo Discovery, National Geographic in History channel. Včasih je bilo kup dobrih oddaj, danes pa samo še nek reality crap. In to po tri ali več delov zapored, da ti ja presede. Res delajo "po liniji najmanjšega odpora".


Struktura gledalcev se je spremenila, iscejo nekompleksne vsebine, idealno razne Kmetije. Skupaj s splosno idiokracijo, je vedno manj ljudi, ki bojo gledali vsebine, ki so jih ponujali, zato so se prilagodili in rolajo poljudnoznanstvene reality showe.

Sicer, BBC se ni klonil, pa na RTV slovenija imajo med tednom kvalitetne dokumentarce.
Praskam...

DjTonic ::

kanarin je izjavil:

A vi sploh razumete da zaradi časovnega zamika in ostale streaming pomudbe klasična komercialna TV ne more več shajati samo z oglasi ? Ker se je cena oglasov pač drastično zmanjšala. To je dejstvo. Pač vedno več folka gleda programe z zamikom in logično da se preskakuje oglase. A mislite da so naročniki oglasov zabiti in tega ne vedo ?

Saj zato pa ponudniki TV programov zaračunavajo pravice za časovni zamik, da jim še tukaj nekaj noter pade. Privzeto so pravice samo za predvajanje oz. po dogovoru.

Cveto ::

RTV Slovenija ima zame najboljše dokumentarce, ki jih tudi pogosto gledam. Tudi razne pogovorne in kulturne oddaje so ok. Na BBC se pa premalokrat spomnim, si ga moram dati nižje na seznamu programov.

Glede Discoverya in podobnih, lahko da so šli gledalci (in denar) drugam, a kam? Za televizijo še vedno plačujemo kot pred leti, program pa vse supaj ena žalost. Kup lokalnih, raznih šiptarskih in podobnih , mali miljon nekih bednih reality showov, 5 nekih MTV-jev, ki niso vse skupaj nič....

Trenutno plačujem 55 eur za 4 sprejemnike in 300/30 (ali tam nekje) internet. Recimo da je net pol tega oziroma nekih 25 eur. Ostane 30 eur za kaj? RTV plačujemo posebej. Potem je tukaj 5 pop tv programov, ki so recimo da skupaj z Voyo vredni 7 eur (realno ene 3-4). Potem je tukaj še šport. Sportkluba nimamo, imamo pa Arena TV, ki ima nekaj fuzbala in basket. Ostalo ni vredno nič in tudi dvomim da se kabelskim operaterjem kaj zaračuna za makedonske tv in podobno. Bolje vzeti par streamingov, sploh Disney+ in HBO Max sta zdaj privlačna.

Master_Yoda ::

Lonsarg je izjavil:

Predvsem je cas da se TV ponudbo odreze od internet paketov. Ni razloga da ne bi T2 TV paketa imel na A1 internetu.

V bistvu rabimo novega TV ponudnika v Slo ki je debundlan od internetnih paketov in ki ima osnovni paket ki je skoraj zastonj in notri ni placljivih paketov kot je PoP TV, pac pa zgolj zastonjski. Nato pa visji paketi kjer to je notri oziroma so fleksibilni.

To bi prisililo tudi ostale ponudnike da se deboundlajo.


Finta je v tem ker ima POP taksen "monopol" da lahko rece ali nas imas in nas placujes v najosnovnejsem paketu ki ga ima vsak, ali pa se j***. In potem ponudniki seveda nastavijo zadnjico.
Dovie'andi se tovya sagain.

kanarin ::

@Master Yoda - Lonsarg je napisal nekaj drugega - da bi kdo ponudil osnovni paket brez Proplus programov - torej programe kot so so od RTVSLO , pa razni lokalni programi, tuji nacionalsi,... pač vsi ki so načeloma brezplačni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Master_Yoda ::

Sem razumel. Ampak potem v svoji ponudbi kot dodatne pakete ne bi sploh mogli imeti Proplus programov, ker pogojujejo svoje programe s tem da so v osnovnem paketu. Good luck taksnemu ponudniku na trgu za folk ki se gleda TV.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Torej želiš povedati da ima Proplus tako moč, da lahko diktira kar celoten trg TV operaterjev v Sloveniji , torej da so vsi talci njegovih zahtev ? Recimo T-2, Telekom in A1 niso popustili izsiljevanju Sportkluba - a so mogoče zaradi tega doživeli drastičen upad naročnikov - je kateri od teh ponudnikov propadel ?

