» »

namesto Leadtek GF4 TI4200 neko sranje??

namesto Leadtek GF4 TI4200 neko sranje??

Binji ::

Zanima me vase mnenje:

No kot sm ze povedou v prejsnji temi sem uveljavil garancijo za Radeon 8500LE in dobil z doplacilom GF4 Ti4200. Prvi sok me je cakal ko pridem domov. Namesto lepo postimane kartice nek kos plastike z necem kar nej bi se klicalo cooler. Hmm cool mogoce so mal spremenili dizajn (not). Vrzem karto notr in zalaufam instalacijo s PRILOZENEGA Leadtekovega CDja. Rezultat? Javi, da v compu NI Leadtekove kartice. ;(( ;((
Detonatorji sicer najdejo GF4 Ti4200 sam ce so rekli Leadtek hocem Leadtek! Ne pa tega sranja ki me poleg tega se spece ce se samo dotaknem kartice. Da ne omenjam 4ns ramov gor.
Fight to the end (Leadtekova graficna)?


P.S. Nisem vedel kam bi dal temo zato sem jo dal sem. Ce ne ustreza jo prosim premaknite.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

frenk ::

dje mau preglej grafično ker gor more pisat...je pa res da s 4ns rami nimaš nč za počet...ti jim jo kr nazaj nes pa če doplačaš more bit lepo u škatli zapakirana kokr če bi novo nabavu

Dr_M ::

jest sm uceri kupu leadtek ti4200 128mb (30ks it). zdej majo neke nove verzije k so mal oskubljene ampak so precej cenejse od prejsnih. hladilnik je samo na gpu-ju tak en bl bogi zelenc. rami so ustrezni, samsung 4ns (kot narekuje specifikacija), delajo pa na 513mhz. sicer mene bk kaj pise v sistemu, vazn je da dela in dela odlicno. pa se boljsi cip za tvout majo kot drazje verzije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

morphling1 ::

Kaj ni jasno, gre za Leadtek OEM 4200 kartico, ki pač nima unega večjega coolerja. 4 ns rami so pa standard za 4200 kartice.
Frenk zakaj že niso dobro 4ns čipi ? Mogoče zato ker sem jaz svojo enako OEM kartico (64 MB) spravil na 720 MHz (gpu 375) seveda modano ter močno hlajeno, samo kakorkoli že. Ne pi**** preden, se ne prepričaš kaj sploh imaš v rokah, detonatorji pa tako in tako javijo da gre samo za 4200 in ne še za katero, če ti Leadtek driverji delajo potem že imaš pravo kartico.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Binji ::

Sej to je problem..Leadtek drajverji pravijo, da NI njihove kartice notr.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

the_unborn ::

poglej kaj pise ko se racunalnik boota, tam ponavadi pise kerga geforca imas:)

frenk ::

morphling1:hm...zakva grejo pa moji 3.6ns rami sam do 670 mhz...sj verjetn že veš da sm tud z napetostjo že pretiravou>:D

Dr_M ::

evo jest sm jo navil s standardnim hlajenjem do 275/290 s tem da rami niso hlajeni (testiru s 3dmarkom). ko bom ksne hladilnike nabavu pa ma da gre 300/325 >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SisQ ::

Bok!

Samo za intermeco, jaz imam 3.8 ns rame na Ti 4200


Binji ::

Hmm zdej sm spet menjal za drugo pa mi SPET dela isto. Bom mende res kr sam ustimou pa dau en hladilnik posten gor
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

Hmm kaj kdo ve kaj bi lahko se blo narobe? Graficna ni (sprobano pri frendu), napajalc ni. Mam pa KT7A plato+1Ghz Athlon, 512MB rama, tv tuner, SB Live, pekac...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF ti 4200

Oddelek: Kaj kupiti
261340 (953) Easx
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824776 (3638) mloncar
»

Leadtek GF4 samo 310/575 KAKO TO

Oddelek: Navijanje
221571 (1050) BaRtMaN
»

Kaj kupiti Geforce leadtek ti4200 ali fx 5600neultra

Oddelek: Kaj kupiti
171564 (1297) DjTonic
»

4200>4600

Oddelek: Navijanje
222048 (1539) fictionel

Več podobnih tem