» »

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

tadvet ::

Po dolgem času sem obiskal 24ur.com. Vem da ne slovi po ravno verodostojnih informacijah, ampak glede nato da je pod okriljem proplusa, je vsaj ta novica točna.

Torej jeseni bodo gledalci namesto TV Pike gledali POP BRIO. Trdijo da bo program tehnološko zelo dovršen in poln španskih nadaljevank, alla POP TV popoldan. Pa tudi nek nov šov Supermodel Slovenije bodo predvajali.

V kratkem lahko pričakujemo na POP TV poplavo reklam za ta nov program. Ki bo vsaj po uvodnih besedah zame nezanimiv. Vaše mnenje ?

http://24ur.com/ekskluziv/film_tv/priha...

Kot lahko razberemo bo to le še en popcorn/limonada/reality show shite program, zeeeeh....
  • spremenil: tadvet ()

bluefish ::

Če bodo le umaknili limonade in na POP TV v tistem terminu predvajali kaj bolj pametnega, kar je drugače v poznih urah.

šernk ::

moje mnenje: TV gledam 1 uro na teden, po prihodu novega programa se ne bo nič spremenilo :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

KoMar- ::

A se samo meni novo ime sliši kot "pobrij jo"? Pa nisem tak umazanec :P

opeter ::

KoMar-, ahaha, dobra ugotovitev.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bananovec ::

Stari poptv v novi preobleki? Ne, hvala!
Ne mislim gledati filmov, ki so jih kritiki ocenili za negledljive.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

dronyx ::

Očitno POP TV sledi trendu spletne strani 24ur.com, kjer so ustanovili celo kopico portalov, ki so nekakšni spin off za privabljanje klikov, pri čemer se masovno oglašujejo na osrednjem portalu. Jaz praktično TV sploh ne gledam več, ker program je katastrofa. POP TV tu nič ne odstopa.

mtosev ::

rtv ima slabsi program kot pop tv/pro plus. za rtv rabis placat 11eur pa, ce ga sploh ne gledas.edino kaj gledam na rtv so prenosi tekem SLO nogometne reprezentance
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

AmokRun ::

Ja lejga trolla trollastega.:D

PromeuZ ::

@tadvet: Že glede na logotip programa, bi lahko nekako sklepal, da nisi ciljno občinstvo?
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

USS Liberty ::

pop brio WTF
A se niso mogli spomnit še bolj butastega imena?
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

ZaLoMaT ::

Po odstranitvi Pike, bo POP Brio prišel na iste "frekvence" oz. program, kot je bila Pika?

tadvet ::

PromeuZ je izjavil:

@tadvet: Že glede na logotip programa, bi lahko nekako sklepal, da nisi ciljno občinstvo?


Nikakor. Zakaj a bi moral biti?

PromeuZ ::

Logotip POP BRIO



Looks like sci-fi channel to me :P
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

Alexius Heristalski ::

dronyx je izjavil:

Očitno POP TV sledi trendu spletne strani 24ur.com, kjer so ustanovili celo kopico portalov, ki so nekakšni spin off za privabljanje klikov, pri čemer se masovno oglašujejo na osrednjem portalu.

PopTV, Kanal A, TV Pika, 24ur.com (in ostali portalčki, ki jih nenehno oglašujejo) spadajo pod ProPlus, ta pa pod CME.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Daren ::

Aaaaaaaa, nič več Gossip Girl. Dizaster mudel, di-za-ster.

Alexius Heristalski ::

Zakaj ne? Saj to povsem spada tja.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Daren ::

^^Predvideval sem ukinitev obstoječih vsebin. Hura v tem primeru.

RejZoR ::

Neki me mede. Zdele je bila TV PIKA par dni mrtva, samo črna slika. Danes je program popolnoma izginil. Ampak kar je bolj čudno, ko sem dal iskat programe še enkrat mi ni našlo ne TV PIKA in ne POP BRIO. Tega dela ne štekam. Piko je lovilo bp, zdej pa ni ne enega in ne drugega. Sem mislil, da bojo samo zamenjal vsebino, program pa bi ostal na isti frekvenci.
Uporabljam pa Xplore DVB-T sprejemnik, ki sicer dela super. Kakšna ideja kaj ne štima?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

T-h-o-r ::

naš digitalni ponudnik je legenda legend


tv pika je izginila, pop brio je pa zaklenjen :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

Eh, eno sranje vse skupaj. Sicer v tistem terminu ne gledam TV, vendar na POPTV še vedno predvajajo cuker (namesto, da bi sem uvrstili kake komične nanizanke, ki se ponavadi znajdejo na terminu ob 23h ali pozneje), Brio pa je le dodatna doza za sladkorno.

