» »

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human

1
2
»

scipascapa ::

super je meni.

edi45 ::

kaj je to bolj decision made špil al kak bi se izrazil? kolko sem gledal malo gameplay itd bolj kot ne so sami cutsceni in potem stiskaš gumbe za odločitev? podobno kot until dawn in beyond? Ali je bolj tak kot god of war in uncharted?

neverjetni99 ::

edi45 je izjavil:

kaj je to bolj decision made špil al kak bi se izrazil? kolko sem gledal malo gameplay itd bolj kot ne so sami cutsceni in potem stiskaš gumbe za odločitev? podobno kot until dawn in beyond? Ali je bolj tak kot god of war in uncharted?


Mene je to tudi strah, saj sem slišal nekaj podobnega za to igro in mi glih ni takšne igre za igrat.

oo7 ::

edi45 je izjavil:

kaj je to bolj decision made špil al kak bi se izrazil? kolko sem gledal malo gameplay itd bolj kot ne so sami cutsceni in potem stiskaš gumbe za odločitev? podobno kot until dawn in beyond? Ali je bolj tak kot god of war in uncharted?



Igra je na tak način kot Heavy Rain ali Beyond: Two Souls saj gre za istega razvijalca.

filip007 ::

Sem jo obrnil v 10 urah, od 3 popoldne do 1 zjutraj. Začne se hudo potem pa, saj pravim kot film, gledaš do konca.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

edi45 ::

Sem vseeno jo kupil in obrnil v 8 al 9 urah. Vse kar lahko recem je wow. Zelo zelo dobro igra sploh kaj se zgodbe tice. Sem ze zacel znova igrat, vendar z drugacnimi odlocitvami da pridem do drugacnega konca. Saj so mi ubili Karo pa Alice na meji z Kanado>:D

Pa grafika je tudi nenormalno dobra:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

filip007 ::

Sredi dneva v mestu ni nič posebnega, tam se mi zdi da so varčevali za PS4 PRO.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

edi45 ::

filip007 je izjavil:

Sredi dneva v mestu ni nič posebnega, tam se mi zdi da so varčevali za PS4 PRO.

odvisno tudi kakšen TV imaš.

filip007 ::

TV nima veze, če igra včasih izgleda kot 10 let stara avantura, samo v mestu, saj pravim.

Na TV sem izklopil varčevanje barv je bil trapasti eko vklopljen, pa kontrast do konca je bil na 95.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

Detroit Closing in on 3 Million Units Sold; Quantic Dream Aiming to Expand Studio to 300 Developers

https://wccftech.com/detroit-3-million-...

scipascapa ::

prodal so se Kitajcem, malce preslaba prodaja je bila....igra je drugače ZELO dobra.

Tr0n ::

Ne, ni zelo dobra, niti ni malo dobra. Je genericno skrupcalo od David Cage-a, ki misli, da je z igro kaj pametnega povedal, pa dejansko ni. :)

oo7 ::

Quantic Dream to Drop PlayStation Exclusivity For Future Games

https://www.trueachievements.com/n36216...

kitl76 ::

Počaki, da Sony malo več denarja nakaže se bodo premislil hitro.

ahac ::

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls in Heavy Rain prihajajo na PC (Epic Games Store)
https://www.gameinformer.com/gdc-2019/2...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

imagodei ::

Enkrat sem že omenjal TV serijo, ki ima mnogo vzporednic s tole igro in je po moje maksimalno underrated. Mogoče je prva sezona res nekoliko počasna in malenkost neatraktivna, v nadaljevanju se pa, vsaj meni, zdi top. Lahko tudi mnogo vzporednic z aktualnim dogajanjem po svetu potegneš...

I'll just leave this here:


Aja, pa ambient muska je tudi taka, ... Zanimiva. :)
- Hoc est qui sumus -

wired ::

ahac je izjavil:

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls in Heavy Rain prihajajo na PC (Epic Games Store)
https://www.gameinformer.com/gdc-2019/2...

Zelo lepo "darilo" za PC gamerje.
Cage sicer ni za vsakogar, komur pa sede, uživa.
Sploh Heavy Rain je bil za svoj čas (PS3) nekaj posebnega, Beyond je bil mogoče malo slabši, Detroit pa spet zelo dober.
Nekateri smo pa že prej uživali v Fahrenheit-u.

oo7 ::

Detroit: Become Human minimum requirements:

OS: Windows 7-64 bits
Processor: i5-2400 @ 3.4GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 or equivalent
VRAM: 2 GB
Graphics API: Vulkan



Detroit: Become Human recommended requirements:

OS: Windows 10-64 bits
Processor: I7-2700K or equivalent
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1080 or equivalent
VRAM: 8 GB
Graphics API: Vulkan

kitl76 ::

Začel igrat. Presentljivo te vleče naprej. Zanimiv koncept igre.

oo7 ::

Demo bo na voljo 27 junija 2019

Alien123 ::

Špila kdo? Je "zastonj", če imaš ps plus

kitl76 ::

Jaz sem jo že pred 3 meseci preigral, zdaj igram heavy rain, ki je tudi zastonj.

oo7 ::

Detroit: Become Human - PC Teaser Trailer

m0f0x ::

V redu je tale Detroit.

