» »

Age of empires 2

Age of empires 2

«
1
2

eter ::

Moje mnenje: ena najboljših strategij vseh časov
še kdo špila prek neta?
Se loh kdaj zmenmo za kak špil
pište!
Don't worry, probably i'm wrong.
  • polepsal: ahac ()

waLkeR^! ::

Sem imel to zadevco na računalniku, vendar je bila težava s patchom, ker mi ni prijel... 8-)
Don't annoy me. I can be really really strange.

Dejcc ::

Uff smo tega vcasih prek neta prespilal na msn zone.... takrt sm meu se dial up, pol k sm dobu pa adsl pa nism vec spilov:\ Se zmer se pa lahk zmenmo za spil!

LP!

eter ::

ja patch ne dela če nimaš originala oziroma dobrega cracka=) ki ga pa loh dokaj preprosto najdeš.
a kdo pozna all seeing eye?
Don't worry, probably i'm wrong.

Neon87 ::

Mi igramo ja.
Se strinjam da je to najboljša igra vseh časov.
Imam ASE.
Pošlji mi msn naslov, če maš, da te dam v stike za AOE.

:D

waLkeR^! ::

eter kaj si mogel vse popraviti? saj si vedel da sem mislil cracka- zato mi potem patch ni prijel
Don't annoy me. I can be really really strange.

OmegaBlue ::

Alo fantje ne mi več omenjat "Krekov" in "Pečev" ker bo šla tema pod ključ.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Nejc Pintar ::

hm, je to prepovedana beseda, mislim da stvar samo ne sme biti zahtevana/poslana/nagovarjanje, lahko pa zakleneš če nekdo nagovarja k krekanju
Lahko je biti prvi, če si edini!

OmegaBlue ::

Prav k temu namigujem, ne mi podajat linkov.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

tt2 ::

Da, spet malo obudim zadevo. Po dolgem času me je spet zamikala tale igra, sedaj me pa zanima par stvari. Igre nikoli nisem igral preko neta, zato me zanima, a je kakšna stran ali kako se da sploh najti igralce za igranje po netu. Potem me še zanima (tisti, ki igro res poznate v nulo), katere civilizacije so najmočnejše za igranje 1vs1, katere 2vs2 in nato še 4vs4. Res, da ima vsaka civilizacija svoje bonuse, ampak nekatere so pač slabše. Sem malo googlal in našel, da imajo ljudje za najmočnejše civ korejce, saracene, bizantince, potem nekako sledijo tevtoni, perzijci in pa turki, španci. Ampak to so zelo subjektivna mnenja, ki sem jih našel. Ni mi ravno jasno v čem so bizantinci tako dobri, kajti berem, da so zelo močni v po imperialnem času, ampak kaj imajo potem tako dobrega napram ostalim?

ZilexFTW ::

A kdo spila prek vooblyja? Se zmenmo za en spil ane jurassic 2 al pa kksn rpg mod al pa navadn tdm

BorutO ::

Jaz imam AeO2, samo je grafika taka, da te srat in scat ... mogel bi si HD kupiti preko steama ... Drugače pa sem pred leti, ko sem še nekaj igral, tolkel največjo težavnost ... simpl kot pasulj ... na začetku sem crkaval ... potem pa parkrat povohunil in gledal z marcom pa polom, kako sploh računalnik začne igrati, kaj najprej dela itd .. ko sem enkrat dobil feeling za hitrost, me je ai redko premagal. :P Ko kupim HD, pa veš, da lahko komot lopnemo to igro ...

bajsibajsi ::

HD edition ni nic boljsa. Brez modificiranja "zoom out" zajame cisto premalo ozemlja. HD verzijo imam na Steamu. Pred tem sem ze igral AOE3. Po AOE3 ni bilo vec sans, da bi se spravil v mazohizem z igranjem AOE2.

ZilexFTW ::

Drgac sta na vooblyju obe verziji HD in navadna ampak spilam navadno ker je vec serverjev pa lahko nardimo klan na vooblyju sm andy5563

PARTyZAN ::

galu ::

Močno upam, da je to vse skup le ogrevanje za AOE IV (ali pa vsaj AOE III remake / expansion)
Tako to gre.