Lonsarg ::

PoP TV poseka po popularnosti vse ostale, zato si noben ni upal ga ne dati v ponudbo.

En novi sveži ponudnik na trgu bi lahko ciljal na tiste ki ne gledajo PoP TV in ponudil brez tega. Bi vsaj sprožilo morda kake sirse spremembe pri ostalih.

bambam20 ::

Cveto je izjavil:

Meni predvsem ni jasno, kako so lahko tako padli "tradicionalni" TV programi, kot so recimo Discovery, National Geographic in History channel. Včasih je bilo kup dobrih oddaj, danes pa samo še nek reality crap. In to po tri ali več delov zapored, da ti ja presede. Res delajo "po liniji najmanjšega odpora".


Zato, ker so te zadeve na youtubu.

Utk ::

kanarin je izjavil:

Torej želiš povedati da ima Proplus tako moč, da lahko diktira kar celoten trg TV operaterjev v Sloveniji , torej da so vsi talci njegovih zahtev ? Recimo T-2, Telekom in A1 niso popustili izsiljevanju Sportkluba - a so mogoče zaradi tega doživeli drastičen upad naročnikov - je kateri od teh ponudnikov propadel ?

Da. Ko je pop šel dol z anten, so si praktično vsi nabavili iptv. Kaj ti to pove?
V resnici so s to potezo zaslužili tudi operaterji. Dobili so nove naročnike, ceno za poptv so pa itak direktno prevalili na stranke. Win-win. Zato se kaj strašno niso upirali, morali so samo zagotovit med sabo, da bojo to naredili uskaljeno. Ker potem nimaš kam pobegnit. Najbrž je bilo to usklajevanje med operaterji večji problem kot s poptv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

starfotr ::

Operaterji večkrat sestankujejo glede cen, do kje lahko gredo. Tako da ne se bat, oni so zelo povezani med sabo. Na najvišjih nivojih.

cekr ::

Ni potrebno sestankovanje. Telekom prdne potem se pa vsi ostali prilagodijo. Tu ni nobene raketne znanosti. Tako pa tudi sedaj ostali čakajo, kaj se bo izcimilo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

OK.d ::

AKOS pa stran gleda in nič ne ukrepa.
LPOK.d

stara mama ::

joze67 je izjavil:

Cveto je izjavil:

Meni predvsem ni jasno, kako so lahko tako padli "tradicionalni" TV programi, kot so recimo Discovery, National Geographic in History channel. Včasih je bilo kup dobrih oddaj, danes pa samo še nek reality crap. In to po tri ali več delov zapored, da ti ja presede. Res delajo "po liniji najmanjšega odpora".

Dve možni razlagi sta. Bodisi delajo, kar tržniki lahko prodajo, ali pa so preživeti in se je občinstvo premaknilo drugam, zato delajo, kar z novimi proračuni še zmorejo, preden ugasnejo.

Ponavadi imajo ti ponudniki zdaj več kanalov (seveda plačljivih) in so prestavili boljše vsebine tja,na osnovnem brezplačnem je pa ostal reality šrot.
Recimo poglej Discovery Science, Discovery ID, Discovery world, dost tamkajšnjih vsebin je bilo nekoč na osnovnem.

roCkY ::

Dandanes je dobra zbirka kakovostnih YT kanalov s praktično vseh področij, ki so marsikdaj visoko nad vsebinami dokumentarnih TV kanalov. In seveda zbirka strem servisov.

Kar se je dogajalo in se dogaja s poopki je pa navadna svinjarija. Pred leti sta jim Telesmeh in TS štango držala, da so skupaj dvignili IPTV naročnine. Ostali so šli zraven, ker jim drugega ni ostalo. Oz. so si zavestno maržo na priključek povečali ob dvigih cen. Sedaj bi si pa TS po vseh podražitvah nazaj v žep plačilo za vsebine pobasal.... Welcome in sLOVEnija.

Kdor ima v hiši/stanovanju starejše pač odjavit IP TV ne more pa tudi, če minuto v letu ne gledajo Pro Plus kanalov...

Pretežen del starejših sicer to gleda, ker je na enem od prvih mest in ker razumejo jezik.

