» »

Netflix osvojil Slovenijo in svet

flbroker ::

Ne se hecat, Amazon in Hulu sta revna proti Netflixu, sploh pa vecina ljudi gleda TV serije in ne filmov. Netflix dela tudi svoje serije Narcos, Jessica Jones...

Zlikovec ::

Tr0n je izjavil:

House of Cards pride marca in se ene 600 ur drugega materiala.


a imaš mogoče vir te informacije? A je to zanesljivo?
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

Buggy ::

ce vzamemo stirje ta velik paket in vsak uporablja en stream, je to izvedljivo? Se to mogoce devicei registrirajo s kaksnim MAC-om oz. kaksne limitacije so. Samo to, da se istocasno lahko uporablja 4 streame in ni vazno kje in kako?

Mavrik ::

Ni omejitev.

Zlikovec je izjavil:

Tr0n je izjavil:

House of Cards pride marca in se ene 600 ur drugega materiala.


a imaš mogoče vir te informacije? A je to zanesljivo?


Ne najdem trenutno, internetne govorice predvsem. Nikakor ni zanesljivo :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Tr0n ::

Zlikovec je izjavil:

Tr0n je izjavil:

House of Cards pride marca in se ene 600 ur drugega materiala.


a imaš mogoče vir te informacije? A je to zanesljivo?

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...

Podjetje obljublja, da bodo v letu 2016 ponudili vsaj 600 ur novih vsebin in za prihodnost načrtujejo še večjo programsko širitev. "Tehnologija je že na voljo," je na tiskovni konferenci poudaril programski urednik Ted Sarandos. "Na poti nam stojijo samo poslovni modeli."

Jerry000 ::

Potem je boljše vzeti DNS in ameriški netflix...

Nedostopna ::

Tisti, ki se bolj spoznate na te zadeve....recimo bi želela gledati ameriški netflix preko PS3. Kakšen je torej postopek? Odprem račun na Netflixu z pravimi podatki ali lažnimi? Hvala!

hojnikb ::

daš ameriški naslov, na ps3ju na naštimaš US dns...
#brezpodpisa

Markoff ::

vrtec je izjavil:

Najprej štalca pol pa kravca. Tko da prvo poskrbet da mamo optiko pol pa komot netflix. Da mamo nekateri še v ljubljani omejitve na koaksialcu brez druge možnosti je patetično za leto 2016

U najlepšem mestu na svet, de, bi optika skazila ploćnike in ćevabdžinice, tko da u bistvu, de, je tale vaš...koksalkajježe kabel, čist uredu, de. Provincialnci nej kr koplejo jarke za to optiko.
Kaj ti bo pecikl, će maš koaks, de.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Matwic ::

Buggy je izjavil:

ce vzamemo stirje ta velik paket in vsak uporablja en stream, je to izvedljivo? Se to mogoce devicei registrirajo s kaksnim MAC-om oz. kaksne limitacije so. Samo to, da se istocasno lahko uporablja 4 streame in ni vazno kje in kako?


Če imaš dovolj dobro povezavo lahko ja (računaj max 7 Mbit/s na napravo za 1080p video... to se pravi 28 Mbit/s za štiri naprave na enkrat). Gre tudi iz drugih IP naslovov, tako, da ja tudi sosedji si lahko delite. Drugače pa sprobaj ane, 1 mesec imaš brezplačno ;) (lahko se prijaviš in takoj prekineš naročnino pa boš imel 1 mesec netflixa brez skrbi, da boš kaj plačal)

Pa če se bo še kdo spraševal zakaj je kvaliteta videov tako slaba. Brskalniki Google Chrome, Firefox, Opera podpirajo samo predvajanje 720p videa z 1750 kbit/s podatkovnim tokom. Internet Explorer, Safari in menda tudi Edge podpirajo 1080p z 5000 kbit/s. Nekaj sem zasledil, da tudi zvok v brskalnikih ni vrhunski (2 kanalni, namesto 5.1).