Zeberdee ::

Afaik je pobrijo konkurenca foxu in hboju, ki na t2 ju, siolu etc rastejo z 15 posto na mesec

RejZoR ::

T-h-o-r je izjavil:

naš digitalni ponudnik je legenda legend


tv pika je izginila, pop brio je pa zaklenjen :)


Explain more. Ker tole mi ni nič jasno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

T-h-o-r ::

pač tv pika je bila normalno program vključen v osnovni paket

s pojavom pop bria je tv pika izginila, brio pa je zaklenjen
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ZdravkoČolič ::

Neki me mede. Zdele je bila TV PIKA par dni mrtva, samo črna slika. Danes je program popolnoma izginil. Ampak kar je bolj čudno, ko sem dal iskat programe še enkrat mi ni našlo ne TV PIKA in ne POP BRIO. Tega dela ne štekam. Piko je lovilo bp, zdej pa ni ne enega in ne drugega. Sem mislil, da bojo samo zamenjal vsebino, program pa bi ostal na isti frekvenci.
Uporabljam pa Xplore DVB-T sprejemnik, ki sicer dela super. Kakšna ideja kaj ne štima?


Nimamo na DVB-T ampak je samo na kablski. Ne skrbi to je še bolj bedna TV pika z drugim imenom. Edino ta top model, (ki se bo baje na pop tvju ponavlov) je neki novga, drugače pa sranje...

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Kaj ku*ca sploh pomeni Pobrij-jo? Od kod tako glupo ime?
- Hoc est qui sumus -

RejZoR ::

Se pravi če prav razumem je POP BRIO samo na kabelski in nikjer drugje, ker samo tam lahko omejujejo na zahtevo.
Sej v osnovi mi dol visi, ampak ker smo na navadni anteni je vsak program dobrodošel. Mogoče bi kdaj ujel kaj meni všečnega.

Mi pa je hecno da delajo tolk pompa okoli tega, pol pa niti ne oddajajo preko zemlejskega, ki ga še vedno uporablja največji delež folka. Bedno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ivanuscha ::

Reklame za britvice bodo gor vrtel 24/7 lol

Ja na digitalni tv so ukinil piko, tega pa tud ne dajo gor...

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

imagodei je izjavil:

Kaj ku*ca sploh pomeni Pobrij-jo? Od kod tako glupo ime?


mn3njalnik much?

drugače pa iz sskj: SSKJ (Slovar slovenskega knjižnega jezika) jo opredeljuje tako :

-brío -a m (ȋ) knjiž. ognjevitost, živost, živahnost: občudovali so brio interpreta; avtor je pričaral na oder pravi komedijski brio

Slovenski pravopis (2001) pa tako:

-brío -a [ijo] m, pojm. (ı̑) neobč. ognjevitost, živahnost


Več na: http://www.blog.uporabnastran.si/2010/0...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

imagodei ::

mn3njalnik?

Oh, oh... :\

Kar se pa tiče pojasnila iz SSKJ, pa - hvala. Nikoli še slišal in sem bil prepričan, da je tujka.
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

pač ta pobrij jo sem naprej tam zagledal :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gendale ::

to pomeni da ima ženska preveč kosmato med nogami in da se mora pobrit

T-h-o-r ::

ej gendale a tebi tudi noče jokerja odpret? nek database error fukne ven
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Alexius Heristalski ::

RejZoR je izjavil:

Mi pa je hecno da delajo tolk pompa okoli tega, pol pa niti ne oddajajo preko zemlejskega, ki ga še vedno uporablja največji delež folka. Bedno.

Proplus (firma, ki ima v lasti POP TV, Kanal A, POP Brio, 24ur.com in sorodne portale) vedno dela iz muhe slona. PR pač. V resnici gre samo za rebrand TV Pike, malo so premetali programsko shemo, vrgli ven oddaje, ki so ostale še od časov, ko Pika ni bila Proplusova in to je to. Osnove ekonomije, če je tvoj izdelek zanič, ga preimenuj in trži kot nekaj novega.

