» »

FURS Preveri račun

FURS Preveri račun

««
17 / 17
»
»»

amacar ::

"Odličen" update aplikacije. Ob kliku na vnos iz VKR ali Ročni vnos se ne zgodi nič. Niti ni gumba za nazaj, tako da je edina opcija force close aplikacije. Šalabajzerji.

čuhalev ::

Kaj so to srečka storitve in srečka eDavki?

Dopolnitev: Sem našel v dopolnjenih pravilih. Gre za račune, katere dobimo izdane na terenu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

polpo ::

Torej danes bo "na sporedu" zadnji žreb prejšnjega leta, nagradna igra pa se nadaljuje tudi drugo leto, s tremi nagradami za vsak žreb (po možnosti jih bo veliko veliko manj sodelovalo pri "Storitve" in "eDavki", ali pač?). Je kje statistika koliko je bilo poslanih paketov računov pri tem žrebu?

Matej_K ::

Poglej svoj zadnji paket številko pa boš videl koliko jih je bilo..oziroma malo več...

Jaz imam 40157307 se pravi da jih je bilo vsaj 157307 paketov...nevem pa kdaj sem ta zadnji paketek sestavil
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

polpo ::

Matej_K je izjavil:

Poglej svoj zadnji paket številko pa boš videl koliko jih je bilo..oziroma malo več...

Jaz imam 40157307 se pravi da jih je bilo vsaj 157307 paketov...nevem pa kdaj sem ta zadnji paketek sestavil


Sem našel je pisalo v novici na njihovi strani, ki jo nisem odprl, ker sem misli, da se novica ne nadaljuje :D
http://www.fu.gov.si/mediji/nagradna_ig... :
V četrtem krogu nagradne igre bo sodelovalo 248.111 paketov računov, od tega 199.269 elektronskih paketov računov in 48.842 pisemskih paketov računov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Matej_K ::

Je novo žrebanje že bilo? Ne najdem uradne informacije...
... .. .

perci ::

Ponavadi je nekje okrog 20ega po poteku obdobja, ce me spomin ne vara.

flyby ::

pred 1 uro na fb: Bliža se prvi vrhunec poletja: novo žrebanje ? Predvajano bo jutri zjutraj na TV Slovenija. Srečno vsem sodelujočim!

Tilen ::

Aplikacija danes pošilja notification za posdobitev, čeprav je bila že včeraj posodobljena. Sem mislil, da je spet nova verzija, pa ni. Hrošč.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mare2 ::

Evo, priden zbiratelj računov. :)

https://casoris.si/simon-zbira-racune-b...

PINki ::

Na iOS 13 me redno samodejno izpisuje iz nagradne igre. Opazil sem, da se to zgodi kadar več dni ne odprem aplikacije.

Furbo ::

Vsak ki tole uporablja, je debilen. Vnesti moraš svojo davčno in potem jim pridno pošiljaš vse svoje račune. Noro.

Pol pa isti govorijo, kako apple ali google prodaja naše podatke. Facepalm.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mailer ::

Me zanima če je kdo dejansko dobil obljubljene nagrade ali so si imena izmislili.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PINki ::

Furbo je izjavil:

Vsak ki tole uporablja, je debilen. Vnesti moraš svojo davčno in potem jim pridno pošiljaš vse svoje račune. Noro.

Pol pa isti govorijo, kako apple ali google prodaja naše podatke. Facepalm.

In kaj je slabega v tem? Naj profilirajo zaradi mene dokler to ne vpliva tako ali drugace name me ne moti.

Je razlika, ce se sam odlocis posredovati podatke ali pa ti to uturijo zraven, ce uporabljas dolocene naprave/aplikacije.
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344318662 (58665) Macketina
»

Davčna blagajna za društvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6223300 (7664) Kosek1
»

online davčne blagajne - plagiat hrvaških?

Oddelek: Loža
239856 (8406) Matako

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Programska oprema
34873964 (65028) Mavrik

Več podobnih tem