» »

Strižnik las

Strižnik las

kitajc ::

Ponavadi se strižem na okoli 3-5 cm. Potem se mi "ne da" k frizerju tudi po pol leta. Vidim, da nekateri strižniki omogočajo rezanje na dolžino okoli 4 cm. Zabrita frizura mi ni všeč in imam rad nekaj las - vsaj 3 cm.

Ali bi izgledalo ok, če bi se po celotni glavi obril na 3-4 cm?

Mi morda priporočate kak strižnik?

Recimo taka frizura:
https://www.google.si/imgres?imgurl=htt...
  • spremenilo: kitajc ()

kitajc ::

A noben ne počne tega?

Razmišljal, da bi kupil tega:

https://www.bigbang.si/nega-las/hc74601...

Ni najcenejši, a ravno omogoča striženje do 42mm in uzgleda bolj kakovostno kot ostali. Verjamem, da je za striženje na 1 centimeter in podobno dober vsak strižnik.

Mnenja....

koyotee ::

Ma sam ne kupt mašine za 20€, pa boš ok. Js se sam pobrijem vsake tok, na 20-25mm, mam pa sicer enga philipsa, ki je bolj namenjenu urejevanju brade, ampak ima tudi nastavek za striženje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Metulj-1 ::

Jest mam tegale.http://www.klevi.si/izdelek/4008-0480/s... .Ni do 42 mm ampak dela pa ko šus. Neprimerljivo z ostalimi jajci katere sem imel prej. Dal 50 eur zanj pred cca 2 leti pri Kleviju. So ga dobr podražili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Metulj-1 ()

kitajc ::

Sem kar kupil tistega iz mojega zgornjega linka in ga seveda tudi preskusil. Zelo zadovoljen, sploh za prvič. Z nastavkom 3,5cm sem postrigel celotno glavo, težave pa sem imel na zatilju. Ni mi povsem uspelo, a verjetno bo drugič boljše.

Kakor sem ugotovil, je bolje, da so lasje kar precej mokri - ne le vlažni. Sam imam ravne in goste. Pred striženjem so bili dolgo okoli 8cm, zato sem moral kar velikokrat potegniti strižnik preko glave. Verjamem, da je s krajšimi lasmi to lažje. Zdi sem mi, da ti strižniki niso ravno primerni za daljše dolžine.

Kako si postrižete/pobrijete lasje na zatilju? Sprašujem le tiste, ki se strižete na malo daljšo dolžino.

fosil ::

kitajc je izjavil:

Kako si postrižete/pobrijete lasje na zatilju? Sprašujem le tiste, ki se strižete na malo daljšo dolžino.

Lase, ki jih nočeš pobrit pokriješ z roko (roko naštimaš v ogledalu), nato pobriješ do roke.
Tako je!

MIHAc27 ::

koyotee je izjavil:

Ma sam ne kupt mašine za 20€, pa boš ok. Js se sam pobrijem vsake tok, na 20-25mm, mam pa sicer enga philipsa, ki je bolj namenjenu urejevanju brade, ampak ima tudi nastavek za striženje.


Zakaj pa ne. Jaz sem za prvega kupil enga iz Hoferja (mogoče je bil tudi Lidl) za 7€. Po enem letu je res baterija crknila, ampak to sem komot sam popravil in zvezal, da deluje preko napajalnika.

Za rojstni dan sem potem res dobil enega za 50€, ki ga sedaj stalno uporabljam. Ima več nastavkov zraven, škarjice,... pa baterija še vedno dela BP. Malo razlike se opazi, ampak tudi tisti za 7€ je svoje delo v redu opravil. Se pa strižem ponavadi na 12mm tako da ne vem kako zgleda z nastavkom za 3-4cm.

kitajc ::

Ne vem, če bi šlo s tistim za 20€. Pri kratkih laseh morda še, pri daljšim pa najbrž ne.

Sicer pa super zadevca! Zakaj se nisem tega spomnil 10 let prej.

Striženje/britje zatilja bo kar težavno. Najbrž bi si lahko pomagal tudi z glavnikom.

Wolfie ::

A je še kdo opazil, kako malo zaloge strižnikov las imajo v trgovinah in na spletu? A so jim med karanteno toliko robe pokupil, ker so se ljudje sami strigli ali je kaj drugega?

Kvinta ::

Moser ma vedno še vedno vse svoje modele ni pa to neka leva kitajska firma.
A.C.A.B

Ganon ::

Kateri strižnik ima nastavek iz kvalitetnega materiala? Na remingtonu imam že tretjega, dva sta se zlomila. Kupiš lahko pa samo komplet, majhnega in velikega, čeprav slednji ni bil nikoli v uporabi. ;((

kuall ::

kitajc je izjavil:

Potem se mi "ne da" k frizerju tudi po pol leta.


Jaz po tanovem vzemam striženje las kot masažo glave. Za pol ure 16EUR cenejše masaže ne dobiš. Najdem eno seksi frizerko. Grem na 14 dni k njej. :) Ji še pritrdim, da mi umije lase prej in potem. Sem po tem striženju čist sproščen od stresne službe. Združim prijetno s koristim: lep sem pa že uživam v "masaži".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

janezvalva ::

@kuall
:))
če tako gledaš, je to "money well spent"

po dugi strani pa reskiraš, ker nekdo pol ure maha s škarjami okrog tvoje glave.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210086 (3240) Berserker

Absurdne cene frizerskih storitev za ženske (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16323496 (18356) BigWhale
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428455 (1245) Phantomeye
»

Kje kupiti kvaliteten strižnik las? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5931126 (14306) mulc007
»

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Oddelek: Loža
1910944 (6537) Deetron

Več podobnih tem