» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
2 / 72
»»

sisemen ::

Mah na t-2 so ze delali sranje zaradi casovnega zamika in so ga na t2 za poptv in a kanal izklopili. Rezultat? Nehal sem gledati oba kanala. 5+ minutni bloki reklam med filmom mi unicijo vsak film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

Invictus ::

T-2 ni delal sranja ampak ProPlus. Oni so to samo izklopili na njihovo zahtevo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mihec87 ::

Pa naj ta dva kanala dajo iz programske sheme, če jih pa gdo želi gledat pa naj doplača za proplus osnovno shemo...

otago ::

s7nf je izjavil:

Vsa zadeva bo padla v vodo takoj, ko bodo marketingarji/analitiki tole temo vidli.


Lastnik Soros pac forsira ameriski poslovni model. Zato so zaceli s Pop Brio, Voyo. To se ne more financno pokriti. Smo navajeni na travniške vsebine, konkurenca jih je prehitela(fox,hbo,abc itd...). Me zanima, kdo v vodstvu proplusa si upa reci ameriskim lastnikom, da pay per view content v Sloveniji ni vzdržen. Druge vizije/alternative zaračunavanja storitve niso imeli. Kar pomeni, da bi se morali odpustit :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Cervantes ::

sisemen je izjavil:

Mah na t-2 so ze delali sranje zaradi casovnega zamika in so ga na t2 za poptv in a kanal izklopili. Rezultat? Nehal sem gledati oba kanala. 5+ minutni bloki reklam med filmom mi unicijo vsak film.

Amis še ni podlegel.
Brez časovnega zamika pa na PopTV tudi vremenske napovedi ne pogledam več.

BorutK-73 ::

Cervantes je izjavil:

sisemen je izjavil:

Mah na t-2 so ze delali sranje zaradi casovnega zamika in so ga na t2 za poptv in a kanal izklopili. Rezultat? Nehal sem gledati oba kanala. 5+ minutni bloki reklam med filmom mi unicijo vsak film.

Amis še ni podlegel.
Brez časovnega zamika pa na PopTV tudi vremenske napovedi ne pogledam več.

Vreme se gleda na nacionalki.

AC_DC ::

Vreme se pogleda na
meteo.arso.gov.si
http://www.zamg.ac.at/cms/de/wetter/wet...

roCkY ::

Vreme se gleda na internetu. Poleg ARSO še vsaj ZAMG in nekaj "globalcev".

korenje3 ::

pač na pro plus so se znašli... da so lahko zbasali več reklam na program so naredili še 5 novih kanalov. le kako bi sicer lahko imel vsak novinar na pop-tv s.p. in plačo od 60000 do 200000€ bruto na leto?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Machete ::

S katerega rektuma si potegnil te cifre?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Pithlit ::

Kolk je cifra proplus HR?
Life is as complicated as we make it...

Arctander ::

Tisto so pretirane cifre, vseeno pa so določeni* plačani kar dobro za naše razmere. Oštir je na s.p. in je leta 2014 zaslužil 46.623€ (via Supervizor).

*Ljudje, ki nastopajo pred kamero, uredniki in vodstvene funkcije. Plače tehničnega osebja so dokaj švoh glede na količino dela, stres, urnike.

Pithlit ::

Jebiga... tud dicrapio ma obsceno plačo glede na tiste ki mu job omogočajo (scenaristi, maskerji, kamermani...).
Life is as complicated as we make it...

Cervantes ::

BorutK-73 je izjavil:

Cervantes je izjavil:

sisemen je izjavil:

Mah na t-2 so ze delali sranje zaradi casovnega zamika in so ga na t2 za poptv in a kanal izklopili. Rezultat? Nehal sem gledati oba kanala. 5+ minutni bloki reklam med filmom mi unicijo vsak film.

Amis še ni podlegel.
Brez časovnega zamika pa na PopTV tudi vremenske napovedi ne pogledam več.

Vreme se gleda na nacionalki.

Pol pa ne vreme, no.
Usodno vino sem mislil.

Cervantes ::

Pithlit je izjavil:

Jebiga... tud dicrapio ma obsceno plačo glede na tiste ki mu job omogočajo (scenaristi, maskerji, kamermani...).