TehDucky ::

Meni je pa čisto kul za dodatek k AoE2:HD, ne poznam tok velkega communitija za tok staro igro razn za kakšen starcraft 1 mogoč.

Všeč mi je, da se ti developerji za HD in Forgotten trudijo najti vse možne načine, kako iz starega pogona dobiti čimbolj uporabniku prijaznega. Vseeno igra dela na enmu jedru in baje je težava z veliko količino dreves in vojske naenkrat, ker je pač star pogon in takrat se frame rate ustavljajo. Baje z najnovejšim patchom, ki je bil ta teden enkrat, so pospešili delovanje na starejših računalnikih za kar dosti.

Sem pa še bral da verjetno ne bo več prav Microsoftovih naslednikov AoE, če že bodo. Namreč oni so se vrgli v konzole in tam strategije ne laufajo. Mogoče bo tako kot s HD remakeom od dvojke, pobral svoj delež in mirno.

oo7 ::

Age of Empires II HD: The African Kingdoms - Teaser

galu ::

Te priredbe originalnega AOE2 theme songa, za vsak paket kultur (še v AOE3!) so prav fantastične.
Tako to gre.

oo7 ::

Age of Empires: Definitive Edition announcement trailer



It's got 4K graphics and a remastered soundtrack, new zoom levels, and improved gameplay. Beta sign-ups now available.

Vanadium ::

Se je kdo uspel prijavit na beta? meni nikakor ne uspe

val46 ::

Kot vidim na njihovi spletni strani, morš za se prijavit na beta testiranje, imet xbox live acount. Mar to pomeni, da delajo igro sam za xbox???

abyssus ::

Xbox Live imaš tudi na win10. :)

@Vanadium meni tudi ni šlo, vse do danes - poskušaj :)

Vanadium ::

Meni skos to ven vrže:
There is a problem with your login. Please be sure you are using a Microsoft account with an XBox Live account associated and that you have authorized access to your profile information if prompted.


Imam pa linkan xbox account (normalno brskam po storu v win10)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

abyssus ::

Morda bo potreben @outlook.com račun, na katerega je vezan Xbox Live - nisem 100%, vem pa, da imam jaz zadevo tako urejeno. Prav tako se je registrirala punca, ki ima isto @outlook račun, vendar pa xbox live še ni imela. Poskusi.

kitl76 ::

Jaz imam xbox live vezaqn na mail od T-2.

galu ::

https://account.microsoft.com/services

Tule bi naj bil nek link s tekstom "Povežite svoj obstoječi račun z Xbox Live" oz. nekaj podobnega.

P.S. tole posiljevanje z MS storitvami je res tečno.
Tako to gre.

sentiš ::

Tukaj imate rešitev:

When you get to the page that displays your gamertag and asks for an email address, do the following:
Open your browsers console window, for Chrome the shortcut is CTRL + SHIFT + J.
Now type the following: $("#beta-name").val("GAMERTAG")
Replace GAMERTAG with the gamertag displayed and hit enter.
Now go ahead and click signup/submit and wait for your email

Kurzweil ::

Jaz sem se tudi prijavil na beto od 1. dela... sem pa danes nekje zasledil zabaven komentar:

"EPIC JOKE GAME EVER ?

- build a stone barracks with wood
- explorer the whole map with a sheep
- destroy enemy walls with swords and arrows
- attacking enemy castle with swords and it burns
- extinguish fire building with a hammer
- 10 elephants fit on boat , 11 archers wont
- shoot 14 arrows but kill only 1 soldier
- Vikings vs Koreans vs Aztecs in TEXAS ?
- extremely fat king but can run faster than cavalary
- convert catapult to christianity
- the world wonder is been attacked , type "how do you turn this on" ?

but still i love this game when i was young"

matobeli ::

A sem prav ugotovil da je ta "definitive edition" remake aoe 1 in ne 2?

