» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
4 / 72
»»

cekr ::

Toliko reklam, kot jih je od Telekoma, ni nič drugega kot prikrito financiranje.
S toliko reklamami Telekom ne bo dobil nobenega novega naročnika.
Toliko reklam samo kaže na podobnost izpred 20 let, ko so na takšen način pretakali denar na Poptv.
Mogoče se kdo spomni stalnega prikazovanj reklam za ISDN.

Poptv naj dajo v voyo paket pa bo najceneje za njih. Jest jih ne bom pogrešal.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

polpo ::

http://www.zurnal24.si/pop-tv-in-kanal-...
"Pop TV in Kanal A ne bosta več zastonj, predvideni strošek je pet evrov na mesec."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

St235 ::

Kaka nova novica? To je staromskoraj leto dni (januarja 2016) in je bila povod za celotni temo in tudi linkana v prvem postu te teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

polpo ::

St235 je izjavil:

Kaka nova novica? To je staromskoraj leto dni (januarja 2016) in je bila povod za celotni temo in tudi linkana v prvem postu te teme.


Sem popravil, me je zavedel naslov po prebiranju novice in kopiranju ga semle, ker je skoraj identičen :D

Utk ::

Ce res dvignejo narocnino za 5 evrov in ne dajo ven paketa brez tega, odpovem vse skup.

Sc0ut ::

Najboljše bi bilo da dajo pop pakete kot nekaj ločenega, če hočeš plačaj.

Rezultat bo prav epski za pop, prav epski:) :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

fosil ::

Zanimiv paradoks.
Ljudje na antenah so ravno tisti, ki gledajo največ reklam.
Tisti na kablu/iptv veliko uporabljajo časovni zamik in reklame preskakujejo.

Očitno so pri popu obupali nad reklamami in bodo raje kasirali naročnino.
Ali se bo splačalo ali ne bomo pa videli.
Tako je!

scipascapa ::

Upam, da bodo operaterji pametni in to dali kot možnost, če avtomatsko podražijo za 5€, odpovem.

In pa ukinite že enkrat RTV prispevek.

webmaher ::

vsi ponudniki naj naredijo extra paket POP in extra RTV Slovenija... če ne naročiš RTV Slovenija ne plačuješ več rtv prispevka..simpl ko pasulj :))

d4vid ::

^^ tole ja. Škoda edino, da je folk tok neumen, da bi to res plačeval. Zaradi mene lahko propadejo. Le kdo bi potem kopiral resničnostne šove in serije. Ko gledam slovenske serije na popu mi gre rahlo na bruhanje.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Okapi ::

Zakaj gledaš slovenske serije na popu?

d4vid ::

Saj jih ne. Občasno sem pri babici, ki mora gledat usodno vino ;((
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

webmaher je izjavil:

vsi ponudniki naj naredijo extra paket POP in extra RTV Slovenija... če ne naročiš RTV Slovenija ne plačuješ več rtv prispevka..simpl ko pasulj :))

rtv prispevek boš še vedno mogu plačat, razn če si sred ničesar, kjer ni elektrike
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

webmaher je izjavil:

vsi ponudniki naj naredijo extra paket POP in extra RTV Slovenija... če ne naročiš RTV Slovenija ne plačuješ več rtv prispevka..simpl ko pasulj :))

rtv prispevek boš še vedno mogu plačat, razn če si sred ničesar, kjer ni elektrike


Točno tako, če ne zarad drugega, pa zaradi radia v avtomobilu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

sennheiser ::

Tudi RTV se da odjavit.
Podaš izjavo da ni TV-ja, radia itd. Zadevo ti pridejo pogledat. Itak se morajo najavit pred tem. Tudi če ti pridejo špejat iz ceste, ti ne morejo rečt da si uporablu TV. Za tist čas pač zadeve skriješ in je to to.

