» »

Majhno PC ohišje

Majhno PC ohišje

radmannsdorf ::

Odločil sem se, da nabavim malo bolj kvalitetno ohišje od sedanjega LC power.
Plata je micro ATX, grafična pa GTX660.
Pogoj je, da je črno komplet, napajalnik spodaj, kvalitetno narejeno.
Najbolj sem ogret za Cooler Master N200. Kaj pa vi pravite? Dobi se ga za 57€. Ali je kakšno drugo ohišje, boljše za ta denar?
http://www.coolermaster.com/case/mini-t...

Tribal ::

Sem ravno kupil enakega in moram reči da vse paše in da je ohišje super za ta denar.

LP

radmannsdorf ::

@Tribal, super! Kako bi pa glede zvočne izolacije rekel? Zaduši zvok sploh kaj, ali pač ne?
Mal gledam tudi še tega Cooler Master Silencio 352, ki pa ima še zvočno izolacijo, dobi se ga za 62€, ampak je mal večji. Dejansko bi rad čimmanjše ohišje.

Tribal ::

zvočno si lahko sam urediš naknadno. Je pa vse črno, in vse paše imam not R280X vaporx brez problema paše vse not. placa je dovolj za mene. ima tudi proti prašne filtre. Ni pa glasno ohišje z priloženimi ventilatorji.

radmannsdorf ::

Odločil sem se za Cooler Master Silencio 352. Dobil sem ga za 68€ s poštnino.
Zvok zaduši konkretno, čeprav pri meni je problem LC napajalnik, ki ropota. Tudi ta bo zamenjan v prihodnosti.
Sama izdelava zgleda super, sprednja magnetna vratca se lepo odpirajo, filtri se lepo odstranijo, sprednji usb-ji, card reader, mic/slušalke vtikači so zakon, ogromna razlika je v kvaliteti/občutku proti cheap LC ohišju.
Priložena sta dva, 120mm XtraFlo ventilatorja, ki imata 3-pin in molex konektor, nista CWM.
Par fotk na hitro, za primerjavo in brez kablov, ker trenutno kot celota ne izgleda ok, s sivim napajalnikom in mavričnimi kabli :)





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Majhno, lično in dobro premišljeno ITX ohišje - izbira? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
32950059 (8769) ZandorV2
»

Ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
12783 (564) drzni86
»

Ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
646657 (4946) Janac
»

Računalnik za foto/video obdelavo za ~600€

Oddelek: Kaj kupiti
353732 (3043) Han

Več podobnih tem