» »

Razlika med Pinnacle PCTV in PCTV Pro

Razlika med Pinnacle PCTV in PCTV Pro

Soncek ::

Kupiti nameravan Tv tuner in zanime me ce je ralika med tema dvema samo v FM Tunerju in da je pro verzija Stereo. Uporabljati jo namrec nameravam namesto videorekordeja in bi rad zajemal sliko v mpeg 2.

Kriko ::

POZDRAV!
Imam priliko dobit PCTV USB PRO TV tuner, samo kot sem videl se ne dobi driverjev za XP kar se mi zdi zelo zelo čudno, glede na toda je tuner bil kupljen pred dobrim leton in takrat ni bil niti najmanj poceni_!
Če ima kdo ta zuanji TV tner bi prosil za kakšno informacijo!

Fizikalko ::

Soncek, tako je. Mislim, da + to, da daljinca nima. Jest mam Pro varianto - več kot zadovoljen in ti jo priporočam. Slika je OK!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

Soncek ::

Ma na pinnaclovi strani pise da naj bi tudi ne-pro varjanta imela daljinca. Zanimalo me je predvsem ce je kaka razlika med zajemanjem videa v mpeg 2 ker bi kartico imel namesto videorekordeja in gledal posneto na DVD komponenti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Soncek ()

morphling1 ::

Oba imata daljinca, PRO ima dodatno radio, stereo zvok, ter time shifting oz. snemanje na določen čas. Ostalo je enako kot pri PCTV
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Sid Izprijeni ::

Celo ne-PRO ima timeshifting. Vem, ker ga imam. Pa dvakrat cenejši je bil od PRO variante, takrat ko sem jaz kupoval.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

rap3r ::

Tako je povzetek je da ma PCTV use razn stereo pa FM drgač je pa ista kukr pro tud softare je isti, tisti k to prodajajo bi pa že mogl vedt:D ;)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Soncek ::

Hvala lepa za izcrpna porocila :) Pol bom nabavu ne pro varjanto ker stereo mi itak dosti ne pomaga :)

Hvala lepa

Fizikalko ::

Še ena pomembna stvar - že zdaj ti povem, da boš dobro zajemal le v mpeg1 in potem pretvarjal v kaj drugega. Pri mojem Pinnaclu Pro namreč, če snemam direktno v mpeg2 oz. dicx, začne zamikati zvok! In to tako, da najprej nič, potem pa zmeraj bolj, tako da se ne da popravit v VirtuaL dubu napr. s konstantnim premikom zvoka. Kriv je zihr tuner, ker je mašina čez glavo močna (na enih jajcih od tunerja za 12k sem na celeronu 1000 snemal rel-time divx bp!!). Je pa res, da to sploh ni kriza, ker daš mpeg1 na HQ in potem pretvoriš in je ok slika. Evo, zdaj se pa odloči....:D

Kriko ::

Prosim če mi kdo pove, kako ste rešili problem oziroma če kdo ima PCTV PRO TV tuner grafično. Je zunanja z USB konektorjem ima pa tudi radio. Tako kot Kanabis imam to zadevo približno dobro leto, sem pa videl da gonilnikov za ta TV tuner oziroma za XP-je, ni, kar me je presenetilo saj je ta Tuner bil precej, drag za takrat!
Daljinca sem pa takrat moral kupit posebej.

Boky ::

Par dni nazaj sem pri kolegau pogledal sliko na tem Pinnacle PCTV Pro. Moram reči, da sem bil malce razocaran nad kvaliteto slike. Moj ATI isa tv tuner ima boljso sliko. Je pa res da nisva poiskusila obeh kartic na isti anteni(jaz sem priključen na kabelsko na vič-u on pa v rožni dolini). Bom poročal ko bom obe mašini priklopil na isi kabel. Pa še nekaj me zanima. Ko je tv vklopljen je pri kolegu obremenjenost procesorja med 40 in 50%. Vse skupaj teče na athlonu 900 in win98se.

Btw kako je kaj z ati-jvim tv wonderjem ali kaj je že? Kolikor se spomnim so vcasih bili problemi z driver-ji v xp-jih!

---
edit by predator- popravil sem ti podvojenost na katero je opozoril rap3r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

rap3r ::

Em boky zakaj si use 2x napisu?
Itak da je obremenjenost proca velika sploh na takem procesorju.
Jz mam cynergi 400 pa mam proc tud na 40% obremenjen furam pa dscaler in filtre da je slika še lepša kukr na televizorju.
Mam pa proc @ 2350mhz
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Boky ::

Se opraviičujem , če sem kako neumnost naredil. Bom probal ta dscaler, ko bom naslednjic pri kolegu. Upam da bo kaj pomagalo!

Kriko ::

Imam STUDIO PCTVUSB, pa bi prosil če mi poveste kje dobite driverje za XP?
lp

luk ::

Hy

Where can i find Formular U34 from Austria?

SOmeone know where can i download this file?

I really need it,and i don't find it


thank you very much


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507087 (5154) Tiash
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536933 (4869) maxy
»

TV Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554100 (3148) tec
»

TV Tuner - TV Kartica! Katera je najbolša!

Oddelek: Kaj kupiti
172364 (1886) nadzorni
»

Nakup TV tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
372131 (1492) zdravc

Več podobnih tem