TV ponudniki - T2, Amis itd. pa ne sporočajo te informacije naprej. Torej če plačuješ tv shemo, RTV nima šanse da dobi to informacijo.
Ni nas malo takih, ki imamo zadevo tako rešeno.
Najlažje zadevo urediš pri novogradnjah.

Avto... ja a imate vsi v hiši avto nase pisan? Enostavno se malo v naprej razmisli stvari in je to to. Kdor hoče in ima voljo lahko določene stvari obrne tako da nima nepotrebnih stroškov.

Tako da tisti, ki se naslanjate na tale RTV da bo vsak mogu plačevat ste samo eni navadni lenuhi. Vse se da. V končni fazi imaš lahko vseeno tv za filme - usb, pc, xbox itd. in ti lahko sprejemnik blindirajo. Zadeva rešena. Računajte si pa sami... 150€ na leto. Pa mislim da lahko generalno rečem, da 150€ pomeni veliko vsakemu ne glede na to, ali je na minimalcu ali pa 5k€ plače, sploh če se upošteva da se plačuje iz tega denarja tudi folk, ki ni sposoben delati drugje. Ne rečem da so to vsi na RTV, daleč od tega, ampak marsikdo pa že zelo zelo dolgo ni naredil niti ene normalne stvari, ki bi sploh bila vredna za ogled.

Pop tv in A kanal sta pa popolnoma v istem področju kot RTV. Reklam je itak toliko, da karkoli gledaš te mine. Edina stvar, ki je na A kanalu da ga še občasno gledam je Moto gp. Naj naredijo paket, pa naj bo Pop TV in A kanal not. Mislim da vsaj 50% uporabnikov tega paketa ne bo vzelo. Za 5€ raje doplačam za HBO in podobne pakete. Imaš sigurno več od tega.

c3p0 ::

Se da odjavit tudi brez ogleda, nimajo ti kaj hodit po bajti. Notarsko overjena izjava je dovolj, kolikor vem.

NooB ::

LP, JAZ

Apple ::

Arctander je izjavil:

Nedavno je nekdo spraševal (mislim, da je pisalo v Vikendu), kako je tovrstno oglaševanje določeno z zakonom in IIRC so bloki lahko dolgi tudi po 10 minut, odvisno ali gre za lastno produkcijo (lahko daljše) ali tujo (max določa zakon).


Na 60 minut programa je lahko 12 minut oglasov.


Na podlagi gledanja nanizanke na A kanalu sem ugotovil, da pridejo reklame, ki so dolge po cca 7 minut, na vsakih 18 minut nanizanke.
LP, Apple

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Apple ()

Spc ::

polpo je izjavil:

Po možnosti bodo prej kabelskim in IPTV naročnikom povišali vsak paket za nekaj € kot pa uvedli ločen plačljiv paket za njihove programe. ;((

Nevem če lahko to naredijo.
Recimo jaz imam po pogodbi točno določen znesek, ki ga ne smejo višat.
:D
 

Master_Yoda ::

Lahko povisajo kdaj hocejo, ti pa lahko 1 mesecc po povisanju odstopis od pogodbe brez penalov, razen ce se imas kako napravo na aneks vzeto.

Aston_11 ::

c3p0 je izjavil:

Se da odjavit tudi brez ogleda, nimajo ti kaj hodit po bajti. Notarsko overjena izjava je dovolj, kolikor vem.

Ja, pa tudi kar navadna zadostuje.

Spc ::

Master_Yoda je izjavil:

Lahko povisajo kdaj hocejo, ti pa lahko 1 mesecc po povisanju odstopis od pogodbe brez penalov, razen ce se imas kako napravo na aneks vzeto.

Lahko povišajo ampak jaz po pogodbi plačam toliko koliko je napisano.
Če se z tem ne strinjajo pa mi naj izklopijo ( v tem primeru pop tv ) to kar se je cenovno povišalo.
Noben pri nas ne bo pogrešal pop tvja ali rtv slovenije.
 

polpo ::

Spc je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Lahko povisajo kdaj hocejo, ti pa lahko 1 mesecc po povisanju odstopis od pogodbe brez penalov, razen ce se imas kako napravo na aneks vzeto.

