» »

Win XP Administrator password

Win XP Administrator password

sloncek ::

No zanima me kaj lahko naredim če nimam Administrator passworda za v WinXP. Nekje moram neki naštimat pa so zgubil password. Se da nekak vse te uporabnike povozt, ki so naštimani pa dat nove notr ali pa koko drugač pridt do Administratorskih privilegijev ?

Hvala za odgovore

OmegaBlue ::

Lahko probaš dobit password če uporabiš tole stvarco klele link

Mej se
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

sloncek ::

Hvala za link bom probu :)

berta ::

Hm. Obstaja program (Boot CD), ki se mu reče Super ERD(easy recovery disc) in z njim se da vsakemu uporabniku naštimat novo geslo(tudi Administratorju) tudi če si prejšnjega pozabil. Stvar deluje za WINXP, win2k,... :D :\

sloncek ::

Hm mogoče še veš kje se ga da presnet ?

eger ::

MrGTO ::

mene pa zanima ce se da sam pogledat kaksen password je od administratorja???Kajti v vseh programih sem zasledil da se password sam zamenja! A se da to kako naredit?

Lp, Oblak

MadMax ::

Če imaš pravico razpolagat z računalnikom oziroma je tvoj, menjava gesla ni problem.
Če pa bi rad nepooblaščeno pridobil admin pravice, je pa treba prej Pravila prebrat...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Tomi ::

To, da se ne pogledati adminskega passworda je po moje kar lepa funkcija programa, ker vsak (pravi, samo shekani) admin bo opazil, da je nekaj narobe. Če pa preprosto vse dela in so passwordi enaki, potem pa nejbrž ne bo. Imam prav?
metrodusa.blogspot.com

OmegaBlue ::

Če hočeš gesla u računalniku samo pogledat kašna so pa uporabi @stake LC4 je hud program moje 12 mestno geslo je podru v 3 sekundah :|
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

ddeben ::

Js tud resno priporocam de si downloadas @stake LC4- meni zlo pomagal!!!:D :D :D :D :D pejt pa google pa vpisi ime...

hruske ::

Rad imam tole državico. <3

Xion ::

Ce ima na racunalniku se kak drug uporabnik administratorske pravice, potem samo v comand prompt napises net user administrator novogeslo in pac nastavis novo geslo.
(razen ce so uporabniki tistega racunalnika custveno navezani na staro geslo)

js pac ::

alo, ljudje...
js bi sam uprašu kok lahk zaščitim administratorjeu password pred udiranje/hekanjem?
a je kak program?

brat se neki pametnega dela, pa bi ga rad za****

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: js pac ()

cyber_killer ::

@js_pac
Nemoreš.

js pac ::

dobr, hvala

jan01 ::

YES WE CAN!
Za osnovo:
1. ohišje zakleni s dobro ključavnico, v biosu nastavi, da se boota samo iz diska(in nič drugega) in nastavi geslo za bios
2. disabliraj privzeti račun administrator, če ga ne uporabljaš(imaš druge administratorje)
3. disabliraj zanič lm hash http://support.microsoft.com/default.as...
4. spremeni administratorjevo geslo: vsaj 14znakov, male, velike črke, številke in še posebni znaki. Najbolj enostavno je, da si spomniš 2 ali več besed. Vmes, po in/ali pred besedami(velike male črke) pa še kake številke in znaki... Enostavno prideš do lahko zapomnljivega gesla s več kot 15 znaki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win xp Administrativne pravice! Težave... Rabim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
281728 (1508) smrekca

kako vdreti v lasten računalnik če pozabiš geslo

Oddelek: Operacijski sistemi
96574 (5483) bluefish
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203131 (2824) StratOS
»

Ukradeno geslo

Oddelek: Operacijski sistemi
61677 (1393) urarrr
»

WinXP administator password

Oddelek: Operacijski sistemi
5893 (837) C00PER

Več podobnih tem