Heavy rain sem jaz tudi začel igrat po Detroitu, ampak nisem zdržal niti pol ure.

ahac ::

Detroit: Become Human - Official PC Release Date Trailer (4K)


12.12. na Epic Games Store
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Detroit: Become Human Official PC Requirements


Minimum Spec:
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.2 GHz (6 to 8 logical cores minimum highly recommended)
Memory: 8GB RAM
Video: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon HD 7950
Video RAM: 3GB or more

Recommended Spec:
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: i5-8400 @ 2.8GHz or Ryzen 5 1600
Memory: 16GB RAM
Video: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
Video RAM: 4GB or more

oo7 ::

18 junija bo igra Detroit: Become Human na voljo tudi na Steamu...............

Machete ::

Jaz sem navdušen. Ajde, saj protagonisti so malce plehki in stereotipni, ampak koncept celote je vrhunski. Glasovi in obrazi so fenomenalni. Engine je malce hecen, ker določene stvari zgledajo slabo, kot leta 2005, določene pa so fotorealistične.. Tudi kontroler je počasi iz spanja prešel v visoke obrate. Priporočam namesto filma zvečer :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Furbo ::

Eh zakaj te 'igre' sploh rabijo hud pc.. a jih ne bi bilo bolje dati kar na video dvd in potem izbiraš med tistimi par možnostmi, kam se bo fil.. pardon igra odivjala naprej? :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Machete ::

Ja pa ni tako malo za klofat v akcijskih sekvencah.. Ni samo izbiranje dialogov. Pa še zato, ker se 'igrane' igre nekako niso prijele.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Izi ::

Furbo je izjavil:

Eh zakaj te 'igre' sploh rabijo hud pc.. a jih ne bi bilo bolje dati kar na video dvd in potem izbiraš med tistimi par možnostmi, kam se bo fil.. pardon igra odivjala naprej? :)

Saj so poskušali (Black Mirror: Bandersnatch (2018)), pa izkušnja izpade bistveno slabše, hudo dražje je vse skupaj in na koncu je še dobiček občutno manjši. Poleg tega interaktivni film ne more biti ne na plošči, ne v kinu, ampak nujno rabi pretočni servis kot na primer Netflix.
Skratka, odločitve v zgodbi so, in bodo tudi v prihodnje, domena iger. Še posebej sedaj, ko je grafika že tako napredovala, da komajda še ločiš med živimi igralci in programiranimi.

Machete ::

Zlatko vas pozdravlja.


LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

rezator ::

Priporoča kdo kaj podobnega? Za Heavy Rain in Beyond Two Souls vem.
Some people feel the rain. Others just get wet.

yayo ::

rezator je izjavil:

Priporoča kdo kaj podobnega? Za Heavy Rain in Beyond Two Souls vem.

Indigo Prophecy (Fahrenheit) prva igra istih razvijalcev, Until Dawn v podobnem stilu a grozljivka,

Zmajc ::

Until Dawn ni glih super podobna igra, je bolj "who will survive the night" horror igra brez neke bolj kompleksne zgodbe.

Edino kaj imata skupno je mo-cap pravih igralcev in nelinerna zgodba.

yayo ::

:)) ok Mr. Pikolovec, sedaj pa predlagaj igro, ki je bolj podobna, da bo OP imel kaj od tega.

Zmajc ::

Težko najti kaj podobnega sploh .... ker so Quantic Dream igre unikat. :D

yayo ::

bom jaz predlagal še eno. 428: Shibuya Scramble je "visual novel" Posneta kot fotoroman, samo s slikami in tekstom. Priporočam ljubiletljem mang in animejev, ker se bodo takoj znašli.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Eclipse

Oddelek: Igre
111231 (676) oo7
»

Beyond: Two Souls

Oddelek: Igre
393168 (1258) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211764 (9810) jype
»

BATMAN - The Telltale Series

Oddelek: Igre
232380 (1235) oo7
»

Igre za PlayStation 3 prihajajo na osebne računalnike

Oddelek: Novice / Konzole
257845 (4906) Machete

Več podobnih tem