Lahko povišajo ampak jaz po pogodbi plačam toliko koliko je napisano.
Če se z tem ne strinjajo pa mi naj izklopijo ( v tem primeru pop tv ) to kar se je cenovno povišalo.
Noben pri nas ne bo pogrešal pop tvja ali rtv slovenije.


Potem pa imaš nek "extra paket", ki ni namenjen večini ali kaj, ali da res izrecno tega ne piše v pogodbi, ali pa da imaš kot pri eletriki fiksno ceno X let? :D
Če se s tem ne strinjaš pa je napisal že @Master_Yoda, da odstopaš od pogodbe in zamenjaš paket/greš drugam itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

St235 ::

Spc je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Lahko povisajo kdaj hocejo, ti pa lahko 1 mesecc po povisanju odstopis od pogodbe brez penalov, razen ce se imas kako napravo na aneks vzeto.

Lahko povišajo ampak jaz po pogodbi plačam toliko koliko je napisano.
Če se z tem ne strinjajo pa mi naj izklopijo ( v tem primeru pop tv ) to kar se je cenovno povišalo.
Noben pri nas ne bo pogrešal pop tvja ali rtv slovenije.


ne nakladaj. Pogodba se lahko spremeni. In takrat imaš možnost, da ali odstopiš ali plačaš novo ceno.

meho7 ::

webmaher je izjavil:

SIT začneš gledat nekje ob 21.35 z zamikom veselo preskakuješ reklame in ujameš konec v živo in si prišparal celo uro in pol... POP kanali so že zdavnaj out tudi RTV Slo bi lahko kodirali pa naj plačuje rtv naročnino kdor jim še kej verjame.... kar se športa tiče mamo pa itak satelit... LP gledaš prek nemškega Skya vse tekme istočasno in s5 prišparaš čas pa še vsakih par minut gol vidiš :-)
Na koncu prišparaš že toliko kot če tv sploh ne bi gledal pa si vseeeno nekaj videl :))


Not for long ce uporabljas CounterStrajk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

konspirator ::

c3p0 je izjavil:

Se da odjavit tudi brez ogleda, nimajo ti kaj hodit po bajti. Notarsko overjena izjava je dovolj, kolikor vem.

Tako je.
http://tinyurl.com/z95lyjz

Oberyn ::

sennheiser je izjavil:

Tudi RTV se da odjavit.
Podaš izjavo da ni TV-ja, radia itd. Zadevo ti pridejo pogledat. Itak se morajo najavit pred tem. Tudi če ti pridejo špejat iz ceste, ti ne morejo rečt da si uporablu TV. Za tist čas pač zadeve skriješ in je to to.

TV ponudniki - T2, Amis itd. pa ne sporočajo te informacije naprej. Torej če plačuješ tv shemo, RTV nima šanse da dobi to informacijo.
Ni nas malo takih, ki imamo zadevo tako rešeno.
Najlažje zadevo urediš pri novogradnjah.

Avto... ja a imate vsi v hiši avto nase pisan? Enostavno se malo v naprej razmisli stvari in je to to. Kdor hoče in ima voljo lahko določene stvari obrne tako da nima nepotrebnih stroškov.

Tako da tisti, ki se naslanjate na tale RTV da bo vsak mogu plačevat ste samo eni navadni lenuhi. Vse se da. V končni fazi imaš lahko vseeno tv za filme - usb, pc, xbox itd. in ti lahko sprejemnik blindirajo. Zadeva rešena. Računajte si pa sami... 150€ na leto. Pa mislim da lahko generalno rečem, da 150€ pomeni veliko vsakemu ne glede na to, ali je na minimalcu ali pa 5k€ plače, sploh če se upošteva da se plačuje iz tega denarja tudi folk, ki ni sposoben delati drugje. Ne rečem da so to vsi na RTV, daleč od tega, ampak marsikdo pa že zelo zelo dolgo ni naredil niti ene normalne stvari, ki bi sploh bila vredna za ogled.