Dicrapio... so pa v časih Titanica ene dame kar dol padale.
Sorry, OT.

msjr ::

Plačljiva ja. A potem brez reklam.

Sicer pa, še upokojenci so prešaltal na hbo in fox crime, ne vem kdo še sploh gleda to - aja, DarwiN gleda, sem skoraj spregledal :D

shadeX ::

d4vid je izjavil:

DarwiN je izjavil:

In kako naj jaz potem vsake 3 mesece gledam moj najljubši film Aljaska v plamenih s Steven Seagalom v glavni vlogi?

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Kje bom potem gledal Policijsko akademijo in Sam doma?

Resno: poglejte si njihovo Usodno vino. Samo kakšno minutko se potrudite. Potem pa poglejte še Planetovo štorijo. Razlika je očitna. Usodno vino je totalno negledljivo, pa ne zaradi zgodbe ampak zaradi tega, ker se igralci ne vživijo v vloge, govorijo popolnoma slovensko itd. Pri štoriji se vidi da so se malo bolj potrudili, zato pa je tudi tako popularna.

(Ne gledam ne eno ne drugo, fotr spremlja, pa včasih ulovim kako minutko :)))


No no, naj te ne bo sram. Štorja je izredno kvalitetno posneta, igranje je na nivoju. Sploh glede na to , da sem večino igralcev videl prvič in jih na začetku "popljuval" z amaterji, sem si kasneje premislil, kajti vsi zelo dobro igrajo - brez izjeme (ni sarkazem). Poglejte si naprimer igranje med "Gremo mi po svoje" in štorijo. Prvo je popolnoma negledljivo (izključujem zrneca).

Sicer je res, da je štorija slovenska limonada..ampak okej. Je slovenska in jo rad pogledam :)

Okapi ::

Tilen je izjavil:

Kdo pravi, da mora POP TV brezplačno oddajati na DVB-T? :)
Vsi, ki plačujejo za predvajanje oglasov.>:D Oglaševalci hočejo velik doseg in ta je mogoč samo, če lahko ljudje gledajo brezplačno. Tisti hip, ko bi poptv začel kasirati za gledanje programa, bi mu oglasni prihodki začeli padati.

korenje3 ::

Machete je izjavil:

S katerega rektuma si potegnil te cifre?


ta rektum je www.ajpes.si

naj še omenim, da je večina novinarjev začela brisat poslovne subjekte na vsak 1,5 leta, tako da poslovni izidi niso vidni javnosti. jih pa še veliko ohranja. najde se jih po njihovem imenu s.p.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

korenje3 ::

no enim low end novinarjem očitno ne gre tako dobro...
http://www.stop-neplacniki.si/mateja-ro...

sam za 5 ur dela na dan je to to...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

njyngs ::

Naj skenslajo pop tv in kanal a z liste programov. V sloveniji težko najdeš kateri drugi kanal, ki toliko poneumlja gledalce ter jih jebe v glavo z reklamami. Naj se odstranijo z liste kanalov, vključno s tistim papkom čakarmišem vred.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

d4vid ::

shadeX je izjavil:

d4vid je izjavil:

DarwiN je izjavil:

In kako naj jaz potem vsake 3 mesece gledam moj najljubši film Aljaska v plamenih s Steven Seagalom v glavni vlogi?

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Kje bom potem gledal Policijsko akademijo in Sam doma?

Resno: poglejte si njihovo Usodno vino. Samo kakšno minutko se potrudite. Potem pa poglejte še Planetovo štorijo. Razlika je očitna. Usodno vino je totalno negledljivo, pa ne zaradi zgodbe ampak zaradi tega, ker se igralci ne vživijo v vloge, govorijo popolnoma slovensko itd. Pri štoriji se vidi da so se malo bolj potrudili, zato pa je tudi tako popularna.