Sem pa včeraj moral eno seanso nardit enega aoe2 hd edition. Kar paše po tolkih letih

abyssus ::

AoE 1 remastered je ja.

opeter ::

Saj dvojko imaš že HD varianto.

Ta nov AoE Remastered ne bo nič drugega, kot kvazi bolj podrobno narisani sprajti (podobno kot prihajajoči Starcraft 4k Remastered).
Torej 2D izometrična grafika ostane, edina sprememba bo (dosti) večja ločljivost in podrobnejša grafika. Pa baje bodo igralnost nekaj spremenili (?)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matobeli ::

Sej ta sprememba igralnosti bo prav prišla, naj bi dodali zoom in/out.
Pa kakor sem gledal na forumu naj bi se dodalo nacije in uravnovesilo par stvari.

oo7 ::

Age of Empires II DE - E3 2019 - Gameplay Trailer

vostok_1 ::

Hmm, pa ni blo že enih kup retouchov.
Svašta.

Naj raje naredijo spet nekaj kvalitetnega, ne pa te grinding snoozfest, ki jih delajo danes.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

grimisbackyo ::

Wait, what? Tole sem pa čakal že vse od izida AOE1 DE.

LunKi ::

Novi AoE dela Relic drugače

matobeli ::

Survey za insider program aoe2 oddan, zdej pa držat pesti da me izberejo 8-)

oo7 ::

Age of Empires II Definitive Edition - X019 - Launch Trailer



Igra je že izšla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kurzweil ::

oo7 je izjavil:

Age of Empires II Definitive Edition - X019 - Launch Trailer



Igra je že izšla.


Že igram... bo treba zgleda mal nazaj v formo, prejle sem malce testiral in so me na 2. težavnostno stopnjo skloftali kot jabčka... pa še z namenom sem dal na lahko, da pridem malce nazaj noter. AI ni več tako stupid, kot je bil včasih na prve težavnostne stopnje :))

abyssus ::

AoE2 so naštancali sedaj že v dveh različicah a? AoM pa nočejo. :/

DonMatejo ::

če bi kdo igral, ping me: fearless_mm on steam

sem zelo casual player

Konlov ::

Uff, AOE sem pa mislil, da je že okoli 15-16...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

WhiteAngel ::

Če koga zanima:

Kurzweil ::

WhiteAngel je izjavil:

Če koga zanima:


Bom probal...

Konlov ::

Kako pravzaprav tole gre. Tu pišete, da je dvojka letos out, tam v sosednji temi se pa štirka oglašuje?

Kurzweil ::

Konlov je izjavil:

Kako pravzaprav tole gre. Tu pišete, da je dvojka letos out, tam v sosednji temi se pa štirka oglašuje?


Ne vem povsem točno, kaj si mislil. Drugače pa ja, ven je prišla "remastered" 2. igra Ago of Empires, ki je malce spiljena (predvsem grafično)... prihaja pa tudi Age of Empires 4, ki pa mislim, da ga ne bo izdal Ensemble Studio, ampak Relic... ja AoE so tako kultne igre, da si vsaka zasluži svoj topic :P

Konlov ::

Sprašujem zato, ker bom eno kupil, pa nebi rad pred pred zadnje, ampak zadnjo. Torej je sedaj zadnja dvojka remastered?

Kurzweil ::

WhiteAngel je izjavil:

Če koga zanima:


A vidim, da je precej podobno AoE... tamle sem probal online in pravi da server ni active, je kdaj server available pri tej alpha verziji ? Bi bilo za probat...

Konlov ::

Kako gre tole. Mi misije al kaj ni priznalo, ker sem dal chatkode.
Eng. pa ne znam toliko, da bi razumel, kaj hoče.
Ko bi vsaj tekst datoteke kdo prevedel...
Na microsoft slo so me prevezali na xbox, tam me pa nihče ni razumel...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611180 (674) mtosev
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910513 (967) ahac
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536883 (14902) msms
»

Age of empires 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
677847 (1653) oo7
»

Po dveh desetletjih velika vrnitev Age of Empires 2

Oddelek: Novice / Igre
408994 (4975) GupeM

Več podobnih tem