Tole verjetno ne drži, ampak še vedno nisem 100%. V temi, kjer sem jaz spraševal, kako iz TV odmontirati TV sprejemnik, da bi dobil samo velik računalniški zaslon, je večja grupacija družno udarila po meni, da me to ne reši RTV davka in da tega moraš plačevati ne glede na to, ali TV sploh imaš - torej tudi če ga resnično nimaš. Mislim, ene 2 strani je padalo po meni. OK, ampak pri nas je bilo takole: od RTV smo leta 2000 pridobili obrazec, s katerim smo izjavili, da nimamo svojega niti ne uporabljamo tujega TV sprejemnika, to smo oddali na RTV in tam so to sprejeli brez pripomb, čeprav živimo sredi Kranja in očitno imamo elektriko pa še internet za povrhu in stolp na Krvavcu se na oko vidi z ulice. In so nam nehali računati RTV in ga še danes po 16 letih ne računajo. In nihče ni prišel na ogled. In obrazec ni bil notarsko potrjen (kaj naj bi pa notar potrdil pravzaprav?). Meni se s tem zdi, da zakonito ne plaččujemo tega davka (RTV je presodil), ampak večina tu se ni strinjala. TV-ja pa res nimamo - nisem gledaj TV od svojega 17. leta, ko sem odšel od staršev, pa imam zdaj sivo brado.

Nikonja ::

tole spoštujem, dejansko ne gledaš tv in logično da ne boš plačeval, ampak da iščeš način kako da goljufaš (rtv prispevek) mi je hinavsko, ker so takvi prvi ki pljujejo po državi da ona krade od njih !!!
Fak, zakaj cel balkan boluje od sindroma da si največji car če zajebeš koga drugega - jebeš pošteno življenje, in potem se vsi sprašujejo zakaj smo v banani!

Sorry na OT !

d4vid ::

Zakaj bi se nategovali. Naj kodirajo programe, radio pa tudi mislim da ni problem kodirat na DAB. Kdor misli gledat, naj placuje. Osebno gledam samo FOX, discovery pa se kak program zaradi kake serije. Ostalo pa niti ne, tako da pop tvja in rtvja ne bi pogresal.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

sennheiser ::

Sploh se ne gre za to da karkoli kdo goljufa. Danse moramo vsako stvar plačat, po možnosti raje 3x za isto neumnost. Zame je to enako kot bencin.... dajatve, trošarine itd. in potem še ddv. Tukaj pa isto... reklama na reklamo potem pa še ni dost pa dejmo po narodu usekat. Imam tv, hudiča imam celo 3... ampak na nobenemu se ne gleda niti ena stvar od RTV. In zakaj potem bi moral njim plačevati? Tehnika omogoča da se vse zakodira. Enostavno folk poglejte mal... in oddate izjavo da nimate TV-ja. V stanovanje / hišo oz. dejansko na posestvo ti pa nimajo kj hodt - nedotakljivost stanovanja.

Luknja v sistemu ne pomeni goljufanje, ampak izkoriščanje obstoječega sistema. Pop TV in A kanal pa velja popolnoma enako. Če bodo ponudniki storitev vsaj malo pametni, bo zadeva šla v nek paket in se bomo sami odločali ja ali ne. Najraje bi videl da rata proplus paket pa naj bo vse kar ponujajo not. Na koncu bodo itak tako ceno dal, da je bolje imeti naročnino na netflix ali amazon prime.

scipascapa ::

Nikonja: če imajo tako kvaliteten program, naj uvedejo prostovoljni prispevek, pa da jih vidimo frajerje.
RTV SLO = VLADA. Pa ne moreš imeti nekaj tisoč zaposlenih za tako gnil program no.