(Ne gledam ne eno ne drugo, fotr spremlja, pa včasih ulovim kako minutko :)))


No no, naj te ne bo sram. Štorja je izredno kvalitetno posneta, igranje je na nivoju. Sploh glede na to , da sem večino igralcev videl prvič in jih na začetku "popljuval" z amaterji, sem si kasneje premislil, kajti vsi zelo dobro igrajo - brez izjeme (ni sarkazem). Poglejte si naprimer igranje med "Gremo mi po svoje" in štorijo. Prvo je popolnoma negledljivo (izključujem zrneca).

Sicer je res, da je štorija slovenska limonada..ampak okej. Je slovenska in jo rad pogledam :)


Sram naj me bo česa? Res je, pri štoriji so se potrudili in dokazali da slovenci lahko imamo serijo, ki je kvalitetna.

Sicer je pa tudi Pop tv zgleda ugotovil, da kvaliteta niso brezvezni štosi dolgi 45 minut. Npr. NMK, lepo je biti sosed itd. Ampak še vedno je kvaliteta njihovih vsebin = 0. Usodno vino je res negledljivo. Obupno. Ne vem kdo sploh te serije spusti na TV. Se pa že od daleč pri tej seriji opazi, da je hitro skupaj zmetana, ker so pomoje opazili padec gledanosti v tistem času, ko je štorija.

Še enkrat, ne gledam nobene, ker mi ne odgovarja tematika. Saj na momente je zanimivo, ampak 45 minut raje počnem kaj drugega. Npr. grem s kolegi na pijačo ;)

Zanimiv mi je npr FOX in CBS, ta dva vidim da štancata TV serije kot po tekočem traku. Vsaka ima svoj delež gledalcev, res pa da jih tudi kar nekaj propade, vendar vsaj pomoje malo zaradi kvalitete, ampak zaradi tematike.

Kar v sloveniji manjka je še ena kriminalna serija kot jih je v ameriki cel kup :))

Pa še to: če bosta ta dva programa plačljiva, upam da propadeta. Namreč poznam kar nekaj ljudi ki gnoj podarijo. Samo proplus bi ga računal.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

nikjozo ::

"v časih Titanica ene dame kar dol padale"

Jap...in to dobesedno

The Player ::

Zanimivo je kako omenjate konkurenco (fox, HBO...), ki ni nič boljša od pop tvja in kanala a. Fox news je celo v ZDA na tako slabem nivoju kot 24ur pri nas.

Kar se pa tiče poneumljanja, bi pa lahko naštel kar vse TV kanale. Razen RTV ima še na momente kak pameten film, ki ni tipično holywoodske narave, se je pa tut poslabšal in ni več tak kot včasih.

Zanimiv je recimo Planet TV, ki ga še ni noben do sedaj omenil. Namreč le ta ima največ resničnostnih šovov in zdaleč poje Pop TV po poneumljanju ljudi. Namreč večina resničnostnih šovov, ki jih je prvotno predvajal Pop TV, razen šef išče gostilno, sedaj predvaja Planet TV.

Na koncu je edini problem, ki se lahko pojavi je ta, da na koncu, tebi nič, meni nič, prisilijo operaterja, da se podraži položnica, zato, da boš imel dostop do pop Tvja in a kanala, namesto, da bi ti dal operater možnost doplačila.

seveda se ve vnaprej odgovor kakšen bi bil ;)

shadeX ::

Najboljši TV kanal, ki praktično ne poneumlja ljudi je National Geographic. Ne da gledam, ampak ponavadi to gledajo pri boljši polovici in potem ulovim kak delček kakšnega dokumentarca. Uglavnem edini kanal, pri katerem se res lahko praktično človek izobražuje. Sicer je pa res, da kar sem slišal, je da veliko dokumentarcev ponavljajo.

korenje3 ::

sem gledal avatar danes... na 20 min 7 min reklam...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

McClane ::

Če želiš to prenašati, potem pa kar. Z boljšo polovico že kakšno leto sploh ne spremljava več popTV in kompanije. Preogromni oglasni bloki, ki uničijo še tisto malo kar bi si človek želel pogledati. Včasih sem prav pozabil kaj za eno stvar že gledam. To in pa njihovi kuharski šovi, oddaje in ponavljajoči se Talenti me pa res ne zanimajo.
Kar naj grejo na naročnino, me prav zanima končni razplet.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

digitalcek ::

Praktično vsi se pritožujete nad daleč preveč reklamami. Imate absolutno prav.