Drugače pa ni res, da največji delež gospodinjstev gleda TV prek zemeljskih oddajnikov. Optimistične ocene so okoli 25% in pada. S temi kolobocijami glede DVB-T bo pa še bolj padlo. Kabelska in IPTV močno prevladujeta. Vir: Poročilo APEK 2009, stran 50 (.pdf)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

nedelko ::

Imam SIOLOV OSNOVNI PAKET IN SMO IMELI pIKO. sdaj naj bi jo nadomestil Pop brio, ampak s tega seveda ni nič. Pop brio so prestavili v paket Mega, ki je dražji za cca 12 evrov in sedaj, če hočeš imet ta program seveda plačaj! Mislim, da so navadni barabini pri Siolu, ki samo računajo!

ZdravkoČolič ::

Ne vem če je siol glih kriv.

BCSman ::

Že uredu da je treba doplačat, bo manj folka gledalo ta sranja od mehiških nadaljevank in resničnostih šovov.

IceBoX ::

Ma kar jaz gledam, ni na POP Brio. Kar gledam, pa enostavno poberem 8-)

BCSman ::

Magari da bi bil kak kanal z non stop dokumentarci kot discovery, vendar zastonj preko dvb-t. V Italiji imajo RaiDoc in RaiStoria (ja vem je državno).

USS Liberty ::

Tale brio je res en velik nateg s strani Pro Plusa. Ogromno reklamo so delali za ta kanal, na koncu pa vidimo, da je na tem programu samo odpad, ki ga ne vrtijo na pop tv in kanalu a… pa tisti velik rozast logo na ekranu zelo moti. Lastne produkcije na tem kanalu seveda itak nimajo, razen tistega sranja od ''Super model Slovenije'', ki je živa groza. Takšne oddaje bi morali prepovedat, saj med mladimi lepimi zdravimi dekleti širijo anoreksijo in jim uničujejo samopodobo in samozavest… Voditeljica oddaje je čista anoreksičarka, žirijo pa sestavlja ena zatežena samovšečna afnasta maškara in pa dva blazno ''pametna'' homota…. skratka živa groza…

Nam, ki smo na T2 je brio brez nekih doplačil prosto dostopen… a vsem, ki ne morejo gledati tega kanala, lahko povem, da prav nič ne zamujajo…
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

techfreak :) ::

Pop brio od 20.00 naprej vrti podobne stvari kot so na Fox Life, pred tem pa nič kaj pametnega.

Matako ::

POP BRIO bo odet v svojemu karakterju primerno podobo. "Podoba televizije ni le obleka, embalaža programa, ampak odslikuje osebnost televizijskega programa skupaj z njegovo auro. Novo ime in podoba POP BRIO sta tako neposredno povezana z vsebinami in primarno ciljno publiko, ki jo bo vključeval program. V svojem DNA ima zapisane poudarke na ognjevitosti, živahnosti, živosti in pridihu sproščenosti. Podoba diha moderno, sofisticirano in komunicira način življenja, del katerega so tudi sproščujoče in prijetne urice v družbi POP


Tako lame konfekcijskega, vsebine-prostega marketinškega bla bla že dolgo nisem prebral. Nerad obsojam, ampak iz njihove objave kar veje neinteligentnost zaposlenih. No mogoče se jim pa samo ni dalo napisati nič svojega - to bi še šlo :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

All ::

Če potegnemo črto.
Brio je dostopen je dosstopen le v preko kabelskih in ip omrežij, za kar verjetno zaračunavajo (pro plus). V DVB-T ga ni in ga najbrž ne bo. Torej je plačljiv??

kmetek ::

POBRIJ JO :))

Tarzan ::

Kar se mene tiče, naj ostane kar kosmata, se je ne bom niti dotaknil. Mogoče bi ji namenil klinco ali dve, če ne bi za to moral še plačat. Nateg.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na terapiji

Oddelek: Sedem umetnosti
113313 (2331) oo7
»

Reklamna sporočila na slovenskih kanalih.

Oddelek: Loža
102254 (1789) BigWhale
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510325 (5615) Silck
»

SyncMaster P2470HD

Oddelek: Zvok in slika
112070 (1539) Verbo
»

Digitalna TV

Oddelek: Zvok in slika
122725 (2275) Alexius Heristalski

Več podobnih tem