St235 ::

sennheiser je izjavil:

Sploh se ne gre za to da karkoli kdo goljufa. Danse moramo vsako stvar plačat, po možnosti raje 3x za isto neumnost. Zame je to enako kot bencin.... dajatve, trošarine itd. in potem še ddv. Tukaj pa isto... reklama na reklamo potem pa še ni dost pa dejmo po narodu usekat. Imam tv, hudiča imam celo 3... ampak na nobenemu se ne gleda niti ena stvar od RTV. In zakaj potem bi moral njim plačevati? Tehnika omogoča da se vse zakodira. Enostavno folk poglejte mal... in oddate izjavo da nimate TV-ja. V stanovanje / hišo oz. dejansko na posestvo ti pa nimajo kj hodt - nedotakljivost stanovanja.

Luknja v sistemu ne pomeni goljufanje, ampak izkoriščanje obstoječega sistema. Pop TV in A kanal pa velja popolnoma enako. Če bodo ponudniki storitev vsaj malo pametni, bo zadeva šla v nek paket in se bomo sami odločali ja ali ne. Najraje bi videl da rata proplus paket pa naj bo vse kar ponujajo not. Na koncu bodo itak tako ceno dal, da je bolje imeti naročnino na netflix ali amazon prime.


Samo potem ne jokat ko drugi, vključno z državo to luknjo zaprejo s prstom v rit.

BorutK-73 ::

sennheiser je izjavil:

Pop TV in A kanal pa velja popolnoma enako. Če bodo ponudniki storitev vsaj malo pametni, bo zadeva šla v nek paket in se bomo sami odločali ja ali ne.

Sem 99% ziher da se to ne bo zgodilo. :(

c3p0 ::

Če bo dovolj odpovedi iz tega razloga, bodo. Ko jih udari po denarnici, se začne razmišljanje.

[D]emon ::

hahahaha :D bi rad videl ja, da ne bi dobival vsak mesec kuverte od RTV-ja ...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

diler515 ::

Nikonja je izjavil:

tole spoštujem, dejansko ne gledaš tv in logično da ne boš plačeval, ampak da iščeš način kako da goljufaš (rtv prispevek) mi je hinavsko, ker so takvi prvi ki pljujejo po državi da ona krade od njih !!!
Fak, zakaj cel balkan boluje od sindroma da si največji car če zajebeš koga drugega - jebeš pošteno življenje, in potem se vsi sprašujejo zakaj smo v banani!

Sorry na OT !

zakaj bi nekomu ki ima/gleda tv, ampak ne rtv slo in noče zanj plačevat, rekel da muti?

muti kvečjemu rtv, ki je izsilil ta nateg z rtv prispevkom

otago ::

Prispevke za domaco RTV imajo skoraj vse evropske drzave, verjetno tudi globalno. Motece je v Sloveniji, da so tam zaposleni ljudje z enotno filozofijo in politicnim razmisljanjem. To razmisljanje pa je precej navzkriz z realnostjo. In potem se folk buni, ker jim je vecina programskega dela anti, moderatorji in voditelji pa gredo na organ.

Velik je tudi razkorak prispevek-delovno placilo, v Nemciji je RTV prispevek ranga 17eur, v Slo 13 eur... Place pa nikjer priblizne.

konspirator ::

It is getting even better:
http://www.zurnal24.si/narocnino-bi-rad...

jusv ::

Super, denar pa naj kar direkt na Telekom nakažemo?

/sarcasm off
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Pithlit ::

Rešitev (za iptv) naj vsak kanal izstavi ISP-jem račun, ISP-ji pa naj ponudijo uporabnikom da si sestavijo svojo shemo iz individualnih programov. Pa bomo pol hitro videli kolk so te 'naši' kanali vredni.

660k€ za Planet na mesec? Ja, seveda...
Life is as complicated as we make it...

mihec87 ::

Pa naj jih dajo iz sheme ter kot doplačilo po želji-proplus shema, planettv shema...za sam doma film in nakit tv ne rabim in niti ne želim plačevat gdor hoče pa naj doplača...