Me pa veseli, da ste se nekateri temu teženju zoperstavili tako, da sploh več ne gledate televizije.
In me veseli, da obstajajo tudi ljudje, ki gredo v centru Ljubljane mimo izložb in jih sploh ne zanima, kaj je v teh izložbah (vsaka podobnost z negledanjem TV je namerna!).
Za nakup nekega izdelka se taki začno zanimati šele, ko ugotovijo, da ga potrebujejo, prej pa ne.

In obstajajo ljudje (jih poznam osebno in to več kot enega), ki živijo po načelu: Imam, pa ne dam!

So pa celo taki (mogoče jim lahko rečemo minimalisti), ki trdijo,da ne potrebujejo popolnoma nič (razen hrane, pa še to ne kupujejo, temveč jo menjajo, ker jo nekaj pridelujejo sami), ki dobijo/nabavljajo nujno potrebne "tehnikalije" na Podarimo.si, ter na garažnih razprodajah, kjer je vse po evro ali dva.
Ter na izmenjavah robe, ki jih je v Sloveniji čedalje več...

Kakorkoli:

- Nič več ne bo tako, kot je bilo (v osemdesetih ind devetdesetih letih - glede prodaje).

- "Marketingarji" kmalu ne bodo več našli načina, kako prodati (seveda govorim o NEzmanipuliranemu delu populacije), ker so šli s teženjem in agresijo pri ponujanju DALEČ preko vsake še sprejemljive meje!

Zgodovina sprememb…

Machete ::

shadeX je izjavil:

Najboljši TV kanal, ki praktično ne poneumlja ljudi je National Geographic. Ne da gledam, ampak ponavadi to gledajo pri boljši polovici in potem ulovim kak delček kakšnega dokumentarca. Uglavnem edini kanal, pri katerem se res lahko praktično človek izobražuje. Sicer je pa res, da kar sem slišal, je da veliko dokumentarcev ponavljajo.


A dej ne se hecat. Totalno negledljivo. BAAAM. UUUU. MEGAA. SUPERFAST SUPERBIG blabla.. Premiso enega dela raztegnejo iz materiala za 5 min na 45min (+reklame). 25x ponovijo vse že povedano od začetka, teme (serije) so večinoma totalen pop garbage, senzacionalističen način pripovedovanja, prirejeni 'fakti' samo da je bolj pompozno itd, sfabricirani zapleti in zgodbe.. Nehal gledat že leta nazaj. Trenutno so edini pametni dokumentarci od BBCja, pa še ti padajo v kakovosti in se bližajo USA đerzi shore generaciji. Kakšen Vice na YT, kjer so res da bolj reportaže, in pa produkcije evropskih rtv hiš, ki jih pa težko najdeš ali ne razumeš, če ne govoriš tujih jezikov. NG in Dicovery = white trash wannabe science.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

polpo ::

korenje3 je izjavil:

sem gledal avatar danes... na 20 min 7 min reklam...


Maksimum je 12 minut reklam na polno uro (brez napovednikov filmov itd.) na komercialnih tv -> https://podcrto.si/vas-motijo-predolgi-...
Prijaviš lahko na -> http://www.akos-rs.si/prijava-krsitev-v... :P

scipascapa ::

12 minut na uro je absolutno preveč, to je 20%....10% bi bilo sprejemljivo....na pol ure 3 minute max, pa še to je preveč.

torrent reši vse.

Okapi ::

Me pa veseli, da ste se nekateri temu teženju zoperstavili tako, da sploh več ne gledate televizije.
Saj jo v resnici (kot aparat) še vedno gledajo, oziroma uporabljajo. Gledajo televizijske oddaje (serije, dokumentarce ...) brez oglasov, ukradene z neta.

O.

Mavrik ::

Okapi je izjavil:

Me pa veseli, da ste se nekateri temu teženju zoperstavili tako, da sploh več ne gledate televizije.
Saj jo v resnici (kot aparat) še vedno gledajo, oziroma uporabljajo. Gledajo televizijske oddaje (serije, dokumentarce ...) brez oglasov, kupljene z neta.