Kvaliteto je možno izbirati s kombinacijo tipk SHIFT+CONTROL+ALT+S, pregled trenutno predvajanja vsebina pa s SHIFT+CONTROL+ALT+D


Za boljšo kvaliteto (4K video, 5.1 zvok) je pa potrebno uporabiti Windows 8 (10) app Netflix (ki ga microsoft ne ponuja v slovenski regiji... super :P) oz. PS3, PS4, XBOX, kak smart TV in tako naprej.

m0LN4r ::

Razširili na 600ur nove vsebine


Ja 600ur 2013/14 robe, ki smo jo že vsi storrentirali...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

trnvpeti ::

zajebancija, cista

fosil ::

600 ur vsebine?
A se hecajo?
Saj to ima še voyo več.
Sicer pa eni govorite o 600 urah, drugi pa o 600 serijah. To je kar razlika.
Tako je!

Tr0n ::

Ja, dajo ti en mesec zastonj dostop do vec tisoc serij in filmov v HD, o katerih lahko Voyo samo sanja, in to je zate zajebancija?

Dobri smo slovenci, dobri. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Buggy ::

Če imaš dovolj dobro povezavo lahko ja (računaj max 7 Mbit/s na napravo za 1080p video... to se pravi 28 Mbit/s za štiri naprave na enkrat). Gre tudi iz drugih IP naslovov, tako, da ja tudi sosedji si lahko delite. Drugače pa sprobaj ane, 1 mesec imaš brezplačno ;) (lahko se prijaviš in takoj prekineš naročnino pa boš imel 1 mesec netflixa brez skrbi, da boš kaj plačal)


super torej gre...ja mislil sem stirje uporabniki/naprave na razlicnih koncih Slovenije ;)

Torej za polno kvaliteto je v Kodiju najbolje namestiti Add-on in tam gledati tko kot se zagre. Kaj pol se pri registraciji splaca kaj komplicirat s temi US accounti/IP-ji ali s tem se kaksne pravice krsis in si pol banan? Predvidevam, da moras potem US IP preko proxy-ja/VPN-ja furat vedno ko gledas al je to vezano samo na registracijo?

Se pardoniram, ce je bilo to kje ze razlozeno.

m0LN4r ::

Tr0n je izjavil:

Ja, dajo ti en mesec zastonj dostop do vec tisoc serij in filmov v HD, o katerih lahko Voyo samo sanja, in to je zate zajebancija?

Dobri smo slovenci, dobri. :)

En mesec je ravno dovolj, da ugotoviš kak je Netflix v slo omejen :)
Kot rečeno, kdor gre mesečno na fartis ima že eno leto prednosti
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

zee ::

Rabis samo za gledanje robe, ki je v ZDA katalogih.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Magic1 ::

Naj nekdo preveri koliko je dosegljive vsebine. 600ur ni nič, 600 delov serij in filmov tudi ni veliko, 600 različnih filmov in serij je pa že kar nekaj.
Magic

NooB ::

opeter je izjavil:

Ojej, kaj bo sedaj z Voyotom? ;)


Podnapisi in House of cards so na Voyo. Kako je s tem že na Netflix Slovenija ;)
LP, JAZ

mat xxl ::

Ja z podnapisi ???

M.B. ::

Ko poteče Netflix en mesec brezplačno pa greš na PickBox ima 2 meseca brezplačno (če plačaš 70 EUR za eno leto) pa še House of Cards, pa je že pred Netflixom bla na voljo pri nas. Baje vse prevedeno pa 7EUR na mesec. :)

@m0LN4r: alternative zgledajo sicer zanimivo, toda vse so na nemškem področju, kjer obožujejo sinhronizacije. Se da pri njih sploh gledat original angleški ton? Na nemškem Netflixu se baje ne da.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

blblb ::

M.B. je izjavil:


@m0LN4r: alternative zgledajo sicer zanimivo, toda vse so na nemškem področju, kjer obožujejo sinhronizacije. Se da pri njih sploh gledat original angleški ton? Na nemškem Netflixu se baje ne da.


Vse kar sem do zdaj testiral ima audio ANG in mogoce zraven NEM, podnapisi so pa vecinoma NEM mogoce kaksen ANG

edit: bo pa verjetno treba pristeti se 5USD za unblock-us narocnino ker vsebine so razdrobljene po vseh drzavah > http://www.moreflicks.com/

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

m0LN4r ::

@m0LN4r: alternative zgledajo sicer zanimivo, toda vse so na nemškem področju, kjer obožujejo sinhronizacije. Se da pri njih sploh gledat original angleški ton? Na nemškem Netflixu se baje ne da.

