» »

WinXP administator password

WinXP administator password

C00PER ::

Pozdravljeni !

Zanima me, če se da na kakšen način odstranit od odkrit password za administratorski login pri WinXP. Nekaj sem namreč testiral in v isti minuti le-tega pozabil....stupid me :P zdaj niti nočem restartat kompa, dokler ne ugotovim kako se da le-tega odstranit oz. spremenit ... by the way - administratorski login je edini, ki sploh je na kišti ...

PLEASE HELP !
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !
  • spremenil: C00PER ()

iro ::

Probaj link meni je pomagalo.

Microsoft ::

Ja ce si zdele prijavljen kot Administrator, gres v Control Panel in nek je ikona User Accounts oz. nekaj temu podobnega. Tam lahko potem spremenis geslo. Nisem pa siguren, ali mores starega tud vnest. Probaj.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

C00PER ::

Moraš vnest staro, ja ...:\ materno ....
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

#000000 ::

A niso nekje v registru zapisani vsi User/pass. Pred par dnevi je nekdo se mi zdi da glih tlele gor razlagu kje to je in kako pogledat. Nism pa čist sigurn, da sm to tuki zasledu. LP

C00PER ::

Wow ! Celo uspelo mi je ...pa naj pojasnim kako, če se bo slučajno še komu zgodila ta bedarija ...

Medtem ko sem bil logiran v administratorju in na vsak način poizkušal izbrisati nastavljen password, sem v USER MANAGER-u dodal nov administratorski account, nakar sem se vanj logiral in spet v user manager-u izbrisal password na starem (originalnem) accountu. To funkcijo windowsi dopuščajo, medtem ko si moral za aktivni račun vpisati najprej obstoječ password, preden si le-tega zbrisal ali spremenil ..

Vseeno hvala vsem za pomoč ...

LP
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dobiti dostop do Windows 7 admin accounta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
156126 (4482) kmet12
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203188 (2881) StratOS
»

[Joomla - problem] "You must login"

Oddelek: Izdelava spletišč
92033 (1831) BIG_Yack
»

help win xp administrator je zaščiten z geslo

Oddelek: Operacijski sistemi
161937 (1732) CaqKa
»

Win2k in vec userjev...

Oddelek: Operacijski sistemi
112197 (2102) andrej

Več podobnih tem