O.


Fixed it. Dobrodošel v 21. stoletju.
The truth is rarely pure and never simple.

Okapi ::

Lahko lažeš sam sebi, ni treba javno na netu.>:D

O.

Utk ::

Pri vseh svinjarijah, ki se dogajajo na svetu, zarad kakega filma na crno res ne mislim imet slabe vesti. Ker itak je pol ta film se 50x na poptv, samo 7 let kasneje.
Zanimivo pa da ima proplus skoraj monopol, ceprav jih "nihce" ne gleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

680x0 ::

Če bi ponudniki POPtv in A kanal ponudili v dodatnem paketu, v tem ne vidim nič napačnega, naj plača kdor jih želi gledat.

Bojim se le, da je tak model zaradi posledičnega padca gledanosti za POPtv popolnoma nesprejemljiv, zato bodo zagotovo pritiskali na ponudnike na način, da bodo ponudniki plačali, večje stroške pa prelili na vse uporabnike z zvišanjem naročnine ali umikom drugih programov iz navadne v dražje sheme.

Na koncu bo najbrž vse odvisno od kartelnega dogovora ponudnikov. POPtv ne more preživet brez prisotnosti pri operaterjih, posamezen operater pa se lahko znajde v nezavidljivem položaju, če bo edini, ki POPtvja ne bo imel.

Phantomeye ::

680x0 je izjavil:

Če bi ponudniki POPtv in A kanal ponudili v dodatnem paketu, v tem ne vidim nič napačnega, naj plača kdor jih želi gledat.

Bojim se le, da je tak model zaradi posledičnega padca gledanosti za POPtv popolnoma nesprejemljiv, zato bodo zagotovo pritiskali na ponudnike na način, da bodo ponudniki plačali, večje stroške pa prelili na vse uporabnike z zvišanjem naročnine ali umikom drugih programov iz navadne v dražje sheme.

Na koncu bo najbrž vse odvisno od kartelnega dogovora ponudnikov. POPtv ne more preživet brez prisotnosti pri operaterjih, posamezen operater pa se lahko znajde v nezavidljivem položaju, če bo edini, ki POPtvja ne bo imel.


jap. obstaja prav nek izraz za program, kamor ljudje najprej kliknejo, ko prižgejo TV.

opeter ::

V zadnjem času poleg RTVSLO programov gledam še PlanetTV (včasih zna bit kakšen zanimiv film). Seveda pa še ORF, pa HRT, če je kaj zanimivega na programu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izaso ::

Phantomeye je izjavil:

680x0 je izjavil:

Če bi ponudniki POPtv in A kanal ponudili v dodatnem paketu, v tem ne vidim nič napačnega, naj plača kdor jih želi gledat.

Bojim se le, da je tak model zaradi posledičnega padca gledanosti za POPtv popolnoma nesprejemljiv, zato bodo zagotovo pritiskali na ponudnike na način, da bodo ponudniki plačali, večje stroške pa prelili na vse uporabnike z zvišanjem naročnine ali umikom drugih programov iz navadne v dražje sheme.

Na koncu bo najbrž vse odvisno od kartelnega dogovora ponudnikov. POPtv ne more preživet brez prisotnosti pri operaterjih, posamezen operater pa se lahko znajde v nezavidljivem položaju, če bo edini, ki POPtvja ne bo imel.


jap. obstaja prav nek izraz za program, kamor ljudje najprej kliknejo, ko prižgejo TV.


Men pa se zdi, da naj dajo raje pop in kanal a ločeno, da doplačaš paket, če želiš gledat. Ker teh jajc nihče ne gleda. Ostala naročnina pa naj ostane kot je.

L1nK ::

Machete je izjavil:

shadeX je izjavil:

Najboljši TV kanal, ki praktično ne poneumlja ljudi je National Geographic. Ne da gledam, ampak ponavadi to gledajo pri boljši polovici in potem ulovim kak delček kakšnega dokumentarca. Uglavnem edini kanal, pri katerem se res lahko praktično človek izobražuje. Sicer je pa res, da kar sem slišal, je da veliko dokumentarcev ponavljajo.


