» »

Google traffic in Slovenija

Google traffic in Slovenija

srus ::

Oj, končno vidim, da je Google traffic začel pokrivati tudi Slovenijo.

Bolje pozno, kot nikoli.

popster ::

jah, sem pogledal za staro gorizio (italija) in so bolj zastareli podatki katere ceste so zaprte tko da zaenkrat ostajam na OSM (openstreetmap) mapah.. ;)

noob96 ::

Kako pa sploh ta traffic deluje npr. v ameriki? To imajo podatke kakšnega "darsa" ali kako?

Aston_11 ::

Vidim ga samo na AC, pa še tam s prekinjenimi odseki zelene (hiter), rumene, nič, barve. Recimo Razdrto - Postojna.
Fajn bi bilo, da bi vedel, da grem v Ljubljano in bi začel čivkati, ko speljem: Na AC zastoj v PM. Podatek, kam grem, pa bi dobil iz Koledarja, kamor bi vpisal dogodek in kraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Mavrik ::

Aston_11 je izjavil:

Vidim ga samo na AC, pa še tam s prekinjenimi odseki zelene (hiter), rumene, nič, barve. Recimo Razdrto - Postojna.
Fajn bi bilo, da bi vedel, da grem v Ljubljano in bi začel čivkati, ko speljem: Na AC zastoj v PM. Podatek, kam grem, pa bi dobil iz Koledarja, kamor bi vpisal dogodek in kraj.


To ti v resnici pokaže če imaš vključen Google Now.

noob96 je izjavil:

Kako pa sploh ta traffic deluje npr. v ameriki? To imajo podatke kakšnega "darsa" ali kako?


Ja, saj tudi pri nas pobirajo podatke dejansko od našega DARSa in njihovih števcev prometa :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Aston_11 ::

Mavrik je izjavil:

To ti v resnici pokaže če imaš vključen Google Now
Grem jutri v LJ, in sem posobil koledar tako, da sem dodal uro in točno lokacijo (ima koledar opcijo zemljevid, podatke pa pobira iz iste baze kot google.maps), tako da google sedaj ve, kdaj moram biti gor in kje. Google Now imam vklopljen, pa da ga vidimo. Za domov in v službo mi že riše zemljevide.

Apple ::

Aston_11 je izjavil:

Mavrik je izjavil:

To ti v resnici pokaže če imaš vključen Google Now
Grem jutri v LJ, in sem posobil koledar tako, da sem dodal uro in točno lokacijo (ima koledar opcijo zemljevid, podatke pa pobira iz iste baze kot google.maps), tako da google sedaj ve, kdaj moram biti gor in kje. Google Now imam vklopljen, pa da ga vidimo. Za domov in v službo mi že riše zemljevide.


To pogrešam na iOSu...
LP, Apple

Dosan ::

Meni že tedne kaže obvestila o "podaljšanem času potovanja", če zazna da je precej zastojev na moji poti v službo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619595 (16147) Mare2
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816930 (13272) Mavrik
»

Google si je izbral nov logotip

Oddelek: Novice / Ostale najave
4718747 (14497) msjr
»

Za otvoritev konference Build obilica novosti

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3013440 (11180) boolsheat
»

Kateri launcher za Android (4.4) ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131914 (1516) Ahim

Več podobnih tem