Testiram že 20 dni, 90% vsega ima angleški audio veliko ostalih pa 3-6 različnih tko kt na dvdjih če jih kupiš.
Pa ene 10 podnapisov
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

M.B. ::

@digitalcek: trenutno stanje je tako ali greš na www.nekastranstorenti.com poiščeš downloadaš počakaš pol ure. Downloadaš podnapise in gledaš. Ali pa greš na google play pogruntaš da filma ni za sposojo. (Za kupit se mi ne splača za en ogled) Ali pa celo je potem en dan zabiješ da pogruntaš katera kombinacija browsera in flasha dela. Ne smeš seveda pozabit da ima manjšina filmov slovenske podnapise. Drugih alternativ ni blo.

Ali pa greš v videoteko kar tudi traja minimalno pol ure če je blizu.

Zdaj je pa malo lažje zdaj plačaš mesečno naročnino potem pogledaš v katerem Netflixu film je plačaš še naročnino za unblocker in lahko gledaš juhu. Stvar seveda dela samo če ti trenutno dela internet. In še vedno ni tako preprosta kot torrenti ampak se približuje. In pa seveda je še vedno tako določene vsebine so na Netflixu določene na HBO določene na Amazonu. Ko sešteješ vse naročnine prideš na kr vlko vsoto. Na torentih so pa vsebine iz vseh teh.

Seveda pa če gledaš Netflix preko VPN/Unblockerja v bistvu še vedno kršiš zakon in si v bistvu praktično na istem kot če stvar downloadaš preko torrenta.

@blb: No fajn. Bomo sprobali, ko pogledam vse nepogledanega na NetFlixu :). Unblocker mam smartdns plačan za 2 leti, ker je blo ugodno.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

m0LN4r ::

Ne dejansko si imel popcorntime/torrent in minutko :) pa vsega kar ti srce poželi
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Jerry000 ::

Popcorn time all the way :)

Looooooka ::

Spet probal registracijo(prej ni šlo, ker je slovenska kreditna kartica) in ojoj...razočaran.
Voyo ma več filmov...serije so pa tko...2 ki bi me potencialno zanimale. Se ne splača razen če si res fan vseh teh serij.

dottor ::

Kaj priporočate, da pri priklopu na TV za Netflix (brez čilanja) in gledanje BR-Rip filmov preko mreže?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

opeter ::

NooB je izjavil:

opeter je izjavil:

Ojej, kaj bo sedaj z Voyotom? ;)


Podnapisi in House of cards so na Voyo. Kako je s tem že na Netflix Slovenija ;)


Aja, pol je Netflix v Sloveniji dejansko isti kakec, kot prej. Kot, da ga ne bi bilo. Namreč za vsaj 90% populacije je neuporaben.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Looooooka ::

Ok...povezal prek ameriškega vpnja gor. Rahlo druga slika :P

Voyo bom skenslal. To bo z voyotom :) ... itak sam moja neko serijo tm gleda. Bo tle kkšno drugo najdla :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Looooooka je izjavil:

Spet probal registracijo(prej ni šlo, ker je slovenska kreditna kartica) in ojoj...razočaran.
Voyo ma več filmov...serije so pa tko...2 ki bi me potencialno zanimale. Se ne splača razen če si res fan vseh teh serij.

Zato se pa vzame DNS in pa ameriški Netflix. Plačaš pa 12EUR vseskup.
EDIT: sem videl da si se že povezal na ameriškega :). Keri VPN pa imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jst ::

Sicer nismo dobili vse, kar bi si želeli, ampak mislim, da je za prvi korak zadeva odlična.

Vprašanje za uporabnike Netflixa: Ali imajo angleške podnapise? Jaz si za vsako serijo ali film nastavim ENG podnapise, čisto spodaj (imam 16:10 monitor), precej majhne, ker se zgodi, da kakšnega igralca ali igralko ne razumem dobro in rad pogledam "spodaj", kaj je sploh rekel/rekla.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

Angleski CC so ponavadi ja.

MasterKiD ::

Brezveze primerjat z Voyo, ker pri Netflix itak ni podnapisov (SLO).

ahac ::

A na Voyo se lahko gleda tuje stvari BREZ podnapisov? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mirage ::

Kateri plačljivi DNS pa priporočate za gledanje ameriškega netflixa?

Ganon ::

Okrnjena ponudba v primerjavi z VB in ZDA. Ne dam jim niti centa. To ni Netflix, ki sem se ga veselil.

