» »

FTP

FTP

macplus ::

naredil sem nekaj nerodnih stranic v officeu :D , pa bi se rad zresnil...:| ,in sem zacel z frontpageom (xp).ali moram posebej imeti program ftp??? kateri je dober in kje ga dobim? hvalaaa!

darh ::

če znaš uporabljat (Windows) Total Commander, lahko kar z njim vse počneš, drugače se mi zdi da se da use tud z Explorerjem naredit.
Če bi raje uporabljal kak "dedicated" ftp klient, jih je malo morje. Malo pogooglej.
Excuses are useless! Results are priceless!

Cokolesnik ::

Ce bi se rad zresnil, presedlaj na kaj drugega kot je Frontpage.:D Ko bos resen, bos tako znal kaj vec o html kodi brez dodatnih programov pa o kaksnem programskem jeziku ala php tudi.

Za ftp klienta se mi zdi zelo fajni FlashFXP.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

tec ::

Men pa WS_FTP95 :-)

BigFoot ::

FlashFXP rules (včasih sem uporabljal Cute FTP), pa še FXPjaš lahko kar jest počnem ogromno :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

pivmik ::

naredil sem nekaj nerodnih stranic v officeu , pa bi se rad zresnil... ,in sem zacel z frontpageom

HA HA HA! To pa je vic tedna!
LP, Gregor GRE^

Tody ::

Word office exel sej je vse isto a ni >:D

Cokolesnik ::

Lahko še dopišem to, da resni prej odprejo source dokumenta in se tam malo - na praktičnem primeru - podučijo o html kodi. Odprejo še CSS datoteko (stilske lastnosti) in kaj več izvejo še o oblikovanju tabel, obrazcev, celotne html strani, barve, velikosti pisav in še česa... Pa kakšen syntax tutorial na spletu o htmlju in css, pa morda kasneje še phpju, če je treba bolj aplikativno stran poskusiti napraviti.

Zagotovo pridejo do zavidljivega znanja.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

macplus ::

thanks! pa ne me zezat, vem da frontpage ni glih ne vem kaj, je pa zame mercedes... ali se da z dreamweaverjem narediti spodobno spletno stran? ( pa ne rabi biti glih na svetovnem nivoju...) :D :'(

Ziga Dolhar ::

S FrontPageom, Dreamweaverjem ali Notepadom lahko izdelaš popolnoma identične strani.

Bo pa začetnik nekaj "lepega" mnogo hitreje naredil s FrontPageom. ... Uporabljaj tisto, kar znaš uporabljat. Dreamweaver je nekomu, ki ne pozna htmlja in css-a mnogo manj prijazen kot FrontPage ...
https://dolhar.si/

swar ::

Se strinjam z Zigggatom,ce ti je zaenkrat vsec frontpage delaj v njem toliko dokler ti ne bo zasmrdelo(jst sem zgubu zivce v frontpageu ko so strani zgledale cudno) ,potem pa hitro presedljaj na dreamweaver >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swar ()

macplus ::

hvala vsem za odgovor.
pa se ena amaterska: izdelam stran v ofice-u, povlecem jo gor z pro cute ftp-jem pa mi ne povlece gor slike ali pa ozadja??? nekoc mi ju je...:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Padajoči meni!

Oddelek: Izdelava spletišč
171624 (1347) Jackass
»

Homepage in programi

Oddelek: Izdelava spletišč
161294 (1100) sopex
»

Pomoč - do izdelka

Oddelek: Izdelava spletišč
151587 (1385) romci
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291469 (1213) cahahopie
»

Dreamweaver proti FrontPage

Oddelek: Programska oprema
222378 (2122) crt

Več podobnih tem