Najkasneje v naslednjih 10-15 letih bo prišlo do masovnega odjavljanja IPTV. Za sam net pa verjetno ne bomo plačevali dosti manj. A kakršenkoli dodatek za (live)TV nas bo zelo veliko nehalo plačevat.

barakus ::

In že vsi vemo kaj se bo takrat zgodilo, vse TV hiše bodo dale programe javno na splet in vsi mi bomo morali začeti plačevati prispevek zato, ker imamo opcijo prek interneta gledati te programe...

enemon ::

Pop tv in Kanal A bi si zaslužila davek na šrot, ki ga predvajata in z njim smetita bandwidth, ki je del javne infrastrukture.

xseki ::

PRO PLUS žrtev hekerskega napada

Vse svoje sile usmerjamo v rešitev situacije in v karseda nemoteno oddajanje naših televizijskih programov in spletnih strani.

Zaradi omejitev, pred katere nas je postavil vdor v računalniški sistem, nas danes na spletu in televiziji lahko spremljate v okrnjeni obliki, večerna oddaja 24UR odpade.

Delamo vse, kar je v naši moči, da vam, kot že 27 let, posredujemo verodostojne in relevantne informacije.

_Denny_ ::

Bwhaha en izmed tam zaposlenih intelektualcev je verjetno odprl priponko Fredy_Miler_Latoya_XXX.mkv.exe in po lanu razširil ransomware, ki jim je vse zakriptiral. Backupa, tako kot pri Partisovih mojstrih, seveda ni, ker oni kot oh in sploh najboljša TV postaja v tem delu Evrope seveda tega ne rabi :))

Upajmo, da tudi tisti Home Alone MPEG-1 file, ki ga že skoraj 30 let predvajajo ni šel v 3pm, ker bodo drugače za novo leto imeli telefoni za pomoč v stiski kar nekaj dela :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

xseki ::

Žurnal24 piše, da naj bi napad izvedli hekerji iz tujine, za vzpostavitev normalnega stanja pa naj bi zahtevali visoko denarno odškodnino.

Torej je en res odprl priponko Fredy_Miler_Latoya_XXX.mkv.exe:D

koruzax ::

"PO NAŠIH NEURADNIH INFORMACIJAH SO JIM VDRLI VESOLJCI"

mtosev ::

xseki je izjavil:

PRO PLUS žrtev hekerskega napada

Vse svoje sile usmerjamo v rešitev situacije in v karseda nemoteno oddajanje naših televizijskih programov in spletnih strani.

Zaradi omejitev, pred katere nas je postavil vdor v računalniški sistem, nas danes na spletu in televiziji lahko spremljate v okrnjeni obliki, večerna oddaja 24UR odpade.

Delamo vse, kar je v naši moči, da vam, kot že 27 let, posredujemo verodostojne in relevantne informacije.

Jaz sem preklopil na POP TV ko sem o tem slišal na dnevniku pa vidim, da oddajajo. Upam, da se čim prej rešijo hackerja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

xseki je izjavil:

Žurnal24 piše, da naj bi napad izvedli hekerji iz tujine, za vzpostavitev normalnega stanja pa naj bi zahtevali visoko denarno odškodnino.

Torej je en res odprl priponko Fredy_Miler_Latoya_XXX.mkv.exe:D

Z drugimi besedami; študenta za IT niso ze 3 mesce plačal in je reku "bom dal en ransomware na server, that'll teach them" :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

d4vid ::

Končno komedija, vredna spremljanja, na POP TV! :))
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

MadMen ::

hojnikb je izjavil:

xseki je izjavil:

Žurnal24 piše, da naj bi napad izvedli hekerji iz tujine, za vzpostavitev normalnega stanja pa naj bi zahtevali visoko denarno odškodnino.

Torej je en res odprl priponko Fredy_Miler_Latoya_XXX.mkv.exe:D

Z drugimi besedami; študenta za IT niso ze 3 mesce plačal in je reku "bom dal en ransomware na server, that'll teach them" :)
No ja, malo dvomim da ima študent domain admin accout. Ima kdo inside info kako je prišlo do vdora? Janez je odprl email priponko dandanes ne pije vode, no ocitno imajo saj offsite backup iz katerega rastavrirajo podatke.

Grega3 ::

Osvojili ste nagrado novi Iphone 13.
Čakarmiš give me my new phone

hojnikb ::

MadMen je izjavil:

hojnikb je izjavil:

xseki je izjavil:

Žurnal24 piše, da naj bi napad izvedli hekerji iz tujine, za vzpostavitev normalnega stanja pa naj bi zahtevali visoko denarno odškodnino.

Torej je en res odprl priponko Fredy_Miler_Latoya_XXX.mkv.exe:D

Z drugimi besedami; študenta za IT niso ze 3 mesce plačal in je reku "bom dal en ransomware na server, that'll teach them" :)

No ja, malo dvomim da ima študent domain admin accout.