A dej ne se hecat. Totalno negledljivo. BAAAM. UUUU. MEGAA. SUPERFAST SUPERBIG blabla.. Premiso enega dela raztegnejo iz materiala za 5 min na 45min (+reklame). 25x ponovijo vse že povedano od začetka, teme (serije) so večinoma totalen pop garbage, senzacionalističen način pripovedovanja, prirejeni 'fakti' samo da je bolj pompozno itd, sfabricirani zapleti in zgodbe.. Nehal gledat že leta nazaj. Trenutno so edini pametni dokumentarci od BBCja, pa še ti padajo v kakovosti in se bližajo USA đerzi shore generaciji. Kakšen Vice na YT, kjer so res da bolj reportaže, in pa produkcije evropskih rtv hiš, ki jih pa težko najdeš ali ne razumeš, če ne govoriš tujih jezikov. NG in Dicovery = white trash wannabe science.


to je samo delno res, edini pravi science program z resnimi dokuji je pravzaprav le še Discovery Science, NGC ima le še zelo mali del tega, Cosmos recimo je bil zadnje čase preblisk, večina je že smrdljivih na pol resničnostnih šovov v stilu slavljenja ameriške kulture in drugih neumnosti, pogojno dobri so pa še Viasat History (precej visoka kvaliteta, čeprav zelo veliko ponavljajo in je malo novih vsebin) in Nature, pa na Animal Planet so včasih dobri naravoslovni dokuji. Generalno gledano gre pa na žalost res vse skupaj strmo navzdol. Jaz sem se naročil na curiositystream.com, samo 5EUR na mesec.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Machete ::

L1nK je izjavil:

Jaz sem se naročil na curiositystream.com, samo 5EUR na mesec.


Hvala za tole, bom preveril.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

EdoK ::

Fantje, mi lahko tu tulimo koliko hočemo da POP sucks, bojim pa se, da smo tu v manjšini. Vedno me je strah volitev, izborov... ker IMHO ponavadi zmaga slabša izbira. V tem primeru me res skrbi, da bomo posredno plačevali popu, preko višje naročnine, da programov ne bodo dali v prosto izbiro. Verjetno ne verjamejo v realno možnost boljšega finačnega izplena, če ponovno zaklenejo svoje kanale.

radmannsdorf ::

odjaviš vse, pa je.

KraitPay ::

Eh ste nori. Če zaklenejo POP TV ali pa AKANAL med poročili, bodo starešine popokali od jeze. Ogromno starejših ljudi gleda najprej poročila na Akanalu, potem pa še ob 7h na POP TVju. Ker so pač take lepe "slike". In seveda samo politika in kako je vsepovsod slabo. Samo da ti dajo nekaj za "razmišljati" čeprav mogoče vse ni res.

Isti problem vidim v nekaterih časopisnih hišah. Slovenske Novice so katastrofa in ne spadajo med "novice" in resen časopis, ampak med rumene medije, ampak glej ga zlomka, letno je zmerom več njihovih bralcev, še bolj žalostno pa je to; da so najbolj bran časopis.
Tako da ne vem ali sem res tako čuden ali pa je ostalim tako vseeno, kaj preberejo in slišijo.

Spc ::

Zato pa imamo uplinke na satelitu.
Nobenih reklam in nobenih blesavih komentatorjev.
Pa še slika je 10000x boljša kot neki poptv.

8-)
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

c3p0 ::

Zato imamo eni travnik. IPTV osnovni paket imam zraven le zaradi tistih par športnih dogodkov na leto. Pa tudi tega ne rabim, odjavim IPTV v kratkem.

RTV naročnino pa smo zaenkrat žal primorani plačevat...

Jst ::

Zadnjič, ko sem bil na obisku pri kolegu, je imel prižgan TV, na NG, čeprav ga noben ni gledal.

In ko sem vsake toliko poškilil, so razlagali o "dejstvih" in "dokazih" o obstoju morskih deklic. Še grafika je bila Avatar-like pod vodo. Č ne bi pisalo National Geographics, bi mislil, da gledam kakšen Disney film.