Pithlit ::

Sej si ne upajo... Na t2, recimo, ponujajo "cinestar" paket. Raj une 2 al 3 kanale za 5€ kot pa vse 'naše' skupi.
Life is as complicated as we make it...

mihec87 ::

Pithlit je izjavil:

Sej si ne upajo... Na t2, recimo, ponujajo "cinestar" paket. Raj une 2 al 3 kanale za 5€ kot pa vse 'naše' skupi.


Operaterjem kaj druga ne ostane, ker za 6eur(pop,a,planet) podražat vse sheme ne bo šlo..

sennheiser ::

Idealno bi bilo, da vsi ponudniki IPTV, zadeve dajo v ločen paket, tako kot je recimo trenutno HBO in podobni.
Če na hitro pogledamo, proplus 5€, planet tv 1€, gleda se pa nič od tega... bo rezultat avtomatsko odjava IPTV in bomo že youtube itd. da bomo par stvari gledali brez reklam.
6€ je ogromen denar, sploh če upoštevamo da recimo T2 ponuja za ta denar namesto 50 programov, 125 programov. Tudi HBO, Cinestar itd. so programi, ki so v primerjavi z proplus in planet tv, dejansko vredni svojega denarja.

Če pa bodo to v osnovo dal, bo pa to pomoje prvi telekom. In potem bodo ostali sigurno sledili. Na koncu bomo pa vsi, ne glede na paket plačali, ker bodo to dali v najcenejšo shemo.
Lahko bi se tudi naslovilo vprašanje na proplus, če bo na ta račun precej mn reklam, pa mam občutek da se količina iz tedna v teden veča. Moto GP je odličen primer, kaj so na A kanalu naredili. Zadeva je imela toliko reklam, da si dejansko videl normalno max 1/3 dirke. To plačevati je pa bedarija prve klase.

Včasih so bile reklame supr... med filmom je bila reklama ali 2 in si vmes ustal pa šel na WC, po novo zalogo pjače hrane itd... Zdej pa toliko da skor celo kosilo večerjo zraven skuhaš.

oo7 ::

Predvidoma jutri naj bi Pro plus uradno objavil, da bodo ukinili možnost spremljanja Pop TV in Kanala A z anteno.

http://www.zurnal24.si/pop-tv-in-kanala...

tikitoki ::

Kar se mene tice jih lahko tudi ukinejo, ker ju ne spremljam:). Mislim, da vedno vec ljudi dela in misli enako.

St235 ::

Zdaj so na potezi operaterji. Ali bodo dvignili splošno naročnino, požrli dodaten strošek ali pa uvedli doplačilo za pop+A. Pri slednjem bi bilo zanimivo videt, koliko ljudi je dejansko pripravljeno to plačat. Bojim se da bistveno več, kot si tukaj mislimo.

trnvpeti ::

Ob vsej statistiki(taista statistika je omogocila veliko izboljsanje programov) v teh letih Pro plus tocno ve kaj dela...
In vecina ljudi(predvsem gospodinjstev) bo gladko placala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

polpo ::

St235 je izjavil:

Zdaj so na potezi operaterji. Ali bodo dvignili splošno naročnino, požrli dodaten strošek ali pa uvedli doplačilo za pop+A. Pri slednjem bi bilo zanimivo videt, koliko ljudi je dejansko pripravljeno to plačat. Bojim se da bistveno več, kot si tukaj mislimo.


Saj piše v članku, da sta prvi in četrti najbolj gledan kanal, torej jih je res veliko, ki bodo še naprej želeli jih gledati. In zaradi tega jih v posamezne pakete ne bodo dali.

MaCoFaCo ::

Glede na to da je še vedno kar kriza, se bo po mojem večina ljudi temu preprosto odpovedala. Če operater tega ne bo omogočal se ga po pač zamenjalo, konkurence je kar nekaj.
««
4 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424276 (18543) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440228 (33873) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631412 (26194) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510340 (5630) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan

Več podobnih tem