čuhalev ::

HPME je izjavil:

Glede na to da moram imeti vključen DRM v Firefox-u če želim gledati vsebino, zame ne spremeni situacije, jaz bom gledal samo vsebino brez DRM-ja.

Hja, zadeva meni ne dela, ker DRM ni open-source. :8)

Sem si pogledal ta dnsproxy. To ni samo DNS strežnik, temveč tudi HTTP(S) proxy.

Jerry000 ::

Ganon je izjavil:

Okrnjena ponudba v primerjavi z VB in ZDA. Ne dam jim niti centa. To ni Netflix, ki sem se ga veselil.

Unlocator je baje dober

BorutK-73 ::

M.B. je izjavil:

Ali pa greš v videoteko kar tudi traja minimalno pol ure če je blizu.

To še obstaja?

msjr ::

Ganon je izjavil:

Okrnjena ponudba v primerjavi z VB in ZDA. Ne dam jim niti centa. To ni Netflix, ki sem se ga veselil.

Se strinjam. Naredil account - že zbrisal account.

m0LN4r ::

Kateri plačljiv DNS predlagate, da malo grem primerjat US in DE robo ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pšenični ::

Ja jaz bi se prijavil na netflikx in odjavil jebeno RTV, če je mogoče.

andrejus ::

pa dobro folk no.

za 10€ na mesec in z ameriškimi vsebinami je netflix OK! se mi ne da niti na tore te it gledat.

A 10€ in slo vsebino je LoL,

ampak saj je en mesec zastonj, pač probaš a ne.

Master_Yoda ::

Oziroma se sploh ne jajcas pri serijah, ker imas RSS in samo na zacetku 5x kliknes dolocis pot in ti vsak teden samodejno dol cukne :D.

Zgodovina sprememb…

BadWolf ::

Kako pa deluje s hola?

alkor ::

zivijo,

Kdo ve kako se na xbmc instalira Netlflix?

thx
LP, a

Looooooka ::

Jerry000 je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Spet probal registracijo(prej ni šlo, ker je slovenska kreditna kartica) in ojoj...razočaran.
Voyo ma več filmov...serije so pa tko...2 ki bi me potencialno zanimale. Se ne splača razen če si res fan vseh teh serij.

Zato se pa vzame DNS in pa ameriški Netflix. Plačaš pa 12EUR vseskup.
EDIT: sem videl da si se že povezal na ameriškega :). Keri VPN pa imaš?

Tigervpn je bla neka akcija na slashdotu lansko leto. Lifetime membership. Sem ga že takrat vzel zarad netflixa sam kreditna ni šla čez, ker je bla slovenska. Zdej teh problemov ni več :)

Jerry000 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Okrnjena ponudba v primerjavi z VB in ZDA. Ne dam jim niti centa. To ni Netflix, ki sem se ga veselil.

Unlocator je baje dober

Baje ni hd streamov. Sem ga danesskoraj naročil preden sem se spomnil na pozabljeni vpn dostop.

Ma pa unlocator dostop tudi do amazona...lahko clarcksonove izpade gleda človek. Velikplus pred samim netflixom.

Zgodovina sprememb…

DrDeeJay ::

Kaka se vam zdi pa kvaliteta slike? Jst sm probu HD paket za 10 eur (mam 60mbit net prek telemacha k dela v povprečju 5mb/s)...ampak se mi ne zdi neka kristalno čista slika na tv (streamam prek chromecasta).

Jerry000 ::

Master_Yoda je izjavil:

Oziroma se sploh ne jajcas pri serijah, ker imas RSS in samo na zacetku 5x kliknes dolocis pot in ti vsak teden samodejno dol cukne :D.

Can you PLEASE teach me that? Resno, kako se to naredi? Nisem vedel za to :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piratstvo v EU je v upadanju, ampak ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
509744 (6931) jype
»

Ugodne in priročne alternative najboljši protistrup za piratstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
5011718 (8769) Reycis
»

Netflix išče še dve milijardi

Oddelek: Novice / Ostale najave
417730 (4761) roli
»

Evropska komisija želi evropske kvote na Netflixu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12427904 (24486) Invictus
»

Netflix se opravičuje za podražitve, izposojo DVDjev prenaša na hčerinsko podjetje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
84163 (3628) techfreak :)

Več podobnih tem