Ima kdo inside info kako je prišlo do vdora? Janez je odprl email priponko dandanes ne pije vode, no ocitno imajo saj offsite backup iz katerega rastavrirajo podatke.

ne podcenjuj stupidity-a it oddelkov, tut v velikih firmah k je proplus
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

c3p0 ::

Sem mislil, da za branje te driske ne rabiš rač. omrežja. Dali bi v eter v živo poročila, zaskrbljen obraz Darje Žgonder, Edija Pucelja (ali kdor že zdaj bere) in recikliranje starih "novic".

Nato pa predvajanje Home Alone 1/2/3 in Die Hard 1/2 na loopu. Res ne rabiš neke opreme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

vinkop ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/telek...

Kaj ste pa požrešni :))

upam, da uspe telekomu pridobiti ta denar ali pa je samo dobro zrežiran posel za naprej...

mtosev ::

A 24ur website je sploh bil down? Sicer rekdo obiščem zato sprašujem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

xseki ::

UPDATE:

Vsi naši programi so v etru in oddajajo. V omejenem obsegu so dosegljive spletne strani. Za uporabnice in uporabnike so dosegljive vse naložene vsebine na videu na zahtevo VOYO, do nadaljnjega pa žal ne bomo uspeli prenašati oddaj in športnih tekem v živo ter nalagati novih in zamujenih vsebin v videoteko. Vse naše ekipe si še naprej prizadevajo, da bi rešile nastalo situacijo. Iskreno se zahvaljujemo za potrpežljivost in podporo vsem našim gledalkam in gledalcem.

pol3ni ::

roCkY ::

Je treba plačat povratek v sedlo levi opciji.

stara mama ::

Tole je že malodane perverzno, kaj se gre ta proplus.
Lepo jim je treba dat klofuto, jih pometat ven iz vseh shem, pa naj preživijo na prostem trgu kot vsi ostali.
Rabimo samo prvega ki bo to naredil, ostali bojo sledili.

Zgodovina sprememb…

roCkY ::

Politika je zadaj. Sedaj bo "svoboda" no stara svoboda. Ni tole prišlo na lepe učke med parimi komercialisti na ta nivo pred leti.
Edina opcija je IPTV odjavit in se osvobodit pranja možganov in neumnega programa. Ampak enim je to kar poopki emitirajo bistvo življanja.
Kjer so na istem naslovu starejši odjavit TV ne gre. Zato bo tale model lahko špilal še dokler ne bo internetna generacija začela masovno odjavljat TV čez kakih 10+ let.
Upanja da se zadeva premakne v plačliv paket v SLO realnosti NI.

Tiger ::

pol3ni je izjavil:

https://siol.net/posel-danes/novice/pop...
Očitno nimajo še dovolj

Gre za ameriški manever povratne tožbe. Torej, če Telekom toži ProPlus, češ da sploh ni upravičen do licenčnine in naj ves znesek vrne - ProPlus iz medije izve, koliko Telekom plačuje konkurentom: Planet TV in Nova24TV - ter naredi nov izračun za svoje TV programe glede na gledanost in s povratno tožbo zahteva premalo plačan znesek.

Telekomva tožba je polična, češ da prejšnja uprava Telekoma ne bi smela podpisati pogodbe s ProPlus (čeprav je slednji umaknil svoje TV programe iz DVB sistema in posledično brezplačno niso nikjer dosegljivi). Prerekanje bo očitno glede zneska na priključek.

KTr1sk ::

Starejši par je imel samo klasično "sobno" anteno in 8 programov
https://dvb-t.svetidej.com/sl/drzave/sl...
klicali so me da ne dela več "TV3 medias"...pokličem tja na rtv, pravijo da so ukinal iz DVBT (ampak je še kar na seznamu programov).
No potem sem pa iskal najcenejši paket in našel tole za 29€ (prej so samo telefon imeli 14€)
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...
paket programov OSNOVNI
https://www.telekom.si/_layouts/15/TS.S...
ni veliko,je pa zraven POP, A-kanal..ipd...a ne moreš pogledat za nazaj, ampak so zadovoljni (upam da še)..ceneje nisem našel
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

alexz ::

ogled nazaj lahko naročiš zraven za 3 eure
««
71 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424275 (18542) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440228 (33873) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631411 (26193) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510339 (5629) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan

Več podobnih tem