Dokumentarcev, v pravem pomenu besede, je čedalje manj. Ta trend se je začel ene 2005. Sedaj ima kakšen kanal kakšen preblisk na leto in to je to.

Recimo Adam Curtis Bitter Lake je (bil) na voljo samo preko BBC stream-a. Pred 9/11 bi bil na BBC1 prime time slotu. Tako so ga pa (sploh v USA) raztrgali, da je kup domišljije, povezano v naracijsko zgodbo, da se očrni USA. Upam, da ima tip še službo. :/

edit: Oziroma da je še živ. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Pithlit ::

Jst je izjavil:

Zadnjič, ko sem bil na obisku pri kolegu, je imel prižgan TV, na NG, čeprav ga noben ni gledal.

In ko sem vsake toliko poškilil, so razlagali o "dejstvih" in "dokazih" o obstoju morskih deklic. Še grafika je bila Avatar-like pod vodo. Č ne bi pisalo National Geographics, bi mislil, da gledam kakšen Disney film.

1. Ta 'dokumentarec' pride z discraimerjem.
2. Ni bil na NGC ampak na Discovery/Animal planet.
3. Tudi NGC ni več kar je nekoč bil.
Life is as complicated as we make it...

BorutK-73 ::

Discovery, National Geographic in History so vsi po istem kopitu, 90% je reality show-ov.
Dokumentarce sam gledam na Viasat History in Explorer, Discovery Science in World, čeprav je tudi na teh programih kdaj kakšen reality vmes.;(

david_g ::

Proplus je enkrat iz izsiljevanjem na podlagi svoje monopolne pozicije že uspel. Namreč izgube iz naslova svojega projekta voyo so prenesli na kabelske operaterje in za to so ti posledično že dvignili enkrat cene. Samo javno niso tega upali na glas rečt. Po spominu mislim, da jim je uspelo pridobit okrog 3-5 tisoč naročnikov za voyo, rabli bi jih pa okoli 15 tisoč. Tako so takrat stisnili vse za ostale kanale kot so brio, kino in ne vem kaj še imajo.

Sedaj pa je prišlo tako daleč, da hočejo do konca stisnit operaterje, ki so sedaj javno spregovorili o tem. Pač proplus se je navadil na abnormalne razmere, ki so vladale do te krize. Vsak, ki je vsaj malo luciden mu je jasno zakaj je proplus pokrival ljubezensko afero varuha za konkurenco... le-ta je namreč hotel pošteno in pravično oglobiti proplus. Javna tajna je kako proplus izkrivlja in uničuje trg oglaševanja v Sloveniji. Preberite si poročilo o tem narejeno s strani urada za varstvo konkurence. Kazen ki bi jih doletela je bila miljonske narave... %prihodkov za več let po spominu.

Jaz si iskreno želim, da čim prej gredo na smetišče zgodovine oziroma da čim prej dočakajo trenutek streznitve, ker delajo izjemno škodo. Po mojem mnenju najbolj od vseh medijev najbolj izkrivljajo demokratične procese v Sloveniji. Izredno manipulativno ter pristransko poročanje. Prav vidi se, kdaj za kakšno novico stoji kakšen interes (recimo afera Mramor je čisti spin za prevzem slabe banke in kontrole nad prodajo slabih terjatev - jasno ti dodatki so itak absurd). Totalna pralnica možganov. Ko dobijo namig, znajo sesuti nekoga v sekundi... ko ne, izrazito perfidno poročanje, same logične manipulacije. Da ne omenjam njihovih reality showov... žajfnic...

Postali so tako močni, da je to že škodljivo na družbenem nivoju. Jaz sicer TV ne gledam, samo včasih za par minut pokukam na njihovo spletno stran in mi je takoj jasno, kam pes taco moli. Imajo pa neverjeten vpliv na razmišljanje folka, to opažam vsakodnevno. Na pop tv so rekli tako, na pop tv so rekli drugače... Iz psihološkega vidika se zdi, kot da je cel njihov koncept pisan na kožo povprečnega državljana Slovenije. Skratka nadaljevanje poneumljanja, pasivnosti, gradualizma...
««
2 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424278 (18545) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440230 (33875) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631414 (26196) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510340 (5630) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan

Več podobnih tem